ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

باغمیشه: هیچ تیمی نمی‌ ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 5 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

باغمیشه: هیچ تیمی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس ایستادگی کند

ارتش سرخ دات کام :
باغمیشه: هیچ تیمی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس ایستادگی کند
علی باغمیشه، مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است مهاجم خارجی جدید مد نظر پرسپولیس به همان اندازه حضورش لازم است که حضور بازیکنانی مانند عمری و بازیکنان دیگر در پرسپولیس مفید واقع خواهد شد. به همین دلیل در رابطه با بازی پیش روی پرسپولیس و دیدار مقابل فولاد گفت‌و‌گویی با پیشکسوت پرسپولیس داشتیم.

*چرا پرسپولیس در مقابل ذوب‌آهن نمایش خوبی نداشت؟
من مخالف نظر شما هستم چون پیروزی مقابل تیم‌ها در نیم‌فصل دوم بسیار سخت است و امتیازگیری از تمامی تیم‌ها بسیار مشکل و دشوار است. برای همین من برد با ارزش پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن را بسیار ارزشمند می‌دانم چه بسا که در نیم‌فصل دوم هر بازی حکم یک فینال را دارد و بازی آسانی دیگر وجود نخواهد داشت. در چنین شرایطی هم بیشتر نتیجه مهم است و جمع کردن سه امتیازها و حفظ فاصله با تیم‌های پایین جدولی، نکته‌ای مهم است که پرسپولیس بیشتر از هر نکته دیگری باید آن را مد نظر داشته باشد که انصافاً به این موضوع هم رسید. جدا از این موارد پرسپولیس در چند بازی اخیر یک روند خیلی خوبی را سپری کرده که استمرار این موضوع از هر نکته دیگری مهم‌تر و حائز اهمیت است خصوصاً در این مقطع که سرخپوشان در آغاز نیم‌فصل دوم شروع خیلی خوبی داشتند و نیم‌فصل تعیین کننده دوم را بسیار خوب آغاز و فاصله خودشان را با سایر مدعیان حفظ کردند.

*در مقابل فولادی که روش بازیش بسیار درگیرانه است و در بازی رفت پرسپولیس را متوقف کرده سرخپوشان در اهواز قادر به پیروزی خواهند شد؟
تیم‌های جواد نکونام سعی می‌کنند در نیمه اول به نوعی با جنگندگی و دوندگی زیاد زهر تیم مقابل را بگیرند و در نیمه دوم هم به برتری برسند. به همین دلیل تیم فولاد بیشتر با روشی دفاعی بازی می‌کند که این مسأله کار را برای پیروزی مقابل این تیم سخت و دشوار می‌سازد اما پرسپولیس در حال حاضر در شرایطی قرار دارد که قادر است حتی فولاد را هم در اهواز شکست دهد.

*در خصوص بازگشت دیاباته و بازی این بازیکن بعد از مدت‌ها در مقابل ذوب‌آهن چه نظری دارید؟
دیاباته بازیکن تأثیر‌گذاری است و به نوعی در خدمت تیم است اما شاید مصدومیت‌های زیاد و عدم آمادگی لازم اجازه نداد تا این بازیکن بتواند روزهای خیلی خوبی با پرسپولیس داشته باشد. با وجود این من خیلی امیدوارم دیاباته در ادامه راه و پایان فصل بتواند شرایط خوبی را در پرسپولیس داشته و گل‌های مهمی برای پرسپولیس مانند بازی با مس کرمان به ثمر برساند.

*در رابطه با تأثیر غیبت بازیکنی مانند ترابی و صادقی و از سوی دیگر استفاده نکردن از سروش به شکل ثابت چه صحبتی دارید؟
سروش بازیکن بسیار خوبی است اما با توجه به شکل بازی ذوب‌آهن و لایه‌های دفاعی شاید حضور سروش از ابتدای بازی با فولاد خیلی نمی‌توانست برای پرسپولیس مفید باشد. از این‌ رو او در زمانی مقابل تیم اصفهانی به میدان آمد که حضورش خیلی برای تیم پرسپولیس مقابل تیم خسته ذوب‌آهن در آن دقایق خاص مفید واقع شد. قطعاً ترابی و صادقی هم جزو مهره‌های اصلی تیم هستند که مقابل فولاد هم حضور خواهند یافت اما قطعاً یحیی به ترکیب خط میانی‌اش دست نخواهد زد.

*حضور مهاجم جدید برزیلی که سن و سال نسبتاً بالایی هم دارد برای پرسپولیس مفید خواهد بود؟
شاید مهاجم برزیلی آمار گلزنی خیلی خوبی نداشته باشد اما بازی‌های این بازیکن را که دیدم به این نکته رسیدم که مهاجم برزیلی خیلی خوب سر می‌زند و برای پلن B پرسپولیس بسیار مفید خواهد بود. بازیکنی که تخصص خوبی روی توپ‌های هوایی دارد و قادر است خلأ تیم را در سرزنی در ضربات سر در خط حمله پر کند که بیشتر گل‌هایش را از روی نقطه کرنر به ثمر رسانده است هر چند که بازیکن برزیلی می‌تواند روی زمین هم موفق باشد و در گلزنی مکمل خوبی برای عمری یا بازیکنان دیگر باشد.
به هر حال شرایط پرسپولیس به گونه‌ای است که هر بازیکن جایگاه خاص خودش را دارد. از همین رو ما نباید جایگاه عمری را به مهاجم برزیلی بدهیم یا اینکه از نقش تأثیر‌گذار بازیکن برزیلی غافل شویم و از هر نکته مثبت خودمان به جای خود بهترین بهره را ببریم. البته این را هم باید در نظر بگیریم که ما بودجه زیادی با توجه به هزینه‌ای که برای لوکادیا صرف کردیم برای جذب مهاجم خارجی جدید در اختیار نداشتیم. از همین رو شاید خرید خارجی بهترین انتخاب ممکن بود اما اگر از بعد دیگر مانند حضور در آسیا هم نگاه کنیم که تیم النصر بازیکنی مانند رونالدو را به خدمت گرفته، پرسپولیس حتماً برای بازی در آسیا به مهاجمی مانند بازیکن برزیلی نیاز داشت.

*در رابطه با جدایی پاکدل و نعمتی از پرسپولیس چه نظری دارید؟
پاکدل از فرم مطلوب و انگیزه کافی در پرسپولیس به دور بود به همین دلیل نتوانست خودش را در پرسپولیس نشان دهد اما سیامک خیلی برای پرسپولیس زحمت کشید هر چند از آنجا که خیلی در شرایط آرمانی قرار نداشت از پرسپولیس جدا شد. او زحمات زیادی برای پرسپولیس در چند سالی که در پرسپولیس حضور داشت، کشید.

*در رابطه با فاصله امیتازی که بین تیمهای مدعی با پرسپولیس افتاده چه صحبتی دارید؟
از حالا نباید گول این فاصله امتیازی را بخوریم چون هنوز فاصله زیادی به پاین فلصل مانده و باید با قدرت پیش رفت چه بسا که اگر دو بازی را ببازید شرایط صدرنشینی‌تان را از دست داده‌اید.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153085
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

2

2 هفته پیش

ما همین حالا هم سرزنهای خوبی داریم مثل گولیسیانی.. نعمتی..دایی کمال ..امیری ..عبدی ..کاپیشاه ..پورعلی..دانیال..... انشالله اگر کرنرها را با دقت بیشتری سانتر کنیم بیشتر نتیجه میگیریم..اگر توجه کرده باشید ترابی و سروش و امید سانترهای خوبی میکنن ..ولی نمیدونم چرا امسال بیشتر کرنرها را سانتر نمیکنن و پاس میدن....


علیمرادی

0

3

2 هفته پیش

سیامک قرضی بدن خوب... فصل بعد به کارش میاد سیامک هافبک راست تخصصی بازی میکنه یحیی تو همین بازی با ذوب وینگر نداشت بیاره بازی !!! من به یحیی اعتقاد دارم ولی این تصمیمش خوشم نیومد شاید قهرمان هم بشیم ولی بازم رفتن سیامک درست نیست


علیرضا حسین پور

-1

3

2 هفته پیش

حق سیامک نعمتی این نبود،


سید محمد سجادی مهر

0

2

2 هفته پیش

❤❤❤❤❤❤


فرشاد شیخ الاسلامی

0

2

2 هفته پیش

کسی از هوادارا فیلم بازی های این مهاجم آینده پرسپولیس رو دیده ؟ اگه دیده نظرش رو بگه یا اعلام کنه چطور میشه دید .

بازی های پرسپولیس

2-1

صنعت نفت

پرسپولیس

چهارشنبه, 19 بهمن
ساعت 18:00

ورزشگاه : تختی آبادان

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 شیخ دیاباته 3
3 گئورگی گولسیانی 3
4 محمد عمری 3
5 سعید صادقی 2
6 دانیال اسماعیلی‌فر 2
7 میلاد سرلک 1
8 سینا اسدبیگی 1
9 امید عالیشاه 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 1
2 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

سه شنبه, 18 بهمن

آلومینیوم 2 - 1 مس رفسنجان 15:00
نساجی 1 - 1 پیکان 15:00
استقلال 3 - 1 نفت م.س 15:30
فولاد 0 - 1 سپاهان 18:00

چهارشنبه, 19 بهمن

هوادار 0 - 1 تراکتور 15:00
ذوب آهن 1 - 1 ملوان 15:00
گل گهر 1 - 1 مس کرمان 16:00
صنعت نفت 1 - 2 پرسپولیس 18:00

یک شانزدهم جام حذفی

سه شنبه, 20 دی

پرسپولیس 2(4) - 2(2) ون‌پارس اصفهان 15:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 19 18 39
2 پرسپولیس 19 15 39
3 استقلال 19 11 36
4 تراکتور 19 5 32
5 گل گهر 19 5 31
6 آلومینیوم 19 5 28
7 مس رفسنجان 19 4 25
8 فولاد 19 1 24
9 هوادار 19 -3 22
10 نساجی 19 -4 22
11 ملوان 19 -5 22
12 پیکان 19 -5 21
13 ذوب آهن 19 0 20
14 مس کرمان 19 -7 15
15 صنعت نفت 19 -13 11
16 نفت م.س 19 -27 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال