ارتش سرخ دات کام

اخبار

نامه سرگشاده و تند ستاره‌های پرسپول ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 74 اظهار نظر

-

3 هفته پیش

نامه سرگشاده و تند ستاره‌های پرسپولیس!

ارتش سرخ دات کام :
نامه سرگشاده و تند ستاره‌های پرسپولیس!
بازیکنان تیم پرسپولیس با ارسال پیامی تند و تیز به اتفاقات اخیر این باشگاه واکنش نشان دادند.

ساعاتی بعد از لغو تمرین شاگردان یحیی گل‌محمدی در حضور خبرنگاران، بازیکنان پرسپولیس پیامی مهم و طولانی را خطاب به هواداران این تیم منتشر و در آن از مدیریت باشکاه انتقاد کردند.

در این پیام بازیکنان پرسپولیس نسبت به بی توجهی باشگاه گلایه کردند و نوشتند که مشخص نیست کدام جریان بعد از اولین باخت در ۲۰ بازی اخیر، پشت این جریمه ده درصدی قرار دارد.

بازیکنان پرسپولیس همچنین خطاب به مدیریت باشگاه نوشتند که چرا فصل گذشته با شکست مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی اینطور جریمه نکردید؟ در ادامه این پیام با اشاره به عدم پرداخت پاداش پیروزی در هر بازی آمده که مدیریت باشگاه به علت ناتوانی در پرداخت، بهانه کرد که اجازه تخصیص پاداش داده نشده است.


پیام بازیکنان پرسپولیس را در ادامه بخوانید:

نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم. اساسا زیاد اهل حرف زدن نیستیم و در این چند سال حرف‌هایمان‌ را در زمین فوتبال زده‌ایم. همه باشگاه‌ها هزینه می‌کنند تا جام ببرند اما فصل پیش این ما بودیم که به لطف خدا و حمایت هواداران هر سه جام را گرفتیم.

آن هم در فصلی که بعدتر،‌ با انتشار قراردادها مشخص شد از خیلی تیم‌های دیگر دریافتی کمتری داشته‌ایم. صد البته منتی نیست و هر کاری کردیم برای سربلندی پرسپولیس و خوشحالی هواداران بوده اما در این چند وقت آنقدر بی‌احترامی و توهین دیدیم که ناچاریم واقعیت‌هایی که خیلی وقت است گریبان تیم را گرفته، بازگو کنیم.

بعد از کسب سه‌گانه، اتفاقی که تنها دو بار در تاریخ لیگ برتر ایران رخ داده، توقع احترام و توجه بیشتری از سوی مسئولان باشگاه داشتیم. اما از سوی باشگاه پاداشی برای این قهرمانی‌ها در نظر گرفته نشد که هیچ، حتی به خود زحمت ندادند با حضور در رختکن چه بعد از قهرمانی و چه در تمرینات پیش‌فصل یک خسته نباشید به اعضای تیم بگویند.

حقیقت این است که ما از مدیرعاملی که بعد از کسب سه‌گانه، بارها در رسانه‌ها مصاحبه کرد که ای کاش قهرمان نمی‌شدیم (!) دیگر توقع هیچ احترام و رفتار درستی نداریم. شما که از پرداخت آپشن‌های ساده قرارداد اعضای تیم عاجزید، چطور خودتان را مناسب جایگاه مدیریت بر باشگاه بزرگ پرسپولیس می‌دانید؟

مدیریت باشگاه در تمرینات پیش‌فصل چندین بار وعده داد که آپشن‌های قراردادها حتما تا قبل از شروع لیگ پرداخت می‌شود. وعده‌ای که متاسفانه فقط در حد دروغ بود و اعضای تیم بارها روی این وعده سرکاری حساب کردند اما هر بار امروز و فردا می‌شنیدیم. دست آخر بعد از آن همه دروغ و با تاخیر فراوان، فقط ۵۰ درصد آپشن‌های قراردادها پرداخت شد!

از این گذشته، در ابتدای فصل قرار بود برای آماده‌سازی بهتر به اردوی خارجی برویم که ضعف مدیریتی اینجا هم گریبان تیم را گرفت و در صورتی که به تیم اعلام شده بود عازم سفر هستیم، شبانه اردو لغو شد. درست مثل سال گذشته که نتوانستند یک اردوی خارجی برای تیم فراهم کنند.

ناتوانی مدیران باشگاه در درآمدزایی و رفع موانع بر هیچکس پوشیده نیست. چرا باشگاهی مثل پرسپولیس نباید چند اسپانسر و حامی مالی قوی داشته باشد؟ چرا با وجود گذشت ۹ هفته از لیگ، هیچ برنامه‌ای برای استفاده از فضای پشت پیراهن و سایر بسترهای تبلیغاتی نیست؟

چرا باشگاهی مثل پرسپولیس که با بهترین تیم‌های قاره آسیا همگروه شده در گرفتن یک پرواز چارتر به زمان دلخواه خود ناتوان است؟ ما سه روز در تاجیکستان بودیم اما بخاطر برنامه‌ریزی غلط باشگاه و در برنامه فشرده بازی‌های داخلی و آسیایی، دو شب استراحت و خواب را از دست دادیم چرا که ساعت پروازها در بدترین زمان ممکن بود.

در طول این مدت، بیشتر از مشکلات مالی و کمبود امکانات، از بی‌احترامی و رفتار توهین‌آمیز مدیریت ناراحت بودیم. می‌دانیم که بازی در پرسپولیس چه افتخار بزرگی است و اگر فقط توقعات مالی داشتیم، به باشگاه‌های دیگری می‌رفتیم که تا دو برابر هم به ما پیشنهاد دادند اما برای تکرار قهرمانی‌ها و افتخارات و به عشق هواداران ماندیم. هنوز که هنوز است باورمان نمی‌شود که به خاطر اولین باخت بعد از ۲۰ بازی داخلی باشگاه، تیم را ۱۰ درصد جریمه کرده باشد!

تصمیمی که مشخص نیست دقیقا چه جریانی پشت آن است وقتی هیچ کدام از اعضای هیات مدیره این جریمه را گردن نمی‌گیرند! اصلا این جریمه مبنای قانونی ندارد. به که بگوییم که هیات مدیره‌ای داریم که نمی‌دانند جریمه اعضای تیم حتی اگر در قراردادشان آمده باشد هم غیرقانونی است؟! چرا سال گذشته که در خانه به همین تیم باختیم تیم را جریمه نکردید؟ چون مطمئن بودید که قهرمان نمی‌شویم؟ چرا اینقدر راحت تیم را به حاشیه بردید؟ مطمئنید که شما دشمن پرسپولیس نیستید؟

مدیریتی که در جذب اسپانسر و درآمدزایی ناتوان است و از قهرمانی تیمش‌ ناراحت می‌شود، باید این کمبودها را با جریمه کردن اعضای تیم جبران کند؟ واقعا دردناک است که باشگاهی مثل پرسپولیس بعد از سه قهرمانی در یک فصل باید چنین مشکلاتی داشته باشد. مدیران باشگاه حتی از پرداخت یک پاداش ساده با مبلغ بسیار کم بعد از بردهای تیم عاجز بودند و بهانه آوردند که با پرداخت پاداش مخالفت شده! پس چطور باشگاه‌های دیگر چنین مشکلی ندارند؟! این هم از ضعف شدید شما بود که با چنین بهانه‌هایی سعی در سرپوش گذاشتن روی ناتوانی خودتان داشتید. اینها فقط بخشی از مشکلات بود؛ نداشتن زمین تمرین دوم، قطع شدن چند باره غذای تیم، عدم تامین به موقع لباس برای اعضای تیم و ... مسائل دیگری است که در این ماه‌ها با آن روبرو بوده‌ایم.

ما با تلاش زیاد و لطف خدا و حمایت هواداران برای این باشگاه بزرگ سه قهرمانی آوردیم.

آیا شما هم به وظایف‌تان درست عمل کردید؟ باز هم می‌پرسیم،‌ آیا خود را برای نشستن بر صندلی مدیریت بزرگترین باشگاه ایران مناسب می‌دانید؟ اگر نمی‌توانید، فضا را باز کنید تا یک مدیر دلسوز که از قهرمانی تیمش‌ ناراحت نشود و توان درآمدزایی داشته باشد، بیاید و به پرسپولیس کمک کند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157367
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
عباس سعادت

-1

1

3 هفته پیش

که اونم باورش شد کدوم بهترین؟ بهترین تو قهر برای پول بهترین تو استعفای الکی دادن بهترین تو لجبازی بهترین تو بازیکن خراب کردن بهترین تو زمین و زمان را مقصر شناختن اما خودش و ضعف فنی خودش را ندیدن و ماست مالی کردن بهترین تو تعویضهای بی اثر کردن و...اگه درویش مدیر ضعیفی نبود جوری با این مربی و بازیکنهای بی لیاقت و بی غیرت و پول پرست برخورد می‌کرد که تا آخر عمرشون یادشون نره که پاشونو از گلیمشون درازتر نکنن!


عباس سعادت

0

1

3 هفته پیش

آب که سر بالا بره قورباغه ابوعطا میخونه! شما چهارتا پاس بلد نیستید بهم بدید تقصیر مدیریته؟! شما تو زمین راه میرید تقصیر مدیریته؟! اصلاً شما تقصیر ندارید مشکل یحیی خل محمدی پول محمدی دلال محمدی لجباز محمدی غرور محمدی ترسو محمدی بزدل محمدی بی لیاقت محمدیه که باعث شده شما اینقدر پررو و لجن بشید که کارتون به جایی برسه که برای باشگاه تعیین تکلیف کنید البته که درویش هم مقصره آنقدر گفت یحیی بهترین مربیه که اونو


موسی کشاورز

-3

2

3 هفته پیش

سلام برتیم بزرگ پرسپولیس آقا اگربگیم مدیر نالایق نمی‌خواهیم از کی بپرسیم اودرحدباشگاه بزرگ پرسپولیس نیست نیست نیست یک کلام نامه تمام


کیان

0

4

3 هفته پیش

حیف که اقا کریم خان نیست


کیان

0

1

3 هفته پیش

برو بابا کیسه کش


علیمرادی

-8

4

3 هفته پیش

دمتون گرم خوب چهره‌ واقعی درویش ولگردو رو کردن


جان فدای پرسپولیس

-3

8

3 هفته پیش

خدا میدونه که مشکل واقعی پرسپولیس درویش نیست و سرمشق تمام مشکلات یحیی و بازیکنان.من به شخصه یحیی رو خیلی دوست دارم ولی باید بپذیرم که این چندسال تو نقل انتقلات فقط بفکر دلالی خودشه .یحیی دلال .یا ما کور و کریم یا خودمون زدیم به کور کری.به امید موفقعیت تیم محبوبم پرسپولیس


حاج رضاییان

-4

6

3 هفته پیش

همه این ستارهها پوشالی هستید تیمی با این همه قرارداد میلیاردی عرضه گل زدن را ندارید یا مساوی یا باخت یا برد با گل اتفاقی یا اعتصاب یاد پرسپولیس علی پروین به خیر یاد پرسپولیس برانکو به خیر یاد پرسپولیس دنیزلی وقطبی به خیر بروید به میرید هم بازیکنان وهم کادر فنی سه گانه شما با خون دل وناداوری بود


آرش

-2

9

3 هفته پیش

واقعا برای همتون متاسفم ، خجالت نمی‌کشید بعد از اینکه چهار بازی نتیجه نگرفتید الان با پررویی تمام نامه می‌نویسید و تقصیر رو گردن مدیرعامل میندازید ، درسته که مدیرعامل هم بابت نخریدن مهاجم خوب مقصر هست . اما دلیل نمیشه شما هم بخواهید از این وضعیت سواستفاده کنید ، چطور همتون بخاطر بردهایی که میارید و وظیفتون هم هست (چون پول میگیرید تا ببرید ) جایزه و آپشن میخواهید اما وقتی نتیجه نمی‌گیرید و جریمه میشید زمین و زمان رو مقصر میکنید تا مسئولیت رو از دوش خودتون بردارید ‌ واقعا زشته برای پرسپولیس کبیر ، به خودتون بیایید .


محبی

-2

7

3 هفته پیش

بنام خداوسلام عزیزان من ازمدیریت دفاع نمیکنم ولی اول فصل هم گفتم پاشنه اشیل پرسپولیس سرمربی حاشیه سازه کدام بازیکن یامربی رادردنیاسراغ داریدکه به مدیریت التیماتوم بدهداگرچنین باشدسنگ روی سنگ بندنمیشود واین دقیقااز ضعف مدیریت هست قهرمانی که بخواهدباحریم شکنی ارزشهابدست ایدپشیزی ارزش ندارداگراین پرسپولیس قهرمان باشگاههای جهان هم شودبااین حرمت شکنی که سرمنشاء ان متاسفانه کادرفنی است هیچ ارزش واعتباری ندارد


gholami

-2

7

3 هفته پیش

این همه توقع دارین هنش دارین تر میزنین با جه رویی این حرفا رو میزنین چقدم که خوب بازی کردین حالام توقع همه چی دارین... تو بازی صنعت نفت اجازه هر کاری به صنعت نفت رو دادید چه بازی هست. که شماها میکنید توقعتونم بالاست... رو رو برم


عمادی

-1

8

3 هفته پیش

حیف این همه پول مردم و مملکت که خرج شما مفت خور ها میکنن، نه عشقی به تیم بزرگ پرسپولیس دارید و نه عشقی به هواداران میلیونی این تیم بلکه فقط و فقط دنبال استفاده از نام پرسپولیس و پول هستید


حامدمعینی

-6

3

3 هفته پیش

حق با بازیکنا هسش چون درویش کلا تیم رو ول کرده. نه پولی میاره نه پولی میده به بازیکنا وهمینا باعث بی انگیزه شدن بازیکن میشه. درضمن قرارداد آقا یحیی تموم داره میشه که هیچ تلاشی برای تمدید به یحیی نمیکنن که همینا باعث بی انگیزه شدن یحیی هم شده. این اون تیمی نیس که تو هر بازی هشتصد تا پاسکاری میکرد ودرصد مالکیتش ۷۰به سی بود. مقصر همه اینا درویش هسش


اصغر صمدی

-1

8

3 هفته پیش

شماها یا حواستون نیست که دارین چی میگین یا ناخواسته آب در آسیاب دشمن میریزین.پرسپولیس از اول شرایط اقتصادیش به همین منوال بوده‌.دیر و زود داشته ولی آخرش پرداخت شده.تقصیر درویش هم نیست.طزفدار درویش نیستم که این حرف رو میزنم.انصاریفرد پیشکسوت این باشگاه بود که به لجن کشید باشگاه رو..انسان خوبه که با صداقت صحبت کنه. سروش شما نبودی برای درآمد مالی بیشتر باشگاه رو ترک کردی و رفتی قطر...ترابی شما نبودی که به خاطر درآمد بیشتر رفتی لیگ قطر..پس حالا که از نظر مالی تکون خوردین نگین که به خاطر پول نبوده..نمونه بارز رفتار شجاع خلیل زاده بود که قبل فینال آسیا تیم رو ترک کرد.تنها شخص متعصب کنعانی بود که با اطلاع قبلی و بدون حاشیه رفتش و هیچ ضرری به تیم نرسید..پس با شعور مردم بازی نکنيد.یحیی با تمام درایتش بازیکنی رو که نمیخوای چطور فیکس بازی میدی.یعنی با این همه تجربه نتونستی مهاجم پیدا کنی.محمد رضا آزادی مهاجم جوون در لیگ داخلی چرا فقط خارجي..مهدی عبدي استعداد درخشان تیم، چرا فقط خارجي بنجول.یه طوری صحبت کن وقتی خودت دوباره متن رو خوندی خجالت نکشی.۴ بازی هستش که فقط نیمه اول بازی میکنید، نیمه دوم به فکر امورات و گشت و گذار هستین..چرا از اول کوبنده بازی نمیکنید تا تکلیف روشن باشه.مثل بازی الدحیل.اینقدر غرور پیدا کردین که بیرانوند میاد میگه هوادار باید به ما احترام بذاره.هوادار تا وقتش احترام میذاره و وظیفه شما هم بازی کردن در بهترین فرم هستش چون غیر این باشه باید توپ جمع کن باشی.بازیکنان در هر سطحی ابزاری غرور هواداران هستن نه حرف گوش کن بازیکن..به گفته علی جان پروین خر چی دارین از پرسپولیس دارین هیچی بالاتر از این نیست.سروش دوران‌ حضورت در فولاد و تراکتور رو با اینجا مقایسه کن...بیرانوند هم همینطور..یه خورده مثل رامین برخورد کنید اگه به خطر پولم بازی کرد اینقدر پرت و بی منطق و خودخواه صحبت نکرد..پس بس کنيد..هر کدوم اگه دلتون با تیم نیست خوش اومدین.از یحیی که عزیز ماست و بقیتون..یک مقدار واقع بین باشید..سرمربی درگیر حواشی خارج زمين..بازیکنان خوشحال به کنفرانس در مقابل تريبون..حواستون کجاست.ما هواداران مهم هستیم نه دامن زدن به اراجيف دشمن..با خودتون رو جمع کنید یه خوش اومدین..❤️ قدرت ارتش سرخ آسیا = هوادار ❤️


مهدی ا

-3

6

3 هفته پیش

حیف نونهای بی لیاقت


محمد جعفری

-1

5

3 هفته پیش

ی عذرخواهی هم میکردید از هوادار ک جگرشونو خون کردید بد نبود شما بهترین‌های ایران هستید ....چرا عبدی و الکثیر رو گل محمدی بیرون کرد نعمتی چرا رفت


‌کاظمی

-3

5

3 هفته پیش

بی غیرت تر وبی تعصب تر از یحیی و بازیکنای پول پرستش تو لیگ ایران نداریم


‌کاظمی

-1

6

3 هفته پیش

عامل همه حاشیه ها خود یحیی پول پرسته تیم نفت آبادان کل بودجه اش باندازه آپشن بازیکنای پرسپولیس هم نمیشه ۱۰ نفره تو آزادی جلو هوادار چکار پرسپولیس کرد بودجه ملوان باندازه قرارداد سعید صادقی نمیشه فقط یک امتیاز کمتر از پرسپولیس گرفت خواهشن بازیکنای پرسپولیس نه از غیرت حرف بزنن نه از احترام به هوادار


مهدی ایزدیان

-1

5

3 هفته پیش

شما بازیکنا اگه غیرت و تعصب به پرسپولیس داشته باشین تاپای جان باید بایستید اگه بازی رو می بردین آیا همین بیانیه را میدادین؟مسلما خیر چون میخواین کم کاری و باختتون رو توجیه کنین


سعیدکرمانی

-5

3

3 هفته پیش

حرفتون درسته کاملا حق با شماست،درویش لیاقت پرسپولیس رونداره،خداخودش کمک کنه تایه مدیرخوب ودلسوزبرای تیم بزرگ پرسپولیس پیدا بشه


Alireza

0

5

3 هفته پیش

درویش جزو معدود مدیران پرسپولیس بود که بیش از یکسال مدیریت کرد و خدارو شکر تا این لحظه نذاشته پرونده بازیکن هایی که خودش گرفته منجر به شکایت بشه. مدیریه که همین بازیکنا توی جشن قهرمانی حسابی ازش تعریف و تمجید کردن. حالا میگن تو رختکن نیومده.
گذشته از این حرفها ... درویش اصلا خاین. شما چطور به خودتون جرات میدین با جایگاه مدیریت پرسپولیس اینجوری رفتار کنین و همچین بیانیه ای علیهش پخش کنید؟ در مورد خودتون چی فکر کردین؟ چندتاتون امسال در حد پرسپولیس بازی کردین؟
خودتون یه بار بیانیه تون رو خوندین؟ شکایت دارین از اینکه پاداشهای قهرمانیاتون با تاخیر و نصفه پرداخت شده. از اون طرف میگین چرا توی 4 تا بازی وقتی 3 امتیاز گرفتین جریمه شدین؟!!!! فقط پاداش دوست دارین؟
4 تا بازی نبردنتون به کنار، روند بازی هاتونو ببینید. بازی با استقلال و سپاهان چی برای گفتن داشتین؟؟؟ بیرانوند نبود، از اینم بدتر نتیجه میگرفتین.


رضا خوشکار

-4

3

3 هفته پیش

نظر من اینه امسال درویش عرضه گرفتن یه فروارد شیش دانگ رو نداشت از طرفی اگر آقا کریم توی تیم بود باغیرتی که داشت حتما این اوضاع رو جم و جور میکرد باید دید کی داره به ریشه تیم تبر میزنه


محسن زارع

-3

4

3 هفته پیش

به نظر من دوران یحیی گلمحمدی با این شرایط و بازی ها تمام شد هاست بهتر است از نفراتی همچون تارتار که پرسپولیسی با تعصبی است استفاده شود


حسین پرسپولیسی

-3

3

3 هفته پیش

درویش چند بار تو رسانه ها گفته ای کاش قهرمان نمیشدیم الان چجوری توقع دارین تیمو مدیریت کنه برا قهرمانی


اسحق بهرام زهی

-3

3

3 هفته پیش

سلام دوستان من حق را به بازیکنان و کادر فنی میدهم


اکبر ابشیرینی

-1

1

3 هفته پیش

متاسفم برای این افراد پول پرست وبی تعصب مدیریت غلط وکارنابلد داره همه چیز به هم میریزد


علی کریمی

-1

3

3 هفته پیش

این مربی بااین تفکربایدهم این بازیکنهااینقدرمنت بزارن


سرخدل عاشق

-4

2

3 هفته پیش

حق با بازیکناست پرز بعضیا من از اولش هم گفتم پول بورس نبود هیچ کاری نمیتونست بکنه یعنی طرف حاضره تیم نتیجه نگیره ولی هزینه نتراشه تا مهاجم بگیره بلکه بهش فشار نیاد مدیری که قبلا سایپا رو برده دسته یک چه رزومه ای داشته که آوردنش پرسپولیس...البته که کادر فنی هم بیشتر از مدیریت مقصره دلیلش هم مشخصه این همه هزینه نقل و انتقالات و عدم پرورش حداقل یک ستاره که ترانسفر بشه درآمدی گیر باشگاه بیاد همیشه هم طلبکاره بازیکن میخواد مهدی عبدی و عیسی آل کثیر تو مهمترین بازیها توانشون رو نشون دادن چرا بهشون سخت نگرفتن تا همیشه رو فرم باشن


ع حسین زاده

-1

3

3 هفته پیش

به نظرم، یحیی و درویش باید هر دوتا تو یک زمان گورشون رو گم کنن، چون خروج هر یک از اینا حاشیه رو بیشتر میکنه، یا اینکه این دو نفر هرچه سریعتر مشکلات و اختلافات خودشون رو حل و فصل کنن، و الا تو بدترین موقع و شرایط تیم ضربه جبران ناپذیری به پرسپولیس خواهد خورد، درویش بی خاصیت هم روزه سکوت گرفته، و خوراک به حاشیه سازان میده، تا هر بلایی خواستن سر پرسپولیس بیارن، خدا لعنتتون کنه، تو این مدت نزاشتین یک قطره آب خوش از گلوی هواداران پرسپولیس پایین بره، بی خاصیت های منفعت طلب.


شاهین پرسپولیسی

-1

3

3 هفته پیش

یه مشت بازیکن پولکی داریم که هیچ تعصبی ندارند فقط ما هوادارا حرص میخوریم حالم از اینا به هم میخوره خدابیازه میناوند و انصاریان کجا هستن حیف که نیستن واقعا صدای ما هوادارا بودن بعد آقای پروین که اسمش را یه تریلی نمیکشه الان کجاست چرا نمیاد حمایت کنه پرسپولیس تنهاست فقط ما هوادارا را داره یحیی را حمایت کنیم قول میدم تیم بر میگرده


داریوش زلقی

0

2

3 هفته پیش

مملکت ما داره داد میزنه ک تو بحث مدیر و مدیریتی خیلی عقب موندس وگرنه این وضع این مملکت نبود


h.gh

-1

3

3 هفته پیش

لعنت به همتون،لعنت به بازیکنا،کادر فنی،مدیریت، این وسط همه دودها توی چشم هواداران می‌ره.یعنی حرامتون باشه این پولا.ایندفه دیگه اوضاع از چیزی که فکرشم میکنید خرابتره.دوباره داره میشه پرسپولیس ده سال پیش که بازیکن سالاری شده.این وسط آقا سروش هم که شده راوی تیم.نمیدونه که داره تیمو نابود می‌کنه.لعنت خدا به همتون


یعقوب آذرنوش

0

4

3 هفته پیش

اصلا شما پول پرستان چه حقی دارید که برای باشگاه بزرگ پرسپولیس تصمیم میگیرید که کی بیاد کی بره خیلی خوب بازی می کنید که این بیانیه رو دادید اصلا حقتونه که کل قراردادتونو کم کنند آخه ما هواداران چا گناهی کردیم این همه استرس رو باید تحمل کنیم جای درویش بودم نود درصد ازتون کم میکردم نه ده درصد بااین نتایج که گرفتید.


mostafa

-1

3

3 هفته پیش

هر مدیری میاد میگن مدیر بی عرضست نمیتونه پول بده و در اخرم با همین کارا طرفداران رو بر علیه مدیر میکنن درویش از خیلی از مدیرایی که قبلا بودن بهتر کار کرده مشگل مدیر نیست مشگل از بالا دسته که نه حق پخش میدن نه حتی یه زمین مناسب دارن در تهران و نه ختی ی دوربین درست حسابی کلا به فوتبال تو این مملکت بها نمیدن اگه این دو دستگی بین پرسپلیس و استقلال نبود و قضیه فقط رقابت سالم در چهار چوب فوتبال بود تو بحث اسپانسر هیچ کدوم از تیم ها مشگل نداشتن و روز ب روز ب کیفیت فوتبالمون اضافه میشد حیف این همه استعداد فوتبالی ک تو کشور داریم


ZTafii

0

5

3 هفته پیش

دوباره بحث پول شد واعتصاب شما لیاقت احترام از طرف هوادارای پرسپولیس کبیر رو ندارین برین بمیرین به جای توجیه چند بازی آخیرتون روتون میشه اعتصاب کردین والا من به جای شما خجالت میکشم


سید محمد حسینی فر

0

3

3 هفته پیش

وقتی بازیکنان یک تیم بعد از چهار بازی ضعیف که بنظر من ۸۰ درصد عمدا ضعیف بازی کردند و فقط برای رفع تکلیف وارد زمین شدند اینطور پر ادعا شب نامه می نویسند مقصر مدیریت ضعیف و سرمربی است که برای هر مسئله ای قهر می کند و تیم را به چالش می اندازد ، مدیریتی که برای راضی کردن بازیکن به عقد قرار داد میلیارد ها تومان دستمزد تعیین می کند و برای بازیکنان جهت کاری که وظیفه اش است بی دلیل آپشن تعیین می کند ، مثلا برای گل زدن مهاجم آپشن تعیین می کند یا برای گل نخوردن دروازه بان پاداش می دهد و آنقدر ذلیل است که جرات برخورد با کادر فنی و بازیکنان را ندارد و سرمربی که از یک تیم هجومی یک تیم ترسو و محافظه‌کار ساخته ، تیمی که با زدن یک گل اقناع شده و مابقی بازی را در زمین خود و محوطه یک سوم دفاعی خودش حفظ توپ می کند و زمان بازی را هدر می دهد و روحیه جنگندگی و تلاش را از بازیکن سلب می کند انتظار دارید از بازیکنان غیر از این برخورد کند ، فکر می کنم تیم پرسپولیس نیاز به یک خانه تکانی اساسی در کادر مدیریتی و کادر فنی و بازیکنان دارد .


یداله قنواتی

0

2

3 هفته پیش

حالا موقعه این حرفها نیست بجای اتحاد دارن تیشه به ریشه پرسپولیس میزنن اینها همش بنفع کیسه کشا است که دارن ساز ودهل میزنن هوادارها را کشتید یک روز قهر یک روز اشتی اگر اینجوری ادامه بدید پرسپولیس به هیچ جا نمیرسد الفاتحه


محمد صادق مداح فر

-2

3

3 هفته پیش

خیلی بی غیرتی ماها هوادارا بیاید جلو ورزشگاه کاظمی این بی غیرتها رو سر جاشون بشونیم تو رو جان مادرتون بیاید


حمیدرضا مرادی

-3

2

3 هفته پیش

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز پرسپولیسی دوستان باور کنید مقسر اصلی درویش هستش درسته که ما چند بازی نتیجه نگرفتیم ولی دلیل اصلیش حاشیه ای بود که مدیریت نا کار بلد برا تیم به وجود آوردن تیم را حمایت نکردن اول فصل هر بازی کنی که پاشگاه خواست نگرفتن آقا یحیی تو هر تیمی که بوده خوب کار کرده و تو پرسپولیس هم چندتا جام آورده کی میخواد بیاد که از یحیی بهتر کار کنه لطفا همه کنار هم از تیم حمایت کنیم تازه اول فصله


قلب آ تشین

-3

1

3 هفته پیش

هواداران عزیز تهرانی ترا خدا برین در باشگاه این درویش بی عرضه پرتش کنید بیرون.من بارها گفتم درویش لیاقت این.جایگاه نداره.اما عده‌ای قبول نداشتن گفتم درویش داره تیمو نابود میکنه.با ادبیاتش تمام.بازیکنان رو رجونده.باهمین ادبیات توهین امیزش باعث رفتن رضا اسدی وعیس شد بیرو هم داشت میرفت.ترا خدا برین در باشگاه واین درویش نامردو بیرون کنید


مجمدبابایی

-3

1

3 هفته پیش

وقتی میری یکچیزی بخری هزارتومن بخوان بکنن توپاچت خرطرفومیگیری براهزارتومن پس چطور بچه‌ها ی پرسپولیس برای 10درصدشون دارن ازحقشون دفاع میکنن یکسری که پرسپولیسی هم نیستن توی پیامها بهشون میگن بی غیرت یاپولکی خوبه آدم بی چشم ورونباشه رفیق روزهای سخت باشه یادمون نره اگرهمین بازیکناقبول میکردن برن تیمهای دیگه چندبرابرمیتونستن پول بگیرن اگرپولکی بودن توتیم پرسپولیس نبودن بی چشم ورویی شده خصلت خیلیهامون همین علی دایی اگرتوکشوردیگه ای بودالعان چه جایگاهی داشت حالاببینیدبعداین همه افتخارآفرینی چه حالی داره به قول علی آقاالتماس تفکر


پدراام دهدشتی

-1

5

3 هفته پیش

یحیی خان خودت بزرگترین حاشیه شدی، هر روز فس فس هر روز یه بهانه اگر دیگه تو مربیگری به نکونام و مورایس نمیرسه پس لطفا مثل مرد هم بپذیر و اینقد تیم را به حاشیه نکش، نه تاکتیک بلدی نه سیاست انگارم از ذماغ فیل افتادی هی ادا و اطوار در میاری اگه یه روز مثل گوازدیولا میشدی دیگه ادعای پیغمبری هم میکردی، بابا بسه دیگه شورشو دز آوزدی... امسالم باید ما هوادارها را سر افکنده کنی دز مقابل خار و خاشاکهایی مثل نکونام بی هویت


کیارش

0

4

3 هفته پیش

کیسه3تا ب صنعت نفت زد این قد ادا نداشت که شما تو آزادی ده نفره مساوی کردین.همش کار یحیی دلال هستش چون دیده درویش تمدید نمی کنه میخواد اخراجش کنن.یحیی دلال همه رو بیرون کردی حالا باید حسرت ال کثیر عبدی دیاباته نعمتی رامین و بخصوص مهردادمحمدی رو بخوری ک چون حق دلالی نداد نخواستیش.


ابراهیم رمضانپور

0

3

3 هفته پیش

سلام آتش 🔥 این اختلاف و تفرقه و بد اخلاقی ها خودمان درون باشگاه بزرگ پرسپولیس شعله ور کردیم.... بعداً از تیم های کیسه و شعله زرد چه توقعی دارید.... هواداران رو خون جگر کردید بس است.... زودتر بیاید این قضیه رو جمع کنید.... به خدا موندیم چی بگیم هرچه پیام دادیم... توجه نکردید کارنامه شما فصل جدید وشروع لیگ افتضاح بود..... یه نظر سنجی بین هواداران و کاربران گروه بزارید.... ببینید دامنه های اختلاف خودتان چه خواهد شد.... صبر هوادار عاشق لبریز شد...


احمدعلی عباسی

0

3

3 هفته پیش

قابل توجه هواداران منتقد سرمربی و بازیکن
آقایان درسایت هواداران پرسپولیس عده ای آدم دارند که اجازه انتقاد به هیچ وجه نمیدهند و درواقع اینها باج بگیر هستن و باشما مخالفت می کنند
وگرنه بسیاری ازهواداران مخالف گل محمدی وبازیکن گرفتن و نحوه ترکیب و تعویض و ..... هستند


جلیل

-3

2

3 هفته پیش

اقا حق با یحیی هست یادتونه اول فصل چقدر گفت مهاحم میخام ، درویش بهانه سقف و آورد در حالی ک سپاهان و استفراغ هر کاری خواستن کردن ، لعنت ب درویش


امیررضا پرسپولیسی❤️❤️

-2

1

3 هفته پیش

حق گفتن ❤️


احمدرضا باوندپوری

0

3

3 هفته پیش

همه این آتش ها از گور آقای گل محمدی
درویش یا برو یا مثل مرد گل محمدی اخراج کن و برو با برانکو مذاکره کن


حسین

-3

1

3 هفته پیش

آقایون تنها چاره حل پرسپولیس فقط درویش هست با یه استعفا ما را خوشحال میکنه از اول فصل معلوم بود میخواست یحیی را خراب کنه اینم از بازیکن گرفتنش نبیل باهو آخه بیشرف بدون مشورت با سرمربی میرن بازیکن میخرن بعد بیشرف اول فصل کریم باقری و از تیم گذاشت بیرون یکی نبود به این بدرد نخور بگه مگه پرسپولیس خانه ارث بابات بهترین بازیکنان تیم انداخت بیرون عیسی را بهونه آورد پول بیشتر میخواد آخه بیشرف عوضی اون پول که به نبیل دادی میدادی به عیسی فقط درویش باید اخراج بشه به خدا بعد اخراج درویش باز تیم برمیگرده اخرج درویش من و خیلی خوشحال میکنه بچه ها شماها را نمیدونم❤❤


Nima

-2

3

3 هفته پیش

چیکار کردی با این تیم یحیی لامصبا مگه همه چیز پوله اصلا تو زمین بازی میکنین که دنبال پاداشم هستین گم شین بیرون همتون


ع حسین زاده

-2

3

3 هفته پیش

جمع کنید این مسخره بازی رو، بی غیرت های پول پرست، شما وقتی دم از قهرمانی ۳گانه میزنی، بابت تک تک قهرمانی، پاداش و آپشن گرفتی، و برای همون هم اعتصاب کردی، الان که بحث جریمه شد بابت کم کاری و ناکامی تو چند بازی پشت سر هم، دارید اعتصاب و حاشیه درست می‌کنید، تازه جریمه ای که صددرصد صوری و جهت آگاهی شماست، و اصلا اجرا نخواهد شد، وقتی برای گرفتن پاداش مثل کرکس حمله میکنید، و با فشار آوردن روی مدیران پرسپولیس به خواسته های خود می‌رسید، اونقدر مرد نیستین و معرفت ندارید که برای خوشخوشان هواداران هم شده، کمی سکوت کنید و تلاشتون رو بیشتر کنید تا کمی از درد های هواداران کم بشه، آخه خوش انصاف، جلوی سپاهان باختی مسئله ای نیست، ولی جلوی نفت آبادان ۱۰نفره، اون هم تو آزادی و جلوی هواداران، اون هم به کمک داور، رو هواداران کجای دل خودشون بزارن، اگر این کم کاری و بی خیالی نیست پس چیه؟نکنه بابت این شیرین کاری هم پاداش میخواهید، اگر نمیخواهید بازی کنید، همه با هم جمع کنید برید، قهرمان که نمیخواهید بشید، تیم امید بیاد بازی کنه بهتره، و این همه منت سر هواداران نمیزاره، مقصر خود یحیی بی خاصیت هست که برای تمدید قرارداد خودش، حاشیه رو وارد پرسپولیس کرد، البته نباید از بی عرضگی درویش هم به سادگی گذشت، که بهانه دست یحیی و شما ها داد،.


msa

0

1

3 هفته پیش

ستاره واقعا😄😃😆


قلمراد دوم

-1

2

3 هفته پیش

خاک بر سر پول پرستتون گداهای تازه به دوران رسیده پرسپولیس جای آدمهایی مثه کلانی و خوردبین و محمدخانی و پنجعلی و کریم باقری و مهدوی کیا بوده نه شما گدا زاده‌های بی اصل و نسب خاک بر سر غیرت و مردانگی که شما ازش دم میزنید پول لوازم آریششون که دیر پرداخت میشه اصل و نسبشونو نون میدن معلوم نیست سر چه سفره کثیفی بزرگ شدن که این کارا رو میکنن


طوفان

-3

2

3 هفته پیش

هر کی به بازیکنان تیم بگه بی غیرت خودشوجدابادش بیغیرتن این بازیکنان سه گانه زدن


مرادسلمانی

-1

3

3 هفته پیش

اکرآقادرویش همه پولشان تسویه کنندبازدنبال بهانه هستند.اینهاهمش بهانه های واهی هست.گذشت زمان خیلی چیزهاراثابت خواهدکرداینهاهمه رابخاطرخودشان بازی گرفتندفقط دارندر


صمد احمدی

-2

2

3 هفته پیش

بعد از این همه قهرمانی به جای حمایت از تیم وکادر فنی چرت پرت میگی احمق


اویس

-2

2

3 هفته پیش

یعنی خدایی بعضی نظرها روکه میبینم باخودم متعجبم که چطوربه خودشون اجازه میدن به بازیکن هاوکادرفنی تیمی که سه گانه اورده اینطوری توهین وبی ادبی میکنن درسته ناراحتیم ولی دلیل نمیشه که اینطوری توهین کنید خوبه که ماپرسپولیسیم مکتب مازبان زدهمه هستش پس باید درحدنام ودرحدمکتبمون انتقادکنیم بااین توهین هافرقی بین ما وکیسه کشا چیه ببینیدهوادارای کیسه روچطوری پشت تیم وایستادن خواهشااگه انتقادی هستش توهینی هستش به مدیریت واعضاش بدین نه کادرفنی وبازیکنان انشاالله که این روزها هم پشت سرمیذاریم وبایدحمایت کنیم ازتیم وکادرفنی وبازیکنان حمایت حمایت


طوفان

-3

2

3 هفته پیش

آفرین درود بر شما ارتش سرخ عین واقیعت درویش کلان حاشیه است باید بره


صمد احمدی

-2

2

3 هفته پیش

واقعاً اگر مدیر عامل تیم بعداز قهرمانی گفته باشد ای کاش قهرمان نمی شدیم این مدیر عامل بی لیاقت ترید مدیر عامل تاریخ پرسپولیس است ما هواداران از آقا یحیی حمایت کامل میکنیم تا حقشان را از مدیر بی لیاقت نگرفته تمرینات را شرع نکنند یا اعتصاب شان. ا تا تعقیر این درویش بی لیاقت ادامه بدهند تا یک مدیر بادرایت سر تیم بیاد


ستا

-2

2

3 هفته پیش

سلام این نامه عالی حرف دل تمام هوادار هست همه راست میگن بایدت درویش بره بدرد تیمی مثال پرسیولیس نمیخوره باید کسی بیاد که با تمام وجود برای تیم زحمت بکشه درامدتزای کنه


رسول رسولی

0

2

3 هفته پیش

اقای مدیرعامل لطف کن اگرحرفی برای دفاع داری بفرما هوادارها منتظرند


مجمدبابایی

-7

19

3 هفته پیش

خدالعنتتون کنه که لیاقت قهرمانی نداریدمثل تیم عزی زم پرسپولیس وباروباه صفتی به شریانات پرسپولیس نفوذکردیدولی خبنداریدباپشتیبانی میلیونهاهوادارریشنونومیزنیم ومدیران وعوامل پرسپولیسی به جایگاهشون برمیگردن وبازهم قهرمان میشویم ولی نه قهرمانی کثیفی که شمالاشخورهادنبالشیدخداخودتوخانوادتولعنت کنه درویش بی عیرت. هواددارهامتحدشیم بندازیمش بیرون مدیرمناسب بیادنیم فصل خوشحال وپرقدرت مثل همیشه برمیگردیم ویترکونیم


مهران حاجیزاده

-11

12

3 هفته پیش

اخه من تا الان ندیدم مدیرانی که به باشگاه بزرگی همچون پر سپولیس ورود میکنند با چی سابق ای وارد این باشگاه میشود کسی قبل از ورود این مدیران به این باشگاه بزرگ اسم انان راشنیده بود من از زمانی که طرفدار این باشگاه شدم همش دیدم که میران که برای این باشگاه انتخاب میشوند بجای اینکه بیاید باری از دوش این باشگاهبر دارن میان برای خودشان اسم و رسمی درست میکنند وباشگاه را با کلی بدهی راها میکنند و میروند وهیچ جا هم کسی ازشون باز خواستی نمکنند علت ان هم این است که این مدیران بجای اینکه با روزنومه مدیریتی وارد باشگاه شوند با لابی گری وسیاسی بودن وارد باشگاه میشوند چرا برای باشگاه بزرگی همچون پرسپولیس مدیری که از پیش مدیریت درست ان به هیچ کس پوشیده نیست باشگاه را به دست او نمیدن مدیری همچون دادکان بزرگ که هم خاک این باشگاه را خورده هم مدیریت درست ان بر کس پوشیده نیست یا چرا باشگاه را به دست پیشکسوت بزرگی که در جهان از اون یاد میکنند یا فوتبال کشور را با او میشناسند به دست او نمیدن اسطوره پرسپولیس همچون جناب علی اقا دایی که نام ونشان او بر هیچ کس پوشیده نیست چرا ما باید مدیریت باشگاه بزرگی همجون پرسپولیسی را به کس های همچون درویش بسپاریم که اسطوره همچون کریم باقری عزیز را بدونه دلیل از تیم گذاشت بيرون برای من جای سوال دلرد مدیر ی که از پس مدیریت باشگاه، مثل سایپا بر نیامد چگونه او را مدیر تیمی همچون باشگاه بزرگی مثل پرسپولیسی را به او میدهند لطفا کار را به کار دان ان بسپارید نه ادمها نا لایق با اروزی موفقیت برای پرسپوليس کبیر❤️❤️❤️


مهران پرسپولیسی

-16

13

3 هفته پیش

واقعا بسی مایه خیلی تعجب است که مدیریت خیلی ناکارآمد و هیئت مدیره خیلی ناکارآمدتر هنوز سر کارند، شما بگویید تصمیم گیرنده این نابسامانی ها وزارت ورزش جدید ناکارآمد استقلالی است که هنوز در این مورد تشکیل نشده است و چوبش رو فقط پرسپولیس و هواداران بسیار آن میخورند


مهدی دورانه

-10

27

3 هفته پیش

برین گم شین بابا بی غیریتهای پولکی.. حالا دیگه کاملا مشخص شد که اولویت اول و آخرتون فقط پوله نه هوادار.... لعنت به همتون که چقد خون به جگرمون میکنین... باید وقتی مقابل صنعت نفت ده نفره تو ورزشگاه آزادی مساوی کردین باید اونموقع ده درصد جریمه میشدید بی غیرتا


مهرداد

-9

27

3 هفته پیش

یک کلمه از حرف های آدم هایی که برای آپشن و پاداش قهر و اعتصاب می کنن برای من یکی اصلا ارزش نداره ... بعد از چهار بازی افتضاح .. با پررویی و طلبکاری تمام همه رو مقصر می دونن جز خودشون رو ... برای شکست صنعت نفت ده نفره اردوی خارج لازم دارید؟ چطوره که پول اینفینیتی دارید که سرتون هم کلاه رفت ؟ بخاطر ده درصد جریمه اونم مشروط شب نامه می نویسید؟ یعنی قراره از گروهتون صعود نکنید؟ بی احترامی شما به شعور هوادار و اعصاب هوادار چی؟ بی احترامی شما به شان و برند باشگاه پرسپولیس چی؟ هوادار پشت باشگاه پرسپولیس نه پشت شما ... همین شب نامه نوشتنتون نشون میده که دنبال توجیه و عذر واسه اعتصاب احمقانه امروزتون بود ... واکنش هوادارا امروز حسابی حالتون رو گرفت


حسین سانبلی

-1

29

3 هفته پیش

هر کی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه بنی آدم اعضای یکدیگرند که وقت عمل همه کوروکرند در ناتوانی درویش که هیچ شکی نبوده و نیست اما حق بدین الان این عمل شما را از سر دلسوزی برای پرسپولیس ندانیم


برای پرسپولیس

0

20

3 هفته پیش

خسته شدیم از این همه استرس و نگرانی. این فصل تا الان از همه نظر خیلی مزخرف بوده. واقعا خسته شدیم


حسین سانبلی

-2

21

3 هفته پیش

حقیقتش امروز بدجور دلم شکست که ما برای چه کسانی هورا میکشیم یا چه کسانی را قهرمان خود کردیم مظلوم این هوادار مظلوم پرسپولیس عزیز که همه سنگش به سینه میزنند اما...این شعر ایرج میرزا به ذهنم رسید گدایان بهرروزی طفل خودرا کور میخواهند طبیبان جملگی مخلوق را رنجور میخواهند تمام مرده شویان راضی اند بر مردن این مردم بنازم مطربان که خلق را مسرور می خواهند


کیارش محمدپور

-9

25

3 هفته پیش

فقط خفه شین آشغالهای پول پرست.چطور برای هر برد ساده پاداش میگیرین اما برای باخت و 4بازی3امتیازه زورکی جریمه حقتون نیست.حیف این لباس...وقتي مربی دلال باشه بهتر ازین نمیشه


دختر پرسپولیس ❤🔥

-21

15

3 هفته پیش

واقعا موافقم مدیریت هزار بار اومد گفت کاش قهرمان نمیشدیم وقتی مدیریت با یه کلمه زحمات بازیکنان و ذوق و شادی ما رو کور کنه چه انتظاری از بقیه هست؟ خدایا منو مرگ بده


آرین

-24

11

3 هفته پیش

حق با بازیکنا و کادرفنی هست.... درویش لعنتی امسال پدر تیم رو درآورده و تمام این حاشیه ها و ضربه خوردن ها به خاطر درویش لعنتی هستش درویش تو دیگه لیاقت مدیریت پرسپولیس بزرگ رو نداری... هوادارا کجایید بیایید و از تیم پرسپولیس دفاع کنید.... مدیریت پرسپولیس داره تیشه به ریشه تیم میزنه... ما داریم از خودیها میخوریم.... درویش امسال تیم رو نابود کرده الانم مطمئن باشید کاری میکنه که مدیر بعدی وقتی اومد هزارتا مشکل جلوی پاهاش باشه و راحت نتونه به کاراش ادامه بده دقیقا درویش داره محیط رو برای مدیر بعدی سخت و دشوار میکنه کثافت لجن فقط داره برای پرسپولیس مشکل درست میکنه..... ## درویش حیا کن پرسپولیس رو رها کن##درویش حیا کن پرسپولیس رو رها کن# # درویش حیا کن پرسپولیس رو رها کن#درویش حیا کن پرسپولیس رو رها کن#


امید فلاح

-28

12

3 هفته پیش

کاملاً حرف حق. درویش حیا کن پرسپولیسو رها کن


PersPolis❤️

-13

25

3 هفته پیش

خاک برسرتون بخاطر پول چقدر بهتون فشار اومده 10درصد که هیچی نیست شما رو باید صد درصد بیرون انداخت پرسپولیس لیاقت میخواد که شما بی غیرت ها ندارید

بازی های پرسپولیس

2-1

پرسپولیس

الدحیل قطر

سه‌شنبه, 14 آذر
ساعت 19:30

ورزشگاه : آزادی

داور : لیدا جامپی

نظرسنجی

به نظر شما یحیی گل‌محمدی در ادامه فصل با پرسپولیس موفق می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 16 آذر

گل گهر 0 - 1 تراکتور 15:00

جمعه, 17 آذر

ملوان 0 - 2 شمس آذر 15:00
پیکان 0 - 0 ذوب آهن 15:00
صنعت نفت 1 - 2 آلومینیوم 15:00

شنبه, 18 آذر

نساجی - استقلال خوزستان 15:00
سپاهان - مس رفسنجان 15:00
پرسپولیس - هوادار 15:30
فولاد - استقلال 17:45

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 تراکتور 12 6 21
3 ذوب آهن 12 2 20
4 ملوان 12 5 19
5 سپاهان 9 12 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 آلومینیوم 12 -3 17
8 گل گهر 10 4 14
9 مس رفسنجان 11 -2 14
10 شمس آذر 11 3 13
11 هوادار 11 -2 10
12 پیکان 12 -6 10
13 صنعت نفت 11 -8 10
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال