ارتش سرخ دات کام

اخبار

گل‌محمدی: 3 امتیاز ارزشمندی را بدست ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 20 اظهار نظر

-

3 هفته پیش

گل‌محمدی: 3 امتیاز ارزشمندی را بدست آوردیم

ارتش سرخ دات کام :
گل‌محمدی: 3 امتیاز ارزشمندی را بدست آوردیم
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری دیدار برابر ذوب آهن توضیحاتی را در مورد این بازی و وضعیت تیمش ارائه کرد.

یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نشست خبری اظهار داشت: این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و آن را به آنهاتقدیم می‌کنم. بازی خوبی در مجموع بود و سه امتیاز خیلی ارزشمندی گرفتیم.

وی افزود: نیمه اول نیمه سختی برای ما بود و حریف خیلی خوب دفاع کرد و از انتقال دفاع به حمله عملکرد خوبی داشت و بازی را برای ما سخت کرده بود. نیمه دوم متفاوت بود. بازی یکطرفه شده بود. بازیکنان ما توانستند هم به بازی سرعت بدهند و هم از موقعیتی که به دست آمد خوب استفاده کنند و می توانستیم به گل هایمان هم اضافه کنیم.

یحیی تاکید کرد: نیمه دوم خیلی نیمه خوبی برای ما بود. بازیکنان جانشین تاثیرات خود را گذاشتند. بازیکنان ما تمرکز خوبی برای برد گذاشتند و به آنها تبریک می گویم زیرا 90 دقیقه پرفشاری را پشت سرگذاشتند. بازیکنان تحت فشار زیادی هستند که بتوانند نتیجه بگیرند. ان شاءالله بتوانیم همین روند را در بازی های بعدی ادامه بدهیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد غیبت سعید صادقی، مهدی عبدی و نعمتی در فهرست پرسپولیس گفت: صادقی مصدومیت دارد و عبدی هم قبل از مسابقه مریض شد و سیامک هم از ما جدا شده و دنبال تیم بعدی‌اش است.

وی در مورد دلیل جدایی نعمتی و اینکه جدایی او به درخواست خودش بوده یا کادر فنی نخواسته است گفت: نمی‌خواهم زیاد در مورد این مسایل صحبت کنم. در هر صورت گاهی بازیکنان بالا و پایین دارند و تیم عوض می‌کنند یا کادرفنی می خواهد این اتفاق رخ بدهد، فوتبال حرفه‌ای همین است. سیامک هم در مدت زمانی که در تیم ما بود. عملکرد خوبی از نظر فنی و اخلاقی داشت ولی شرایط متاسفانه برایش طوری رقم خورد که در نهایت از تیم ما جدا شد و برایش آرزوی موفقیت دارم.

گل ‌محمدی در مورد جدایی پاکدل عنوان کرد: از او هم تشکر می‌کنم بازیکن بااخلاق و فنی بود و هرچه در وجودش داشت در بازی می‌گذاشت. از حامد هم تشکر می‌کنم.

وی در مورد اینکه از عملکرد دیاباته راضی بود، گفت: بله خودش را در موقعیت خوب قرار داد و در توپ های بلند هم تاثیرگذار بود در مجموع عملکردش خوب بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه تغییراتی در تیم ایجاد کردید که هر هفته اختلاف امتیازی اش با سایر تیم‌ها بیشتر می شود، گفت: عملکرد ما در فصل گذشته تحت تاثیر مشکلات زیادی بود هم در مورد جذب بازیکن و هم در بحث بازیکنانی که از تیم ما جدا شدند که سه چهار نفرشان ملی پوش بودند. شرایط مالی واقعا سختی داشتیم و شرایط طبیعی برای کار کردن نبود. پنجره‌مان بسته بود نمی‌خواهم زیاد در موردش صحبت شد.

وی افزود: ولی با همه مشکلاتی که داشتیم بازهم نایب قهرمان شدیم. اگر یکی از این مشکلات نبود بازهم می‌توانستیم قهرمان شویم. اکنون هم فقط وسط فصل است و لیگ خیلی فشرده است. چیزی تمام نشده است و مدعیان قهرمانی زیاد هستند. تیم ها راحت امتیاز از دست نمی‌دهند. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم. با آمدن درویش هم تاثیرات مثبتی در تیم به وجود آمد و رفتن تیم به فرابورس، خیلی از مشکلات را توانست حل کند. امیدوارم با همدلی و اتحاد بیشتر و با حمایت هواداران بتوانیم این روند را ادامه بدهیم. احتیاج داریم که همه کمک کنند و تمرکزش را روی موفقیت تیم بگذارند.

گل محمدی در مورد عملکرد دفاعی تیمش گفت: در تهران بازی داشتیم و می‌ خواستیم زود به گل برسیم. معمولا تیم‌هایی که مقابل ما بازی می‌کنند می توانند از انتقال دهنده ها خوب استفاده کنند. بیشتر موقعیت‌هایی که به حریف دادیم روی صحنه‌هایی بود که خودمان توپ داشتیم و این فرصت برای حریف به وجود آمد.

وی در مورد اینکه تماشاگران در ورزشگاه نیستند افزود: انتظارمان از فدراسیون و وزارت ورزش این است که پیگیر حضور تماشاگران باشند تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس با هوادارانشان زنده هسنند و همه تیم‌ها چنین شرایطی دارند. در هر صورت وقتی در زمین خودمان بازی می‌کنیم انتظار داریم از حمایت هواداران استفاده کنیم در خیلی از شهرستان ها هم هواداران خوبی داریم. پرسپولیس بیشترین ضربه را از نبود هواداران می‌خورند تمام ماهین فوتبال به هواداران است. امیدوارم هرچه زودتر این مساله حل شود. هیچ لذتی ندارد ورزشگاه خالی، بیرانوند درست گفت بازی‌ها بدون هوادار مثل بازی‌های دوستانه است. ورزشگاه خالی لذتی ندارد. شور و هیجان و اشتیاق باید در وجود بازیکنان و مربیان باشد یواش یواش از بین می رود. این فوتبال برای هواداران است و بدون آنها لذتی از فوتبال نمی‌بریم.

گل محمدی در مورد اینکه صحنه پنالتی برای تیمش گرفته نشد گفت: از دور دیدم این پنالتی واضح است اما زاویه دید داور سخت بود ولی در مجموع تیم داوری عملکرد خوبی داشت. از همه شان تشکر می‌کنم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153033
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
علی پیونده

-2

1

3 هفته پیش

داداش همین الانش هم میگم وقتی نمیگم کچل یا میبازیم یا مساوی میکنیم ام نمیدونم چا حکمتیه تامیگم کچل همه توانش رو رو میکنه حالا فهمیدی داداش آبجی توییکه پروفایلت نوشتی برای پرسپولیس اسمت نیست


وحید

-1

1

3 هفته پیش

اول از همه برد رو به همه طرفدارن پرسپولیس و خودم تبریک میگم دوم اینکه یحیی با از دست دادن سیامک داره یه ضربه بزرگ به پرسپولیس میزنه فقط میگم اشتباه محضه ..ما سیامک رو میخواییم یحیی تفکر کن


برای پرسپولیس

-1

7

3 هفته پیش

آقای پیونده شما همونی هستی که تا چند هفته قبل به یحیی می گفتی یحیی کچل؟


علی پیونده

0

6

3 هفته پیش

خسته نباشید میگم به همه بروبچه های تیم محبوبم پررسپولیس عزیز وهمچنین کادر فنی تیم که زحمت کشیدند وبرد بزرگی رو مقابل یکی از سخت جان ترین تیم های حاضر لیگ برتر با دفاع اتوبوسی را رقم زدند وتبریک به همه هواداران میلیونی ارتش سرخ به امید خدا بریم برا قهرمانی وسوزاندن اونجای کیسه کشای سوراخ عشق فقط یه کلام پرسپولیس وسلام..🌷🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘❤❤❤❤


عشق فقط پرسپولیس

0

8

3 هفته پیش

خدارو صدهزار مرتبه شکر که پرسپولیس برد و یحیی خان امپراطور محبوبیتش دوچندان تر شد .مرسی که هستی یحیی خان. دست مریزاد.


حسین زنده بودی

-7

3

3 هفته پیش

چیه این شیخ دیاباته حیف سیامک


برای پرسپولیس

-1

5

3 هفته پیش

آقای سلمانی نیمه ی اول خیلی موقعیت خراب کردیم وگرنه میشد چند بار گل زد


احمدعلی عباسی

-5

3

3 هفته پیش

ازبس نیمه اول ضعیف بازی کردید
دقیقه ۴۰ بازی اعصابم خرد شد و تلویزیون خاموش کردم
مثل اینکه نیمه دوم بهتر شده اما
تا پرسپولیس زلزله فاصله بسیار زیاده وباید تلاشها دوچندان کرد
گل محمدی هم بیخودی از دیاباته تعریف می کنه
بازیکنی که دلار بااین قیمت می گیره باید کیفیتی دوچندان داشته باشه که متاسفانه دیاباته چنین نیست بنظرم باید برای شیخ بازی خداحافظی بزارن والسلام


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

11

3 هفته پیش

واقعا تعویض های خوب و بجایی بود.... امیدوارم همین روند ادامه داشته باش


مرادسلمانی

-6

6

3 هفته پیش

آقاگل محمدی عزیزنیمه اول.یی شوت توچارچوپ نداشتیم این داورهرچه کارت داشت برای پرسپولیس بوداین همه خطاکردندنه خطاگرفت.کارت هم ندادمادوست داریم تیم مابا۲یا۳کل برنده شوندبازدست همه ی تان دردنکنی


علیرضاهمتی نژاد

0

10

3 هفته پیش

تبریک ❤️❤️❤️🔥🔥🔥


سجادسهرابی

0

7

3 هفته پیش

عشقپولیس❤❤❤ا


امیر سروری

-2

9

3 هفته پیش

خسته نباشید جناب یحیی خان تو روحیه بخش مایی و باهات عشق میکنیم خداهیش😍😍


رضا پازوکی

-1

9

3 هفته پیش

ارتش سرخ برازنده طرفدارانش هست ایول علیشاه درود بر اعضای تیم وزنده باد اقایحیی


mersad jon

0

7

3 هفته پیش

عشق هست پرسپولیس رو❤️❤️❤️❤️❤️❤️


احمد نوری اسرمی

-1

6

3 هفته پیش

صد درود به کادر فنی و بچه های تیم و تبریک به همه هواداران . داور یه پنالتی مسلم رو نگرفت عمری یه سه به تک رو پاس نداد دیاباته هم خیلی بد تک به تک رو خراب کرد . کیسه کشا رو ریز میبینیم


مهدی کمندانی

-7

4

3 هفته پیش

اصلا خوب بازی نکردیم


مهدی ایزدی

-2

10

3 هفته پیش

مهم نتیجه بود که به لطف خدا وتلاش بچه ها بدست آمد.


حسین هدایتی

-1

9

3 هفته پیش

ماشاالله اقا یحیی تعویض‌ها عالی بود تعویض تاکتیکی هم همینطور بیچارها گیج شده بودند دمت گرم فنی ترین مربی ایران مرسی که جمعه خوبی رو برامون ساختی ماشاالله اقا یحیی


برای پرسپولیس

0

14

3 هفته پیش

👌🏻👌🏻❤️❤️❤️❤️❤️

بازی های پرسپولیس

2-1

صنعت نفت

پرسپولیس

چهارشنبه, 19 بهمن
ساعت 18:00

ورزشگاه : تختی آبادان

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 شیخ دیاباته 3
3 گئورگی گولسیانی 3
4 محمد عمری 3
5 سعید صادقی 2
6 دانیال اسماعیلی‌فر 2
7 میلاد سرلک 1
8 سینا اسدبیگی 1
9 امید عالیشاه 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 1
2 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

سه شنبه, 18 بهمن

آلومینیوم 2 - 1 مس رفسنجان 15:00
نساجی 1 - 1 پیکان 15:00
استقلال 3 - 1 نفت م.س 15:30
فولاد 0 - 1 سپاهان 18:00

چهارشنبه, 19 بهمن

هوادار 0 - 1 تراکتور 15:00
ذوب آهن 1 - 1 ملوان 15:00
گل گهر 1 - 1 مس کرمان 16:00
صنعت نفت 1 - 2 پرسپولیس 18:00

یک شانزدهم جام حذفی

سه شنبه, 20 دی

پرسپولیس 2(4) - 2(2) ون‌پارس اصفهان 15:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 19 18 39
2 پرسپولیس 19 15 39
3 استقلال 19 11 36
4 تراکتور 19 5 32
5 گل گهر 19 5 31
6 آلومینیوم 19 5 28
7 مس رفسنجان 19 4 25
8 فولاد 19 1 24
9 هوادار 19 -3 22
10 نساجی 19 -4 22
11 ملوان 19 -5 22
12 پیکان 19 -5 21
13 ذوب آهن 19 0 20
14 مس کرمان 19 -7 15
15 صنعت نفت 19 -13 11
16 نفت م.س 19 -27 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال