ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

باغمیشه: پریرا می‌توان ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 4 اظهار نظر

-

2 ماه پیش

باغمیشه: پریرا می‌تواند برای اجرای پلنBپرسپولیس مفید باشد

ارتش سرخ دات کام :
باغمیشه: پریرا می‌تواند برای اجرای پلنBپرسپولیس مفید باشد
علی باغمیشه مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است داوری‌ها و اشتباهات داوری در چند دیدار اخیر سرخپوشان عرصه را بر سرمربی و مسئولان این تیم سخت کرده از همین رو در زمینه اعتراضات به سرمربی پرسپولیس حق می‌دهد و اعتقاد دارد هیچ تیمی پیدا نمی‌شود که در تمامی بازی‌ها ریتم یکنواختی داشته باشد و با این تحلیل معتقد است پرسپولیس بعد از دو بازی نه چندان خوب حتماً در بازی‌های آینده‌اش نمایش بهتری را ارائه خواهد داد.

* خیلی حرف‌ها مطرح شده دال بر اینکه مسائل داوری حول و حوش حمایت از یک تیم خاص باز می‌گردد؟
من فکر می‌کنم بعد از صدرنشینی و شرایط خیلی خوبی که پرسپولیس در جدول داشت این تیم را با ناداوری و مسائل مختلف متوقف ساختند تا حاشیه امنیت و فاصله خوبی که پرسپولیس با بقیه تیم‌ها داشت را از این تیم که مدعی اول قهرمانی بود بگیرند. من فکر می‌کنم این مسائل در جهت کمک به یک تیم خاص انجام شد و برخلاف بعضی‌ها که معتقدند تیم خاص وجود ندارد اتفاقاً من شخصاً اعتقاد دارم که تیم خاص وجود دارد.

* در رابطه با دیدار پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک که حرف و حدیث زیادی داشت چه توضیحی دارید؟
اتفاقات داوری که به ضرر پرسپولیس در بازی مقابل تیم اراکی رخ داد واقعاً تعجب‌آور بود. پنالتی مسلم روی ترابی را نمی‌گیرند و در صحنه‌ای دیگر که به نظرم آفساید بود دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس روی یک اشتباه محرز از زمین اخراج می‌شود و بعد هم ما صحبت هایی را در زمینه دفاع از داوری بازی پرسپولیس مقابل تیم اراکی می‌شنویم که بیشتر از نظر من جنبه توجیه داشت و محکمه‌پسند نبود. دود اشتباهات داور و کمکش به چشم پرسپولیس رفت.

* اما جدا از اشتباهات داوری قبول دارید که پرسپولیس هم مقابل تیم اراکی چندان پرقدرت بازی نکرد همان‌طور که مقابل فولاد هم اشتباهاتی در بازی پرسپولیس وجود داشت؟
شاید این طور باشد اما قطعاً هیچ تیمی در دنیا پیدا نمی‌شود که در همه بازی‌هایش برنده باشد و با مشکلی مواجه نشود. به همین دلیل دو بازی نه‌چندان خوب اخیر پرسپولیس نشانه‌ای از ضعف نیست مضاف بر آنکه انصافاً بازیکنان پرسپولیس را اشتباهات داوری اذیت کرد و با نگرفتن یک پنالتی و اخراج شدن بیرانوند که به نظرم اشتباه فاحش داوری و کمکش بود حتماً پرسپولیس برنده می‌شد چه بسا که پرسپولیس حتی با وجود یک بازیکن کمتر تیم حمله‌کننده و برتر میدان بود و حقش هم واقعاً پیروزی بود.

* با وجود همه توضیحات‌تان اما پرسپولیس حاشیه امنیت پنج امتیازی‌اش با سپاهان را از دست داد!
به هر حال من در صحبت قبلی‌ام گفتم که هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است و در نیم فصل دوم همه تیم‌ها به آب و آتش می‌زنند که تمام امتیازها را بگیرند به همین دلیل پیروزی خیلی سخت است و تیمی نمی‌تواند مدعی این باشد که در تمامی بازی‌ها می‌تواند برنده باشد. با وجود این باز هم من شانس قهرمانی پرسپولیس را بیشتر از بقیه مدعیان می‌دانم چون اعتقاد دارم بنیه تیمی و شخصیت قهرمانی پرسپولیس بالاتر از بقیه مدعیان است.

* قبول دارید که گلزنی کماکان بزرگترین مشکل سرخپوشان است؟
بله هنوز جای لوکادیا پر نشده هر چند عمری که جوان جویای نامی است در سه بازی موفق به گلزنی می‌شود و خودش را به‌عنوان یک پدیده مطرح می‌سازد و دیاباته هم تمام تلاشش را انجام می‌دهد اما هنوز نتوانسته نود دقیقه‌ای و خیلی آماده باشد چون بدنش صددرصد آماده نیست از همین رو اگر در ده یا پانزده دقیقه پایانی به میدان برود بسیار بهتر و مؤثرتر خواهد بود. عیسی هم هنوز آن طور که باید و شاید آماده نشده از این‌رو می‌تواند با بازی کردن بیشتر در آینده تبدیل به همان بازیکنی شود که همه از او انتظار دارند.

* در رابطه با مصاحبه بعد از بازی سرمربی تیم پرسپولیس در بازی مقابل تیم اراکی که بازتاب گسترده‌ای داشت چه نظری دارید؟
واقعاً فکر می‌کنم هر کس دیگری جای گل‌محمدی بود مانند ایشان و حتی بدتر مصاحبه می‌کرد چون به هر حال نفر اول فنی تیم پرسپولیس آقا یحیی است و ایشان هستند که باید پاسخگوی مسائل تیم باشند از همین رو وقتی اشتباهات به‌صورت متوالی برای پرسپولیس رخ می‌دهد طبیعی است که سرمربی واکنش نشان دهد.

* در خصوص پریرا مهاجم برزیلی که جدیداً پرسپولیس به خدمت گرفته فکر می‌کنید او بتواند در کوتاه مدت به سود تیم کار کند؟
من چند بازی از فیلم بازی‌های پریرا در لیگ ژاپن را دیدم به همین دلیل فکر می‌کنم او برای اجرای پلن B پرسپولیس بازیکن خوبی باشد و روی ارسال‌ها و ضربات سر بتواند مؤثر و مفید واقع شود و فکر می‌کنم بازیکنی که در لیگ ژاپن و یکی دو لیگ خوب دیگر کار کرده نمی‌تواند مهاجم بدی باشد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153314
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
خ.S

0

2

2 ماه پیش

به آقای گلی لیگ.پریرای برزیلی


علی فیاض

0

1

2 ماه پیش

ما به مهاجمی نیاز داریم که همیشه تو محوطه جریمه و شش قدم باشه، اگر پرسپولیس در این دو بازی گذشته می تونست توپ‌های ارسالی خوبی از کناره ها به محوطه شش قدم بفرسته قطعا روی سرزنی دیاباته به گل می رسید. عیسی همش به کنارها حرکت می‌کنه این خودش باعث میشه از دروازه دور باشه


ع حسین زاده

0

2

2 ماه پیش

بدبختی پرسپولیس اینه که هر تیمی جلوی پرسپولیس قرار میگیره، انگار با قاتل پدرش طرفه، ولی جلوی سپاهان و استقلال خودشون دروازه خودشون رو باز میکنن، به هرحال پرسپولیس باید مثل تیم دهه ۶۰،۷۰ تو بیست دقیقه اول کار حریف رو یکسره کنن تا دیگه نتونن با هر روشی بازی رو بخوابونن و وقت کشی کنن، وقتی پرسپولیس گل اول رو بزنه، اونا مجبور میشن همانطور که پرسپولیس میخواد، بازی کنن،و دیگه دفاع اتوبوسی به کارشون نمیاد، تو بازی آلومینیوم اگر عالیشاه اون توپ رو پاس میداد یا گل می‌کرد، شک نکنید، نه پرسپولیس ۱۰نفره میشد و درضمن تعداد گلهای بیشتری به آلومینیوم میزد،.


احمد نوری اسرمی

-1

1

2 ماه پیش

پلن بی فعلن نداریم

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

سپاهان

شنبه, 20 اسفند
ساعت 16:45

ورزشگاه : آزادی

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سپاهان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 محمد عمری 4
3 شیخ دیاباته 3
4 گئورگی گولسیانی 3
5 سعید صادقی 2
6 سینا اسدبیگی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 مهدی ترابی 2
9 میلاد سرلک 1
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 3
2 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
3 سیامک نعمتی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 24 لیگ برتر

پنجشنبه, 10 فروردین

مس کرمان - آلومینیوم 19:00
نفت م.س - تراکتور 19:15
ملوان - هوادار 19:15
پیکان - فولاد 19:30

جمعه, 11 فروردین

نساجی - گل گهر 19:00
سپاهان - صنعت نفت 19:15
استقلال - ذوب آهن 19:15
مس رفسنجان - پرسپولیس 21:15

یک شانزدهم جام حذفی

جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 23 22 49
2 استقلال 23 16 46
3 پرسپولیس 23 17 45
4 گل گهر 23 10 40
5 مس رفسنجان 23 11 37
6 تراکتور 23 5 36
7 آلومینیوم 23 5 32
8 فولاد 23 -1 28
9 ذوب آهن 23 1 27
10 هوادار 23 -5 26
11 نساجی 23 -6 24
12 ملوان 23 -7 24
13 پیکان 23 -8 23
14 مس کرمان 23 -7 20
15 صنعت نفت 23 -19 13
16 نفت م.س 23 -34 13

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال