ارتش سرخ دات کام

تحلیل ها

پرسپولیس همچنان گرفتار بحران م ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 2 اظهار نظر

-

4 هفته پیش

پرسپولیس همچنان گرفتار بحران مالی

پرسپولیس همچنان گرفتار بحران مالی
ارتش سرخ دات کام :
در حالی که سید مجید صدری سرپرست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و مربیان قول پرداخت مطالبات‌شان در روزهای آغازین این هفته را داده و گفته بود شنبه یا یکشنبه باقی‌مانده مطالبات فصل قبل و البته پاداش قهرمانی لیگ را به آنها پرداخت خواهد کرد اما مطابق انتظار و پیش‌بینی اعضای تیم چنین اتفاقی نیفتاد تا آثار مشکلات مالی در تیم ادامه داشته باشد.هر چند بازیکنان و مربیان فعلاً علناً چیزی در مصاحبه‌هایشان نمی‌گویند اما همگی از این وضعیت شاکی و ناراحتند و مدام در صحبت‌های خودمانی‌شان به بدقولی و انفعال مدیریت باشگاه در این خصوص اعتراض می‌کنند.

امروز یا فردا بررسی مدارک مزایده کارگزار
با توجه به اینکه چشم امید بازیکنان و مربیان به انعقاد قرارداد با کارگزار جدید است خبر انجام مزایده برای این امر می‌تواند تا حدی امیدوار‌کننده باشد هر چند مدتی است صحبت از مزایده مطرح شده اما تاکنون نهایی نشده است. تازه هیأت مدیره می‌خواهد مدارک را بررسی کند و همچنان تاریخ انجام مزایده مشخص نیست.با این حال صدری در آخرین مصاحبه خود گفته: «نامه اقاله قرارداد با کارگزار قبلی بدون هیچ مشکلی امضا شده است. در واقع تکلیف مشخص است. چیزی برای پنهان کردن از هوادار هم نداریم و با تمام توان برای گام‌های بعدی تلاش می‌کنیم.»سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره زمان برگزاری جلسه هیأت مدیره افزود: «سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته جاری جلسه‌ای خواهیم داشت و اسناد رسمی مربوط به برگزاری مزایده را بررسی می‌کنیم.»

باز هم مجبورند قرض کنند
با توجه به اینکه مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند هر طور شده قبل از بازی با الهلال عربستان مطالبات فصل گذشته اعضای تیم را بپردازند به همین علت به دنبال قرض کردن پول هستند. مثل تمام ماه‌های گذشته مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند با قرض گرفتن مبلغی بتوانند مطالبات مالی و پاداش بازیکنان و کادر فنی خود را قبل از بازی با الهلال بدهند تا آنها با روحیه بالا به مصاف حریف عربستانی خود بروند.مدیریت باشگاه طی چند ماه اخیر و برای عبور از بحران‌های مالی همواره از نهادهای حقوقی و افراد حقیقی مبالغ هنگفتی قرض کرده که گفته می‌شود بالغ بر 100 میلیارد تومان است.
پرسپولیسی ها ۲۰ تا 25 درصد از قرارداد و 10 درصد به عنوان پاداش قهرمانی فصل قبل طلبکار هستند و برای فصل جدید هم دریافتی نداشته‌اند.

چرا حساب باشگاه مسدود است؟
حساب باشگاه پرسپولیس در ماه‌های اخیر بسته شده که یکی از دلایل این موضوع شکایت یک شرکت هواپیمایی با مدیریت رسول دره است. این شرکت با احتساب خسارت تأخیر در پرداخت مبلغ، هزینه دادرسی و وکالت حدود ۵ میلیارد تومان از پرسپولیس طلب دارد اما طبق توافقات صورت گرفته و به واسطه‌ برخی نفرات در زمان مدیریت جعفر سمیعی، قرار شد با بخشش بخشی از خسارت خود و دریافت باقی‌مانده مبلغ به شکل قسطی در چندین ماه از شکایت خود صرف نظر کند تا از این طریق حساب باشگاه باز شود.با این وجود پس از آغاز فعالیت صدری به عنوان سرپرست پرسپولیس، وی این توافق را نپذیرفت و اقدام به شکایت از شرکت هواپیمایی کرد. باشگاه پرسپولیس معتقد است هزینه پرواز و بلیت‌ها بیش از معمول برای پرسپولیس حساب شده و بدهی باشگاه به این اندازه نیست.به خاطر همین اتفاق، مدیر این شرکت قصد دارد اقدام‌های قانونی را برای دریافت کل طلبش از پرسپولیس انجام دهد.

کمپین هواداران برای فرار از محرومیت‌های بعدی
هواداران پرسپولیس در اعتراض به پرداخت نشدن بدهی باشگاه به کالدرون که دو هفته دیگر مهلت ۳۰ روزه دوم آن هم به پایان خواهد رسید توفان مجازی با هشتگ #طلب_کالدرون_را_بدهید در شبکه های اینستاگرام و توییتر به راه انداخته‌اند. اعتراض هواداران پرسپولیس به وزارت ورزش و مدیران منصوب آنهاست و اینکه تکلیف مدیرعامل و هیأت مدیره استقلال مشخص شده اما باشگاه پرسپولیس که با سرپرست اداره می‌شود برنامه‌ای برای پرداخت بدهی نداشته است و بازیکنان تیم نیز از فصل گذشته ۴۰ درصد طلب داشته و از فصل جدید هم مبلغی دریافت نکرده‌اند.هواداران پرسپولیس می‌گویند حالا که با مشخص شدن مدیریت باشگاه استقلال و ثبات در کادر فنی این تیم، این باشگاه سر و سامان گرفته وزارت ورزش باید وضعیت پرسپولیس را هم درست کند کما اینکه پرسپولیس هم فعلاً مدیرعامل ندارد و هیأت مدیره‌اش ناقص است.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/144583
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ترنج آریان پور

0

3

4 هفته پیش

یعنی میشه یه روز پرسپولیس مشکل مالی نداشته باشه ! فک کنم تو حسرت این روز بمیرم.😪


ترنج آریان پور

0

2

4 هفته پیش

یعنی میشه یه روز پرسپولیس مشکلی مالی نداشته باشه! فک کنم تو این .😪

بازی های پرسپولیس

3-1

فولاد

پرسپولیس

جمعه, 30 مهر
ساعت 18:00

ورزشگاه : فولاد آرنا

داور : محمدحسین ترابیان

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل فولاد کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 حامد پاکدل 1
2 عیسی آل کثر 1
3 رضا اسدی 1
برنامه بازی ها

هفته 2 لیگ برتر

یکشنبه, 02 آبان

نفت م.س 0 - 3 سپاهان 16:00
مس رفسنجان - پدیده تعویق

دوشنبه, 03 آبان

هوادار - پیکان 16:00
تراکتور - نفت م.س 18:00
فجرسپاسی - گل گهر 18:00
ذوب آهن - استقلال 18:00

چهارشنبه, 05 آبان

آلومینیوم - فولاد 18:00
پرسپولیس - نساجی 18:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 2 5 6
2 گل گهر 1 3 3
3 پرسپولیس 1 2 3
4 استقلال 1 1 3
5 نساجی 1 1 3
6 ذوب آهن 1 1 3
7 آلومینیوم 1 0 1
8 پیکان 1 0 1
9 پدیده 1 0 1
10 نفت م.س 2 -3 1
11 صنعت نفت 1 -1 0
12 هوادار 1 -1 0
13 فجرسپاسی 1 -1 0
14 فولاد 1 -2 0
15 مس رفسنجان 1 -2 0
16 تراکتور 1 -3 0

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال