ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

برزگر: بی‌عدالتی‌ها آس ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 1 اظهار نظر

-

5 ماه پیش

برزگر: بی‌عدالتی‌ها آستانه تحمل هواداران را کم کرده است

ارتش سرخ دات کام :
برزگر: بی‌عدالتی‌ها آستانه تحمل هواداران را کم کرده است
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر چند گاهی به ویژه در فوتبال ایران اتفاقاتی روی می‌دهد که نتایج به سمت یک پیش‌بینی خاص سوق پیدا کند. نابرابری‌ها و ناعدالتی‌هایی که علیه پرسپولیس روا شده است.

محمد برزگر در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: فوتبال غیر قابل پیش بینی است، هر چند گاهی به ویژه در فوتبال ایران اتفاقاتی روی می‌دهد که نتایج به سمت یک پیش‌بینی خاص سوق پیدا کند. منظورم از این سخن، مسایلی است که روی می‌دهد و باعث جابه‌جایی امتیازات می‌شود. نابرابری‌ها و ناعدالتی‌هایی که علیه پرسپولیس روا شده است نیز بخش دیگری از این ماجرا است.

وی ادامه داد: با این وجود بازیکنان پرسپولیس باید متوجه باشند که چنین مسایلی در سال‌های گذشته نیز وجود داشت ولی آن چیزی که شرایط را تغییر داد، اراده پرسپولیس بود. اکنون نیز چیزی تغییر نکرده است. باید متوجه این مساله باشند که 6 هفته باقی مانده است که هر هفته آن 6 امتیاز دارد. گرفتن نیمی از این 6 امتیاز برعهده خود پرسپولیس خواهد بود. شرایط امسال هم به نظرم مثل سال 1380 شده است. بازیکنان پرسپولیس باید تمام تمرکز خود را روی 18 امتیاز بگذارند.

برزگر خاطرنشان کرد: اهمیت مسایل انگیزشی با این شرایطی که می‌بینیم خیلی زیاد شد. مهمترین مساله این است که اعضای تیم با تمام وجود بخواهند همه امتیازات را برای قهرمانی بگیرند و به باقی مسایل کاری نداشته باشند. الان دیگر جایی برای اشتباه نیست و من فکر می‌کنم این تیم یک ظرفیت نهفته‌ای دارد که هنوز آن را بروز نداده است.

بازیکن اسبق سرخپوشان افزود: من به عنوان یک بازیکن بارها این مساله را تجربه‌کرده‌ام که برای فوتبالیست‌ها یک زمانی وجود دارد که احساس می‌کنند دیگر لحظه آخر است و باید تیر آخر را بزنند. این‌جا است که انگیزه و انرژی چند برابری ایجاد می‌شود. بازیکنان پرسپولیس باید در هر دقیقه در این 6 بازی باقی‌مانده احساس کنند در همان لحظه به سر می‌برند. در کنار هنر کادر فنی این هنر هواداران است که تیم را در این مسیر قرار بدهند.

وی تصریح کرد: البته هوادار هم یک جورهایی عادت به قهرمانی کرده است و این وضعیت، کار را هم برای هوادار و هم برای کادر فنی و بازیکنان سخت می‌کند. با این وجود راه دیگری وجود ندارد غیر از این که همه دست به دست هم بدهیم و از یکدیگر و به ویژه از تیم حمایت کنیم. در این 6 هفته که قرار نیست اتفاق خاصی غیر از انجام مسابقات روی بدهد. به همین دلیل فکر می‌کنم فضای هواداری هم باید خود را از یکسری بحث‌ها جدا کند و پشت تیم باشد. البته باید در نظر بگیریم وقتی هوادار بعضی ناجوانمردی‌ها و ناعدالتی‌ها را می‌بیند تحت فشار قرار می‌گیرد و آستانه تحملش کم می‌شود و این فشار را به تیم منتقل می‌کند. البته این بخش آخر قطعا خوب و به نفع پرسپولیس نیست. به خاطر آن چه دیگران انجام می‌دهند نباید روی هم تاثیر منفی بگذاریم. اگر این را به انرژی مثبت و انگیزه تبدیل کنیم، قهرمانی هر چند سخت، امکانپذیر است.

برزگر در پایان عنوان داشت: بچه‌ها باید با همدلی، اتحاد و آرامش به دنبال کار بزرگی که دنبال انجامش هستند بروند. نباید دستپاچه بشوند و اجازه بدهند استرس تاثیر منفی بگذارد. در فوتبال همه چیز شدنی است. در نهایت به این حرف‌ها کاری نداشته باشند. فارغ از این که چه می‌شود و چه نمی‌شود قهرمانانه این 18 امتیاز را بگیرند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/148805
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
بابک اعتمادیان

0

3

5 ماه پیش

لعنت به سجادی نامرد

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

تراکتور

یکشنبه, 10 مهر
ساعت 17:30

ورزشگاه : آزادی

داور : موعود بنیادی‌فر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهد کرد؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 8 لیگ برتر

پنجشنبه, 14 مهر

پیکان - آلومینیوم 17:00
نساجی - ذوب آهن 18:00
استقلال - فولاد 18:30

جمعه, 15 مهر

ملوان - صنعت نفت 17:30
مس کرمان - هوادار 18:00
مس رفسنجان - تراکتور 18:00
نفت م.س - گل گهر 19:00
سپاهان - پرسپولیس 20:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 7 5 14
2 استقلال 7 4 14
3 سپاهان 7 3 12
4 گل گهر 7 2 12
5 تراکتور 7 2 11
6 فولاد 6 2 10
7 نساجی 7 3 9
8 ذوب آهن 7 1 9
9 مس رفسنجان 7 1 9
10 آلومینیوم 7 -2 8
11 پیکان 7 -3 8
12 نفت م.س 7 -4 8
13 مس کرمان 7 -1 6
14 هوادار 7 -4 5
15 صنعت نفت 7 -4 5
16 ملوان 6 -5 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال