ارتش سرخ دات کام

اخبار

کی‌روش: اولین دیدارمان رویایی و سحر ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 25 اظهار نظر

-

1 هفته پیش

کی‌روش: اولین دیدارمان رویایی و سحرآمیز است

ارتش سرخ دات کام :
کی‌روش: اولین دیدارمان رویایی و سحرآمیز است
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دیدار ما مقابل انگلیس سحرآمیز، رویایی و بی نظیر است و تلاش می‌کنیم در ذهن فوتبالدوستان جهان بمانیم.
کارلوس کی‌‌روش در نشست خبری امروز، اظهار داشت: حضور در کنار بهترین تیم‌ها و بازیکنان افتخار و امتیاز بزرگی است. تلاش می‌کنیم نمایش فوق‌العاده‌ای داشته باشیم تا در ذهن فوتبالدوستان جهان بمانیم.

*بازی به بازی پیش می رویم
سرمربی تیم ملی گفت: هدف ما این است که بازی به بازی پیش برویم. در هر بازی به دنبال برد هستیم تا هواداران را خوشحال کنیم. بازی به بازی توقع ما این است. فردا بازی کارمان مقابل انگلیس مشکل است اما بعد از بعد از بازی دوم امیدواریم مقابل آمریکا به اندازه کافی امتیاز بگیریم که بتوانیم به دور بعدی برویم. این آرزو و رویای ما است.

*تلاش می کنیم انگلیس را شکست دهیم
وی ادامه داد: می خواهیم اطمینان خاطر داشته باشیم. باید طوری بازی کنیم که این احساس و خواسته را در فکرمان داشته باشیم. چه بگویم که مردم در مورد انگلستان نمی‌دانند؟ یکی از بهترین تیم‌های دنیا هستند. مدعی بسیاری جدی است. تلاش می‌کنیم این تیم را شکست بدهیم. استعدادهای زیادی در این تیم حضور دارند. مربی دارند که چندسال است بازیکنان را می‌شناسد. در جام جهانی قبلی موقعیت خیلی خوبی داشتند و در اروپا هم به فینال رسیدند. باید خودمان را به سطح آن‌ها برسانیم تا بازی خوبی به نمایش بگذاریم و بدانیم در بازی چه می‌خواهیم انجام بدهیم. هدف ما این است که در هر دقیقه، خوب بازی کنیم.

*وقتی آمدم؛ ایران یک بازیکن در اروپا داشت اما الان 18 بازیکن دارد
سرمربی تیم ملی در مورد تفاوت صحبت‌های فعلی‌اش نسبت به بهمن سال97، گفت: صادقانه سوال شمارا خوب متوجه نمی‌شوم. چیزی که می‌توانم بگویم؛ در خلال یکی دوسال ما کاری را با نخبگان ایران انجام دادیم. با بازیکنانی شروع کردیم که 18-17 سال داشتند. با نسلی که بالغ تر بودند، آن‌ها را تلفیق کردیم. سعی کردیم به مرحله دوم برویم اما نتوانستیم. نسلی که داشتیم شروع به رشد کرد. میراث تکنیکی که باقی می‌ماند، مهمتر است. وقتی من آمدم ایران یک بازیکن در اروپا داشت. الان 18-17 بازیکن در اروپا داریم. همه آ‌ن‌ها از آن نسل می‌آیند.

*باید هواداران ایران را خوشحال کنیم
وی افزود: امروز ما آن بازیکنانی را داریم که تجربه و بلوغ بیشتری دارند. بنابراین با این توقع و انتظار می‌آییم که این بازیکنان بتوانند یک گام جلوتر بروند. من نمی‌دانم شما دقیقا در چه مورد صحبت کردید. نمی‌دانم منظورتان از رویدادها و رویکردها چه بوده، فکر نمی‌کنم مهم باشد. بخشی از تاریخ را تشکیل می‌دهد. برای ما مهم است که مساله را حل کنیم. باوجود همه مشکلات و موضوعات موجود که همه می‌دانند، با آن روبرو هستند و غیرعادی است، ما در اینجا هستیم. بنابراین فداکاری و تعهد لازم است. باید با هم باشیم تا بتوانیم بهترین بازی را داشته باشیم و از فرصتی که وجود دارد لذت ببریم و هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

*دیدار با انگلیس، مثل یک رویا است
کی‌روش در خصوص بازی با تیم ملی انگلیس، عنوان کرد: مهمترین بازی زندگی ما است. بعد از آن بازی بعدی خواهد بود. بازی بعدی همیشه مهمترین بازی برای ما، زندگی یک مربی و بازیکنان است. همچنین یک فرصت فوق العاده و بی نظیری برای ما است. اولین بار است که این فرصت را دارم که مقابل تیم انگلیس بازی کنیم. بازی با این تیم برای بازیکنان ما سحرآمیز و فرصتی بی نظیر است. بازی با انگلیس را غیر ممکن است در تقویم خودمان داشته باشیم مگر اینکه به جام جهانی برسیم. برای من و به خصوص بازیکنان مثل یک رویایی است که در زندگی اتفاق می‌افتد.

*امیدوارم فردا تعهدمان را به ایران نشان دهیم
وی افزود: از زمانی که بچه بودند به فوتبال انگلستان در تلویزیون نگاه می‌کردند. فردا این فرصت را دارند که مقابل آن‌هابازی کنند و این بازیکنان را ببینند. این مثل یک خواب است. خیلی از این موضوع مفتخر و هیجان زده هستم. امیدوارم فردا بتوانیم تعهد خودمان را نشان بدهیم و نمایش جالبی داشته باشیم. امیدواریم بتوانیم نتایج درستی بگیریم. برای بازی مقابل انگلیس باید در مورد موارد مهم و راه‌های حمله آن‌ها صحبت کنیم. باید این را در نظر بگیریم.

*در بازی های مدرن مشکل است سورپرایز داشته باشیم
کی‌روش در مورد اینکه یک بازی با کنفرانس خبری پیش از مسابقه شروع می‌شود و چه سورپرایزی برای این نشست دارد، گفت: در بازی‌های مدرن خیلی مشکل است که سورپرایز داشته باشید. آدم سعی می‌کند تا جایی که ممکن است در مورد طرف مقابل بداند. الان مساله مهم سطح آمادگی و تمرکز است که هر تیمی سعی می‌کند داشته باشد. سطح تمرکز در 90دقیقه مهم است. ما با یکی از بهترین تیم‌های دنیا مواجه می شویم. در هر لحظه بازی باید راه حل داشته باشیم. بنابراین به تمرکز کامل احتیاج داریم. باید در بازی برخورد مخاطره آمیز داشته باشید در غیر این صورت به نتایجی که می‌خواهید نمی‌رسید.

*مربی انگلیس هم این موضوع را می داند
وی افزود: مطمئنم مربی انگلیس هم این را می‌داند چون با تیم و بازیکنان ایران آشنا است. همیشه وقتی بازی می‌کنیم فقط یک چیز در ذهن داریم؛ به زمین برویم، بازی کنیم، هرموقع می‌توانیم حمله کنیم و در آخر کار به نتیجه‌ای که می‌خواهیم برسیم. این به الهام و طرز بازی بستگی دارد.

*هیچ کمکی از انگلیسی‌ها نمی‌گیرم
سرمربی تیم ملی در مورد اینکه سابقه مربیگری در منچستر یونایتد چه کمکی به بازی فردا می‌کند و آیا با مربی حریف صحبتی کرده تا با فکرشان آشنا شود، گفت: نه، من هیچ کمکی از آن‌ها دریافت نمی‌کنم (با خنده). البته ما غالبا به عنوان دوست با هم صحبت می کنیم و خیلی آرام هستیم. من با بازیکنان انگلیسی کار کرده‌ام و سروکار داشتم. کار آن‌ها درخشان است. طرز برخوردشان عالی است. عاشق بازی کردن هستند. سخت بازی می‌کنند. فرهنگ این کشور مثل اسپانیا نیست که وسواس در مورد چیزی داشته باشند. انگلیسی‌ها با فرصت‌های زیاد بازی و از آن‌ها استفاده می‌کنند.

*فوتبال برای آن ها سحرآمیز است
وی افزود: فوتبال برای آن‌ها یک چیز سحرآمیز است. بازیکنان انگلیسی در قلب من هستند. آن‌‌ها مثال خیلی خوبی برای این هستند که همیشه آماده‌اند بازی کنند، آموزش ببینند و به شدت تلاش کنند. فکرشان این است که چگونه گل بزنند. من از طرز فکر بازیکنان انگلیسی نمی‌ترسم. این نسل جدید هم چیزهای جدیدی به تیم ملی می‌آورد. استعداد بسیار زیادی دارند. از سال 1966 تیمی نیست که رقابت کردن از همه چیز برایش بالاتر باشد ولی استعداد بسیار زیادی دارد. این تیم خیلی کارکرد دارد. عملی و واقع بین است. من با نسلی کار کردم که بازیکنان بسیار خوبی داشت اما این تیم ملی خیلی فرق می‌کند چون نسبت به همه چیز واقع بین است. این مساله آن‌ها را تبدیل به تیم خیلی خوبی می‌کند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/152103
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
zizi

0

1

7 روز پیش

به به چه رویایی وسحرآمیز😂😂آقاماعادت داریم شیشتایی شدنه کیسه کشاروهم ببینیم هم یباربهشون تحمیل کردیم غمت نباشه آقای کی روش


احسان

0

1

1 هفته پیش

علی پیوندی دمت گرم با این پیش بینیت آخر ۶ تا رو هم خوردن 🤣🤣🤣🤣


احسان

0

1

1 هفته پیش

واقعا رویایی بودین ۶ تا خوردین نوش جانتون تو هم خا ی مالی بچهارو تهدید میکنی که سرود ملی بخونن اجنبی


علی پیونده

0

1

1 هفته پیش

گفتم مثل کیسه کشای ۶ تایی انگلیس تیم ایران را


فرزاد زارعی

0

2

1 هفته پیش

چنان رویایی هست که فعلا ۴ تا خوردی حاج کیروش


احسان

0

2

1 هفته پیش

تیم ملا


فردین کرمی

-1

5

1 هفته پیش

رویاتون کابوس نشه رفیق صدیق تاج دستپاک


محمود تاجدینی

-1

5

1 هفته پیش

امروز قطر با این نمایش ضعیف اش زنگ خطر بزرگی برای تیم های آسیایی علی الخصوص ایران بود ودرس بزرگی داد که اعتماد به نفس زیادی هم کار دست آدم میده


ابوالفضل شریفی

-8

0

1 هفته پیش

احتمالا مساوی میشن


ریحانه

-6

2

1 هفته پیش

انگلیس یادت باشه ایران سرورته البته فقط توی کشتی


مهدی مهدوی نیا
(در پاسخ ریحانه)

-1

2

1 هفته پیش

😂😂😂😂


زیبا شهسواری

-1

5

1 هفته پیش

تیم ملی با ترکیب اتوبوس و ترمینال صفر صفر بازی رو شروع میکنه


پرسپولیسی

-8

2

1 هفته پیش

2/0ب نفع ایرانم🫀


اميری زاده

-6

3

1 هفته پیش

بکوری چشم دشمنان ایران انشالله بخدا بازیک


جواد پرسپولیسی

0

6

1 هفته پیش

فقط عشق پولیس عشقه


محمد حسن جلالی

-4

4

1 هفته پیش

به امید پیروزی وثبت یک بازی و برد تاریخی برای بازیکنان وهمه هموطنان عزیز


حسن شاهین

-1

3

1 هفته پیش

اولین باختتون چی اونم رویایی و سحر آمیزه


جواد پرسپولیسی

-1

4

1 هفته پیش

انگلیس لوش می کنه شک نکنید حالا می بازید ابرو مند ببازید ابروی یه ملت رو نبرید خواهشا مگه ابرو کذاشتید با این عکسهای که منتشر کردید 😡😡😡


علی پیروندی

0

2

1 هفته پیش

آفای کیروش روی کین را ولش فیل فودن را بچسپ


الهام پرسپولیسی

-6

9

1 هفته پیش

انگلیس بازی رو میبره


ابوالفضل

-5

9

1 هفته پیش

تیم ملی ایرانه این تیم شیرانه


محمد جعفری

0

11

1 هفته پیش

بسیار خرسندیم و تشکر فراوان از برنامه بسیار خوب اخبار تیم محبوبمون...پرسپولیس کبير.......سپاس فراوان بابت اینکه تمام نظرات و سلایق مختلف هواداران خونگرم ارتش‌ سرخ را منتشر میکنه ...از هواداران با فرهنگ پرسپولیس خواهشمندم ديدگاه و نظر سیاسی یا ورزشی هر شخصی را با احترام جوابگو باشن توهین و تهمت و بی فرهنگی تو مرام مکتب سرخ نبوده و نیست


یاس کبود پرسپولیسی

-8

8

1 هفته پیش

به امید موفقیت تیم‌ ملی ایران.


علی پیونده

-8

7

1 هفته پیش

به جان عمه خوشگل کی روش اگه انگلیس مثل تیم کیسه سابق آبکشمون نکنن هنر کردیم ۶تا نخوریم شاهکار کردیم


احمد نوری اسرمی

-6

6

1 هفته پیش

تو هجده قدم دراز بکشین خیلی بهتره

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس کرمان

پنجشنبه, 5 آبان
ساعت 17:00

ورزشگاه : آزادی

داور : عباس راکی

نظرسنجی

به نظر شما ایران از گروه خود در جام جهانی صعود می‌کند؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
4 شیخ دیاباته 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

دوشنبه, 28 آذر

مس کرمان - مس رفسنجان 15:00
ملوان - سپاهان 15:00
ذوب آهن - آلومینیوم 17:00
نفت م.س - فولاد 17:00
گل گهر - هوادار 17:00

سه شنبه, 29 آذر

نساجی - صنعت نفت 15:00
پیکان - تراکتور 15:00
استقلال - پرسپولیس 17:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 11 8 24
2 استقلال 11 6 22
3 گل گهر 11 8 21
4 سپاهان 11 7 20
5 آلومینیوم 11 3 16
6 نساجی 11 2 16
7 تراکتور 11 0 15
8 مس رفسنجان 11 1 14
9 ذوب آهن 11 3 13
10 فولاد 11 -2 12
11 هوادار 11 -3 12
12 پیکان 11 -3 12
13 مس کرمان 11 -3 9
14 ملوان 11 -4 9
15 نفت م.س 11 -14 9
16 صنعت نفت 11 -9 6

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال