ارتش سرخ دات کام

اخبار

پرسپولیس؛ یک نیمه بدون شوت در چارچو ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 20 اظهار نظر

-

1 هفته پیش

پرسپولیس؛ یک نیمه بدون شوت در چارچوب

ارتش سرخ دات کام :
پرسپولیس؛ یک نیمه بدون شوت در چارچوب
تیم پرسپولیس در نیمه دوم بازی با شهرخودرو، نمایش خیلی خوبی نداشت.

تساوی مقابل شهرخودرو باعث شد تا پرسپولیس فرصت صدرنشینی از دست بدهد و شانسش برای قهرمانی نیم فصل به حداقل برسد و این تساوی در حالی رقم خورد که پرسپولیس در نیمه اول نمایش قابل قبولی داشت.

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه نخست، سرخپوشان سه موقعیت بسیار خوب گلزنی داشتند که دو تا را عیسی آل‌کثیر از دست داد. در موقعیتی که با پاس کات بک به دست آمد، شاید خود او هم انتظار داشت که کار را تمام کند اما به شکلی عجیب سایه توپ را زد تا در حسرت پنجمین گل فصل باقی بماند.

نمایش ناامیدکننده آل‌کثیر در شرایطی اتفاق افتاد که بسیاری از هواداران پرسپولیس امیدوار بودند با ورود مهدی عبدی، اوضاع تغییر کند اما این اتفاق رخ نداد. عبدی در طول فرصت ۳۹ دقیقه‌ای حتی یک شوت در چارچوب هم نداشت و در مقابل خط دفاعی منسجم شهرخودرو کاری از پیش نبرد.

او که در دوندگی و حضور در صحنه، با ضعف جدی روبروست، در دوئل‌ها هم موفقیت چندانی نداشت تا پرسپولیس در نیمه دوم اثری از تیم قهرمان نداشته باشد.

البته نباید از این نکته گذشت که سرخپوشان در بیشتر دقایق نیمه دوم تلاش می‌کردند با استفاده از ترابی و آقایی در چپ و نعمتی و شیری در راست کار خود را پیش ببرند و با ارسال روی دروازه خطرساز شوند و عملا برنامه دیگری از این تیم مشاهده نشد.

نکته ناامیدکننده اینکه بازیکنان کناری پرسپولیس در ارسال‌های استاندارد توفیق چندانی نداشتند و بیشتر سانترهایشان پیش از رسیدن به منطقه خطرناک در مقابل دروازه، دفع می‌شد چرا که ارتفاع و دقت چندانی نداشت.

با این حال، پرسپولیس یکی از بدترین نیمه‌های خود را در مشهد و مقابل شهرخودرو سپری کرد تا هم امتیاز با سپاهان در جایگاه دوم بایستد. اگرچه همچنان این تیم مدعی قهرمانی است اما حالا بسیاری تردید دارند که شایستگی اش را هم داشته باشد. حالا زمانی است که یحیی باید اوضاع را تغییر دهد و دوباره خودش را اثبات کند - البته او و دستیارش ابتدا باید بپذیرند که نمایشی پایین تر از سطح انتظار را داشته‌اند، حتی اگر ۶۴۶ پاس داده باشند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146744
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

1

1 هفته پیش

دوست عزیزی که نوشتی رو پرسینگ کار کنید.. تجربه امسال نشون داده وقتی عالیشاه تو زمین یه کم به آل کثیر و عبدی وترابی و امیری و سیانعمتی فشار میاره تا بیشتر دوندگی داشته باشن و پرس کنن.. وقتی امیدعالیشاه نیست.. بقیشون زورشون میاد راه برنذچه برسه به پرس.... بخدا بدون هیچ غرضی فقط نظر خودم گفتم...


اصغر حسینی نیا

0

1

1 هفته پیش

پرسپولیس واقعا بی برنامه بازی میکنه وهیچ نشانی از تیم قهرمان سالهای گذشته را نداره وحتی زمانی هم که برنده میشه برده‌اش با اقتدار نیست


ع حسین زاده

0

1

1 هفته پیش

ما می خواهیم بدونيم بازیکنی که برای بردن وگل زدن پاداش وآپش میخواد واگر یه ماه دیر بشه غر میزنه بابت گل نزدن وحرص دادن ویادم سکته بردن هوادار جریمه میشه اگه نشن همین طور بازی می کنند وبه ریش هوادار می‌خندند.


p.r.s

0

1

1 هفته پیش

بچه ها هوشیار باشین خداوکیلی..همینجا الان کیسه کشا و هوچیگرای زردچوبه عین روح سرگردان دارن بین کامنتا میچرخن و منفی میدن یا آتیش بیار معرکه میشن، لطفا اجازه فتنه انگیزی ندین، ما باید از تیم حمایت کنیم با این حجم از بد و بیراه گفتن فقط داریم خودزنی میکنیم.به هوش باشیم و پشت تیممون باشیم.این نتیجش از فحاشی و دلسرد کردن خییلی بهتره، "یاعلی"


p.r.s

-1

2

1 هفته پیش

مطمئنم کادر فنی و بازیکنا این کامنتها رو میخونن،،لطفا روی پرسینگ کار کنید،و آموزش بدین بجای اینکه چندتا بازیکن ما با بازیکن صاحب توپ حریف تا دروازه خودی راهپیمایی الکی کنن بازیکن پا به توپ رو تحت فشار بذارن و توپ رو تصاحب کنن


ضد ار

-1

1

1 هفته پیش

پرسپولیس می توانست ببرید


مجتبی

-1

2

1 هفته پیش

با این تاکتیک های یحیی.،اگر مسی و رونالدو رو هم می‌داشتیم وضع همین بود،دو تا بازیکن خارجی خریده فقط برای نیمکت،بعد میگه ما بازیکن نداریم.وقتی سرمربي ترسو باشه از بازیکن چه انتظار، فقط یاد گرفته بگه داور این طور داور اون طور.


hamid

-1

2

1 هفته پیش

به خدا خسته شدیم بس گی بازی بیکیفیت از پرسپولیس دیدیم


غلام ناصری

-1

2

1 هفته پیش

نمیدونم گل محمدی بازیکن خارجیشوکی میخوادبازی بده


ضد آبی

-2

2

1 هفته پیش

عیسی یه بار سایه توپ رو میزنه دو بار هم دروازه رو کج میبینه...امیری ۷ متر دروازه جلوشه میزنه آسمون یه تموم کننده نداریم هر تیمی چپ پرسپولیس رو ببنده میتونه امتیاز بگیره ..یحیی بز دل صفرف که بهترین دفاع آسیا شده بازی بهش نمیده...خداوکیلی مهاجمان چند تا حرکت بدون توپ کردن که موقعیت واسه شوت زنی درست کنن .تمام تمرينات پرسپولیس آقا وسته خوب جاکش یحیی چهار تا طراحی حمله کار کن بی عرضه....🖤🖤🖤🖤🖤🖤


مصطفایی

-3

1

1 هفته پیش

دوامتیاز مفت مجانی ازدست دادیم تمام تیمها امسال تفاضل گل هاشون ازپدید ارتقا دادن ولی پرسپولیس تفاضل گل که نخواسیم حداقل بااین همه بازیکن که داشتیم نتونسیم امتیاز کامل بگیریم واقعا حیف نون


p.r.s

-2

2

1 هفته پیش

قهرمانی نیم فصل رو نباید خیلی مهم جلوه بدیم که بازیکنمون دچار خدانکرده ناامیدی نشه،مهم قهرمانی پایان فصله که انشأالله فقط مال خودمونه،اما تیم باید به شدت تقویت بشه در تمامی خطوط ضعف مفرط داریم،از دروازه تا نوک حمله..


علی پیروندی

-2

2

1 هفته پیش

ضعف شهر خودرو در بزیهای قبل مخصوصا در بازی با سپاهان ارسال سنترهای تند وتیز از جناح چپش بود که توسط حریف انجام میشد پرسپولیس بدون آنالیر و توجه به ضعف حریف و بدون برنامه توپ را بگردش درمیاورد ضربات ایستگاهی و حملات یکنواخت کاری از پیس نبرد


مهدی‌قزوین

-4

1

1 هفته پیش

من واقعا به کادرفنی و یحیی اعتقاد دارم....کلامیم نیس...بعضی بازیا اینجوری میشه دیگه...


رادین رستاک

-2

2

1 هفته پیش

آقای گلمحمدی بخدا دیگه خسته شدیم تیم تاکتیک نداره .سعید آقایی تو زمین وله اصلا نمیتونه یه توپو درست استپ کنه چرا از ابراهیمی استفاده نمیکنی


hasannejadhe

-1

2

1 هفته پیش

واقعا تاسف باره برای پرسپولیس که مقابل یه تیم از الان سقوط کرده موقعیت گلی نداشته باشه


ساسان رحمتی

-1

2

1 هفته پیش

پرسپولیس کلا ۱۰دقیقه بازی میکنه نیمه اول که فقط میگه وقت بگذره نیمه دوم از دقیق ۷۵تازه یادش میافته حمله کنه


رضا توانا

-1

2

1 هفته پیش

فوتبال ایران بزودی آماتور خواهد شد. حرف درست و سنجیده ای که پرفسور گفت. سرمربی که بجای وقت گذاشتن برای تمرین تیم دنیال معرفی هیئت مدیره و مدیر عامل هست تیمش بهتر ازین نمیشه. راستی امروز استراحت بده به تیم جلو تیم ته جدولی مساوی کردن.😡😡


احمد نوری اسرمی

-2

4

1 هفته پیش

اگه امیری و ترابی ار تکنیک خودشون استفاده نکنن از یحیی هیچ کاری بر نمیاد . امسال هیچکی اثری از مهدی خانی و ابراهیمی و پاکدل ندید در حالی که همه خرید خودش بودن . حقیقتا امسال از کدوم بازی پرسپولیس لذت بردیم . خسته شدیم اینقدر شعارگونه از یحیی حمایت کردیم.


احمد نوری اسرمی

-2

5

1 هفته پیش

یک ساعت تمرین کنین برین خونه یه موقع از قرارداد چند میلیاری شما کم نشه

بازی های پرسپولیس

3-0

ذوب آهن

پرسپولیس

دوشنبه, 27 دی
ساعت 15:30

ورزشگاه : فولادشهر

داور : موعود بنیادی فرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل کثیر 4
2 مهدی عبدی 4
3 مهدی ترابی 3
4 حامد پاکدل 1
5 رضا اسدی 1
6 میلاد سرلک 1
7 فرشاد فرجی 1
8 علی شجاعی 1
9 سیامک نعمتی 1
10 کمال کامیابی‌نیا 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سیامک نعمتی 2
2 علی شجاعی 1
3 مهدی شریفی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 15 لیگ برتر

پنجشنبه, 23 دی

مس رفسنجان 0 - 0 پیکان 15:00
ذوب آهن 0 - 0 گل گهر 15:00
نفت م.س 0 - 3 استقلال 15:30
آلومینیوم 0 - 0 سپاهان 15:00
تراکتور 1 - 1 نساجی 15:00
هوادار 1 - 2 صنعت نفت 15:00
پرسپولیس 1 - 0 فجرسپاسی 17:30
فولاد 2 - 0 پدیده 17:00

یک شانزدهم جام حذفی

دوشنبه, 29 آذر

پرسپولیس 4 - 0 ویستا توربین 14:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 15 19 35
2 پرسپولیس 15 11 32
3 سپاهان 15 13 29
4 آلومینیوم 15 6 24
5 مس رفسنجان 15 7 23
6 پیکان 15 2 22
7 فولاد 15 -1 21
8 گل گهر 15 -2 21
9 نساجی 15 0 20
10 صنعت نفت 15 -3 19
11 ذوب آهن 15 -5 18
12 هوادار 15 -4 14
13 تراکتور 15 -5 13
14 فجرسپاسی 15 -7 12
15 نفت م.س 15 -12 11
16 پدیده 15 -19 4

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال