ارتش سرخ دات کام

اخبار

پورعلی‌گنجی: لیاقت داشتیم و قهرمان ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 27 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

پورعلی‌گنجی: لیاقت داشتیم و قهرمان شدیم

ارتش سرخ دات کام :
پورعلی‌گنجی: لیاقت داشتیم و قهرمان شدیم
قهرمانی با پرسپولیس، بخصوص در سرزمین پدری و مادری، برای مرتضی پورعلی‌گنجی لذت دیگری داشت؛ مدافع مستحکم و باتجربه پرسپولیس که نقش پررنگی در قهرمانی این فصل تیمش ایفا کرد. در مورد مرتضی، این روزها و بخصوص بعد از فتح لیگ برتر شایعه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از پرسپولیس منتشر شده اما او در این گفت‌و‌گو تمام آنها را تکذیب می‌کند. پورعلی‌گنجی معتقد است برای پرسپولیس سرش را گذاشته و هیچوقت تعهدش را زیر پا نمی‌گذارد. خودش می‌گوید این حرف‌ها را نمی‌زند که دل هواداران را به دست بیاورد و محبوب شود. با او درباره یحیی گل‌محمدی، دربی احتمالی در جام حذفی و همچنین بازگشت به تیم ملی هم حرف زدیم. صحبت‌هایی که پیش روی‌تان است.

*در روزهای اخیر رسانه‌ها بیشتر از قبل با بازیکنان پرسپولیس صحبت کرده و بخصوص نظرشان را درباره قهرمانی پرسیده‌اند. نمی‌شود با تو صحبت کرد اما حرفی در این رابطه نزد. دوست دارم حست را در این باره بگویی.
خدا را شکر می‌کنم که شرمنده هواداران نشدیم و با حضور گرم‌شان موفق شدیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم. این قهرمانی تمام خستگی دو سال اخیر من را شست و برد. این قهرمانی باعث شد تمام سختی این یک سال اخیرِ من، سایر بازیکنان و کادرفنی از یادمان برود. امیدوارم خدا قسمت کند و روزی ما باشد و تمرکز داشته باشیم تا بتوانیم در جام حذفی هم آماده باشیم و بهترین نتایج را کسب کنیم.

*این قهرمانی برای تو و چند بازیکن دیگر پرسپولیس از حیث اینکه در استان مازندران به دست آمد، شاید حائز اهمیت هم باشد. این‌طور است؟
درست می‌گویید، این قهرمانی خاطره‌انگیز بود. بخصوص در سرزمین پدری و مادری و آن عشق و علاقه‌ای که هواداران نسبت به من و تیم‌مان داشتند. بازی فوق‌العاده‌ای بود و خدا را شکر توانستیم با قهرمانی فصل را تمام کنیم. یک سال تمام سختی کشیدیم و واقعاً از همان ابتدا بر این باور بودیم که می‌توانیم قهرمان شویم. در مازندران لذت قهرمانی پرسپولیس 10 برابر شد و ماشاءالله خیلی از بچه‌های ما هم اهل این استان هستند.

*بعد از قهرمانی شما در فضای مجازی خیلی از صفحه‌های هواداری استقلال بر این عقیده بودند که حق به حقدار نرسید و پرسپولیس چون تیم حکومتی است قهرمان شده. نظرت در این باره چیست؟
واقعاً نمی‌دانم چه بگویم. تیم حکومتی کدام است؟ خوب نیست که تلاش ما نادیده گرفته شود. با تمام احترام به تیم‌های دیگر ما لیاقت قهرمانی داشتیم که قهرمان شدیم.

*طی روزها و هفته‌های اخیر بحث جدایی تو هم مطرح شده است. می‌خواهم بدانم آیا قصد جدایی‌ داری یا می‌خواهی در پرسپولیس بمانی؟
نمی‌دانم برخی سایت‌ها و صفحه‌های مجازی از کجا خط می‌گیرند. اسم‌های‌شان را دارم. می‌آیند یکسری مطالب می‌نویسند که هم ما را ناراحت می‌کنند و هم هواداران را. خودشان را هم زیر سؤال می‌برند و خراب می‌کنند. این زشت است و اصلاً قشنگ نیست. همان‌طور که گفتم قرارداد دارم و تمرکزم روی جام حذفی است. علاقه هم ندارم دیگر در این مورد حرف بزنم. فعلاً می‌مانم و همان‌طور که نشان دادم با جان و دل برای پرسپولیس بازی می‌کنم. شما دیدید در بازی با سپاهان که ما باختیم من سرم را هم برای پرسپولیس گذاشتم. من زندگی‌ام را در این فوتبال گذاشتم اما هرگز تعهدم را زیر پا نگذاشتم. تا وقتی که برای پرسپولیس، چه یک ساعت، چه یک سال و چه 10 سال دیگر بازی کنم، جانم را هم می‌دهم. اینها را هم نمی‌گویم که محبوب شوم یا دل کسی را به دست بیاورم. من برای قراردادی که بستم و آن حس هوادار حرمت قائلم. تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را در ترکیب پرسپولیس به نمایش بگذارم.

*شاید چون تو سال‌ها لژیونر بودی این صحبت‌ها مطرح شده است.
من یک سال دیگر قرارداد دارم و تمام هدفم این است که بتوانم به پرسپولیس کمک کنم. تمرکز اصلی من اما این است که در دو بازی جام حذفی برای پرسپولیس کم‌اشتباه و مثمرثمر باشم و همراه سایر بازیکنان دل هواداران را شاد کنیم. قرارداد دارم و می‌مانم. فعلاً هم به موضوع دیگری فکر نمی‌کنم.

*گفتی جام حذفی، آیا می‌توانید در این تورنمنت هم به موفقیت برسید؟
فعلاً که روزی ما بوده که یک جام خوب به دست بیاوریم. جامی برای لیگ که فرسایشی هم هست و مهم‌ترین تورنمنت فوتبال باشگاهی در ایران محسوب می‌شود. الان هم تمرکز می‌کنیم تا برای اسم پرسپولیس و هواداران بازی کنیم و دوباره شادی را به آنها هدیه بدهیم. البته تیم هوادار قابل احترام است و خوب فوتبال بازی می‌کند. مربی و بازیکنان خوبی دارد اما با تمام احترام برای هوادار سعی می‌کنیم با تمام وجود وارد زمین شویم، بازی را ببریم و به فینال برسیم.

*فینال جام حذفی میان پرسپولیس و استقلال. حتماً برای تو به‌عنوان بازیکن پرسپولیس هم جذاب خواهد بود.
مهـــــــــــــم‌ترین بازی پرسپولیس از این به بعد، تقابل با هوادار است. برای فینال هم اگر شرایط برای برگزاری یک دربی دیگر فراهم شد، آن هم جذاب است. هر تیمی می‌خواهد در جام حذفی قهرمان شود باید بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد. احتمالش هست که دوباره به استقلال بخوریم اما در کنار سایر بازیکنان و کادرفنی در همه حال تلاش می‌کنیم پرچم پرسپولیس را بالا نگه داریم.

*استقلال برای انتقام شکست در لیگ می‌آید و شما هم می‌خواهید نشان بدهید شایسته قهرمانی بودید. آیا می‌توانید دوباره استقلال را شکست بدهید؟
فوتبال یک سرش برد است و یک سرش باخت. تلاش از ما بازیکنان است و نتیجه در اختیار خدا. امیدوارم باز هم اتفاق خوبی برای ما بیفتد و نتیجه به سود پرسپولیس رقم بخورد.

*از ماه‌ها قبل شایعه‌هایی مبنی بر جدایی یحیی گل‌محمدی وجود دارد. از پیشنهاد ۵۰ میلیاردی یک تیم صنعتی تا حضور در قطر و امارات. در مورد این ماجرا و شایعه‌هایی که منتشر شده چه نظری داری؟ خیلی‌ها می‌گویند ارزش گل‌محمدی با این نتایج خیلی بیشتر از ۵۰ میلیارد است.
آقای گل‌محمدی نشان داده در چند سال اخیر و بهتر بگوییم یک دهه اخیر فوق‌العاده کار کرده و جزو مربیان موفق و باثبات لیگ به حساب می‌آید. نام ایشان در تاریخ ثبت شده و از طرفی مربی سطح بالا و باکیفیتی هم هست. درست مثل زمان بازی‌اش که عالی بود. هر مربی موفقی براساس کیفیتی که دارد باید قرارداد درست هم ببندد. متأسفانه در فوتبال‌مان همیشه سعی شده تا قراردادهای فوتبال را بزرگ جلوه بدهند. درست برخلاف تمام دنیا. فوتبالیست و افرادی که در فوتبال فعالیت می‌کنند، مثل مربیان و بازیکنان، زحمت می‌کشند و استرس دارند، پس باید بهترین شرایط را تجربه کنند تا تمرکزشان روی فوتبال و موفقیت باشد. من در مورد پیشنهادهای آقای گل‌محمدی خبری ندارم اما امیدوارم هر چه به صلاح ایشان است اتفاق بیفتد.

*چند هفته قبل یک شایعه هم در مورد دوپینگ بیرانوند و امیری وجود داشت. فکر کنم تو که سال‌ها با این دو هم‌تیمی بودی و از آنها شناخت ‌داری بهتر از هر کسی می‌توانی در این مورد صحبت کنی.
اصلاً چنین چیزی خنده‌دار است. در پاسخ به این سؤال شما می‌توانم بگویم سالم‌ترین بازیکنان از نظر خورد و خوراک و بی‌توجهی به داروهای غیر مجاز، علیرضا بیرانوند و وحید امیری هستند. قشنگ نیست زحمت و تلاشی که می‌کنند را با انتشار چنین حاشیه‌هایی زیر سؤال ببریم.

*بازگشت به تیم ملی. آیا مرتضی پورعلی‌گنجی را خردادماه در اردوی تیم ملی می‌بینیم؟
به هر حال بازی برای تیم ملی افتخار است. از اول گفتم چه من باشم و چه نباشم، موفقیت تیم ملی برایم مهم است. آقای قلعه‌نویی هم از جنس ما ایرانی‌ها است و برایش بهترین‌ها را می‌خواهم. امیدوارم بهترین نتایج تاریخ را بگیرند و بتوانیم تیم ملی موفقی داشته باشیم. من هم تلاش می‌کنم با بهترین عملکرد دوباره برای تیم ملی بازی کنم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/154840
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
جعفر باقری

0

1

2 هفته پیش

انشاالله قهرمانی آسیا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️


حسین سانبلی

0

2

2 هفته پیش

ایول داری آقا مرتضی دقیقاً ❤️😍


رضا کرمی

0

2

2 هفته پیش

جذاب و دوست داشتنی خیلی سالاری
پرسپولیس زلزله مالک هرچی دله


مرادسلمانی

0

4

2 هفته پیش

آقای هدایتی عزیزدرست می فرمایندخیلی ازسایت هاوعواملشان بعدقهرمانی فقط دنبال ایجادحاشیه هستنددست به هرکاری دارندمیزنندوآقادرویش وآقای گل محمدی وهمه عوامل باشگاه متوجه دسیسه اینهاشدند لطفآمتن نمیذارید همراه اقای حسین هدایتی شوید ونظرایشان راتاییدکنید


حسین هدایتی
(در پاسخ مرادسلمانی)

0

3

2 هفته پیش

نوکرتم اقا مراد تاج سری داداش


رضا کرمی

0

1

2 هفته پیش

جذاب و دوست داشتنی خیلی سالاری


فرزاد زارعی

0

1

2 هفته پیش

منم‌ موافقم وحید و بیرو دوپینگ کردن داروهای دوپینگشون هم تعصب ، غیرت ، تلاش و عشق بود


مهدی مهویاد

0

3

2 هفته پیش

پرسپولیس قهرمان امید نسل جوان💪💪💪


جاوید دلاور

0

6

2 هفته پیش

سلام داشت مرتضی قرمز تر ازقرمز به خدا سالاری داداش


msa

0

6

2 هفته پیش

کور شود هر انکه نتوان دید


msa

0

6

2 هفته پیش

فدای غیرت وتعصبت انشالله هرجا هستی سلامت باشی


مهدی

0

5

2 هفته پیش

فقط انتقام هواداروکیسه رابگیرید تامرحمی بشیم روی زخم این خانواده کودک۱۰ساله تبریزی.بازهم پیام تسلیت به خانواده محترمش میدم.انشالله تافینال انتقام میگیریم وباقهرمانی جواب بی حرمتی وزیرراخواهیم داد.باتشکرمهدی کاشانیان


فرشاد شیخ الاسلامی

0

6

2 هفته پیش

مرتضای عزیز ، مدافع ارزشمند و قوی تیم پرسپولیس ، سال رویایی را با تو گذروندیم، انشالا بمونی برامون تا سالهای سال ، چمپیونز لیگ آسیا رو با تو میخوایم ببریم 👏🌹❤


امیر پرسپولیسی هزار آتیشه🔥❤🔥

0

4

2 هفته پیش

پورعلی گنجی با تعصب 👏👏👏👏❤🤩❤👌


خان پرسپولیسی

0

6

2 هفته پیش

برقرار واستوار،پورعلی گنجی عزیز گنجینه پرسپولیس 🌹💕🌹💕🌹💕🌹💕🌹💝


آلفرد🤘🏼

0

3

2 هفته پیش

تیمی که با بازیکنان نه چندان ستاره دو بار به فینال لیگ قهرمانان می‌رسد یا صادر‌کننده بازیکنان درجه یک به سایر تیم‌هاست نیازی ندارد که یک‌ فرد حکومتی طرفدارش باشد! این باشگاه نیازی ندارد از طرفداری آن فرد سوءاستفاده کند. چه بسا تیم‌هایی ‌مثل استقلال، سپاهان و تراکتور هم‌ در دولت یا بین مقامات سیاسی و استانی طرفدارانی داشته باشند (که خیلی از آنها رسانه‌ای شده).


آلفرد🤘🏼

0

3

2 هفته پیش

مغانلویی که اگر در جمع شاگردان یحیی باقی مانده بود نه نیازی به لوکادیا احساس می‌شد که بعدا آن مشکلات به وجود بیاید نه نیازی به پریرا! فرشاد احمدزاده و رامین رضاییان هم زمانی برای پرسپولیس بازی می‌کردند و وقتی با این تیم جام می‌گرفتند با اتهام حمایت شدن توسط دست‌های پشت پرده مواجه می‌شدند و زحمات‌شان در زمین نادیده گرفته می‌شد. اما همین دو بازیکن هم امسال در زمره گلزنان و گلسازان برتر هستند که پیراهن سپاهان را بر تن دارند. مثال‌های فراوانی وجود دارد که بپذیریم پرسپولیسی‌ها در این سال‌ها با استفاده درست از بازیکنان خودشان موفق شدند؛ مثل طارمی که مدت‌هاست در اروپا می‌درخشد یا همین رضا اسدی و محمد عباس‌زاده در تراکتور و بسیاری دیگر از بازیکنان که در چند ساله گذشته در هر تیمی بودند موفق عمل‌ کردند. حتی جالب است که خود یحیی گل‌محمدی هم با پیشنهادهای چند ده میلیاردی برخی باشگاه‌های صنعتی روبه‌رو است.


آلفرد🤘🏼

0

3

2 هفته پیش

من موندم چرا مربیان و مدیرانی که انگشت اتهام به سمت پرسپولیس دراز می‌کنند هربار برای جذب مهره‌های این تیم در صف اول هستند؟ مگر نمی‌گویند که پرسپولیس در خارج از زمین برنده می‌شود؟ مگر اعتقاد ندارند فلان وزیر و وکیل و... حتی برای این تیم گل (‍!) می‌زنند؟ پس چرا هر سال دنبال ستاره‌های این تیم هستند و اتفاقا با کمک از بازیکنان سابق پرسپولیس در پی موفقیت می‌گردند؟ در اینجا کسی قصد جانبداری از پرسپولیس را ندارد اما مگر غیر از این است که مثلا شهریار مغانلو، یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس را سپاهان جذب کرده و الان آقای گل لیگ است؟


مرادسلمانی

0

4

2 هفته پیش

آقای پورعلی گنجی عزیزدرودبرشرفت..تیم ماهم لیاقت داشت وهم شایسته قهرمانی بود


امیر پرسپولیسی هزار آتیشه🔥❤🔥

0

3

2 هفته پیش

دمت گرم مرتضی جان عشقپولیسی ❤ پرچمت بالا به امید کسب دومین جام پرسپولیس محبوب تو جام حذفی ❤👌👏👏👏👏👏👏


آرین

0

3

2 هفته پیش

درود بر شرف و غیرتت شیر پسر پرسپولیس.... بهت اقتخار میکنم شیر پسر مازنی..... دمت گرم داداش مرتضی که خیلی محکم و استوار جواب دشمنان رو دادی.... بله ما لیاقت داشتیم که قهرمان شدیم... قهرمان شدن لیاقت میخواد که این لیاقت رو فقط و فقط پرسپولیس بزرگ داره.... درود بر ارتش سرخ ایران و آسیا ♥♥♥♥


حسین هدایتی

0

4

2 هفته پیش

سلام خدمت همه دوستان عزیزم در برنامه پرطرفدار ارتش سرخ.
دوستان من،بزرگان من،منتقدین و مشوقین عزیز،هواستون هست که دوتا بازی حساس و مهم مونده تا انتقام بزرگ؟؟؟؟؟هواستون هست که باید دوتا جام دیگه بگیریم تا به کل فوتبال اسیا اخطار بدیم که ابرقدرت بلامنازع فوتبال ایران هستیم و داریم میایم تا جام آسیا رو تصاحب کنیم؟؟؟بچها الان وقت حمایت و تلاش برای تشویق و تهییج تیم پرسپولیس بزرگ هستش نه کل کل با همدیگه،
شماها میدونید ما توی این دوسال در چهار بازی چند امتیاز از هوادار گرفتیم؟؟؟؟هواستون هست که الان هوادار گربه سیاه پرسپولیس شده؟؟؟؟؟
نگران نباشیدها یحیی کاری میکنه آخر بازی روشون نشه از حقارت شکست برند خونه هاشون اما شما چرا این بازی رو جدی نمیگیرید من نمیفهمم
۱-بی خیال کل کل با هم از امروز یک دل و یک هدف کنار هم فقط و فقط و فقط به تشویق و تهییج تیم برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی میپردازیم
۲-از منتقدینی که فنی هستند و مشوقینی که فنی میتونند حرف بزنند خواهش میکنم در انتهای فصل یعنی انشاءالله بعد از قهرمانی جام حذفی بیایین در یکی از پستهای این برنامه یک مناظره جذاب و فنی همراه با ادب و احترام داشته باشیم،طرفداری احساسی یا نقد بی سر و ته به درد اون روز و مناظره نمیخوره هر کی حرف برای گفتن داره و ادعای فوتبالی بودن داره اون روز بیاد نقد یا طرفداری خودش رو در کمال احترام ثابت کنه
۳-توی همه مطالبتون در این برنامه و تمامی شبکه های اجتماعی تا میتونید قاطعانه از درویش و یحیی حمایت کنید،مخالفان این دو مرد بزرگ اگه ببینند که افکار عمومی نسبت به شایعاتی که در مورد برکناری درویش و رفتن یحیی از تیم هستش بی تفاوت یا کم تفاوت هستند وقیح میشند تا این دو مرد بزرگ رو از باشگاه ما دور کنند،به شرفم قسم خبرهایی هستش بی تفاوت و کم تفاوت نباشید تا میتونید از این دو عزیز حمایت کنید و به وزارت ورزش اخطار بدین که عدم حضور این دو عزیز رو بر نمیتابیم و قطعا بر نمیتابیم انشاءالله الرحمان.
دو بازی،دو برد،دو جام قهرمانی+یک جام قهرمانی لیگ برتر=انتقام بزرگ
درویش،پیروانی،گلمحمدی،اتحاد هوادارها=قهرمانی آسیا
ماشاءالله پرسپولیس ماشاءالله رضا درویش ماشاءالله یحیی گلمحمدی


سیدمحمودطباطبایی
(در پاسخ حسین هدایتی)

0

2

2 هفته پیش

باسلام
درود بر شما و متن زیباتون
کاملا درسته باید حمایت بشن و گرنه بد خوابی برای یحیی و درویش عزیز دیدن🌹


حسین هدایتی
(در پاسخ سیدمحمودطباطبایی)

0

0

2 هفته پیش

یدونه باشی اقا سید،درود بر شما تاج سر من


سیدمحمودطباطبایی

0

2

2 هفته پیش

بمونی برامون و جام ها رو درو کنیم🌹


رضا کرمی

0

3

2 هفته پیش

دمت گرم سالاری


Amin

0

3

2 هفته پیش

موفق باشی پسر عشقپولیسی♥️♥️♥️♥️♥️♥️

بازی های پرسپولیس

1-2

پرسپولیس

استقلال

چهارشنبه, 10 خرداد
ساعت 19:45

ورزشگاه : آزادی

داور : اشکان خورشیدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مهدی ترابی 2
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 سیامک نعمتی 1
6 وحید امیری 1
7 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس 2 - 1 استقلال 19:45
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال