ارتش سرخ دات کام

اخبار

گاریدو: افتخار می‌کنم سرمربی پرسپول ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 13 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

گاریدو: افتخار می‌کنم سرمربی پرسپولیس شدم

ارتش سرخ دات کام :
گاریدو: افتخار می‌کنم سرمربی پرسپولیس شدم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربیگری پرسپولیس برای من افتخار است.

خوان کارلوس گاریدو پس از مراسم عقد قرارداد خود با پرسپولیس، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم سرمربیگری پرسپولیس افتخار بزرگی است و واقف هستم این باشگاه خیلی بزرگ است‌. تیم‌های بزرگ مشترکات زیادی با هم دارند. مهم‌ترین عامل هواداران تیم هستند. این خیلی واضح است که پرسپولیس به دلیل هوادارانش در دنیا نامی است.

وی افزود: همانگونه که گفتم برای من نماینده این تیم بزرگ و مربی پرسپولیس بودن افتخار واضحی است. همه باید به این افتخار کنند اما هدف اصلی ما قهرمانی و بردن مسابقات است‌. این امر هم جز با بردن بازی‌ها و گام به گان رفتن به سمت قهرمانی میسر نمی شود.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه نهایت تلاش خود را کرده و بازیکنان بزرگی داریم. من هم به عنوان سرمربی به این موضوع کمک می‌کنم و دوست دارم به تک تک بازیکنان برای بالا رفتن کیفیت‌شان کمک کنم. باید طبق سازماندهی؛ دیسیپلین و عملکرد خوب به این هدف برسیم. در نتیجه نهایت سعی خود را می‌کنم به برد و قهرمانی برسیم تا هواداران احساس غرور کنند.

گاریدو درمورد فعالیت نداشتن باشگاه در نقل‌وانتقالات توضیح داد: باشگاه روی این موضوع کار می‌کند؛ با مدیرعامل و حسین بادامکی حرف زدم. در تصمیم‌گیری‌های فوتبالی باید دقت کرد، حس می‌کنم هفته بعد زمان خوبی است که بازیکنان مدنظر جذب شوند. همین الان هم تیم اول قوی‌ای داریم و بسیاری از بازیکنان می‌مانند.

وی در مورد هدف‌گذاری پرسپولیس برای لیگ نخبگان آسیا و رسیدن به فینال گفت: پرسپولیس همیشه عطش برد و قهرمانی را دارد. باشگاه‌های بزرگ همیشه این دستورالعمل را دارند. برای این هدف نیاز به بازیکنان خاص داریم، بازیکنان فعلی این را می‌دانند. خیلی خوب است که با تیم‌های برنده بازی می‌کنیم و باید این فشار را مدیریت کنیم. باید برای این هدف بجنگیم زیرا نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم و این‌ها همیشه به برد پرسپولیس عادت دارند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که در هر بازی برنده باشیم و اینگونه می‌توان به قهرمانی دست یافت. باید قانون‌مندی در تیم داشته باشیم، بازیکنان باکیفیت، عطش قهرمانی و ما هم باید مدیریت کنیم.

وی در خصوص بازیکنانی که قراردادشان تمام شده یا فسخ کرده‌اند مثل ترابی، اسماعیلی‌فر، بیرانوند، گولسیانی و حسن ، عنوان داشت: در تیم بزرگی هستیم و باشگاه روی قراردادها کار می‌کند. اطمینان دارم که تیم را طوری که باید، می‌بندیم. بازیکنانی باید به پرسپولیس بیایند که واقعا بازی در تیم را دوست دارند. بسیار مهم است بازیکنانی جذب شوند که هدف‌شان قهرمانی است. فکر می‌کنم در روزهای آتی تیم کامل می‌شود.

سرمربی پرسپولیس درخصوص اینکه هواداران این تیم طاقت کسب نتایج ضعیف به ویژه در دربی را ندارند، توضیح داد: پرسپولیس همیشه تیم بزرگی بوده و دستورالعمل ما نیز بردن مسابقات است. کار خیلی سختی داریم‌. دربی‌ها همیشه بازی‌های مهمی هستند و من هم در دربی‌های بزرگی حضور داشته‌ام. در این مسابقات باید از لحاظ روحی هم جنگید اما باید همه دیدارها مثل دربی را ببریم.

گاریدو درمورد ورود از فوتبال اسپانیا به ایران و شناخت خود از بازیکنان تصریح کرد: مهم‌ترین چیز بازیکنان هستند که باید بازی‌شان را انجام بدهند. بازیکنان باید بهترین بازی‌شان را انجام بدهند و مربی باید بداند چه بازیکنان خوبی دارد. باید هر بازیکن را در بالاترین کیفیتش بازی گرفت. فلسفه تیم‌های برنده این است که هر بازی را بجنگد و ببرد. می‌خواهم تیمم در هر خط خوب بازی کند و بازیکنان شانس داشته باشند کارشان را به نمایش بگذارند.

وی درمورد احتمال جذب بازیکن از اسپانیا خاطرنشان کرد: مربی من هستم و می‌دانم جذب بازیکن از سوی مدیران است. چیزی که انجام بدهند، احترام می‌گذارم. ملیت بازیکنان مهم نیست و اگر چیزی باشد، می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس درخصوص اینکه با سرمربیان اسپانیایی داخل ایران صحبتی کرده یا خیر، گفت: با همکاران خودم مستقیم صحبتی نکردم اما با مربی بدنساز صحبت کردم. می‌دانم در سال‌های اخیر مربیان زیادی این‌جا بودند و اطلاعات زیادی دارند.

گاریدو در پاسخ به اینکه آیا برای خرید بازیکن با باشگاه تعامل دارد، گفت: من مربی پرسپولیس هستم‌ و این باشگاه مدیرعامل و مدیرفنی دارد که تصمیم می‌گیرند. یکی از تصمیمات این بود که مربی جدید بیاورند و وقتی این کار را انجام دادند‌، باید بازیکن جدید بگیریم. از من نظر می‌خواهند که در مورد پست های مختلف نظر بدهم و وقتی باشگاه بازیکن جدید می‌گیرد، باید سکوت را حفظ کنیم. باید همیشه در دسترس باشم تا هر وقت مدیرفنی و باشگاه لازم داشت نظرات خودرا بگویم. حتما این کار را انجام می‌دهم. باید به این موضوع احترام بگذارم زیرا کار باشگاه است و باشگاه هم باید به کار من احترام بگذارد. مسئولیت مدیرعامل و مدیرفنی را انجام نمی‌دهم و البته انتظار دارم به کار من احترام متقابل گذاشته شود.

وی درمورد اینکه آیا بالا بودن میانگین سنی پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود، توضیح داد: باید بهترین بازیکنان را داشته باشیم. شاید یک زمان بازیکن با سن بالا یا پایین بهترین بازیکن باشد‌. نباید روی سن بازیکنان تمرکز کنیم. همانگونه که گفتم باید روی انتخاب تیم اصلی در این هفته تمرکز کنیم و پس از شروع تمرینات باید تیم کامل باشد. بازیکن مهم بازیکنی است که بتواند خوب تمرین کند و عملکرد خوبی داشته باشد صرف نظر از اینکه ۲۰ سالش باشد یا ۳۰ سال.

سرمربی پرسپولیس درپاسخ به این سوال که آیا از امکانات باشگاه رضایت دارد، عنوان کرد: روز گذشته به ورزشگاه کاظمی رفتم و کلیه امکانات را دیدم که خوب بود. هر چیزی سر جای خودش قرار دارد و تمکانات‌مام مناسب است‌ از آنچه برای تمرینات دارم، رضایت دارم.

وی درخصوص نحوه شناخت خود از پرسپولیس عنوان کرد: قبلا هم گفته‌ام پرسپولیس باشگاه بسیار مهمی است که همیشه برای قهرمانی جنگیده و یکی از باشگاه های بزرگ و تاریخی آسیا است. برای من سرمربیگری این تیم بزرگ افتخار است.

سرمربی پرسپولیس درمورد دستیارانش، گفت: افرادی که اکنون در باشگاه هستند به ویژه سید جلال حسینی در کادر ما حضور دارند. دستیار اول من خاویر اولیوا نیز در گذشته یک دروازه‌بان بوده است. یک مربی بدنساز هم به ما ملحق خواهد شد. همین افرادی که اکنون هستند کفایت می‌کند و کادرفنی خوبی داریم. در پست‌های مختلف افراد مدنظر اکنون در باشگاه هستند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/160696
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
donya

0

1

2 هفته پیش

دمت گرم


مجتبی خلیلی

0

1

2 هفته پیش

گاریدو یه دونه اقا کریم گل داریم ما اونم برگردن لطفا


نظری

0

2

2 هفته پیش

از خواب هم ندیدی تو فقط یه وسیله برای دلالی درویش هستی وگرنه توکجا و پرسپولیس کجا


امیداربابی

0

2

2 هفته پیش

معلومه اختیاری ازخودش نداره بایدبازیکن تاپ درحدتیم بگیره. فقط خداب خیرکنه


عالی پوربناری

0

1

2 هفته پیش

هرکه به این تیم آمدبایدافتخارکنه نه تنوتنها


محمدرضایی

0

2

2 هفته پیش

ایشاالله که سربلندمون کنی


اصغر صمدی

0

2

2 هفته پیش

امیدوارم بدونی کجا اومدی،این رو با عمل باید نشون داد. اینبار این کشتی به دست شما افتاده،ببینیم چه میکنی. بر اثر کوتاهی که کردیم سرمربی قبلی پرید و این شاید از شانس شما بوده که خودتو نشون بدی.این باشگاه با صلابت و پیشینه‌ی گرانمایه‌ای که دارد همیشه ایستگاه پرورش و پرش بوده بود. بفرما..ای گوی و این میدان.


حمیدکرمانی

0

2

2 هفته پیش

کاربه این چیزا ندارم تیم خراب نکنی


وحید خان بابالو

0

3

2 هفته پیش

از این مربی در نمیاد
میگه تیم رو من نمیبندم !!!!!!! این یعنی بهونه ها آمادس اگر نتیجه نگرفتم تیمو من نبستم
چرا تیم شروع نمیکنه مگه شهوریور ماه شروع بازیهای لیگ الیت نیست دوباره میخاید همون بلای بازی النصر توتهران پیش بیاد
بازیکن هم که کسیو نگرفتن همه تیمها بازیکن جوون میگیرن مال ما پابه سن گذاشته
السوما الان 35 سالشه چه دلیلی داره بریم دنبال اون
بیفتید دوسه تا بازیکن مثل اورونف پیدا کنید بتونن درامد داشته باشن برامون


Reza❤💖❤Foulladi

-1

2

2 هفته پیش

خوش اومدی انشاالله به همراه پرسپولیس بزرگ به قهرمانی آسیا برسی❤❤❤❤❤❤


حسن

0

2

2 هفته پیش

این مربی نقشی توانتخاب بازیکن نداره هربازیکنی که مدیربیاره میگه خوبه وای به حالمون بایددوستابازی ازش ببینیم بعدبگیم که میتونه خوب باشه یانه اصلافرقی نداره براش اگرتونست بازیکن روخوب تمرین بده مشخص میشه تمرین دهنده خوبیه


شش تایی خا

0

3

2 هفته پیش

بایدم افتخار کنی اینحا بهترین پرافتخارترین و محبوبترین باشگاه ایران و آسیاست.ورود ب اینحا یعنی رسیدن ب همه جا


وهاب زمانی

0

1

2 هفته پیش

موفق باشی انشاالله جام های زیادی برای ارتش سرخ کسب کنی فقط باید ازش حمایت کنیم

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال