ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

حلالی: مکمل لوکادیا و ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

6 روز پیش

حلالی: مکمل لوکادیا و دیاباته باید بازیکنی تند و تیز باشد

ارتش سرخ دات کام :
حلالی: مکمل لوکادیا و دیاباته باید بازیکنی تند و تیز باشد
اسماعیل حلالی هافبک سابق پرسپولیس در رابطه با کارایی هافبک‌های پرسپولیس توصیه‌های خاصی را به بازیکنان خط میانی پرسپولیس دارد. حلالی در بین صحبت‌هایش معتقد است مهاجم هلندی پرسپولیس فقط صرفاً با توجه به تعطیلات فیفا دی نمی‌تواند خودش را بازسازی کرده و به لحاظ بدنی صددرصد آماده شود.

*با حضور مهاجم هلندی به نظر می‌رسد پرسپولیس با کمبودی مواجه نیست؟
پرسپولیس با جذب مهاجم خارجی و دیاباته که او هم بزودی در جمع بازیکنان اصلی قرار خواهد گرفت تبدیل به تیم بهتری شده و نیازهای پرسپولیس به لحاظ بازیکن تا حدود زیادی برطرف شده است به همین دلیل در حال حاضر پرسپولیس کمبودی به لحاظ بازیکن ندارد و هر چقدر که جلوتر برویم و بازی‌های بیشتری را برگزار کنیم تیم پرسپولیس بهتر و هماهنگ‌تر خواهد شد، در این بین فقط باید یکسری از مسائل فنی به بازیکنان بهتر تفهیم شود که بازیکنان بهتر عمل کنند. بازیکنان در بعضی از موارد خوب عمل نمی‌کنند که این ایراد باید برطرف شود.

*این ایرادها از نظر شما چه مسائلی هستند؟
بازیکنان پرسپولیس رو به عقب زیاد کار می‌کنند و حتی بازیکن‌های کناری وقتی توپ می‌گیرند با بازیکن عقب‌تر از خودشان پاسکاری می‌کنند مسأله‌ای که موجب می‌شود سرعت بازی گرفته شده و عملاً بازی شرایط سختی برای حمله پرسپولیس داشته باشد به همین دلیل حتماً باید بازیکنان خصوصاً هافبک‌ها بیشتر پاس‌های عمقی و رو به جلو بدهند که بازیکن رو به جلو حرکت کرده و در کارهای تهاجمی موفق‌تر عمل کند. این در حالی است که ما باید با روش تهاجمی‌مان دفاع حریف را مجبور کنیم حالت خودش را تغییر دهد و برنامه‌های ما آن تیم و بازیکنانش را با چالش بیشتری مواجه سازد.

*چرا در مقابل مسجد سلیمان خصوصاً در نیمه اول بازی پرسپولیس تا حدودی گره خورد؟
گرما و زمین چمن نامناسب و همچنین گل بدی که پرسپولیس دریافت کرد تا حدودی این تیم را غافلگیر کرد، این در حالی بود که گل سالم لوکادیا را هم نگرفتند به همین دلیل تیم تا حدودی دچار تنش شد.

*لوکادیا در مقابل مسجد سلیمان به نوعی یک‌تنه بازی را برای پرسپولیس درآورد. فکر می‌کنید این مهاجم بتواند با استفاده از تعطیلات فیفادی بدن خودش را به شرایط آرمانی برساند؟
لوکادیا مهاجم بسیار خوبی است اما نمی‌تواند در چند روز خودش را به لحاظ وزن و آمادگی بدنی صددرصد به شرایط ایده‌آل برساند و از نظر من تنها 10 تا 15 درصد شرایطش بهتر خواهد شد. لوکادیا در درون باکس هجده قدم بسیار خوب کار می‌کند و هر چه میزان آمادگی‌اش بالاتر برود قطعاً در کارش موفق‌تر خواهد شد.

*حضور دیاباته و لوکادیا با توجه به سبک بازیشان در کنار هم شدنی است؟
لوکادیا چابک و سرعتی نیست. از سوی دیگر دیاباته هم خیلی تحرک زیادی ندارد به همین دلیل هر کدام از این بازیکنان نیاز دارند که بازیکن کناری‌شان بازیکن تند و تیزی باشد که سرعت کمتر مهاجمان کنارش‌اش را جبران کند از همین رو شاید مربی پرسپولیس یکی از دو مهاجم خارجی‌اش را به دلایلی که گفتم بیرون بگذارد اما به هر حال همه چیز در نهایت به تفکرات مربی و سیستمی که ایشان برای تیمشان در نظر دارند بستگی خواهد داشت.

*در رابطه با قهرمانی پرسپولیس چقدر خوشبین هستید؟
از حالا نمی‌توان راجع به قهرمانی حرف زد و به نظرم چیزی که خیلی مهم است باید به شکل دادن و درست کردن ساختار تیمی پرسپولیس پرداخت؛ نکته‌ای که برای پرسپولیس از هر چیزی در شرایط فعلی مهم‌تر و حائز اهمیت‌تر است.

*در دفاع چپ هم پرسپولیس فاقد دفاع کلاسیک است یا یحیی از مدافع چپ جدید استفاده نمی‌کند؟ در این رابطه چه نقد فنی دارید؟
به هر حال چند سال است که پرسپولیس دفاع کلاسیکی در دفاع چپ به خدمت نگرفته است که این امر شاید به نوعی در فوتبال ایران هم وجود داشته باشد.

*با وجود این چگونه باید بالانس لازم بین دفاع چپ و دفاع راست پرسپولیس برقرار شود؟
به هر حال این یک حقیقت است که وقتی از جناح راست بیشتر حمله کنیم حریفان این منطقه را شناسایی کرده و پوشش خواهند داد، با وجود این شاید باید منتظر وحید امیری باشیم تا توازن در دفاع چپ به شکل بهتری برقرار شود.

*در رابطه با کم موقعیت ساختن از سوی هافبک‌ها چه راهکار فنی را سراغ دارید؟
هافبک‌های ما مقداری بهتر شده‌اند و به نظرم با پاس‌های رو به جلو، استفاده از کانال‌ها در موقعیت‌ها شامل خوب توپ گرفتن و تیم را بالابردن و استفاده از عمق می‌توان شرایط خوبی را برای پاس دادن و استفاده از پاس‌های کناری فراهم کرد و به این ترتیب موقعیت‌های زیادی برای مهاجمان گلزن پرسپولیس مهیا ساخت.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/151257
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اکبرخزایی

0

4

6 روز پیش

اکبرخزائی ازنهاوندبرادران عزیزآقایحیی خودش میداندچکارکندلطفآایرادنگیرید


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

5

6 روز پیش

همیشه قهرمانی لیاقت پرسپولیس بوده و هست....


اکبر بازی

-6

2

6 روز پیش

امید عالیشاه یاترابی هافبک هستند بهترین گزینه برای زوج لوکادیا حامد پاکدله هم سرعتی وهم چهار چوب شناسه فقط باید انگیزه بهش بدیم استفاده کردن عالیشاه یاترابی یعنی برگشت به عقب چند بازی که عالیشاه مصدومه تیم خوب داره نتیجه می گیرد لطفارذ


شمس

-2

4

6 روز پیش

به نظرم پرسپولیس باید با یک مهاجم باید بازی کند چون باکس پشت سر مهاجم نیاز به بازیسازی وایجاد موقعیت گل داره اگه با دو مهاجم بازی بکنه باید یکی از مهاجمان مثل امید عالیشاه یا مهدی ترابی یا در صورت امکان سعید صادقی بعنوان هافبک مهاجم باشه تا با سرعت و تکنیک خودش واسه مهاجم هدف موقعیت گل درست کنه یا در صورت امکان خودش گل بزنه وگرنه با دو مهاجم مثل دیاباته یا عبدی و پاکدل زیاد موفق نخواهد شد حتی لوکادیا هم مهاجمی با خصوصیات تکنیکی کم هم نمیتونه کنار دیاباته موفق باشه


جلال حقیقت گو

0

7

6 روز پیش

سلام بچه های ارتش سرخ آسیا این کیسه کشها تو اینیستا در مورد افشین خان یه چیزهای نوشته اند که لایق بازیکنهای مفنگی مثل فنونیزاده خودشان است ما طرف دار های ارتش سرخ آسیا جواب دندان شکنی باد داد افشین خان رد می شده مامانش و دیده تو منجلاب گبر کرده از سر دلسوزی خان به رفته گر های شهرداری گفته تا کمکش کنن موشه براش در بیارن کسافت تو کی هستی که درباره افشین خان سرورت این یاوه گویی ها مینویسید


احمد نوری اسرمی

0

8

6 روز پیش

ظاهرن سعید صادقی چهار هفته نیست . لعنت خدا بر تیم ملی پارسال اینهمه عذاب کشیدیم کم بود

بازی های پرسپولیس

2-1

نفت م.س

پرسپولیس

شنبه, 19 شهریور
ساعت 20:00

ورزشگاه : بهنام محمدی مسجدسلیمان

داور : سیدرضا مهدوی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

شنبه, 09 مهر

آلومینیوم - ملوان 18:00
نساجی - نفت م.س 18:00
گل گهر - استقلال 18:30
فولاد - مس کرمان 19:00
ذوب آهن - پیکان 19:00

یکشنبه, 10 مهر

هوادار - سپاهان 17:00
پرسپولیس - تراکتور 18:30
صنعت نفت - مس رفسنجان 19:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 6 6 14
2 گل گهر 6 3 12
3 استقلال 6 4 11
4 سپاهان 6 2 9
5 فولاد 5 2 9
6 تراکتور 6 1 8
7 مس رفسنجان 6 1 8
8 نفت م.س 6 0 8
9 پیکان 6 -2 8
10 ذوب آهن 6 0 6
11 نساجی 6 -2 6
12 مس کرمان 6 -1 5
13 هوادار 6 -3 5
14 آلومینیوم 6 -3 5
15 صنعت نفت 6 -4 4
16 ملوان 5 -4 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال