ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

حلالی: مربی خارجی چه ت ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 25 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

حلالی: مربی خارجی چه تغییری در پرسپولیس داد؟

ارتش سرخ دات کام :
حلالی: مربی خارجی چه تغییری در پرسپولیس داد؟
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: حرف‌هایی درباره کادر فنی پرسپولیس دارم که 2 ماه بعد و در پایان لیگ با دلیل آنها را خواهم گفت.

اسماعیل حلالی، در گفت‌وگویی، در خصوص شکست پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی با سپاهان تحت تأثیر مسائل مختلف بود، به‌طوری‌که اخراج بازیکن ما و مصدومیت چند بازیکن شرایط را سخت کرد. ما مهم‌ترین بازی لیگ را از دست دادیم، به خصوص که در نیمه اول چند موقعیت خوب از دست ما رفت. با اخراج پریرا ما مجبور شدیم بسته‌تر بازی کنیم و به دنبال گل نخوردن بودیم. مالکیت توپ را به سپاهان دادیم، اما فشار زیادی روی تیم وارد شد.

وی افزود: از طرف دیگر باید به این مسئله اشاره کنم که سپاهان هم روز خوبی نداشت و با اینکه تیم پرمهره‌ای است اما مقابل ما ضعیف بود و در این بازی دیدیم که چقدر کند بازی می‌کنند. آنها روی تصادف به ما گل زدند. از طرف دیگر احساس می‌کنم، ما روی تعویض‌ها خوب کار نکردیم و بازیکنان تعویضی نتوانستند کمک زیادی به تیم کنند. ما 4 امتیاز از صدر جدول عقب افتادیم، اما در فوتبال باید تا روز آخر امید داشت. پرسپولیس همچنان می‌تواند به کورس قهرمانی برگردد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این تیم می‌تواند باز هم قهرمان لیگ شود یا نه، خاطرنشان کرد: من یک فوتبالی هستم و در فوتبال از این بالا و پایین‌ها زیاد دیده‌ام. در فوتبال امکان هر چیزی وجود دارد، اما باید از تیم حمایت کنیم. اگر هم قهرمان نشدیم که دنیا به آخر نمی‌رسد. البته فصل تمام شود، ضعف‌ها را می‌گویم، اما در شرایط فعلی به دلیل رفاقت یا حرفه‌ای‌گری یک سری حرف‌ها را نمی‌زنم.

حلالی در مورد اینکه منتقدان یحیی گل‌محمدی معتقدند که پروژه عبور از این مربی آغاز شده، و آیا شما با چنین موضوعی موافق هستید یا نه، خاطرنشان کرد: الان وضعیت لیگ در شرایط حساسی به سر می‌برد و یحیی گل محمدی هم سرمربی تیم ماست. اجازه بدهید من دو ماه دیگر به صورت مفصل و کامل در مورد این مسئله پاسخ می‌دهم. از شما عذرخواهی می‌کنم که پاسخ این سوال‌تان را نمی‌دهم اما دو ماه دیگر و در پایان لیگ در این باره حرف می‌زنیم. من دلایل خودم را دارم و معتقدم که کارها باید بر اساس شایسته‌سالاری انجام شود، اما در برهه‌ای از زمان در پرسپولیس این اتفاق رخ نداد و شایسته‌ها کنار نشستند. ما تن به چیزهایی دادیم که شاید باب میل یک‌سری‌ها بود، اما مطمئنا در این باره تا دو ماه دیگر صحبت می‌کنم.

وی در مورد اینکه آینده پرسپولیس با شرایط فعلی چگونه رقم خواهد خورد، تصریح کرد: به هر حال مصدومیت بازیکنان زیاد شده و با اینکه تیم درگیر لیگ قهرمانان آسیا نیست و فقط در لیگ برتر و جام حذفی بازی کرده، اما یکسری بازیکن از مدار خارج شدند و فقط 15-14 بازیکن بازی کردند که این مسئله فشار زیادی به آنها وارد کرد. بهتر بود از تعداد بازیکنان بیشتری استفاده شود تا فشار کمتری به بازیکنان بیاید و آسیب نبینند، اما با کاری که انجام شده، بازیکنان را از نظر روحی و روانی و بدنی از دست دادیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: شرایط کار سخت است و اگر ما حرف بزنیم آدم بدِ داستان می‌شویم. یک مربی خارجی می‌آورند و به یورو هزینه می‌کنند، اما هیچ اثری از تغییرات در پرسپولیس نمی‌بینیم. ما آنقدر مربیان توانمند داخلی داریم که بتواند شرایط خوبی را رقم بزند. روی صحبت من فقط به پرسپولیس نیست، بلکه در فوتبال ایران شرایط این‌گونه است.

ملی‌پوش اسبق تیم ملی کشورمان در خصوص انتخاب امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: از بین گزینه‌ها او تنها کسی است که هم در لیگ کار می‌کند و هم اینکه اشراف خوبی به بازیکنان دارد. قلعه‌نویی افتخارات زیادی کسب کرده، اما حالا صحبت از این می‌شود که دستیار خارجی برای او بیاورند. مگر با آوردن مربی خارجی مشکلات پرسپولیس حل شد؟ هیچ تغییرات فنی در تیم‌ها با حضور مربی خارجی نمی‌بینیم. مگر اینجا بهزیستی است که مربیان خارجی می‌آورند و به آنها فقط پول می‌دهند. یک مربی خارجی مثل کی‌روش فقط در سه سال اول توانست تغییراتی در فوتبال ما به وجود بیاورد، اما در بقیه سال‌ها به جنگ و دعوا پرداخت. من آدمی نیستیم که برای خوشامد کسی حرفی بزنم. چون در باند و دسته کسی نیستم، اما در 5 سال اخیر تیم ملی ما نزول داشت و اگر کی‌روش سرمربی تیم ملی بود، حتی به جام جهانی نمی‌رفت. امیدوارم در کادر فنی تیم ملی بحث آبی و قرمز وجود نداشته باشد و کسانی بیایند که به فوتبال ما کمک کنند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153846
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
حسین دایی

-1

2

3 ماه پیش

اقای حلالی .لطفاا بیشتر ازاین حاشیه درست نکنین.هرادمی اشتباه میکنه .هنوزم هیچ چیز ازدست نرفته لیگ جزو ۳تا تیم بالای جدولیم جام حدفی ام هست.پس به جای این حرفااا پشت تیم باشیم نه جلوی تیم باشیم و خراب کنیم .این همه سال تیم پشت سرهم قهرمان شد و مارو خوشحال کرد قرارنیست همش تیم ما قهمرمان بشه با اینکه بنده حقیر به عنوان یه پرسپولیسی خوش بین هستم که امسال ما بدون جام نمیمونیم.پس خواهش دارم ازهمه پرسپولیسای واقعی فقط حمایت کن تا کادرفنی و بازیکنانم بیستر به خودشون بیان و بازیای خوب انجام بدن.عشق است پرسپولیسو و پرسپولبسی


حسن غلامی

0

1

3 ماه پیش

با کمال تاسف باید بگویم که تیم سیرنزولی دارد ونتایج تیم جای هیچ امیدواری ندارد ودلایل آن هم مصدومیت چند بازیکن اصلی وتقابل خصمانه تمام ۱۵ تیم لیگ برتر وحمایت داوران ازتیمهای حریف پرسپولیس .وامادرداخل تیم سرمربی تیم رابه دودسته تقسیم کرده تعدادی ازبازیکنان که بهر شکل درارنج ثابت هستند وحتی اگرچندبازی کارایی نداشته باشند بازهم درترکیه ثابت هستند وتعدادی بازیکن درگروه دیگر مثل سروش سیامک عبدی وحتی الکثیر که روحیه انهارانابود کردند مخصوصا عبدی وسیامک که آقا یحیی به هیچ وجه به آنها نظر ندارد ومهمترین مسئله عکس العملهای یحیی به حوادث درون زمین است انگار طلسم شده ومات ومبهوت جریان را موردتوجه قرار می دهد نمونه اش هم پریرا که وقتی کارت زرد گرفت به دلیل عصبی بودنش گرفتن کارت قرمز او صددرصد بود(مخصوصا با داوری حیدری)وهیچ عکس العملی از سرمربی دیده نشد .یا تعویضها که بدلیل ده نفره شدن فشارزیادی روی بازیکنان بود ومیتوانست باتعویض زودتر این فشار راکنترل کند ونکرد وبازیکنان تحت فشار ازدفع یک توپ ساده عاجز ماندند تا تبدیل به گل شد .


raheem Azarkoosh

0

2

3 ماه پیش

امشب نورافکن بازیکن چهارپایان اومده فوتبال برتر از چستقلال تمجید میکرد برا پرسپوليس کری میخوند بازیکن مورد علاقه آقا یحیی چشمش این بیشرف رو گرفته بیخیالش هم نمیشه از بس کری خوند خواستم تلویزیونو خورد کنم بریزم دور دیوانه شدم بقران. یکی هست دلش برای ما بسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


raheem Azarkoosh

-1

3

3 ماه پیش

چیزی ک ما می‌بینیم نه بازیکنان باغیرت بازی میکنن ن فدارسیون و داورها بهمون رحم میکنن حالا درسته گل سپاهان آفساید نبود ولی خب داور کاری کرد ک پرسپولیس ده نفره بشه خطاها یی ک رو بازیکنان پرسپولیس بود بنفع سپاهان گرفت این بازیکن بی کیفیت خارجی هم خطا داد و داور هم از خدا میخواست اخراج کرد کاش خطاها رو درست میگرفت تا این آشغال اخراج نمیشد اگه هم سپاهان گل سالم زده بود آفساید نمی‌گرفت نمیدونم جریان چیه کل دست اندرکاران دست‌ بدست هم دادن تا پرسپوليس رو بکوبند از فدراسیون گرفته تا همه ی صدا وسیما و ۱۷ باشگاه لیگ حتی بازیکنان سابق پرسپولیس نمیدونم جریان چیه؟ از کری خوانیها ی نورافکن دیگه دیوانه شدم جالب این بازیکن از پرسپولیس تنفر داره بعد یحیی سه سال هست دست گذاشته روش ولش هم نمیکنه!!!!!!!کاری ب بازی سپاهان ندارم ولی ۵ هفته پیش ما با هشت امتیاز اختلاف صدر بودیم اما متأسفانه داوران کوبیدنمون داریم کم کم میایم میانه های جدول ما هوادارا تنها موندیم


h.gh

-1

3

3 ماه پیش

بهترین و مناسبترین انتخاب اسکوچیچ


پرواز

-1

2

3 ماه پیش

به خاطر اینکه یحیی اصلا از کسی کمک نمی گیره حتی از دستیاراش.یه مشورت خشک و خالی هم نمی گیره وگرنه پارسال پین دستیار مجیدی بود همه کاررو پین انجام می داد مجیدی فقط اجرا می کرد و کمک خط داد وبیداد واعتراض می کرد.بیاین بپذیریم که ایراد از خود یحیی است چون بهترین آنالیزورها.مربی دروازه.مربی بدن ساز و دستیار و بهترین بازیکنا در اختیاره شه اصلا استفاده نمی کنه.خیلی از سرمربی ها غبطه همچین مجموعه ای رو می خورند.یحیی یه مربی مغروره که فکر می کنه عقل کله و هرچه تو کله ناکس خودش می گذره انجام می ده نه کاری به آنالیزور داره نه دستیار..


ابوالفضل یزدی

0

2

3 ماه پیش

یحیی در حد اندازه پرسپولیس نیست ولی تااخر فصل از او حمایت کنیم تا تیم به حاشیه نرهلااقل لااقل ی جام بدست اوریم


محسن فلاحی

0

4

3 ماه پیش

گل گفتی...خداخیرت بده یحیی باروزی یک ساعت تمرین میخوادتیم بسازه واقعادلمون برای برانکوتنگ شده


مهدی ا

0

3

3 ماه پیش

همه میدونن مشکل پرسپولیس یحیی وتفکراتشه چطور تو تیمهای دیگه بو اینطور دفاعی بازی نمی کرد


محمدرضااسکندری

0

2

3 ماه پیش

آقای حلالی خودمون روگول نزنیم قبل ازاخراج ومصدومیت مرتضی پرسپولیس توقوطی بودترکیب اشتباه حضوری اسماعیلی فرکه اتوبان شده بود حضورکمال که هرچه توپ میگرفت دوباره لو میدادوپریرایی که تواین چندبازی هیچی ازش ندیدیم ن قدرت دریبل سرزنی شوت بابه توپ شدن هیچی ندیدیم ازش... وترکیب تک مهاجمی که باعث شده سپاهان جلوبیاد... همه اشکالات فنی بوده که مربی داشته.. پارسال باهمین سیستم وارنج بد قهرمانی روتقدیم حریف دیرینه کردیم حالاهم سپاهان واستقلال روبهشون اعتمادبنفس دادیم یحیی مربی بازیهای بزرگ وازلحاظ فنی ضعیف میبینیم


حمیدکرمانی

0

1

3 ماه پیش

بشر!!!حالیت نیست گلمحمدی تیم به گندکشیده سرتون ازتوبرف بیاریدبیرون


ÀRYA

0

5

3 ماه پیش

الان‌وآخر‌فصل‌‌نداریم‌هرحرفی‌هست‌همین‌حالا بایدگفت‌‌،عیب‌‌یحیی‌اینکه‌بااین‌بازیکنان‌وداشتن پاسورهای‌خوب‌فصل‌قبل‌۴-۴-۲خطی‌ارنج‌میکنه درصورتی‌اگه‌احتیاط‌روکنارمیگذاشت‌ولوزی‌‌می چییند‌،هجومی‌تر‌وبهتر‌بود‌،ی‌عیب‌دیگه‌البته‌تو پرسپولیس‌داره‌واونهم‌ناشی‌ازترسشه‌اینکه‌جرات‌ استفاده‌‌از‌بازیکنان‌جوان‌بصورت‌‌گسترده‌تر،رونداره ونمی‌تونه‌به‌اونها‌روحیه‌بده‌بازیکنان‌جوانتر‌بایستی انگیزه‌بیشتری‌داشته‌باشن‌که‌متاسفانه‌فاقد‌این‌ خصیصه‌میباشن‌بامید‌قهرمانی‌تیم‌محبوبم‌ پرسپولیس


فرزاد زارعی

0

4

3 ماه پیش

همیشه میخان آخر فصل بگن . مث طاهری و آجرلو و خسروی و .... کی این آخر فصل میرسه خدا میدونه . البته باز مرگ بر آمریکا


حامد پرسپولیسی

0

6

3 ماه پیش

کاش مربیان ما لااقل دستمزد شان پایین بود اینا که از خارجیها کمتر نمیگیرند بخدا نامردیه. برانکو کجا و یحیی کجا. برانکو دلم برات یک ذره شده پروفسور واقعی اصل نه فیک


احمد نوری اسرمی

0

7

3 ماه پیش

مربی خارجی خیلی از ایرانی بهتره . یحیی تو سه سال یه ستاره هم نساخت . برانکو از چوب بازیکن ساخت و بهترین پرسپولیس تاریخ رو تحویل هوادارا داد . کالدرون تو دربی بهدیک بچه بازی داد و گل زد دربی رو بردیم . اقای حلالی یک کم عاقل باش . این فوتبال با مربی خارجی پیشرفت میکنه . اونایی که عاقل بودن رفتن مربی خارجی اوردن و بازیکن بیست میلیاردی رو دست مربی ایرانی ندادن . امسال همه چی برای یحیی اماده بود ولی وارد سیاست شد و فدراسیون و داورا پوست پرسپولیس کندن . تعویض نکردنهای یحیی بلای جونمون شد . با تراکتور راحت بازی برده رو داشت میداد . با هوادار وسط نیمه صادقی مصدوم شد ولی مدافع اورد تو زمین . بخدا بعضی از کارهای یحیی قابل درک نیست


تا ابد هواداراتم پرسپولیسم

-1

6

3 ماه پیش

سلام درود.اتفاقا الان مناسبترین موقعه برای تعویض مربی اولا که ما قهرمانی دادیم به سپاهان دیگه جام قهرمانی تودستان سپاهانه دیگه تیم باید ببندیم برای فصل بعد با آوردن مربی که درحد پرسپولیس باشه چراکه تا شروع فصل دیگه هم مربی آشنای خوب پیدا کرده وهم می‌تونه تونقل وانتقالات خوب عمل کنه واون تیمی که میخواد میسازه دیگه چرا خودمون گول می‌زنیم که پرسپولیس شانس قهرمانی هنوز داره خواهشن یحیی ردش کنید بره مربی جدید بیارم باید کمپین برکناری یحیی استارت بزنیم نداریم برای اخرفصل یعنی یحیی میخواد دربی ببره .گل گوهر ببره شتر در خواب بیند پنبه دانه یحیی همون موقعه ای که به هوادار.وا داد قهرمانی پرید


آرین

-2

4

3 ماه پیش

امیدوارم علی دایی برگرده و تیم بزرگ پرسپولیس رو جمع کنه من مطمئنم علی دایی با این بازیکنایی که ما داریم کولاک میکنه یعنی همه تیم ها رو از لبه تیغ رد میکنه ولی حیف که دیگه برنمیگرده


بهزادفروغی

0

4

3 ماه پیش

تاریخ مصرف یحیی تموم شده این بشر نمیدونم چرا وقت حرف حرف خودش یعنی خودشو بالاتر از همه میدونه اقا یحیی تو چیدن بازیکنان اشتباه میکنی یه دوتابازیکن خارجی اوردی یکش مصدوم یکیش هم باخودش مشکل داره فکر کنم مشکل روانی داره به قول معروف مرغ همسایه غاز اینه خودمون بازیکن داریم رفتیم سراغ کی چی بگم به نظر من قهرمانی پرید کیفیت تیم پرید اقای یحیی کمی به خودت بیا اکه ادعای سرمربیگری تیم ملی میخوای با تفکرات هیچ وقت نمیشی سرمربی تیم ملی


آرین

0

5

3 ماه پیش

نمیدونم چی بگم مغزم هنگ کرده. فقط دارم حسرت یک ماه پیش رو میخورم که از شله زرد پنج امتیاز و از کیسه کشا هشت امتیاز جلو تر بودیم ولی الان تیم سوم جدولیم نمیدونم چی بگم دیگه خسته شدم از بس دفاعی بازی کردیم خسته شدم وقتی بازی کیسه رو نگاه میکنم که این کثافتا از دقیقه یک حمله میکنن تا دقیقه 90 فقط ببینید با فولاد توی زمین خود فولاد چیکار کردن بعدش ما با این همه بازیکن تیم ملی با این همه بازیکنای درجه یک لیگ فقط دفاع میکنیم تیم روبرومونم فرقی نمیکنه چون ما فقط دفاع کردن بلدیم همین..........


محمد

0

5

3 ماه پیش

تمام مشکلات تیم ازگل محمدی است تازمانیکه یحیی باشدهمین ااش است وهمین کاسه


سعیدکرمانی

-2

3

3 ماه پیش

میخواد بگه یحیی فلان جابایدتعویض میکرد که نکرده حرف کسی گوش نداد،باباشمابهترین مربی دنیاروهم بیارین بهترین تکنیک روهم که به تیم بده وقتی بازیکن کارخودشومیکنه وگوش نمیده چه فایده، همین پریرافقط توزمین راه میره امیدچقدرتوپ بهش می‌رسید خراب میکرد؟!!!ایناچه ربطی به مربی داره؟مربی بدبخت هزارجوربرنامه میچینه امابازیکن می‌ره توزمین گوه میزنه توبرنامه مربی خداوکیلی این تقصیر کیه مربی بدبخت کنار زمین گلوشوجرمیده امامیه که گوش بده حالاشمابهترن مربی دنیاروبیار


مرادسلمانی

-1

2

3 ماه پیش

آقای حلالی میدانی چراآدم می سوزی.برای اینکه سپاهان نمی توانست پرسپولیس روببری چون زوربردن باوجودده نفره شدن نداشت.شماچننددقیقه قبل وبعدکل راتماشاکن.اول بازیکن های که قبلآ درپرسپولیس بودندبعدکل را.برای اینکه آقای سرمربی دوست داری غرورطرف راخوردکنی.اکرمقانلواحمدزاده رامین شادی کردندفقط بخاطرگل محمدبود.تمام این بازیکن هاراخودش آورده.ببین چطورداری باشخصیت سروش بازی می کی.هرچه بازیکن خارجی تیم ندارنداین دلالهامی آرندپرسپولیس.۳امتیازدودستی تقدیم سپاهان کردند.این آقامنتظربودبازی روببری بعدبیادشربپاکنی.علتش این بوددوروزپولش دیرشده بوداینهاآن دکتردندانپزشک میخوان که ازاطاقش اینهارابیرون کنی.چون میدانستندباکسی شوخی نداری.تیمی که ۷۰دقیقه تمرین می کنی اصلآزوربردن مس رونداری چه برسی گل گهرنکونام.۷۰ دقیقه تاگرم کنندرسیدن خونه اینهاپول پرستندبخاطرپول دست به هرکاری می زنند


محمد جعفری

0

7

3 ماه پیش

مشکل ما فقط خود گل محمدی است و بس هیچ کمبودی نداریم


طوفان

-3

2

3 ماه پیش

باز این زنجیر پاره کرد برو بابا تو اگر بیل زن بودی باغچه خودتو بيل میزدی


محمد جمعه زاده

-5

6

3 ماه پیش

همین حالا بگم اخر فصل چه مبخواد بگه میگه داورها مصدومیت بازیکنان نبود زمین مناسب

بازی های پرسپولیس

1-2

پرسپولیس

استقلال

چهارشنبه, 10 خرداد
ساعت 19:45

ورزشگاه : آزادی

داور : اشکان خورشیدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل پرسپولیس؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مهدی ترابی 2
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 سیامک نعمتی 1
6 وحید امیری 1
7 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس 2 - 1 استقلال 19:45
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال