ارتش سرخ دات کام

اخبار

مهدی: نیم فصل قبل از جام ملت‌های آس ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 7 اظهار نظر

-

2 ماه پیش

مهدی: نیم فصل قبل از جام ملت‌های آسیا تمام نمی‌شود

ارتش سرخ دات کام :
مهدی: نیم فصل قبل از جام ملت‌های آسیا تمام نمی‌شود
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: نیم فصل اول لیگ برتر قبل از جام ملت‌های آسیا تمام نمی‌شود.

سهیل مهدی درمورد لغو مکرر بازی‌های لیگ برتر، اظهار داشت: از روز گذشته که یک هفته از بازی‌ها را کنار گذاشتیم، برای من جالب بود که انتقادات به حدی زیاد و پشت سر هم بود که در ابتدا فکر می‌کردیم پس از چند روز کار سخت، دست کم یک نفر تشکر می‌کند. امروز که در هفته پنجم هستیم، VAR را با وجود تمام مشکلات و تحریم‌ها برای لیگ قهرمانان به ایران آوردیم. از گمرک جمهوری اسلامی تشکر می‌کنیم که زیر 2 ساعت تجهیزات این سیستم در استادیوم آزادی بود. میزبانی از النصر با توجه به حضور کریستیانو رونالدو، سادیو مانه و سایر ستارگانی که این تیم را از لحاظ بازیکن به تیمی محبوب در دنیا تبدیل کرده است، بدون هیچ حرف و حدیثی و به بهترین شکل ممکن انجام شد.

وی افزود: خوشحالیم برخی افراد جانبدارانه عمل نکرده و برخی مسائل را عنوان می‌کنند. برخی افراد که شاید فقط یک سال سابقه مدیریت در فوتبال را دارند، 10 سال است نقد می‌کنند. صحبت خود را کوتاه می‌کنم . بزرگی می‌گفت بعد از 20 سال کار کردن، بابت کاری که نکردیم، ناراحت می‌شویم نه بابت کاری که کردیم. برخی باید خود را از ساحل آرامش رها کرده و دنبال کار اجرایی باشند. اگر پیشنهاد دارند بدهند و حتی با کار خوب خود، عرصه را بر ما تنگ کنند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درمورد اینکه شاید به تیم زیر 23 سال برای بازی‌های آسیایی هانگژو که از لحاظ فوتبالی خیلی سطح بالایی ندارد، بیش از اندازه توجه می‌شود، گفت: سیاست کلان را با بحث برگزاری مسابقات در سازمان لیگ کنار هم قرار بدهیم. اصلا نمی‌خواهم بگویم تیمی مثل النصر یا لیگی مثل عربستان به چه شکلی عمل می‌کند. شاید حدود 40 نفر هیات همراه و پشتیبان که حدود 13 نفر افسران امنیتی‌شان بودند همراه با گروه ماساژ و .... به ایران آمدند. قیاس مع الفارغ نکنیم. بارسلونا هم در لیگ قهرمانان بازی می‌کند و سپس در لیگ اسپانیا نیز بهترین نتیجه را می‌گیرد. سردمدار فوتبال اروپا هم است. باید بضاعت تیم‌های ما به لحاظ کادرفنی، شرایط اجرایی، بازیکنان در اختیار، اقتصاد، امکانات، زمین مسابقه و ... را هم در کنار لیگ عربستان و تیم النصر قرار بدهیم.

مهدی در پاسخ به این سوال که لیگ ایران با لیگ‌های اروپایی شروع شد اما با این لیگ‌ها تمام می‌شود، توضیح داد: الان در هفته پنجم هستیم. با تمام مشکلاتی که سال گذشته داشتیم، با پنجره اروپایی لیگ خود را شروع کردیم و با 3-2 روز اختلاف با لیگ‌های معتبر مثل آلمان و ایتالیا تمام کردیم. نباید موضوع را بحرانی کنیم. فقط یک هفته از لیگ را لغو کردیم. از حق نگذریم ملی‌پوشان، تیم ملی و حتی نمایندگان آسیایی ما که شبه تیم ملی هستند، در ماه گذشته علاوه بر لیگ برتر در مقدماتی المپیک، بازی‌های آسیایی و لیگ قهرمانان شرکت کردند. در این 5 هفته، 3 تورنمنت بین‌المللی داشتیم که هنوز هم برخی از آنها تمام نشده است.

وی درمورد اینکه با توجه به احتمال تعطیلی یک ماهه لیگ برتر در زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا آیا این مسابقات به موقع تمام خواهد شد، گفت: تمام تلاش و برنامه‌ریزی من این است که لیگ با رویکرد و وضعیت استاندارد در زمان مقرر به اتمام برسد. وظیفه ما همین است اما فراموش نکنید همیشه سیاست و خط قرمز سازمان لیگ، تیم‌های ملی بودند. برای برگزاری لیگ باید شرایط این تیم‌ها و نمایندگان آسیایی را در نظر گرفت. هیچ فرقی هم بین پرسپولیس سپاهان، نساجی یا مثلا در گذشته پدیده برای ما نبوده است.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا در نیم فصل تعطیلی نخواهیم داشت، عنوان کرد: تا هر جایی که بتوانیم طبق یک رویه مناسب و درست، سعی می‌کنیم بازی‌های معوقه را برگزار کنیم. مثل سال گذشته که قبل از جام جهانی بازی معوقه نداشتیم. مسلم است نیم فصل تا جام ملت‌ها تمام نمی‌شود. نمی‌خواستیم نیم فصل را قبل از جام ملت‌ها تمام کنیم اما نشد. بلافاصله پس از این رقابت‌ها لیگ را ادامه می‌دهیم. تعطیلی جام ملت‌ها را نیز به عنوان استراحت تیم‌ها در نظر می‌گیریم. پس از برگزاری 3-2 هفته نیم فصل اول بلافاصله نیز نیم فصل دوم را شروع خواهیم کرد.

مهدی درمورد احتمال باقی ماندن VAR در ورزشگاه آزادی و نقش جهان، اظهار داشت: این سیستم باید برای لیگ قهرمانان آسیا باقی بماند. با همین مسیری که برای این مسابقات طی کردیم، به زودی تهمیدات خوبی هم برای استفاده از این سیستم در لیگ برتر در نظر خواهیم گرفت. خواهش می‌کنم دوستان منتقد کارهای انجام شده را هم ببینند. نمی‌دانم از همین سیستم برای لیگ هم استفاده خواهد شد یا خیر. پیمانکار VAR طرف قرارداد با AFC اگر چنین نظری دارد، مسیر قراردادی‌اش با ایران متفاوت خواهد شد و تحریم‌ها برای ما مقداری مشکل ساز است اما می‌دانم به شدت از طرف مقامات عالی کشور و فدراسیون فوتبال به این موضوع رسیدگی می‌شود.

وی در گفت و گو با برنامه ورزشگاه در پاسخ به این سوال که به جز سپاهان آیا باشگاه دیگری نیز خواستار افزایش سقف بودجه برای جذب بازیکن جدید داشته است، گفت: چندان درگیر سقف بودجه نبودم اما می‌دانم کاهش هزینه جدی داشتیم و لیگ ارزان‌تر شد. خیلی از باشگاه‌ها تشکر کردند. اجازه بدهید اسم نبرم اما فکر می‌کنم بیشتر از یک باشگاه چنین درخواستی برای افزایش تعداد بازیکنان نداشته است. درمورد افزایش سقف نظری ندارم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درمورد اینکه آیا دربی قبل از جام ملت‌ها برگزار می‌شود، توضیح داد: همزمان با مسابقات انتخابی المپیک، تیم ملی بزرگسالان هم در اردو بود. تراکم خیلی بالایی از لحاظ تورنمنت‌های بین‌المللی در این 5 هفته وجود داشت. هر چه جلوتر برویم، این برنامه سبک‌تر می‌شود و تلاش می‌کنیم تا قبل از جام ملت‌ها دربی هم برگزار شود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/156571
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مرادسلمانی

0

1

2 ماه پیش

چقدربایدادم پرروباشی.


ابوالفضل بابایی

0

1

2 ماه پیش

خیلی این مسئولین گاوتشریف دارن عربستان تیم امیدش ب مرحله بعد هم صعود کرده ولی لیگ توده روزسه بازی گذاشتن براتیم ها فقط لطفاً خفه شیدبدردنخورها حال مردم ازقیافتون حرفاتون نفس هاتون بهم میخوره ازکوچیک تابزرگتون


حامد پرسپولیسی

0

1

2 ماه پیش

تو این مملکت از این مسئولین مفت خور زیاد داریم که فقط حقوق حرام میخورن. فقط دلتان می‌خواهد بازی هر فصل برگزار بشه حالا به هر نوعی شده. تو رو خدا یکسال تعطیل کنید اول فکر چمن و ورزشگاه و وی ای آر و امکانات درست باشید و مطالبات قبلی رو تسویه کنید بعد بفکر بازی باشید. آبرمون تو آسیا رفت با این کارهایتان


فرشاد شیخ الاسلامی

0

2

2 ماه پیش

همش حرف ، همش وعده ، همش بی خردی . 😡😞


حسین سرخدل

0

3

2 ماه پیش

انشالله تا قبل پایان نیم فصل همگی باهم گورخودتونو گم میکنین تا یک ملت یه نفس راحت میکشن....


احمد نوری اسرمی

0

2

2 ماه پیش

خاک تو سرت


محمدرضایی

0

2

2 ماه پیش

خداوکیل بروگورت گم کن اقای مهدوی خجالت بکشین بی همه چی

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال