ارتش سرخ دات کام

اخبار

کلانی: واجد شرایط حضور در هیئت مدیر ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 2 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

کلانی: واجد شرایط حضور در هیئت مدیره پرسپولیس نیستم

ارتش سرخ دات کام :
کلانی: واجد شرایط حضور در هیئت مدیره پرسپولیس نیستم
حسین کلانی درباره‌ی وضعیت پرسپولیس و حضورش در هیئت مدیره این تیم صحبت کرد.

حسین کلانی بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس در ابتدا درباره‌ی مصاف پرسپولیس با الهلال گفت: من نمی‌توانم به خودم اجازه بدهم درباره‌ی این مسائل صحبت کنم. اگر الان هم درباره تیم ملی صحبت کردم اطلاعی ندارم ممکن است حرفی بزنم باعث گمراهی شود یا به برنامه‌ای که مسئولان تیم از نظر فنی و تدارکاتی چیده‌اند لطمه بخورد.

کلانی درباره‌ی نقش رسانه‌ها همچنین بیان کرد: من هم مثل همگی تلویزیون می‌بینم و به رسانه‌ها توجه دارم‌. تمام این موارد بستگی به این دارد که ما سعی بکنیم جلوی افرادی که در لباس میش و دشمن ما در این کشور هستند را بگیریم. کسانی که گرگ‌ در لباس میش هستند و به‌عنوان طرفدار و تیم‌های‌شان دوست دارند اما با نقدها و صحبت‌هایی که می‌کنند به جز اینکه روحیه مربیان و مسئولین و بازیکنان را تضعیف می‌کنند نتیجه دیگری ندارد. اگر من انتقادی فنی نسبت به تیم دارم دلیلی ندارد رسانه‌ای بکنم.

او ادامه داد: عقاید مختلف است. آن چیزی را که گروه فنی و مربیان می‌دانند، آنچه در تیم ملی یا تیم های باشگاهی مثل استقلال و پرسپولیس اتفاق می‌افتد من که در بیرون هستم نمی‌دانم که در داخل چه می‌گذرد پس حق دخالت و پیشنهاد ندارم چون آن‌ها مسئول هستند و باید جواب‌گو باشند. آن‌ها هستند که فداکاری می‌کنند و از زندگی و اعتبارشان مایه می‌گذارند اما من این اجازه را می‌دهم که انتقاد کنم چون من بهتر می‌دانم و یا می‌فهمم! کار غلطی است. خواهشم از رسانه‌ها چه رسانه های شنوایی و چه رسانه‌های گفتاری یا دیداری این است که سعی کنند جلوی این اتفاقات را بگیرند و کمک کنند. مگر چقدر فضای مجازی را می‌بینند یا می‌خوانند؟ در نهایت رسانه باعث رشد فرهنگی و ارائه راه برای کسانی که می‌خواهند کاری کنند، می‌باشد. اگر ما و رسانه‌ها این کار را انجام ندهیم اشتباه است. رسانه‌ها مهم ترین راه در یک جامعه هستند.

حسین کلانی در جواب سوال درباره حضور در هئیت مدیره پرسپولیس پاسخ داد: من واجد شرایط آن نیستم. گفته بودم که اگر کسی مسئولیتی را قبول می‌کند باید ببنید شرایطش را دارد یا خیر. وقتی می‌بینم شرایطش را ندارم دلیلی ندارد بیایم و کسی باید بیاید که می‌تواند کمک و کار کند. چند شرط است که اصولا کسی که به عنوان مدیر انتخاب می‌شود و می‌خواهد در تشکیلاتی کار کند باید آن را داشته باشد. مثلا اگر من در هیئت مدیره‌ی پرسپولیس که این باشگاه عشق و زندگی من است بروم باید شرایطش را داشته باشم. من نه آن پول را دارم و نه آن ارتباطات را چون در مملکت ما کار اصلی را انجام می‌دهد. به صرف اینکه فقط عضو هیئت مدیره شوم چه کاری می‌توانم انجام دهم؟ بایدجا را برای جوان‌ترها باز کنیم چرا که تفکرات آن‌ها بهتر از ماست. ما در دنیای دیگری سیر می‌کنیم. این باعث می‌شود دوستان من اگر تمایلی داشته باشند می‌گویند اما نباشد بهتر است.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/144808
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
احمد نوری اسرمی

0

4

2 هفته پیش

عزت نفس یعنی همین


سید محمد جلال نجفی

0

4

2 هفته پیش

حقا که شاگرد مکتب شاهین ی حقا واقعا آدم افتخار می کند وقتی می بینند آقا کریم باقری اون جور مصاحبه می کند در جواب اینکه سرمربی نمیشی و...واین مصاحبه حسین خان کلانی و می بیند

بازی های پرسپولیس

3-1

فولاد

پرسپولیس

جمعه, 30 مهر
ساعت 18:00

ورزشگاه : فولاد آرنا

داور : محمدحسین ترابیان

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل فولاد کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 حامد پاکدل 1
2 عیسی آل کثر 1
3 رضا اسدی 1
برنامه بازی ها

هفته 1 لیگ برتر

سه شنبه, 27 مهر

پیکان 0 - 0 نفت م.س 16:00
پدیده 0 - 0 آلومینیوم 16:00
نساجی 1 - 0 فجرسپاسی 16:00
سپاهان 2 - 0 مس رفسنجان 18:00

جمعه, 30 مهر

فولاد 1 - 3 پرسپولیس 18:00

چهارشنبه, 28 مهر

گل گهر 4 - 1 تراکتور 16:00
استقلال 1 - 0 هوادار 18:00
صنعت نفت 0 - 1 ذوب آهن 18:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 گل گهر 1 3 3
2 پرسپولیس 1 2 3
3 سپاهان 1 2 3
4 استقلال 1 1 3
5 نساجی 1 1 3
6 ذوب آهن 1 1 3
7 آلومینیوم 1 0 1
8 پیکان 1 0 1
9 پدیده 1 0 1
10 نفت م.س 1 0 1
11 صنعت نفت 1 -1 0
12 هوادار 1 -1 0
13 فجرسپاسی 1 -1 0
14 فولاد 1 -2 0
15 مس رفسنجان 1 -2 0
16 تراکتور 1 -3 0

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال