ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

برزگر: پرسپولیس به روز ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 15 اظهار نظر

-

10 ماه پیش

برزگر: پرسپولیس به روزهای خوبش بازگشت

ارتش سرخ دات کام :
برزگر: پرسپولیس به روزهای خوبش بازگشت
برزگر می‌گوید که رضا اسدی نتوانست جای احمد نوراللهی را پر کند.

محمد برزگر در‌ گفتگویی درباره بازی دیروز پرسپولیس مقابل صنعت نفت گفت: پرسپولیس بعد از چند بازی یک کامبک خوب داشت. یکی از اتفاقات خوب دیروز این بود که تماشاچی ها به استادیوم ورود پیدا کردند؛ شاید تعداد آنها کم بود ولی خیلی در روحیه بازیکنان موثر بود و ما دیروز شاهد یک بازی خوب و پویا از پرسپولیس بودیم.

وی افزود: تیم صنعت نفت لایه دفاعی اش را خیلی قوی چیده بود و در فاز دفاعی خوب عمل می‌کردند اما هر چقدر تیم بازی را به کناره ها برد عمق حریف را باز کرد و ما به گل رسید.

بزرگر با اشاره به عملکرد ضعیف تیم داوری در بازی دیروز اظهار داشت: دیروز تیم داوری خوب عمل نکردند و یک گل و یک پنالتی صد در صد را نگرفت و این مهم این بود که بعد از آنکه گل پذیرفته نشد بچه ها فشار آوردند و تیم خیلی عالی و موفق عمل کرد و من به کادرفنی، آقای گل‌محمدی، آقای پیروانی، آقای فنایی، آقای مطهری، تدارکات و همه ارکان باشگاه و هواداران تبریک می‌گویم و انشاالله این پیروزی ها تداوم داشته باشد و ما شاهد موفقیت تیممان باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دلیل از دست دادن امتیاز این تیم در هفته های گذشته عنوان کرد: تیم بعد از لیگ قهرمانان آسیا و شرایطی که در بازی با الهلال پیش آمد و همچنین بخاطر عدم هماهنگی بازیکنان جدید با نفرات قدیمی باعث این اتفاق شد اما خدا را شکر تیم توانست از لحاظ روحی و روانی برگردد. این تیم پنج سال قهرمان شده و تولید انگیزه برای این تیم خیلی سخت است و شاید بازیکنان اشباع شده باشند و به نظر من بحث انگیزشی بوده است. خدا را شکر بازیکنان خواستند و دوباره این انگیزه در آنها زنده شد و من از بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند می‌خواهم که بدانند اینجا پرسپولیس است و تلاش کنند که بتوانند در قهرمانی ها سهیم باشند چون هیچ چیز مثل لذت قهرمانی برای پرسپولیس نیست.

او در خصوص خریدهای پرسپولیس در لیگ بیست و یکم گفت: آقای گل‌ محمدی با خواست خودش و بر اساس برنامه تاکتیکی که در نظر داشته بازیکنان را خریده و امیدواریم که دو بازیکن تاجیک هم اضافه شوند و تیم شرایط خوبش را به دست بیاورد. به نظر من مثلا آقای اسدی در پرسپولیس جواب نداده و باید بیشتر کار کند و تلاش کند. او به جای احمد نوراللهی آمده و باید خیلی قوی تر عمل کند اما امیدواریم در ادامه این نفرات بیشتر خودشان را با شرایط تیم وفق بدهند و شاهد ششمین قهرمانی هم باشیم.

برزگر در مورد بازی هفته آینده پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: پرسپولیس الان تیم شده و با این برد هم یک کامبک خوب داشته است. نفت مسجدسلیمان اصلا در حد و اندازه پرسپولیس نیست و مااز این بازی هم انشاالله از این بازی هم سه امتیاز را کسب می‌کنیم.

او در خصوص مشکلات مدیریتی باشگاه و رسمی نشدن قرارداد دو بازیکن تاجیک توضیح داد: عزیزان در حال انجام دادن کارهایش هستند و انشاالله امضای آخر قرارداد با کارگزار هم انجام شود و پول هم به حساب آقای کالدرون بنشیند و پنجره باز شود. برای تیم پرسپولیس زشت است. خواهش ما از مدیران سطح اول این است که تکلیف بدهی ها را مشخص کنند. آقای گرشاسبی همه بدهی ها را تصفیه کرد و عزیزان دیگر دوباره با عدم اطلاعات و آگاهی قراردادهای کذایی بستند و دوباره پول ندادند و بدهی ها ده برابر شد. چرا این کار را با بیت المال و سرمایه مردم و هواداران می‌کنند؟ خیلی زشت است و درخواست ما این است که هر چه زودتر کارهای طلب کالدرون را درست کنند که پول به حساب او بنشیند و ما شاهد این موضوعات نباشیم. یحیی گل محمدی حق دارد. او دو بازیکن تاجیک گرفته و می‌خواهد تیمش را تقویت کند اما پنجره بسته است، تکلیف خیلی از شرایط تیم معلوم نیست.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به صحبت های سجادی درباره عدم ارتباط مسائل فنی با مسائل مدیریتی اضافه کرد: وقتی که باشگاه در بحث مدیریتی، هیات مدیره و سرپرست موقت دچار تزلزل می‌شود و مدیرعامل ندارد، مطمئن باشد همه ارکان باشگاه زیر سوال می‌رود. من الان در پایه های پرسپولیس هستم و یک ماه است به ما می‌گویند اولین پولی که بیاید به پایه ها تزریق می‌کنیم و هنوز پول هم که می‌آیند تزریق جاهای دیگر و بزرگسالان و طلب کالدرون می‌شود و این مسائل بخاطر عدم ثبات مدیریت است که مربی نمی‌تواند با خیال راحت و فراغ بال به کارهایش برسد. در کارهای تاکتیکی و فنی تیم هم تاثیرگذار است چون وقتی یک مربی آرامش و تمرکز نداشته باشد و بازیکن تمرکز نداشته باشد و هرروز اخبار ضد و نقیض بشوند که فلانی مدیرعامل شد و کارگزار فلانی شد، این مسائل در بحث فنی هم تاثیر می‌گذارد.

سرپرست تیم جوانان پرسپولیس در پایان در مورد شرایط این تیم گفت: ما بخاطر بسته شدن پنجره ها شرایط خوبی نداشتیم و مجبور شدیم با بازیکنانی سریع لیست را پر کنیم. خدا را شکر از دو بازی گذشته چهار امتیاز کسب کردیم. در شرایط خوبی نیستیم اما انشاالله روندمان رو به صعود است. محسن خلیلی امکانات بسیار خوبی برای ایم مهیا کرده و همه هم زحمت می‌کشند و انشاالله همه رده ها به جایگاه واقعی که حقشان است می‌رسند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/145787
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
موسی براتیان

0

1

10 ماه پیش

آقای ترابی مطمئنم که به اوج خواهی رسید دوستتان دارم پرسپولیس عزیز به امید قهرمانی در لیگ برتر


💖ـ ـ فرزاد ـ ـ💖

0

1

10 ماه پیش

اقای مرتصا خیلی حرف خوبی زد دقیقا از وقتی اسدی رفت و کمال اومد تیم به خودش اومد اخه اسدی کجا احمدنوراللهی کجا اسدی درحد تیم پرسپولیس نیس


احمد نوری اسرمی

0

1

10 ماه پیش

با سلام خدمت اقای جهانداری بخدا بعضی از نظرات من هم ثبت نمیشه برو صفحه های قبل بخون من خودم چند دفعه شاکی شدم .فقط فحش میدی غلظتشو یک کم بیار پایین وگرنه چاپ نمیکنن


اکبر .اکبر

0

1

10 ماه پیش

با سال خدمت دوستان سرخ دل. هفته هفتم نساجی با فولاد مبارکه سپاهان بازی میکنه


morteza.joqtaeei

0

2

10 ماه پیش

دوما چرا جرات اینو ندارید بگید دلیل این بازی ها ی بد فقط اسدی بوده


مسلم جهانداری

0

1

10 ماه پیش

اگه نظر ما ثبت نمیکنین بگین نظر ندیم فقط آقای نوری اسرمی


مسلم جهانداری

0

1

10 ماه پیش

آقای عزیز چرا من هر چی می‌نویسم نیست فقط هر صفحه که باز میکنم آقای احمد نوری اسرمی هست اینجا هم پارتی بازی شده


ترنج آریان پور

0

3

10 ماه پیش

ای ڪاش یحیی از ممد شریفی م تو ترڪیب استفاده میڪرد واقعا جوون باڪیفیت و خوش قلبہ🏃❤


مجتبی خلیلی

0

1

10 ماه پیش

فقط یه مهاجم نروژی هست تو 26 بازی 24 گل زده قد بلتد189 بلندی قدشه این مهاجم اضافی بشه به تیم باوجود بازیکنای تاجیک تیم خیلی عالی میشه


علی شاهرود پرسپولیسی

0

2

10 ماه پیش

اگر داور چشم های کورش را باز کند ببیند ما از توی خونه دیدیم توپ گل شد حیوان از توی زمین وچند متری دروازه ندید کوربشه اون چشمهای تو مومنی گوسفنداحمق


A. M. S

0

1

10 ماه پیش

❤عشق فقط پرسپولیس و همه سرخ دلان ❤


ابوالفضل نقره

0

1

10 ماه پیش

درود به شرفت چپ پای با غیرت محبوب ما


محمد کرمی

0

1

10 ماه پیش

مشکل ما نبودن ۳ ملی پوش تو پرسپولیس و همراهی تیم ملی بود ، با اومدن اینها و حرکات تکنیکی امیری و عالیشاه و کمتر ترابی ، روند حجومی تیم خیای بهتر شد


مصطفی صوغانی

0

1

10 ماه پیش

سلام دوستان جریان چیه هفته هفتم بازی هانوشته نساجی بافولاخوزستان دوباره نوشته تراکتوربافولادخوزستان


احمد نوری اسرمی

0

4

10 ماه پیش

درود به چپ پای ریز نقش و تکنیکی

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

تراکتور

یکشنبه, 10 مهر
ساعت 17:30

ورزشگاه : آزادی

داور : موعود بنیادی‌فر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهد کرد؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 8 لیگ برتر

پنجشنبه, 14 مهر

پیکان - آلومینیوم 17:00
نساجی - ذوب آهن 18:00
استقلال - فولاد 18:30

جمعه, 15 مهر

ملوان - صنعت نفت 17:30
مس کرمان - هوادار 18:00
مس رفسنجان - تراکتور 18:00
نفت م.س - گل گهر 19:00
سپاهان - پرسپولیس 20:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 7 5 14
2 استقلال 7 4 14
3 سپاهان 7 3 12
4 گل گهر 7 2 12
5 تراکتور 7 2 11
6 فولاد 6 2 10
7 نساجی 7 3 9
8 ذوب آهن 7 1 9
9 مس رفسنجان 7 1 9
10 آلومینیوم 7 -2 8
11 پیکان 7 -3 8
12 نفت م.س 7 -4 8
13 مس کرمان 7 -1 6
14 هوادار 7 -4 5
15 صنعت نفت 7 -4 5
16 ملوان 6 -5 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال