ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

بزیک: فوتبال ایران حرف ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 11 اظهار نظر

-

4 ماه پیش

بزیک: فوتبال ایران حرفی برای گفتن در آسیا ندارد

ارتش سرخ دات کام :
بزیک: فوتبال ایران حرفی برای گفتن در آسیا ندارد
کارشناس فوتبال با بیان اینکه در لیگ قهرمانان حرفی برای گفتن نخواهیم داشت، گفت: فوتبال ایران نتوانسته مثل کشورهای دیگر توسعه و پیشرفت داشته باشد و با این شرایط موفقیتی رقم نخواهد خورد.

ادموند بزیک در گفت و گویی و در خصوص تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان از هفته چهارم لیگ قهرمانان گفت: در لیگ قهرمانان بازی‌های ساده ای نخواهیم داشت. فوتبال در آسیا در حال پیشرفت است و بازی‌ها نتیجه اش مشخص نیست.

مهاجم سابق سرخپوشان تهرانی ادامه داد: پرسپولیس در دور رفت حریف را در تهران شکست داد اما نتوانست در این دیدار برنده از زمین خارج شود. وقتی که در یک بازی دروازه بان بهترین بازیکن زمین می‌شود مشخص است فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس آمده است.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به مشکلاتی که در این رشته وجود دارد گفت: فوتبال ما باید تغییر کند. ما همچنان در حال در جا زدن هستیم در حالی که تیم‌های عربی با سرمایه گذاری و برنامه ریزی دقیقی که کرده اند روز به روز نسبت به گذشته پیشرفت محسوسی دارند. النصر، الهلال عربستان و الاتحاد تیم‌هایی هستند که با آوردن بزرگان فوتبال دنیا شرایط فوتبال را تغییر داده اند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: به طور حتم در آینده آنها بازیکنان بیشتر و بهتری را به فوتبال خود می‌آورند در حالی که ما هنوز نتوانسته ایم از بازیکنان بزرگ استفاده کنیم. در لیگ قهرمانان ما توانایی مقابله با تیم‌های عربی را با جذب این بازیکنان خارجی نداریم. بازیکنان ایرانی برای لیگ ایران با کیفیت و خوب هستند اما توانایی مقابله با تیم‌هایی که از بازیکنان بزرگ و صاحب نام استفاده می‌کنند را ندارند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه فاکتورهایی لازم است پرسپولیس بتواند به مرحله بعد صعود کند، گفت: در فوتبال باید پله به پله پیش برویم، فوتبال ما نیاز به تغییرات اساسی دارد، پرسپولیس هم باید شرایط بهتری پیدا کند. این تیم نیاز به آرامش و حمایت هوادارانش دارد. اگرچه کار سختی در لیگ قهرمانان خواهد داشت آن هم مقابل تیم‌هایی که بازیکنان باتجربه و مؤثری را به خدمت گرفته اند. بنابراین نیاز است مدیران پرسپولیس خواسته‌های سرمربی را برآورده کنند، آرامش را به تیم تزریق کنند، مشکلات مالی را برطرف کرده تا بازیکنان تمرکزشان روی تمرینات و بازی‌ها باشد نه اینکه دغدغه مالی و اینطور مشکلات را داشته باشند.

بزیک در خصوص صحبت‌های سرمربی سرخپوشان بعد از تساوی برابر استقلال تاجیکستان و انتقاد از عملکرد مدیریت باشگاه در جذب بازیکن گفت: تیمی که قهرمان می‌شود یک مجموعه در آن تلاش کرده اند از کادر مدیریتی تا فنی و بازیکنان. قصه اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی سال هاست که در فوتبال ما و خصوصاً استقلال و پرسپولیس وجود داشته و خواهد داشت. مدیریت باشگاه وقتی این سمت را قبول می‌کند موظف است شرایط را برای کادر فنی فراهم کند، اعتراض کادر فنی در مورد عدم جذب بازیکن به حق است.

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار یکشنبه آینده پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان گفت: بازی این دو تیم همیشه جذاب و دیدنی بوده و حساسیت بالایی داشته است. سپاهان مقابل ملوان نتایج خوبی کسب نکرد اما در لیگ قهرمانان عملکرد فوق العاده ای داشت. پرسپولیس هم با تساوی برابر استقلال تاجیکستان شرایط گذشته را ندارد اما اعتقاد دارم عملکرد این دو تیم یکسان است و دو تیم شرایط مساوی با یکدیگر دارند و اگر بخواهیم نتیجه را پیش بینی کنیم اعتقاد دارم بازی با تساوی به پایان خواهد رسید.

وی در پایان و در خصوص اعتراض تیم‌ها به قضاوت داوران گفت: با آمدن سیستم VAR همه مشکلات حل خواهد شد. متأسفانه قضاوت‌ها تا حدودی تأثیرگذار بوده، بعضی صحنه‌ها واضح و مشخص است که داور اشتباه کرده بنابراین اعتقاد دارم باید هر چه زودتر سیستم VAR را به ایران بیاورند و تا آمدن این سیستم بهتر است برای بازی‌های حساس از داوران باتجربه استفاده کنند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157294
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
حسین قرمز

0

1

4 ماه پیش

ای ول


فردین کرمی

0

4

4 ماه پیش

جوادچکش تازگیاگفته مشکل فوتبال کارشناسانش هستن بی پدرتواصلاچه گوهی هستی که هرگوهی سرزبونت اومدبخوریس عنترتوسه ماه توفستقلال بودی که همش هم بارحمتی ششتایی سربازوبنددرگیری داشتی بیشرف توالان تعصبت توهمین سه ماه به کیسه زباله به وجوداومدتف به شرفت ریاکارکثیف


فردین کرمی

0

4

4 ماه پیش

ادموندعزیزپسرمتعصب پرسپولیسی وکیسه پاره کن ناامیدنباش ماپرسپولیسیم وناممکن روممکن میسازیم


حسین قرمز

0

1

4 ماه پیش

تیمهای عربی اگه بازیکن خوب وبزرگ میخرن پولشم دارن مثل تیمهای ایرانی نیستن که چهارتابازیکن مزخرف رومیگیرن آخرش پولشون رونمیدن وکاربه شکایت ودادگاه وبسته شدن هرچی در وپنجره نقل وانتقالاتی هست بکشه.فوتبال ما ضعیفه چون پول نداره چون بازیکن خوب توش نمیاد تافوتبالمون پیشرفت کنه.تازه با یه مشت مدیر ناکارآمد ودزد و بی سواد


مرادسلمانی

0

1

4 ماه پیش

وقتی مسئولین مادنبال جایگاه درAFC. (همان شتیل )هستندانتظارداریدفوتبال مابهترازاین باشد.بقول آقای پروین فوتبال ماعلی اصقری چون اینهای که توفدراسیون هستندعلی اصقری .یعنی کشک


سید ابراهیم غفاری نیا

0

6

4 ماه پیش

پرسپولیس تو آسیا حرف واسه گفتن داره خوبش هم داره.ایشالله به اوج برمیگردیم و از گروه صعود میکنیم


ابوالفضل زارع

-5

1

4 ماه پیش

واقعن حرفی برای گفتن نداره


ابوالفضل زارع

-1

0

4 ماه پیش

سلام دختر پرسپولیسی


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

6

4 ماه پیش

پرسپولیس امسال فینالیست هم میشه وسلام


حسین سانبلی

0

4

4 ماه پیش

بازی که ما مقابل الدحیل انجام دادیم حساب بکن عیسی را حفظ میکردیم مهاجم ششدانگ دیگه میگرفتیم این آسیب دیدگی ها هم نداشتیم اونوقت تیمی توان مقابله با مارانداشت متاسفانه ما امسال به ناکارآمدی بعضی در فصل نقل و انتقالات باختیم حتی کارهایی که در پذیرایی از النصر درویش کردن خودش سه امتیاز از ما گرفت انگار نه انگار که النصر تیم رقیب ماست بساط تاج گذاری رونالدو در ایران راه انداخته بود النصر که رونالدو خریده بود این تدارکات براش ندیده بود زمان آمدن به این تیم


ساسان رحمتی

0

2

4 ماه پیش

با امکاناتو توجهی که به تیما میشه بایدم حرفی نداشته باشیم اگه پرسپولیس تو اسیا تا فینال هم میره رو غیرت بازیکناس اگه نه تیمای عربستانی در حد اروپا هستن

بازی های پرسپولیس

0-3

پرسپولیس

نفت و گاز گچساران

دوشنبه, 14 اسفند
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادی

داور : کیوان علی محمدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر گچساران کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 5
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
11 عیسی آل‌کثیر 1
12 مهدی ترابی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 17 اسفند

هوادار - ذوب آهن 17:20

جمعه, 17 آذر

ملوان - گل گهر 17:30
صنعت نفت - نساجی 17:40
مس رفسنجان - تراکتور 17:10
سپاهان - پیکان 17:20
شمس آذر - آلومینیوم 17:30
پرسپولیس - فولاد 17:30
استقلال خوزستان - استقلال 19:45

یک هشتم جام حذفی

دوشنبه, 14 اسفند

پرسپولیس 3 - 0 نفت و گاز گچساران 20:00

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 18 16 39
2 پرسپولیس 18 11 36
3 سپاهان 16 17 31
4 تراکتور 17 11 31
5 گل گهر 18 11 30
6 ملوان 18 9 29
7 ذوب آهن 17 1 25
8 آلومینیوم 17 -2 25
9 شمس آذر 18 3 22
10 مس رفسنجان 18 -6 20
11 فولاد 18 -13 19
12 هوادار 17 -5 18
13 پیکان 18 -9 14
14 استقلال خوزستان 18 -11 12
15 صنعت نفت 18 -16 12
16 نساجی 18 -17 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال