ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

انتظاری: حفظ آرامش مشک ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 5 اظهار نظر

-

2 ماه پیش

انتظاری: حفظ آرامش مشکلات پرسپولیس را حل می‌کند

ارتش سرخ دات کام :
انتظاری: حفظ آرامش مشکلات پرسپولیس را حل می‌کند
سهراب انتظاری مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است که بازیکنان پرسپولیس آرامش لازم را ندارند و جدا از این موضوع مشکل گلزنی را یکی از مسائل تأثیر‌گذار روی عملکرد تیم می‌داند. به بهانه تساوی پرسپولیس مقابل آلومینیوم و از دست دادن صدر جدول دقایقی با انتظاری صحبت کردیم.

*قبول دارید که تیم پرسپولیس آرامش ندارد؟
بله من قبول دارم که تیم پرسپولیس آرامش لازم را ندارد، در حالی که این مسأله باید از خود سرمربی و آقا کریم و آقا افشین که عناصر با تجربه تیم هستند به بقیه بازیکنان تیم و باشگاه انتقال پیدا کند.

*با شرایطی که پرسپولیس دارد در مقابل صنعت نفت قادر به کسب نتیجه خواهد بود؟
تیم صنعت نفت تیمی است که واقعاً خوب فوتبال بازی می‌کند و فوتبال روان و هجومی را ارائه می‌دهد. به همین دلیل بازیکنان پرسپولیس مقابل چنین تیم‌هایی بازی خوب و روانی را ارائه می‌دهند و من خیلی امیدوارم که پرسپولیس با سه امتیاز از آبادان به تهران بازگردد. در واقع در حال حاضر شرایط در صدر جدول خیلی فشرده و سخت شده است. از این رو پرسپولیس باید برنده شود و در هیچ بازی‌ای نباید امتیاز از دست بدهد تا به این شکل از صدر جدول فاصله نگیرد.

*حرف‌هایی مطرح شده که اشتباهات داوری که به ضرر پرسپولیس رقم می‌خورد برای رساندن و موفقیت یک تیم خاص در رسیدن به امر قهرمانی است!
وقتی اشتباهات به شکل مکرر تکرار می‌شود بدگمانی و سوءظن به وجود می‌آورد اما من فکر نمی‌کنم پای چنین مسأله‌ای در پیش باشد و در واقع مشکل ما بیشتر گلزنی است که اگر این مشکل‌مان مرتفع شود حتماً می‌توانیم به خواسته خودمان برسیم.

*اما با وجود عمری و دیاباته و مهاجمان دیگری که داریم چرا در گلزنی باز هم پرسپولیس با مشکل مواجه است؟!
عمری بازیکن خوبی است. بازیکنی که در هر بازی تلاش زیادی دارد و یک بازیکن با تکنیک است که در حد خودش خیلی خوب کار کرده اما دیاباته چندان مثمرثمر نبوده، مضاف بر اینکه پرسپولیس بزرگترین مشکلش این است که مهاجم زهردار ندارد، به همین دلیل تلاش‌ها به نوعی به بار نمی‌نشیند و نتیجه نمی‌دهد.

*مهاجم برزیلی قادر خواهد بود مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند؟
مهاجمان پرسپولیس خصوصاً مهاجم خارجی شرایط سختی دارند و به نوعی کارشان با لوکادیا مورد قیاس قرار می‌گیرد، از این رو بازیکن پرسپولیس باید خیلی خوب کار کند و به گونه‌ای باشد که در یک جمله بازیکنی بازی در بیار باشد. در هر حال نشان دادن توانایی بازیکن برزیلی نیاز به زمان دارد و من امیدوارم این مهاجم خارجی بتواند در حساس‌ترین مقطع فصل هر چه زودتر با بقیه بازیکنان هماهنگ شده و در کمترین مدت زمان ممکن بتواند برای پرسپولیس مثمرثمر واقع شود.

*حرف‌های یحیی بعد از مسابقه مقابل تیم اراکی بوی خوبی نمی‌داد، تعبیرتان از این صحبت‌ها چیست؟
به هر حال پرسپولیس سالی 300-200 میلیارد هزینه کرده که نتیجه بگیرد و قهرمان شود اما این مسأله و سرنوشت یک بازی با یک سوت اشتباه عوض می‌شود و تغییر می‌کند و وقتی این اشتباه‌ها چند بازی تکرار می‌شود سرنوشت تیم به نوعی تغییر می‌کند. تکرار اشتباه‌ها هم موجب شده تا صبر یحیی تمام شود، این در حالی است که یحیی مربی بسیار خوب و کار کشته‌ای به لحاظ فنی است. فراموش نکنیم که یحیی میراث گرانقیمت تیم برانکو و کالدرون را تحویل گرفت که دل شیر می‌خواست و کار هر مربی‌ای نبود و در واقع یحیی کاری کرد که هر مربی جرأت انجام آن کار را نداشت. یحیی انصافاً خوب کار کرده و در مدتی که بوده حتی در مقاطعی بهتر از مربیان خارجی بوده است. من معتقدم در این مقطع یحیی نباید اینچنین مصاحبه می‌کرد و افراد دور و بر یحیی باید او را آرام و ساکت می‌کردند تا او مصاحبه‌ای به آن شکل را انجام نمی‌داد.

*قبول دارید که چیدمان داوری‌ها در بازی تیم‌های مدعی به آن شکل مطلوب نیست؟
بله حتماً باید در بازی تیم‌های بزرگی مانند پرسپولیس و استقلال و سپاهان که تماشاگر بیشتری دارند و حساسیت روی آنها زیاد است و در کورس رقابت هستند برای تعیین داوران‌شان حساسیت و دقت بیشتری انجام شود و داوران بزرگ و باتجربه‌ای برای بازی‌های‌شان انتخاب شوند تا حرف و حدیث کمتری به وجود آید.

*بازی پرسپولیس را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی کردید؟
پرسپولیس حتی با وجود ده نفره شدن هم بازی خیلی خوبی را مقابل تیم اراکی ارائه داد و تیم حمله کننده و هجومی میدان بود، به همین دلیل باید به چنین تیمی خیلی امیدوار بود. هنوز هم پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و اگر تیم با آرامش بازی کند و مشکل گلزنی تیم حل شود حتماً پرسپولیس در بازی‌های بعدی‌اش هم پیروز شده و قهرمان خواهد شد.

*بازیکنان جدید پرسپولیس انتظارات را برآورده ساخته‌اند؟
بازیکنان جدید خوبی داریم اما به نظرم از بین بازیکنانی که به پرسپولیس پیوسته‌اند تنها بیرانوند بوده که عالی کار کرده اما بقیه هنوز نتوانسته‌اند انتظاری که از آنها وجود داشته را برآورده سازند. این در حالی است که مثلاً در پست دفاع راست دانیال نتوانسته انتطارات را برآورده سازد، در حالی که او باید بداند عملکردش با رامین رضاییان سنجیده و قیاس می‌شود، از این رو دانیال باید خیلی بهتر از اینی که هست بازی کند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153295
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
msa

0

1

2 ماه پیش

واقعا درست گفتی مهمترین رمز موفقیت ارامش است


سید ابراهیم غفاری نیا

0

3

2 ماه پیش

بی صبرانه منتظر روز چهار شنبه هستم ،.باید با اختلاف ببریم تا صدر رو پس بگیریم💪


مرادسلمانی

0

2

2 ماه پیش

همیشه می گفتندهیچ کس به اندازه خودش به خودش آسیب نمی زنی.باشگاه این همه هزینه می کنندیی روانشناس کنارتیم نیست .آقای برانکوزمانی بودخودش روانشناس بودبازیکنانش کی بودشایان مصلح آدام همتی حسین پور وووووولی ازوجودشان درست استفاده می کرد.اکرکنارتیم یی روانشناس بوداین همه جاروجنچال نبود.البته این نظربنده است شایدعزیزان دیگه نظربهتری داشته باشند


ع حسین زاده

0

3

2 ماه پیش

تو بازی هایی که دفاع اتوبوسی می‌کنن مگر چند موقعیت پيش میاد که، ۲تا پنالتی پرسپولیس رو نگیرن، همین پنالتی های نگرفته هست که قهرمانی رو آخر فصل تعیین میکنه.


احمد نوری اسرمی

-1

3

2 ماه پیش

باید نفت رو تو ابادان ببریم چون احتمال برد کیسه خیلی زیاده

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

سپاهان

شنبه, 20 اسفند
ساعت 16:45

ورزشگاه : آزادی

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سپاهان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 محمد عمری 4
3 شیخ دیاباته 3
4 گئورگی گولسیانی 3
5 سعید صادقی 2
6 سینا اسدبیگی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 مهدی ترابی 2
9 میلاد سرلک 1
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 3
2 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
3 سیامک نعمتی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 24 لیگ برتر

پنجشنبه, 10 فروردین

مس کرمان - آلومینیوم 19:00
نفت م.س - تراکتور 19:15
ملوان - هوادار 19:15
پیکان - فولاد 19:30

جمعه, 11 فروردین

نساجی - گل گهر 19:00
سپاهان - صنعت نفت 19:15
استقلال - ذوب آهن 19:15
مس رفسنجان - پرسپولیس 21:15

یک شانزدهم جام حذفی

جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 23 22 49
2 استقلال 23 16 46
3 پرسپولیس 23 17 45
4 گل گهر 23 10 40
5 مس رفسنجان 23 11 37
6 تراکتور 23 5 36
7 آلومینیوم 23 5 32
8 فولاد 23 -1 28
9 ذوب آهن 23 1 27
10 هوادار 23 -5 26
11 نساجی 23 -6 24
12 ملوان 23 -7 24
13 پیکان 23 -8 23
14 مس کرمان 23 -7 20
15 صنعت نفت 23 -19 13
16 نفت م.س 23 -34 13

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال