ارتش سرخ دات کام

اخبار

گل‌محمدی: برای دیدار با تراکتور بای ...

نویسنده : امیرحسین قربانی

-

نظرات : 16 اظهار نظر

-

2 سال پیش

گل‌محمدی: برای دیدار با تراکتور باید بیشتر از دربی وقت بگذاریم

ارتش سرخ دات کام :
گل‌محمدی: برای دیدار با تراکتور باید بیشتر از دربی وقت بگذاریم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای دیدار مقابل تراکتور باید بیشتر از بازی با سپاهان و دربی وقت بگذاریم.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور از هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: یک بازی خانگی را پیش رو داریم و البته همه دیدارها برای گرفتن سه امتیاز به زمین می رویم و این موضوع هدف اصلی ما است. مقابل تیم قابل احترامی که برای بازیکنان، کادرفنی و هوادارانش احترام قایل هستیم به زمین می رویم. بازی حساسی است و باید روند پیروزی خود را تکرار کنیم تا برای قهرمانی مدعی اصلی باشیم.

*روند تیمی ما خیلی بهتر شده است
وی ادامه داد: کسب سه امتیاز تمام بازی های پیش رو می‌تواند قدمی برای رسیدن به قهرمانی لیگ باشد و قطعا فردا با انگیزه‌ای بالا و آمادگی خوبی به زمین می‌رویم. روند تیمی ما نسبت به شروع فصل در دیدارهای اخیر خیلی بهتر شده است و خیلی امیدواریم بازی خوبی انجام بدهیم. امیدوارم فردا باید با تمرکز کامل و انرژی خوبی که باید در بازی بگذاریم وارد زمین شویم.

سرمربی پرسپولیس درمورد اینکه با توجه به مصدومیت امید عالیشاه آیا مانند دیدار با سپاهان از مهدی ترابی در نقشی جدید استفاده می‌کند، گفت: درباره ترکیب روال کار این است که قبل از بازی نمی‌توان زیاد صحبت کرد.

*ترابی پنالتی زن اول پرسپولیس است
گل‌محمدی در خصوص اینکه آیا مهدی ترابی همچنان پنالتی زن اول سرخ پوشان است و اینکه آیا دیگر قرار نیست اتفاقی که آل کثیر در دیدار با ذوب آهن رقم زد تکرار شود، گفت: پنالتی زن تیم ما هم مشخص است. تا زمان حضور مهدی ترابی در زمین، وی نفر اول پنالتی زن ها است. عیسی هم دوست دارد گل بزند و به تیم کمک کند. برای گل زدن هم زحمت زیادی می کشد. در آن صحنه هم دوست داشت گل بزند و روند خود را بهتر کند. این مسئله ممکن است در هر تیمی اتفاق بیفتد و خیلی مهم نیست که بخواهیم درباره اش زیادی صحبت کنیم آل کثیر راحت پذیرفت ترابی بزند و او هم آن پنالتی را گل کرد.

وی در خصوص اینکه آیا بازیکن تاجیکستانی در بازی فردا هم در لیست پرسپولیس حضور دارد، گفت: صفروف از بازی قبل در لیست ما بود و می‌‌تواند در صورت نیاز وارد زمین شود. البته یکی از بازیکنان تاجیکستانی مصدوم شده اما صفروف در لیست است و در صورت نیاز از وی استفاده خواهیم کرد.

* هیچ گزینه برزیلی نداریم
سرمربی پرسپولیس درمورد اینکه امروز در هتل محل اقامت این تیم با صدری جلسه داشت و اینکه شنیده می‌شود یک بازیکن برزیلی را مدنظر قرار داده است، عنوان کرد: نشست داشتیم اما شما فهمیدید درباره بازیکن برزیلی است (باخنده) این مسایل بیشتر گمانه‌زنی است و طبق فکری که می کنند چنین چیزهایی می نویسند. هیچ گزینه ای از طرف باشگاه و هیچ گزینه ای از کادرفنی نبوده و تاکنون انجام هم نشده است.

گل‌محمدی افزود: تا نیم فصل چهار هفته به اضافه یک بازی جام حذفی فاصله داریم. پنج هفته فشرده سخت و سرنوشت‌سازی پیش رو داریم. صد در صد تمرکزمان روی این بازی ها است و اصلا به بحث نقل و انتقالات وارد نشدیم. پس از نیم فصل ۲۰ روز وقت داریم تا این مورد فکر کنیم و جایی که مورد نیاز باشد درباره اش تصمیم گیری کنیم.

* می‌خواهیم قرارداد لک را تمدید کنیم و پیشنهادی به بیرانوند نداده ایم
گل‌محمدی در خصوص بحث جذب علیرضا بیرانوند در نیم فصل گفت: هیچ پیشنهادی از طرف باشگاه نسبت به جذب بیرانوند نداشته‌ایم. دروازه بان آماده ای به نام حامد لک داریم. همه می دانند چه قدر به لک اعتماد و اعتقاد داریم. در چند روز آینده هم درصدد تمدید قراردادش هستیم. درباره اسامی که در رسانه ها و جاهای مختلف مثل فضای مجازی از آنها اسم برده می شود صحبتی نداشته ایم.

* تراکتور برای جبران مافات به مصاف پرسپولیس می‌آید
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نتیجه نگرفتن تراکتور در هفته های اخیر چه تاثیری روی عملکرد و انگیزه بازیکنان تیمش در دیدار فردا می‌گذارد، توضیح داد: تیمی که چند هفته است نتیجه نمی‌گیرد، وقتی مقابل ما قرار می گیرد قطعا با انگیزه، انرژی و تمرکز بسیار زیاد و خیلی بیشتری به زمین می‌آید و با تمام قوا می‌آید جبران مافات کند.

* باید بیشتر از بازی با سپاهان و دربی وقت بگذاریم
گل‌محمدی افزود: بازی راحتی پیش رو نداریم و باید خیلی بیشتر از دیدار با سپاهان و حتی دربی برای بازی با تراکتور وقت، انرژی و تمرکز بگذاریم. همه بازی ها حساس و سه امتیازی است و باید برای کسب برد خیلی تلاش کرد و انگیزه داشته باشیم تا اسیر غافلگیر کردن حریف نشویم. در کل ۹۰ دقیقه که الان ۱۰۰ دقیقه شده باید تمرکز کامل داشته باشیم و باانگیزه کارمان را از شروع تا پایان دنبال کنیم. بازی راحتی نیست و این را باید همه بدانند که باید برای کسب امتیاز و پیروزی خیلی بیشتر تلاش کنند.

* مشخص نبودن تکلیف جدول شأن لیگ را پایین می‌آورد
گل‌محمدی درمورد بلاتکلیف بودن جدول لیگ با توجه به کسر هفت امتیاز از گل گهر توضیح داد: امتیازهایی که در جدول لیگ جا به جا شد، خیلی حساس است. اکنون به اتمام نیم فصل نزدیک شده ایم و مشخص نبودن تکلیف جدول برای شان فوتبال ما و لیگ مان که یکی از بهترین های آسیا است خوب نیست و شأن لیگ را پایین می‌آورد. طبق نظر صالحی هنوز پرونده به کمیته استیناف ارجاع نشده است. سال گذشته با دو‌امتیاز اختلاف قهرمان شدیم و اگر سپاهان دو امتیاز بیشتر داشت قهرمان می شد. باید تکلیف جدول را هرچه سریع تر مشخص کنند. نباید ۱۵ تا ۲۰ هفته بگذرد و سپس این کار را انجام بدهند. کار درستی نیست. حق طبیعی همه ما است که بدانیم جدول چگونه پیش می‌رود.

*تشبیه رای گل گهر با پر‌ونده بازی پرسپولیس و سپاهان مانند رابطه شقیقه و بندکفش است!
وی درمورد اظهارات اخیر رضا جاودانی و تشبیه رای دیدار پرسپولیس و سپاهان با رأی اخیر کمیته انضباطی عنوان کرد: شکل و دلایلی که برای آن بازی داشت واقعا با این ماجرا فرق می کند. مانند رابطه بند کفش و شقیقه است. آن مسابقه فضا و پرونده جدایی بود و ربطی با پرونده گل گهر ندارد‌.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146619
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
احمد نوری اسرمی

0

1

2 سال پیش

امروز استقلال ببازه چه حالی میده


پارسا گلات

0

1

2 سال پیش

آقای گل محمدی سرمربی محبوب پرسپولیس کبیر ما ماه تا زمانی که شما را داریم هیچ غمی نداریم چون همیشه قهرمانیم هر کاری این که دونده محلات و خوبان عالم بکنند با جعل بازیکن و گدایی کردن امتیاز و آوردن سردار نظامی باز هم زیر سلطه پرسپولیس خواهند بود چون پرسپولیس شما را دارند حمید خان مطهری را دارد کریم باقری را دارد افشین خان پیروانی را دارند


محمد ایزدی

0

1

2 سال پیش

موفق آقا یحیی ❤️❤️❤️❤️❤️❤️


منصورنادری

0

1

2 سال پیش

بعضی از دوستان دارن کم لطفی میکنند نسبت به آقای گلمحمدی سرمربی و مربی وکادرفنی کنار تیم هستند میفهمند با چه شیوه ای تیم تمرین بدن این تیم اول فصل وقتی برای تمرینات بدن سازی نداشته الان اگر زیاد به تیم فشار وارد بکنند همه از پا می افتند پس لطفاً کمتر انتقاد بکنین تیم آرامش بیشتری داره وبا تمرکز بیشتری وارد بازیها میشه


سید جلال نجفی

0

1

2 سال پیش

احسنت یحیی احسنت حمید خان مطهری برد مقابل تراکتور سازی ۹۰ درصد راه قهرمانی نیم فصل است باید با ذکاوت و هوشیاری یحیی و حمید مواظب باشن بازیکنان گول شرایطی فعلی تراکتور را نخورند


مهدی فاریابی

0

1

2 سال پیش

آقای رضا توانا این حاشیه هایی که میگی جلوی قهرمانی پرسپولیسسنگ اندازی میکنه یحیی باید خارج از زمین هم از حقش دفاع کنه آخه چرا باید به سه تا رقیب اصلی پرسپولیس استقلال و سپاهان و پیکان که هر سه مدعی قهرمانی ان نفری سه امتیاز ببخشه پس امتیاز هایی که وسط زمین به دست میاد پوچه؟ چهارتا گُل گلگهر کو الان مگه نتایج نباید توی زمین رقم بخوره اگه الان سه تا امتیاز رو فدراسیون نمیداد الان سپاهان رده پنجم جدول بود و استقلال هم دوم


amin.

0

1

2 سال پیش

چه عجب احمد نوری اسرمی که ماشاالله اسم و فامیلش یه تریلی نمیکشه نظر نداده...؟؟؟؟🙄🙄😂😂😂


رضااسلامی

0

1

2 سال پیش

یک کلام...فقط خودت عشقی آقا یحیی...


Anvar

-2

3

2 سال پیش

🤔🤔🤔🤔 عجب،،،، 🔥🔥🔥مرگ بر اسرائیل 🚲🚴🤐


علیرضا صیادی

0

4

2 سال پیش

دمت گرم داداش یحیی درود ب مردانگیت🖖♥️♥️♥️


مهدی فاریابی

0

4

2 سال پیش

یحیی گل محمدی بهترین مربی دنیاس بخدا


طوفان سرخ

0

4

2 سال پیش

درود به شربت امپراطور بتاز که لایقش هستی


طوفان سرخ

0

4

2 سال پیش

درود به شربت امپراطور بتاز که لایقش هستی


رضا توانا

-5

2

2 سال پیش

بجای صحبت درباره وضعیت جدول و کمیته انظباطی تمرکزت بزار رو تمرینات تیم دیگه شورشو در آوردی روزی یک ساعت تمرین می کنی فکر می کنی کمر فیل می شکونی. با این لمپن بازی ها نمیشه برنده شد. یکم از مربیای خارجی و نحوه تمریناتش یاد بگیرید.برانکو حرف درستی زد گفت فوتبال ایران داره آماتور میشه. نمونش هم این


یدالله کاویانی چراتی

0

3

2 سال پیش

خیالمون راحته وبه خودمون میبالیم که همچین کادر فنی قوی وبا کلاس درجه یک داریم،، مرسی آقا یحیی که هستین، ❤️❤️❤️❤️❤️💪💪💪💪💪


مهدی نخعی زاده

0

5

2 سال پیش

درود به شرفت آقا بحیی،عشفی ،،⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

بازی های پرسپولیس

2-1

پرسپولیس

الدحیل قطر

سه‌شنبه, 14 آذر
ساعت 19:30

ورزشگاه : آزادی

داور : لیدا جامپی

نظرسنجی

به نظر شما یحیی گل‌محمدی در ادامه فصل با پرسپولیس موفق می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 16 آذر

گل گهر 0 - 1 تراکتور 15:00

جمعه, 17 آذر

ملوان 0 - 2 شمس آذر 15:00
پیکان 0 - 0 ذوب آهن 15:00
صنعت نفت 1 - 2 آلومینیوم 15:00

شنبه, 18 آذر

نساجی - استقلال خوزستان 15:00
سپاهان - مس رفسنجان 15:00
پرسپولیس - هوادار 15:30
فولاد - استقلال 17:45

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 تراکتور 12 6 21
3 ذوب آهن 12 2 20
4 ملوان 12 5 19
5 سپاهان 9 12 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 آلومینیوم 12 -3 17
8 گل گهر 10 4 14
9 مس رفسنجان 11 -2 14
10 شمس آذر 11 3 13
11 هوادار 11 -2 10
12 پیکان 12 -6 10
13 صنعت نفت 11 -8 10
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال