ارتش سرخ دات کام

اخبار

نعمتی: اتفاقات غیرقابل باوری رقم خو ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 7 اظهار نظر

-

6 ماه پیش

نعمتی: اتفاقات غیرقابل باوری رقم خواهد خورد!

ارتش سرخ دات کام :
نعمتی: اتفاقات غیرقابل باوری رقم خواهد خورد!
هافبک پرسپولیس مدعی است با پشت سر گذاشتن مصدومیت با بالاترین توان آماده همراهی این تیم و دستیابی به قهرمانی در این فصل است.
سیامک نعمتی که در نیم فصل دوم به دلیل مصدومیت و عمل جراحی غایب دیدارهای اخیر تیمش بوده، از انگیزه خود برای بازگشت و همراهی این تیم در شش بازی باقیمانده برای دستیابی به جام می‌گوید. او مدعی است شش بازی باقیمانده و شرایط دو تیم، آنها را به بالاترین حد انگیزه و امیدواری برای تحقق این هدف خواهد رساند و هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

*از شرایط مصدومیت صحبت کن. عمل جراحی در قطر و اکنون هم تلاش برای بازگشت به ترکیب.
از این بازی در اختیار تیم خواهم بود و شرایط خوبی دارم، مشکلی از بابت مصدومیت ندارم و آمادگی کامل دارم. جراحی خوبی را پشت سر گذاشتم. برای اینکه زودتر بتوانم به شرایط بازی برگردم در قطر تحت عمل جراحی قرار گرفتم.

*بحث پایان قرارداد تو هم با پرسپولیس شکل گرفته است. برنامه‌ات برای فصل آینده چیست؟
از قراردادم دو ماه دیگر با پرسپولیس باقی مانده است. فعلا تمام تمرکزم روی دیدارهای باقی مانده است. مسلما در حال حاضر هیچ چیزی مهم‌تر از پایان فوق العاده برای پرسپولیس نیست. هیچ بحثی الان وجود ندارد و تمام تمرکزم روی بازی‌های باقیمانده تیم است.

*پرسپولیس اما شرایط خوبی ندارد. حذف از جام حذفی و در ادامه هم فاصله امتیازی با استقلال در کورس قهرمانی لیگ برتر.
حذف یک اتفاق بود. ما دو بار از حریف پیش افتادیم اما هدفی را که دنبال می‌کردیم، نتوانستیم به سرانجام برسانیم. نمی‌توانم بگویم مهم نیست و برای هواداران یک اتفاق تلخ محسوب می‌شود، همانطور برای تک تک ما در تیم. با این حال اگر به دنبال اتفاقات خوب هستیم، باید آن را فراموش کنیم و برای آینده بجنگیم. ما یک هدف بزرگ را باید در نظر بگیریم. برای خودم این هدف قهرمانی در این فصل و رقابت برای حضور در ترکیب پرسپولیس، درخشش در آن و در نهایت افزایش شانس حضور در تیم ملی است. برای این هدف خواهم جنگید و بالاترین توانم را به کار خواهم گرفت.

*در رقابت تیم ملی حاضر بودی و جزیی از لیست دراگان اسکوچیچ اما این مصدومیت بدموقع کارت را سخت کرده است. چقدر امیدواری در این فرصت کم بتوانی شانس بازگشت دوباره به تیم ملی را کسب کنی؟
برای من ناامیدی هیچ معنایی ندارد. وقتی می‌گویم برای قهرمانی این فصل تلاش می‌کنیم شاید کمی غیرقابل باور به نظر برسد اما این هدف ماست. در شش بازی اتفاقات زیادی می‌تواند رقم بخورد. همین هفته گذشته را در نظر بگیرید؛ استقلال متوقف شد و اگر ما برنده بودیم اختلاف کمتر می‌شد. البته این نیازمند این است که ما در از دست دادن امتیاز خیلی خیلی خسیس‌تر باشیم. با این حال هیچ وقت نباید امید را از دست داد و شش بازی قطعا فرصت مناسبی برای شکل دادن به یکی از خاطره‌انگیزترین اتفاقات فوتبال ایران است.

*البته بازی‌های شما هم چندان آسان به نظر نمی‌رسد. سپاهان، ذوب آهن، پیکان، تراکتور، شهرخودرو و فجرسپاسی. به نظرت فارغ از نتیجه تیم رقیب، قادر به کسب حداکثر امتیاز خواهید بود؟
مسلما استقلال در دیدارهای باقیمانده خود امتیاز از دست خواهد داد. ما باید از این فرصت‌های طلایی به بهترین شکل استفاده کنیم. من به پرسپولیس، بازیکنان آن، کادرفنی‌اش و تمامی اعضای آن ایمان دارم. ما همان تیمی هستیم که پنج فصل قهرمان ایران شده‌ایم. از قعرنشینی و ناامیدی در لیگ قهرمانان به فینال آسیا رسیدیم. هیچ چیز غیرممکنی برای پرسپولیس وجود ندارد. ما اکنون به همین ایمان از سوی هواداران نیاز داریم. شش هفته با بالاترین توان به تیم انگیزه بدهند. مثل تمام روزهای گذشته و حتی با شدت بیشتر کنار ما باشند. هیچ چیز تمام نشده است و این شش بازی شروع ماست.

*پس هواداران همچنان امیدوار باشند؟
مهم این است که ما قبول کنیم که بهترین هستیم. در تمام بخش‌ها بهترین هستیم. درست است مشکلاتی داریم اما در تمام این سال‌ها نشان داده‌ایم مشکلات بیرون زمین نمی‌تواند هیچ چالشی برای ما در مسیر کسب نتیجه شکل دهد. ما همان تیمی هستیم که مساوی را یک شکست می‌دانستیم. تیمی که به رکوردها فکر می‌کرد و دنبال تاریخ‌سازی بود. هیچ چیز برای ما تمام نشده است. هنوز با همان انگیزه وارد تمرین و بازی‌ها خواهیم شد. شش بازی باقی مانده است. شش امتیاز عقب هستیم اما سعی خواهیم کرد بهترین ورژن خودمان را در این دیدارها به نمایش بگذاریم و بهترین خودمان باشیم. این یک مسوولیت بزرگ برای تک تک ما خواهد بود. رقابت برای جایگاه بهترین همیشه در خون پرسپولیس بوده است و ما اینجا از تلاش خودمان دست نخواهیم کشید. وقتی تصمیم گرفتیم در پرسپولیس کار را دنبال کنیم و عضوی از این تیم باشیم، باید این ذهنیت را در خودمان تقویت می‌کردیم که باید به دنبال بهترین‌ها باشیم. همگی ما امروز این ذهنیت را داریم. فرصت خوبی داشتیم تا به شرایط خودمان نگاهی بیندازیم. ما شش امتیاز عقب هستیم و شش بازی برای ما باقی مانده است. پس برای رقابت تا پای جان و تا لحظه آخر خواهیم جنگید و امیدواریم به بهترین اتفاق.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/148672
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مجتبی خلیلی

0

2

6 ماه پیش

ماهم امیدواریم


مجتبی خلیلی

0

2

6 ماه پیش

انشالله


علیرضا حسین پور

0

1

6 ماه پیش

سیامک جان دل همه هواداران رو امیدوارم کردی دمت گرم داداش


دکتر خلیلی

0

1

6 ماه پیش

حرف زدن آسونه.
لطفا شما.عالیشا و ترابی در زمین هموزن پول بیت المال مفید و مثمر باشید


بابک اعتمادیان

0

3

6 ماه پیش

مصدومیت سیامک و عالیشاه تیم رو بیچاره کرد . لعنت به اون بدنساز بیشعور که بهترین و باتجربه ترین بازیکنامون رو تو بیشتر فصل بدلیل مصدومیت از دست دادیم . خدا کنه در ادامه راه دیگه کسی مصدوم نشه وگرنه از دست کادر فنی ما کاری بر نمیاد و باید به تجربه این بازیکنا دل ببندیم


حسن خواجه دار

0

3

6 ماه پیش

انشالله با همین قدرت و صلابت درزمین بجنگید ماهم با تمام توان مثل همیشه و باافتخار از شما و تمام ارکان پرسپولیس کبیر حمایت میکنیم تا با حول و قوه الهی قهرمانی ششم رو بدست بیاورین دل هواداران میلیونی سرخ دل رو شاد و پوزه فدراسیون.کمیته داوران.کمیته استیناف و تمام کسانی ک نتیجه ها رو بیرون از زمین رقم میزنند و حق دیگر تیمها رو مثل زالو میخورندرو ب خاک سیاه بنشونید ب امید خدا و قهرمانی پرسپولیس کبیر


علی پیرایش

0

5

6 ماه پیش

ماشالله به این روحیه جنگدگی آقاسیامک امیدوارم بقیه بازیکنان هم مثل شماباروحیه وباقدرت حاضرشونددم شماگرم نعمتی جان انشالله که موفق میشیدپرسپولیسی دوست داشتنی

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

تراکتور

یکشنبه, 10 مهر
ساعت 17:30

ورزشگاه : آزادی

داور : موعود بنیادی‌فر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهد کرد؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 8 لیگ برتر

پنجشنبه, 14 مهر

پیکان - آلومینیوم 17:00
نساجی - ذوب آهن 18:00
استقلال - فولاد 18:30

جمعه, 15 مهر

ملوان - صنعت نفت 17:30
مس کرمان - هوادار 18:00
مس رفسنجان - تراکتور 18:00
نفت م.س - گل گهر 19:00
سپاهان - پرسپولیس 20:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 7 5 14
2 استقلال 7 4 14
3 سپاهان 7 3 12
4 گل گهر 7 2 12
5 تراکتور 7 2 11
6 فولاد 6 2 10
7 نساجی 7 3 9
8 ذوب آهن 7 1 9
9 مس رفسنجان 7 1 9
10 آلومینیوم 7 -2 8
11 پیکان 7 -3 8
12 نفت م.س 7 -4 8
13 مس کرمان 7 -1 6
14 هوادار 7 -4 5
15 صنعت نفت 7 -4 5
16 ملوان 6 -5 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال