ارتش سرخ دات کام

اخبار

کلانی: اختلافی بین درویش و بازیکنان ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

کلانی: اختلافی بین درویش و بازیکنان ندیدم

ارتش سرخ دات کام :
کلانی: اختلافی بین درویش و بازیکنان ندیدم
حسین کلانی که به مناسبت جشن تولد ۶۰ سالگی پرسپولیس در اردوگاه سرخ‌ها حاضر شده بود در مورد شرایط حال حاضر پرسپولیسی‌ها صحبت کرد.

روز گذشته جشن تولد ۶۰ سالگی باشگاه پرسپولیس پیش از تمرین سرخ‌ها در ورزشگاه کاظمی برگزار شد. در این جشن حسین کلانی، یکی از اولین بازیکنان تاریخ پرسپولیس نیز حضور داشت و با اعضای تیم به خوش و بش پرداخت و سپس عکس دسته جمعی به یادگار گرفتند. به همین مناسبت با این پیشکسوت گفت و گو کردیم که آن را می‌خوانید:

سالروز شصتمین سال تولد باشگاه پرسپولیس بود و گفتند دور همدیگر جمع بشویم. من بودم، آقای درویش و بقیه بچه‌ها و آقا یحیی. چون آخرین تمرین تیم پیش از سفر به عربستان بود به آنجا رفتیم و با اعضای تیم خوش و بش کردیم. از آقای خوردبین خواهش کردیم که چون قدیمی‌‌ترین پرسپولیسی هستند شمع را خاموش کنند. بعد هم یک مقدار با بچه‌ها صحبت کردیم به یاد گذشته و تمام شد و خداحافظی کردیم.

روحیه بچه‌ها خوب است ولی خب متاسفانه هیچ کدام از حق و حقوق‌های پرسپولیس را نمی‌دهند. تبلیغات دور زمین و حق پخش را نمی‌دهند و باشگاه‌های دیگر هم این مشکلات را دارند. بچه‌ها قهرمان شدند و آنطور که باید، حق‌شان را ندادند. یک دوره‌ای هست که این بچه‌ها تمام زندگیشان همین فوتبال است و با این زحمتی که این چند ساله می‌کشند پول در می‌آورند و وقتی حق‌شان را ندهند در نهایت در روحیه‌شان تاثیر دارد. همه به باشگاه و موفقیت پرسپولیس علاقه دارند، همدیگر را دوست دارند ولی مشکلات حل نشده است.

نمی‌دانیم این هزینه‌ها و پول‌هایی که در می‌آید به کجا می‌رود و به دست کی می‌رسد. معلوم نیست چه کسی از این پول استفاده می‌کند و صداشان در نمی‌آید. حالا انشالله باید در یک مصاحبه مطبوعاتی وقتی بچه‌ها برگردند از مسافرت، صحبت کنم.

اختلافی بین بچه‌ها و درویش وجود ندارد. آنها مشکلات را با همدیگر می‌بینند و مجبور هستند با هم حلش کنند. همه‌اش می‌خواهند شایعه درست بکنند که اینها با هم اختلاف دارند‌. من در جریان نامه اعتراضی بازیکنان نیستم و دخالتی نمی‌کنم اما طبق چیزهایی که شنیدم، در نامه مشکلات‌شان را نوشته بودند.

همیشه عربستان برای ما مشکل ساز بوده است. متاسفانه این‌ها ارتباطات نزدیکی با کنفدراسیون دارند و مسئولین ما هم هیچ نفوذی در کنفدراسیون ندارند و فقط حرف می‌زنند. انشالله حل بشود.

دورانی که در پرسپولیس بودیم همیشه با دوستان قدیمی خاطره داشتیم. موفقیت‌های‌مان با هم بوده، خوشحالی و شکست‌های‌مان با هم بود. با چندنفری که زنده باقی مانده‌اند سعی می‌کنیم که در ارتباط باشیم ولی سن‌های ما بالا رفته و خیلی از رفقای ما متاسفانه از پیش ما رفتند و در جهان نیستند. بچه‌های جدید پرسپولیس هم مثل بچه‌ها و نوه‌های ما هستند. ما یک مقدار فراموشی هم گرفتیم و خاطرات ما را در بایگانی روزنامه‌ها بهتر می‌شود پیدا کرد. آن موقع که در باشگاه شاهین بودیم، شاهین مهمترین تیم فوتبال این مملکت بود و آن موقع همان حالت تیم مردمی را داشت و مال مردم بود. می‌خواستند آن را از بین ببرند ولی نتوانستند ما را از هم جدا بکنند. ما جدا نشدیم به باشگاه پرسپولیس آمدیم و از وجود و نفوذهای آقای عبدو استفاده شد و همه دست به دست هم دادیم تا باشگاه پرسپولیس همان شکوه و قدرتی که در شاهین داشتیم را به دست بیاورد. اسم ما عوض شد، اگر نه موجودیت و واقعیتش همان شاهین است.

آرزوی موفقیت دارم برای باشگاه پرسپولیس و همچنین خوشحالیم از اینکه این مردم خوب را داریم. خوشحالم از اینکه مردم همیشه در کنار ما بودند و از ما حمایت کردند و ما تمام امیدمان به همین مردم است.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157471
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مرادسلمانی

0

2

3 ماه پیش

متاسفانه چنین مردان نیک نامی داریم.ولی ازوجودش بی بهره هستیم.وبایدازوجودامثال تاج ونبی توفدراسیون استفاده کنندصحبت کردن نبی توفوتبال برتررادیدیدنمی توانست صحبت کندآنوقت امثال کلانی بایدبیرون گودباشند


جاوید دلاور

0

1

3 ماه پیش

درود بیکران بر دلاور مردانی مثل حسین کلانی ومحمد دادکان ومحمد مایلی‌کهن وشاد باد روح وروان دهداری وعمو محراب واشتیانیها


حسین سانبلی

0

3

3 ماه پیش

در کشور ما همه چیز وارونه هستش دزد را بگیری سیلی بزنی محاکمه میکنند اما جوان معترضی به چپاول ودزدی وناکارآمدی حکومتی ها اعتراض کنه مغزش را متلاشی میکنند این چه معنا داره دراینجا اگر سطل آشغالی آتش بزنی حرکت خرابکارانه اما سال ۵۷اتوبوس بانک هرچی آتش میزدن حرکت انقلابی چرا اینجا هیچ چیز باهم همخوانی نداره


مسعود خرمایی

0

2

3 ماه پیش

سلام ودورود بی پایان به مهندس حسین کلانی ؛ انسان قدر شناس و الگو و اسوه پرسپولیس که در دوران جوانی و در زمین مسابقه زحمات زیادی برای سر بلندی پرسپولیس از خود نشان می‌دادی و گویی ۶۰ سال پیش همین دیروز بود که مربی انگلیسی پرسپولیس ( آلن راجرز ) هنگام آرنج کردن میگفت خط حمله فقط حسین کلانی و همایون بهزادی . از خداوند منان برای زنده یاد همایون بهزادی طلب آمرزش و غفران الهی داریم و برای مهندس حسینعلی کلانی آرزوی سلامتی ؛ تندرستی ؛ شادابی و شفای عاجل داریم . به امید برد پرسپولیس در مقابل النصر عربستان و موفقیت های پی در پی .


ابراهیم رمضانپور

0

3

3 ماه پیش

آقای پیشکسوت کلانی بزرگوار سایه ات مستدام... انشاالله همیشه سلامت باشید..


عشق فقط پرسپولیس

-2

1

3 ماه پیش

با نهایت احترام خدمت آقای کلانی پیشکسوت محترم پرسپوليس کبیر باید عرض کنم که این که میگه درویش با بازیکنان و کادرفنی اختلاف ندارند دروغ سال هستش با این حرف ها به شعور و فهم هواداران توهین می‌کنند درمورد ما هواداران چی فکر کردن که میان دروغ تحویل هواداران میدن فکر کردن هواداران چون چیزی نمیگن یعنی هیچی نمیفهمند نه عزیزم خیلی خوب می فهمند فقط برای جلو گیری از حاشیه سکوت کردن

بازی های پرسپولیس

0-3

پرسپولیس

نفت و گاز گچساران

دوشنبه, 14 اسفند
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادی

داور : کیوان علی محمدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر گچساران کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 5
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
11 عیسی آل‌کثیر 1
12 مهدی ترابی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 17 اسفند

هوادار - ذوب آهن 17:20

جمعه, 17 آذر

ملوان - گل گهر 17:30
صنعت نفت - نساجی 17:40
مس رفسنجان - تراکتور 17:10
سپاهان - پیکان 17:20
شمس آذر - آلومینیوم 17:30
پرسپولیس - فولاد 17:30
استقلال خوزستان - استقلال 19:45

یک هشتم جام حذفی

دوشنبه, 14 اسفند

پرسپولیس 3 - 0 نفت و گاز گچساران 20:00

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 18 16 39
2 پرسپولیس 18 11 36
3 سپاهان 16 17 31
4 تراکتور 17 11 31
5 گل گهر 18 11 30
6 ملوان 18 9 29
7 ذوب آهن 17 1 25
8 آلومینیوم 17 -2 25
9 شمس آذر 18 3 22
10 مس رفسنجان 18 -6 20
11 فولاد 18 -13 19
12 هوادار 17 -5 18
13 پیکان 18 -9 14
14 استقلال خوزستان 18 -11 12
15 صنعت نفت 18 -16 12
16 نساجی 18 -17 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال