ارتش سرخ دات کام

اخبار

گل‌محمدی: برای کسب 3 امتیاز با فجر ...

نویسنده : محمد رهسپار

-

نظرات : 11 اظهار نظر

-

6 روز پیش

گل‌محمدی: برای کسب 3 امتیاز با فجر با انگیزه هستیم

ارتش سرخ دات کام :
گل‌محمدی: برای کسب 3 امتیاز با فجر با انگیزه هستیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه بازیکنان برای کسب سه امتیاز در این بازی با انگیزه هستند.

یحیی گل‌‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با فجر شهید سپاسی شیراز از هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خانگی را پیش رو داریم و قطعا کسب سه امتیاز برای ما اولین هدف و بهترین نتیجه می تواند باشد. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم. شرایط فنی و بدنی خوبی داریم و همه بازیکنان برای کسب سه امتیاز در این بازی با انگیزه هستند. فجر تیم خوبی است و بازی راحتی نداریم. باید خیلی تمرکز کنیم و با دیکته کردن خود به حریف و سرعت دادن به بازی با استفاده از فضا به موقعیت برسیم.

*در 2 سال حضورم در پرسپولیس 4 مدیرعامل عوض شده‌اند
سرمربی پرسپولیس در مورد استعفای مجید صدری از سرپرستی این باشگاه عنوان کرد: این مسائلی که در یکی دو سال اخیر برای تیم ما به وجود آمده انگار خیلی عادی شده. دو سال است در پرسپولیس حضور دارم و در این مدت چهار مدیرعامل باشگاه عوض شدند، هیچ ثباتی در بحث مدیریت نداشتیم. از شروع فصل و پس از استعفای سمیعی هم هنوز مدیرعامل و هیأت مدیره مشخصی نداریم. متأسفانه این اتفاقات فقط برای پرسپولیس می‌افتد. از شروع فصل واقعاً مشکلات زیادی داشتیم. از کوچ بازیکنان بگیرید تا عدم جذب بازیکنان جدید. حتی جذب یکی از مهاجمانی که نام او را داده بودم قرارداد ببندیم میسر نشد.جذب بازیکن در سطح تیم ملی اکنون برای پرسپولیس واقعا شدنی نیست.

*جذب بازیکن ملی در این شرایط خیلی سخت است
گل‌محمدی ادامه داد: جذب بازیکن در سطح ملی سخت است. به این دلیل که هم مبلغشان بالا است و هم جذب آنها خیلی سخت است. در این یکی دو سال 6، 7 بازیکن و حتی بیشتر از این تعداد بازیکن در سطح ملی را از دست دادیم و نفراتی از پرسپولیس رفتند که هرکدام می‌توانستند نتیجه را عوض کرده و به تیم ما وزن می‌دادند. با تمام این مشکلات کار خود را شروع کردیم. در آسیا به مرحله یک‌هشتم نهایی رفتیم. تنها تیم ایرانی بودیم. جزو هشت تیم برتر آسیا قرار گرفتیم.

* در بحث امکانات مشکلات زیادی داریم
وی با اشاره به مشکلات پرواز پرسپولیس قبل از سفر به عربستان برای برگزاری دیدار با الهلال خاطرنشان کرد: همه می‌دانند برای آن سفر چه مشکلاتی داشتیم. 48 ساعت قبل از بازی به عربستان رسیدیم. برنامه‌های تمرینی، استراتژی و ریکاوری‌مان آن مسابقه را از دست دادیم. به دلیل خستگی زیاد و تمرکز نداشتن. مشکلات واقعا زیاد است. در بحث امکانات و شرایط هم مشکلات زیادی داریم.

*مشکلات آنقدر زیاد است که آنها را تیتر کردم تا یادم نرود
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: حدود سه ماه است مشکل زمین تمرین داریم. دو زمین را که شرایط خوبی داشت پیشنهاد دادم اما متأسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفت. تیم‌های دیگر راحت می‌توانند از این زمین‌ها استفاده کنند. شرایط ما واقعاً سخت است. به حدی مشکلات زیاد است که آنها تیتر کردم که یادم نرود.

*اشتباهات داوری نباید فقط به سود یک تیم باشد
گل‌محمدی عنوان کرد: هیأت مدیره و مدیرعامل مشخصی در این مدت نداشتیم. در این میان لطمه زیادی هم در بحث داوری خوردیم. سعی دارم هیچ وقت در مورد داوری صحبتی نداشته باشم اما اشتباهات خیلی بیش از اندازه شده است. دردناک‌تر و بدتر این است که از این اشتباهات توسط اعضای مربوط به داوری و فدراسیونی‌ها حمایت می‌شود. این مسائل جای نگرانی دارد و مشکلات ما را دوچندان کرده است. از طرف داوران هیچ امنیتی احساس نمی‌کنیم. امیدوارم این رویه جایی تمام شود و باید یک جا جلوی این مسائل گرفته شود. اشتباهات داوری برای همه تیم‌ها باشد، نه اینکه تیمی هر هفته از این اشتباهات استفاده کند و تیم دیگر همیشه ضرر کند.

*قرار بود صدری پول بدهد ولی استعفا کرد و رفت
وی اضافه کرد: در هفته‌های اخیر مصدومیت بازیکنان زیاد بوده است، نداشتن زمین تمرین خوب و کیفیت نه چندان خوب تمرین است. با این امکانات که مختصر آنها را شرح دادم تیم نگه داشتن سخت است. ما را جلو انداختند و از دور می‌گویند لنگش کن. واقعا شرایط سختی داریم. روزی که باید پرداختی به بازیکنان انجام شود، مدیرعامل ما استعفا می‌دهد. پس از چند هفته وعده و وعید که انجام نشد، روز گذشته که قرار بود درصدی از پول بازیکنان واریز شود، اما صدری استعفا داد و این اتفاق افتاد.

* مسئولان توضیح بدهند وضعیت قهرمان 5 دوره لیگ چرا اینگونه است؟
سرمربی پرسپولیس توضیح داد: برای تیمی که پنج سال قهرمان شده این وضعیت دردناک است و قابل تحمل نیست. برای هر کسی هم توضیح می‌دهیم باور نمی‌کند چرا تیمی که در این مدت قهرمان شده و پنج سال توانسته در سطح اول فوتبال آسیا حضور داشته باشد با چنین شرایطی مواجه شود؟ دلیل این موضوع چیست؟ یک نفر باید این مسائل را توضیح بدهد. افراد تصمیم‌گیرنده و دارای مسئولیت دلیل وجود چنین شرایطی در پرسپولیس را توضیح بدهند.

*نسل فعلی در پرسپولیس نبودند موفقیتی حاصل نمی‌شد
گل‌محمدی با اشاره به حمایت هواداران این تیم در سالیان گذشته تصریح کرد: چیزی که در این پنج سال دیدیم حمایت هواداران و غیرت بازیکنان بوده است. این دو موضوع خیلی به پرسپولیس کمک کرد. اگر نسل فعلی در پرسپولیس نبودند چنین موفقیت‌هایی به دست نمی‌آمد. اگر حمایت صددرصدی و پشتیبانی هواداران نبود هیچ وقت این تیم پنج دوره پشت سر هم قهرمان نمی‌شد. همان سال اولی که برانکو به پرسپولیس آمد و به نایب قهرمانی رسید هواداران ایستاده تشویق کردند شروع موفقیت‌های تیم همان جا بود.

* بعد از تساوی مقابل پدیده ارتش فحاش مجازی شکل گرفت
وی افزود: همچنان این حمایت را داریم به آن دلگرم هستیم. همچنان بازیکنان باغیرت در پرسپولیس حضور دارند. پس از مساوی با پدیده هجمه خیلی زیادی ایجاد شد و گفتند پرسپولیس مشکلات زیادی دارد. در پنج بازی آخر خود مقابل سپاهان، ذوب‌آهن، پیکان و تراکتور برنده شدیم و مقابل پدیده مساوی کردیم. همه تیم‌های بالای جدولی را شکست دادیم اما متأسفانه پس از تساوی با پدیده، ارتش فحاش مجازی شکل گرفت.

* از تیم‌های رقیب پیج می‌سازند تا جو پرسپولیس را به هم بریزند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: از تیم‌های رقیب با درست کردن پیج‌های مربوط به پرسپولیس جو تیم را به هم می‌ریزند. هواداران به هوش بوده و بیشتر مراقب باشند. نباید فریب این پیج‌ها را بخورند. کار برنامه‌ریزی شده‌ای است و می‌خواهند جو پرسپولیس را به هم بزنند. به اندازه کافی در این تیم مشکلات داریم،‌ از امکانات بگیر تا مسائل مدیریتی و مالی.*خودمان جو را خراب نکنیم نمی‌توانند مانع از موفقیت پرسپولیس شوند*خودمان جو را خراب نکنیم نمی‌توانند مانع از موفقیت پرسپولیس شوند

*خودمان جو را خراب نکنیم نمی‌توانند مانع از موفقیت پرسپولیس شوند
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: نباید جو داخلی تیم را خراب کنیم. خیلی باید مراقب همدیگر باشیم. اگر دنبال موفقیت هستیم فقط یک چیز می‌تواند به ما کمک کند و آن هم اتحاد،‌ همدلی و صمیمیت است. این مسائل باید در تیم وجود داشته باشد. از همه هواداران می‌خواهم حمایت خود را حفظ کنند. دلگرمی که همیشه احساس می‌کنیم از طرف هوداران وجود دارد را ادامه بدهند. در این حالت تیم ضرر نمی‌کند. هر موقع هواداران حمایت کردند و هوشیار بودند پرسپولیس به موفقیت رسید. اگر خودمان جو را به هم نریزیم هیچ‌کس نمی‌تواند سبب به هم خوردن روند موفقیت‌های ما شود. از همه هواداران به دلیل هوشیاری آنها تشکر می‌کنم. خیلی مراقب باشند تا گرفتار جو مسموم ایجاد شده نشوند. پرسپولیس تیم خوبی است و کار خودمان را انجام می‌دهیم. با جان و دل برای این تیم کار می‌کنیم، اما باید مراقب این افراد، پیج‌ها و افراد شناخته شده که می‌دانیم از طرف چه افراد و چه تیم‌هایی هستند باشند. امیدوارم بحث‌های مدیریتی و مشکلات مالی هر چه سریع‌تر برطرف شود.

*می‌ترسیم از بازیکنان تاجیکستانی استفاده کنیم
وی در مورد اینکه به چه دلیل از منوچهر سفراف و وحدت هنانف در ترکیب تیم پرسپولیس استفاده نمی‌‌کند، ادامه داد: از طرف فدراسیون ما زنگ زده و گفته‌اند استعلام گرفته‌ایم. واقعیت این است که می‌ترسیم از این بازیکنان استفاده کنیم. هنوز جواب قطعی به ما نداده‌اند و منتظر مشخص شدن تکلیف هستیم. همه منتظرند مشکلی برای پرسپولیس ایجاد شودو فردایش شکایت کنند. باشگاه هم هنوز نتوانسته جواب درست و حسابی بدهد. بازیکن گرفته‌ایم که در نیم‌فصل اول از آنها استفاده کنیم، فردا آخرین دیدار نیم‌فصل است اما متأسفانه هنوز وضعیت‌شان مشخص نیست. می‌ترسیم فردا آنها را بازی بدهیم و تیم‌های دیگر شکایت کنند که بازی‌ها سه بر صفر شود. اکنون که در باشگاه کسی نیست اما می‌خواهیم بررسی کنیم و به ما جواب درست و حسابی بدهند.

*فدراسیون چند هفته است استعلام گرفته ولی هنوز خبری نیست
سرمربی پرسپولیس افزود: فدراسیون می گوید استعلام گرفته‌ایم ولی چندین هفته است که جواب این استعلام نیامده است. نمی‌دانم دلیل چیست؟ مگر پرسپولیس بدهی خارجی دارد؟ خود فدراسیون اعلام کرده که بدهی به اوساگونا را پرداخت شده اعلام کنید. از آن طرف چنین موضوعی می‌گویند و از طرف دیگر از فیفا استعلام می‌گیرند.

* واکنش گل‌محمدی به استعفای مشابه سمیعی و صدری
گل‌محمدی در مورد اینکه در دوره سمیعی هم یک روز قبل از پرداخت پول به بازیکنان مدیرعامل باشگاه استعفا داد اظهار داشت: در این باره صحبت کردم تا زمانی که ثبات در مدیریت تیم نباشد چنین اتفاقاتی پیش خواهد آمد.*مجبوریم آل کثیر را از لیست تیم خارج کنیم

*مجبوریم آل کثیر را از لیست تیم خارج کنیم
وی در مورد اینکه آیا قرار است عیسی آل‌کثیر از لیست پرسپولیس خارج شود، گفت: اگر صددرصد مطمئن شویم وی رباط صلیبی پاره کرده و به نیم‌فصل دوم نمی‌رسد و مجبوریم این بازیکن را از لیست خارج کنیم. می‌خواستم از آل‌کثیر تشکر کرده و برای وی آرزوی سلامتی کنیم. همه می‌دانند در این یکی دو سال چه مقدار اذیت شد. با انگشت شکسته، دست و پای مصدوم برای ما بازی کرد و هیچ‌وقت روزهایی که برای پرسپولیس ساخته را فراموش نمی‌کنیم و امیدواریم هر چه زودتر به میادین بازگردد.

*بیشتر صحبت‌ها در مورد نقل و انتقالات ما گمانه‌زنی است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مباحث مطرح شده در خصوص پیشنهاد این باشگاه به علیرضا کوشکی توضیح داد: در مورد نقل و انتقالات صحبت زیادی شده اما در این مورد پس از پایان نیم‌فصل صحبت خواهیم کرد. تاکنون هیچ صحبت یا اتفاق صددرصدی نبوده و بیشتر مسائل گمانه‌زنی است. در هر نشست خبری نمی‌توانیم درباره این حرف‌ها و فلان بازیکن نظر بدهیم و باید تا شروع نیم‌فصل دوم صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

* 6 بازیکن را مقابل فجر در اختیار نداریم
وی درباره مصدومان پرسپولیس در مقابل فجر سپاسی گفت: بازیکنان تاجیک، امید عالیشاه، علی شجاعی،‌محمد شریفی، حامد پاکدل و عیسی آل‌کثیر را در این بازی نداریم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146816
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
احمد نوری اسرمی

0

1

5 روز پیش

به امید برد در اخرین بازی نیم فصل


غلام نبی درزاده

-2

1

5 روز پیش

به همین راحتی عیسی روکنارگذاشتن..


امیرحسین گنجی

0

1

5 روز پیش

بیچاره گل محمدی که گیر وزیر ورزش سجادی عوضی افتاده در جواب بعضی از عزیزان که میگن و معتقدند گل محمدی اول فصل تو نقل و انتقالات خوب یارگیری نکرده باید بگم تقریباً همه بازیکنانی که اول فصل باشگاه جذب کرد اولویت های آخر گل محمدی از سر ناچاری بودن باشگاه هیچ کدوم از بازیکنانی که اولویت اول دوم و حتی سوم گل محمدی رو نتونست جذب کنه به عنوان مثال تو پست مهاجم خط حمله گل محمدی شهریار مغانلو و سجاد شهباززاده یا مهاجم بلند قامت خارجی میخوست


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

1

5 روز پیش

همش دنبال شاگرد های قبلی خودتی... یه نگاه به فرناز مجیدی بکن یاد بگیر... با اینکه آخر آخرش کیسه کش ولی ۶تا مهاجم خوب داره


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

1

5 روز پیش

اون موقع که بازیکن گرفتی کاش پنجره بسته بود تا امثال فرجی پاکدل وو اسدی نمیگرفتی تا مثل برانکو از سعید حسین پور و احسان حسینی و طاهرخانی و امین اسدی استفاده کنی که خیلی خیلی بهتر خریدهای جنابعالی


رضا توانا

0

1

5 روز پیش

برا شما که بد نشد بهانه پیدا می کنی تمرین رو تعطیل کنی. وقتی هم میاید یک ساعت نهایت ۷۰ دقیقه تمرین می کنید میرید دنبال کارای شخصی. اگه بازیکنا مصدوم میشن چون تمرینات ضعیفه ولی فشار مسابقات بالا. شما کار فنی خودتو انجام بده شما با باشگاه قراداد بستی نه شخص.


ضد آبی

-1

2

5 روز پیش

تو رو خدا خجالت نکشید با فجر هم نتیجه نگیرید......بابا تیمی مثل فجر و پدیده تو باید با زخیرهات تو یه نیمه کارش تموم کنی آقای باهوش....‌‌‌...❤❤❤❤❤❤


p.r.s
(در پاسخ ضد آبی)

-1

1

5 روز پیش

با احترام..فجر رو با پدیده بحران زده یکی نکن دوست من..همین فجر پیکان رو تو اوج زد و مقابل کیسه مساوی گرفت،بازیش با زردچوبه مافیا رو فقط داور بیشرف درآورد..خلاصه که تیم منسجم و با دفاع محکمیه باید تهاجمی بازی کنیم و حواسمون به ضدحمله هم باشه. بامید سه امتیاز


hasannejadhe

-1

2

5 روز پیش

شما همیشه میگی انگیزه زیادی برای بازی داریم ولی خوب بازی نمی کنید


p.r.s

0

2

5 روز پیش

ما هم از شما و کادر فنی حمایت میکنیم و براتون آرزوی توفیق روزافزون داریم..انشاالله سه امتیاز رو میگیریم و به زودی به جایگاه اصلی خودمون در صدر میرسیم..فقط کاش بازیکنا وارد حواشی و مصاحبات بی مورد نشن..بامید دبل هتریک


علی پیروندی

-1

4

5 روز پیش

عیسی هم که نیست معلوم نیست گل محمدی در ابتدای فصل چه جوری یارگیری کرد از۶ و ۷بازیکنی که جذب کرد هیچکدام کمکی به تیم نکردن تنها علی نعمتی در دفاع بازی میکنه دفاع هم حال روز خوبی ندارد امیدوارم در نیم فصل با چشم و گوش بازتر یار جذب کنیم

بازی های پرسپولیس

3-0

ذوب آهن

پرسپولیس

دوشنبه, 27 دی
ساعت 15:30

ورزشگاه : فولادشهر

داور : موعود بنیادی فرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل کثیر 4
2 مهدی عبدی 4
3 مهدی ترابی 3
4 حامد پاکدل 1
5 رضا اسدی 1
6 میلاد سرلک 1
7 فرشاد فرجی 1
8 علی شجاعی 1
9 سیامک نعمتی 1
10 کمال کامیابی‌نیا 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سیامک نعمتی 2
2 علی شجاعی 1
3 مهدی شریفی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 15 لیگ برتر

پنجشنبه, 23 دی

مس رفسنجان 0 - 0 پیکان 15:00
ذوب آهن 0 - 0 گل گهر 15:00
نفت م.س 0 - 3 استقلال 15:30
آلومینیوم 0 - 0 سپاهان 15:00
تراکتور 1 - 1 نساجی 15:00
هوادار 1 - 2 صنعت نفت 15:00
پرسپولیس 1 - 0 فجرسپاسی 17:30
فولاد 2 - 0 پدیده 17:00

یک شانزدهم جام حذفی

دوشنبه, 29 آذر

پرسپولیس 4 - 0 ویستا توربین 14:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 15 19 35
2 پرسپولیس 15 11 32
3 سپاهان 15 13 29
4 آلومینیوم 15 6 24
5 مس رفسنجان 15 7 23
6 پیکان 15 2 22
7 فولاد 15 -1 21
8 گل گهر 15 -2 21
9 نساجی 15 0 20
10 صنعت نفت 15 -3 19
11 ذوب آهن 15 -5 18
12 هوادار 15 -4 14
13 تراکتور 15 -5 13
14 فجرسپاسی 15 -7 12
15 نفت م.س 15 -12 11
16 پدیده 15 -19 4

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال