ارتش سرخ دات کام

اخبار

نعمتی: قرعه‌کشی لیگ اهمیتی برای ما ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 4 اظهار نظر

-

2 ماه پیش

نعمتی: قرعه‌کشی لیگ اهمیتی برای ما ندارد

ارتش سرخ دات کام :
نعمتی: قرعه‌کشی لیگ اهمیتی برای ما ندارد
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ قرعه‌کشی لیگ برتر اصولا اهمیت زیادی ندارد اما فکر می‌کنم 5 هفته اول لیگ برای ما خیلی مهم خواهد بود چون باید استارت مسابقات را با قدرت بزنیم.
سیامک نعمتی در گفت‌‌وگویی،‌ در خصوص شرایط تیم پرسپولیس بعد از لغو اردوی ترکیه، جذب بازیکنان جدید، کمبود مهاجم و قرعه‌کشی لیگ برتر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

*تمرینات تیم بعد از لغو اردوی ترکیه در تهران پیگیری می‌شود. شرایط پرسپولیس این روزها چطور می‌بینی؟
خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است و تمرینات خوبی را انجام دادیم. البته واقعا کادر فنی تمرینات سختی برای ما در نظر گرفته و امیدوارم تلاش ما با پشت سر گذاشتن همه این سختی‌ها در نتیجه به خوبی رقم بخورد. تلاش ما این است که امسال سال خوبی را پشت سر بگذاریم و برای این موضوع تلاش زیادی خواهیم کرد.

*بازیکنان جدیدی به پرسپولیس اضافه شدند . روند جذب این بازیکنان و کمکی که به پرسپولیس می‌توانند انجام دهند را چطور می‌بینی؟
به هر حال خیلی از این بازیکنانی که به پرسپولیس آمدند یا تجربه حضور در پرسپولیس را داشته‌اند و یا اینکه در تیم‌های بزرگ بازی کردند. این بازیکنان حتما عملکرد خیلی خوبی داشتند که به پرسپولیس آمدند و من هم امیدوارم بتوانند در پرسپولیس خودشان را نشان دهند. به هر حال بازی کردن در پرسپولیس سختی‌های خودش را دارد و ان‌شاءالله که این بازیکنان بتوانند این شرایط را تحمل کرده و به پرسپولیس کمک کنند.

*عدم جذب مهاجم مدنظر کادر فنی باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده. نظر تو در این باره چیست؟
به هر حال این نگرانی وجود دارد چرا که پرسپولیس به مهاجمان خوبی نیازمند است تا در کنار بقیه مهاجمان بتوانند به تیم کمک کنند. البته ما بدون مهاجم نیستیم و سه مهاجم داریم که زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیدند اما چون لیگ طولانی‌مدت می‌شود حتما باید یک مهاجم دیگر جذب کنیم تا بتوانیم در بازی‌های آینده پرقدرت ظاهر شویم. به هر حال در یک لیگ طولانی‌مدت هم مصدومیت وجود دارد و هم محرومیت و به همین خاطر باید بازیکنان اصلی و ذخیره خوبی داشته باشیم.

*بعد از 5 قهرمانی متوالی در فصل گذشته قهرمان نشدید و این موضوع باعث شد تا سال سختی را پشت سر بگذارید. برای فصل آینده چه برنامه‌ای دارید؟
در پرسپولیس بازی کردن همیشه سخت است و هواداران انتظار دارند که شما همیشه در بهترین شرایط باشید. همه بازیکنان با توان کامل بازی می‌کنند تا باز هم بتوانیم قهرمان شویم چرا که انتظارات هواداران کاملاً به حق است و ما هم تلاش می‌کنیم تا بهترین اتفاق‌ها رخ بدهد. سال گذشته قهرمان نشدیم اما امسال همه تلاش خود را برای رسیدن به این مهم انجام خواهیم داد.

*مشکلات مالی هم در این سال‌ها همواره وجود داشته اما این موضوع برای آغاز فصل نگران‌کننده نیست؟
تا جایی که من می‌دانم مشکلات مالی در پرسپولیس همیشه بوده، هست و خواهد بود اما فکر می‌کنم مدیریت در حال کنترل شرایط است. ما به عنوان بازیکن وظیفه داریم همه توان خود را بکار بگیریم. وقتی باشگاه قولی می‌دهد بازیکنان روی آن حساب می‌کنند و وقتی این قول چند ماه اجابت نمی‌شود بازیکنان از نظر ذهنی به هم می‌ریزند. امیدوارم که امسال مشکلات مالی گریبان ما را نگیرد.

*به عنوان یک بازیکن کلیدی، احتمال تغییر پُست در فصل آینده را می‌دهی یا اینکه در پست تخصصی‌ات بازی می‌کنی؟
من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم که مطیع کادر فنی باشم و هر کجا آنها بگویند بازی کنم. من با این مسائل مشکلی ندارم و به این فکر نمی‌کنم که کجا قرار است بازی کنم. امسال سال جام‌جهانی است و من 100درصد توانم را خواهم گذاشت تا در ابتدا به پرسپولیس کمک کنم و سپس با درخشش زیاد بتوانم به تیم ملی دعوت شوم تا به جام‌جهانی بروم. بازی کردن در جام‌جهانی بزرگ‌ترین رویای من است و امیدوارم امسال به آن برسم.

*قرعه‌کشی لیگ برتر انجام شد و پرسپولیس رقبای خود را در هفته‌های لیگ پیدا کرد. به نظرت قرعه‌کشی سخت بود یا نه؟
نمی‌خواهم کلیشه‌ای پاسخ دهم اما تیمی که می‌خواهد قهرمان شود به قرعه‌کشی فکر نمی‌کند. قرعه‌کشی اصولا اهمیت زیادی ندارد اما فکر می‌کنم 5 هفته اول لیگ برای ما خیلی مهم خواهد بود چون باید استارت مسابقات را با قدرت بزنیم. ما از بازی اول، هفته به هفته جلو می‌رویم تا به چیزی که می‌خواهیم برسیم. در کل فکر می‌کنم قرعه ما نسبتاً بد نبود.

*پیش‌بینی خودت از فصل آینده چیست و فکر می‌کنی پرسپولیس بتواند باز هم قهرمان شود؟
وقتی شما به عنوان یک فوتبالیست در پرسپولیس بازی می‌کنید همیشه مجبورید که به قهرمانی فکر کنید به همین دلیل ما باید همه بازی‌ها را ببریم تا در آخر فصل جام را بالای سر ببریم. همه بازیکنان پرسپولیس این موضوع را می‌دانند و به همین خاطر است که می‌گویم بازیکن پرسپولیس بودن سخت است. شما در پرسپولیس باید همیشه بدن و ذهن آماده داشته باشید. امسال لیگ آسیا نداریم اما باید در لیگ برتر و جام‌حذفی به دنبال گرفتن جام باشیم. به اعتقاد من فصل آینده لیگ پرفشار و سختی خواهیم داشت چرا که همه تیم‌ها قوی شدند. مربیان خارجی خوبی به لیگ ایران آمدند و از طرفی لژیونرهایی که داشتیم دوباره به فوتبال ایران برگشته‌اند و به همین خاطر معتقدم که لیگ بسیار سختی خواهیم داشت.

*در آستانه شروع لیگ صحبتی با هواداران پرسپولیس داری؟

با همه وجود می‌گویم که هواداران بدانند ما در هر بازی با همه توان به میدان می‌رویم تا حتی برای چند ثانیه هم که شده آنها را خوشحال کنیم. از هواداران می‌خواهم که اسیر فضای مجازی نشوند تا به تیم هجمه وارد نشود. هواداران مثل همیشه حامی پرسپولیس باشند چرا که ما با آنها دلگرم می‌شویم و حضور آنها تضمین خوبی برای موفقیت ما است.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/150370
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ابی عشق پولیس

0

2

2 ماه پیش

اگه دوتا مهاجم تمام کننده بگیرن بله همینکه اقا سیامک میگه مهم نیست عالی میشه ولی اگه بخوان امسالم با عبدی و تمیرف که اصلأ بدرد نمیخوره ادامه بدن خدا میدونه بازم تو نوک حمله مشکل سال قبل حل نخواهد شد انشاالله که اینطور نباشه خواهشن با احساسات هواداران بازی نکنید تا دیرنشده بجمبید دوتا محاجم خوب جذب کنید بعدش دیگه مهم نیست قرعه هرچی میخاد باشه تیم که تکمیل باشه همه را میزنیم عشق فقط ارتش سرخ قرمزته به امید قهرمانی انشاالله


سامان کوهدشت

0

3

2 ماه پیش

زنده باشی با غیرت..تو عزیز دل هوادارایی مشتی❤❤❤❤


سعیدکرمانی

0

3

2 ماه پیش

انشاالله که همین جوری که میگی باشه وباقدرت تمام بازی کنید چون ماهواداراباشروع لیگ یک هفته منتظرمیشیم وانتظارداریم بعدیه هفته. یه بازی خوب وقدرتمندروببینیم پس امیدوارم به حرفایی که میزنیدعمل کنیدوازهمون اول به شرط قهرمانی بریدتوزمین


بابک اعتمادیان

-1

3

2 ماه پیش

سیامک پارسال بیشتر فصل رو مصدوم بود ایشااله این فصل جبران کنه

بازی های پرسپولیس

2-1

نفت م.س

پرسپولیس

شنبه, 19 شهریور
ساعت 20:00

ورزشگاه : بهنام محمدی مسجدسلیمان

داور : سیدرضا مهدوی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

شنبه, 09 مهر

آلومینیوم - ملوان 18:00
نساجی - نفت م.س 18:00
گل گهر - استقلال 18:30
فولاد - مس کرمان 19:00
ذوب آهن - پیکان 19:00

یکشنبه, 10 مهر

هوادار - سپاهان 17:00
پرسپولیس - تراکتور 18:30
صنعت نفت - مس رفسنجان 19:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 6 6 14
2 گل گهر 6 3 12
3 استقلال 6 4 11
4 سپاهان 6 2 9
5 فولاد 5 2 9
6 تراکتور 6 1 8
7 مس رفسنجان 6 1 8
8 نفت م.س 6 0 8
9 پیکان 6 -2 8
10 ذوب آهن 6 0 6
11 نساجی 6 -2 6
12 مس کرمان 6 -1 5
13 هوادار 6 -3 5
14 آلومینیوم 6 -3 5
15 صنعت نفت 6 -4 4
16 ملوان 5 -4 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال