ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

آقایی: ۲ شاگرد یحیی می ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 2 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

آقایی: ۲ شاگرد یحیی می توانند هر مهاجمی را آقای گل کنند

ارتش سرخ دات کام :
آقایی: ۲ شاگرد یحیی می توانند هر مهاجمی را آقای گل کنند
پیشکسوت پرسپولیس معتقد است فضای مجازی و اینستاگرام می تواند برای بازیکنان تازه وارد این تیم دردسرساز شود.

عباس آقایی با بیان این جمله گفت: پرسپولیس به لطف لیست خوب یحیی گل محمدی و تلاش های رضا درویش و باشگاه توانست خریدهای خیلی خوبی داشته باشد. همه نفرات جذب شده تجربه ملی دارند و قطعا خیلی می توانند به تیم کمک کنند. به نظرم این نفرات جدید برای اینکه راحت تر بتوانند در تیم خود جا بیفتند باید مدتی از فضای مجازی و اینستاگرام فاصله بگیرند.

وی ادامه داد: در اینستاگرام چون فضای مجازی است و حقیقی نیست باعث می شود یک بازیکن با شرایطی متفاوت روبرو شود و تمرکزش به هم بریزد. پرسپولیس تیم بزرگی است که بازی درآن با تیم های دیگر کاملا متفاوت است. شما در این تیم باید تمرکز کامل داشته باشید و از مسائلی که تمرکز شما را برای تمرین یا بازی کردن بر هم می زند فاصله بگیرید. امیدوارم بازیکنان به ویژه تازه وارد پرسپولیس متوجه این موضوع باشند.

هافبک سابق پرسپولیس همچنین درخصوص خرید سعید صادقی نیز گفت: من بازی های سعید صادقی را با دقت دیده ام. او وینگر باهوش و ریزنقشی است که خیلی خوب به خط حمله اضافه شده، پاس گل می دهد یا گل می زند. او می تواند مکمل خوبی هم برای مهدی ترابی باشد و این دو به کمک هم می توانند باعث آقای گلی هر مهاجمی شوند. امیدوارم پرسپولیس بتواند یکی دو مهاجم خوب و گلزن هم بگیرد تا خریدهای خوب امسال تکمیل شود.

آقایی درمورد خداحافظی سید جلال حسینی نیز یادآور شد: هر آمدنی یک رفتنی دارد و سید جلال حسینی هم بازیکنی از نسل ما بود. او برای فوتبال ملی ایران هم خیلی زحمت کشید و در موفقیت سال های اخیر پرسپولیس نقش لیدر را داشت. به نظرم تصمیمی منطقی گرفت و کفش هایش را آویخت درحالی که شاید می توانست یک سال دیگر هم بازی کند اما باید به تصمیم او احترام گذاشت. سید جلال حسینی یک از بازیکنان نخبه تاریخ فوتبال ماست و امیدوارم باشگاه پرسپولیس یک بازی خداحافظی با شکوه برایش در نظر بگیرد.

وقتی به آقایی گفتیم احتمالا پرسپولیس و ملوان انزلی پیش از فصل بازی دوستانه برگزار می کنند تا سید جلال حسینی به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کند، گفت: چه انتخاب خوب و به جایی است. سید جلال فوتبالش را از ملوان انزلی آغاز و پس از ۵ قهرمانی در لیگ برتر همراه پرسپولیس برای همیشه از دنیای بازی خداحافظی کرد. اینکه در یک بازی دوستانه بین این دو تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کند تصمیم خوب و مناسبی بوده است. برای سید جلال حسینی در ادامه زندگی شخصی و ورزشی اش آرزوی موفقیت می کنم.

عباس آقایی در خصوص اینکه خیلی ها معتقدند پرسپولیس با این خریدها شانس اول قهرمانی است نیز خاطرنشان کرد: تردیدی وجود ندارد که پرسپولیس خریدهای خوبی انجام داده است اما باید منتظر ماند و با شروع فصل بهتر و کارشناسی تر در این خصوص نظر داد. پرسپولیس البته همیشه مدعی قهرمانی بوده و ما هم امیدواریم فصل جدید را با قدرت شروع کرده و در نهایت با قدرت قهرمان لیگ برتر شود اما باید همه دست به دست هم بدهند. از باشگاه و نظم مالی تیم بگیرید تا هواداران و پیشکسوتان که انشالله تا پایان فصل با حمایت های خود یحیی گل محمدی و شاگردانش را به سمت قهرمانی سوق دهند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/149927
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
یداله قنواتی

-1

4

3 ماه پیش

پرسپولیس بازیکنان خوبی گرفته اما شرط اصلی این که سرمربی بتواند هماهنگی کاملی بدست بیاورد حاشیه را ار تیم‌ دور کند نگذارد مثل استیل آذین سرش بیاد که با بازیکنان ملی پوش بجای نرسید خیلی یحیی باید مواظب باشد


غلام سلمانی پور

-3

2

3 ماه پیش

من عقیده دارم اسدی اگرحفظ شود ،میتواند کمک کند

بازی های پرسپولیس

2-1

نفت م.س

پرسپولیس

شنبه, 19 شهریور
ساعت 20:00

ورزشگاه : بهنام محمدی مسجدسلیمان

داور : سیدرضا مهدوی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

شنبه, 09 مهر

آلومینیوم - ملوان 18:00
نساجی - نفت م.س 18:00
گل گهر - استقلال 18:30
فولاد - مس کرمان 19:00
ذوب آهن - پیکان 19:00

یکشنبه, 10 مهر

هوادار - سپاهان 17:00
پرسپولیس - تراکتور 18:30
صنعت نفت - مس رفسنجان 19:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 6 6 14
2 گل گهر 6 3 12
3 استقلال 6 4 11
4 سپاهان 6 2 9
5 فولاد 5 2 9
6 تراکتور 6 1 8
7 مس رفسنجان 6 1 8
8 نفت م.س 6 0 8
9 پیکان 6 -2 8
10 ذوب آهن 6 0 6
11 نساجی 6 -2 6
12 مس کرمان 6 -1 5
13 هوادار 6 -3 5
14 آلومینیوم 6 -3 5
15 صنعت نفت 6 -4 4
16 ملوان 5 -4 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال