ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

برزگر: اشد مجازات را ب ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 3 اظهار نظر

-

5 ماه پیش

برزگر: اشد مجازات را برای تراکتور باید در نظر گیرند

ارتش سرخ دات کام :
برزگر: اشد مجازات را برای تراکتور باید در نظر گیرند
مدافع پیشین پرسپولیس می‌گوید با اتفاقات تلخی که در تبریز رخ داد، باید اشد مجازات برای تراکتور در نظر گرفته شود تا دیگر شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.

محمد برزگر در گفت‌وگویی در مورد اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس و تراکتور اظهار داشت: باید فدراسیون و سازمان لیگ برخورد خیلی محکمی با قضیه‌ای که در تبریز اتفاق افتاد، داشته باشند. جان افراد در خطر بود، سنگ‌هایی که پرتاب می‌شد هر کدام می‌توانست یک فاجعه را رقم بزند. خدا یحیی را خیلی دوست داشت که سنگ‌ها بلایی سرش نیاورد. اگر یکی از این سنگ‌ها به گیجگاه یک نفر می‌خورد، کار تمام بود. مگر فوتبال و این کُری‌ها چقدر ارزش دارد؟

وی ادامه داد: حرکت زشتی بود که از طرف برخی هواداران تراکتور رخ داد و این کار از مردم فهیم آذربایجان بعید است. نه باشگاه پرسپولیس و نه کمیته انضباطی نباید کوتاه بیایند و اشد مجازات فوتبالی را برای میزبان در نظر بگیرند.

برزگر در مورد اینکه چرا برخوردهای انضباطی به گونه‌ای نبوده که شاهد تکرار آن به نوعی دیگر در فوتبال کشور نباشیم؟ خاطرنشان کرد: خیلی‌ها مقصرند. باید مجازات اینگونه رفتارها به اندازه‌ای باشد که دیگر تکرار نشود. مگر یحیی گل‌محمدی و بازیکنان و عوامل تیم خانواده ندارند یا انسان نیستند که به راحتی به سمت آنها سنگ می‌انداختند؟ جان آنها مهم نبود؟ چطور آن تماشاگران توانسته بودند سنگ‌هایی به آن بزرگی را با خود به ورزشگاه بیاورند. آنهایی که مسئول کنترل ورزشگاه هستند چرا نتوانستند امنیت را برقرار کنند؟

وی افزود: سازمان لیگ هم مقصر بوده و در این زمینه کوتاهی کرده است. بازی‌های پرسپولیس -سپاهان، پرسپولیس-تراکتور، پرسپولیس-ملوان؛ همیشه حساس است، حتی اگر حساسیت جدولی هم وجود نداشته باشد. باید تدابیر ویژه‌تری اندیشیده شود تا کار به اینجا نکشد. اتفاقاتی که در این بازی رقم خورد، از روح پهلوانی و جوانمردی که در موردش صحبت می‌کنیم به دور بود. باید حتماً موضوع مورد بررسی دقیق قرار گیرد، چون این فوتبال ادامه دارد و پرسپولیس و تراکتور باز هم باید با هم بازی کنند.

بزرگر در مورد چرایی از دست رفتن قهرمانی تیم سابقش گفت: پرسپولیس خودش مقصر بود، چند بار این موقعیت به وجود آمد که دوباره به کورس قهرمانی برگردد، اما خودمان استفاده نکردیم. همه هم مقصر بودند، امتیازات رودررو را باید می‌گرفتیم که آنها را به راحتی از دست دادیم. بازی با استقلال هم یکی از این بازی‌ها بود، بازی برده را مساوی کردیم و بعد از آن هم جایی که باید حتماً می‌بردیم، باختیم. قهرمانی مبارک استقلالی‎‌ها؛ البته که دست‌هایی هم پشت پرده بود که استقلال با شرایط بهتری به کار ادامه دهد اما اگر پرسپولیس خودش به تیمی باج نمی‌داد و امتیازهایی که می‌توانست را می‌گرفت، کسی نمی‌توانست مانع از قهرمانی‌اش شود.

مدافع پیشین پرسپولیس یادآور شد: در بازی‌های آخر لیگ، امتیازات حساسی را از دست دادیم و شرایط بغرنج شد. متأسفانه پرداختن به حواشی، تیم را از شرایط خوبش دور کرد. حاشیه‌ها هیچ سودی نداشت و فقط پرسپولیس را از قهرمانی دور کرد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/149321
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
Hamid Aliyasi

0

2

5 ماه پیش

چفایده ما که قهرمان نمیشیم بدردمون نمیخوره این امتیاز


محمود تاجدینی

0

4

5 ماه پیش

آقای برزگر چه دل خجسته ی داری برادر کدوم اشد مجازات ؟؟؟ اشد مجازات فقط برای تیم مظلوم پرسپولیس که هنوز نفهمیدم چرا ما باید تو اصفهان مورد حمله هوادار وحشی سپاهان قرار گرفتیم مارو هم محروم کردند هنوز نفهمیدم چرا سرمربی ما رو پنج جلسه تو کوران مسابقات از نیمکت محروم کردند شما انگار ایران نبودی یا اگه بودی لیگ رو دنبال نکردی ؟؟؟ اشد مجازات فقط برای سرورشون پرسپولیس ظاهرا این گلات قهرمانی به خیلی ها درد آورده خدا آخر وعاقبت مارو سال‌های دیگه به خیر کنه


حسنعلی املی

0

1

5 ماه پیش

اگر سازمان لیگ میخواهد که اینها ادم شوند اشد مجازات بدون تخفیف اعمال شود

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

تراکتور

یکشنبه, 10 مهر
ساعت 17:30

ورزشگاه : آزادی

داور : موعود بنیادی‌فر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهد کرد؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 8 لیگ برتر

پنجشنبه, 14 مهر

پیکان - آلومینیوم 17:00
نساجی - ذوب آهن 18:00
استقلال - فولاد 18:30

جمعه, 15 مهر

ملوان - صنعت نفت 17:30
مس کرمان - هوادار 18:00
مس رفسنجان - تراکتور 18:00
نفت م.س - گل گهر 19:00
سپاهان - پرسپولیس 20:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 7 5 14
2 استقلال 7 4 14
3 سپاهان 7 3 12
4 گل گهر 7 2 12
5 تراکتور 7 2 11
6 فولاد 6 2 10
7 نساجی 7 3 9
8 ذوب آهن 7 1 9
9 مس رفسنجان 7 1 9
10 آلومینیوم 7 -2 8
11 پیکان 7 -3 8
12 نفت م.س 7 -4 8
13 مس کرمان 7 -1 6
14 هوادار 7 -4 5
15 صنعت نفت 7 -4 5
16 ملوان 6 -5 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال