ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

خان‌محمدی: در این دربی ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 9 اظهار نظر

-

4 ماه پیش

خان‌محمدی: در این دربی هم برنده می شویم

ارتش سرخ دات کام :
خان‌محمدی: در این دربی هم برنده می شویم
حسن خانمحمدی بازیکن اسبق پرسپولیس تاکنون چهار بار پیش‌بینی کرده و هر بار پیش‌بینی‌هایش در لیگ برتر و جام حذفی برای پرسپولیس دقیق از آب درآمده است. به همین دلیل لقب هشت پای ایرانی را به اوداده‌اند از این روبازیکن اسبق ومربی نوجوانان پرسپولیس برای پنجمین بار هم پیش‌بینی انجام می‌دهد و معتقد است در نهایت باز هم پرسپولیس قهرمان جام حذفی خواهد شد .

*از بازی پرسپولیس مقابل هوادار شروع کنیم .
پرسپولیس در 20 دقیقه کار تیم هوادار را تمام کرد و بعد از آن سعی در اداره بازی را داشت اما بعد از آنکه یک گل دریافت کرد و فاصله کمتر شد کمی احساس خطر کرد اما با روحیه بالاتر تیم جنگید و موفق به پیروزی شد و تیم هوادار را با نتیجه‌ای بسیار خوب شکست داد و با اقتدار به بازی فینال راه یافت .

*به دلیل چهار بار پیش‌بینی درست‌تان می‌خواهیم بدانیم که این بار بازی پرسپولیس مقابل استقلال در فینال جام حذفی را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟
تاکنون دیدید که چهار بار پیش‌بینی کردم و هر بار هم پیش‌بینی هایم درست از آب در آمد و این بار هم برای بار پنجم پیش‌بینی می‌کنم که پرسپولیس در نهایت پیروز از زمین بیرون می‌آید چه بسا که اگر این برتری در نود دقیقه یا وقت‌های تلف شده یا پنالتی حاصل شود .

*در رابطه با بازی که پرسپولیس مقابل استقلال پیش رو دارد پیش‌بینی دقیق تر را می‌خواستیم بدانیم؟
چون جام حذفی است پرسپولیس این ریسک را نمی‌کند که یکسره حمله کند با وجود این شانس برای برد دارد از این‌رو با قاطعیت نمی‌توان گفت که در نود دقیقه کار تمام می‌شود اما در 120 دقیقه و پنالتی‌ها پرسپولیس حتماً برنده می‌شود در هر حال چون پرسپولیس فضاها را می‌بندد فضا برای گلزنی استقلال بسیار دشوار خواهد شد اما از سوی دیگر با مهره‌هایی که دارد پرسپولیس برای برد در لیگ و یا در ضربات پنالتی به‌دلیل بازیکنانی که در اختیار دارد و در رأس آنها بیرانوند قرار دارد شانس زیادی برای برنده شدن خواهد داشت .

*شاه مهره پرسپولیس برای برنده شدن چه بازیکنی خواهد بود؟
پرسپولیس بازیکنانی مانند ترابی یا صادقی دارد. ترابی که می‌تواند درهر حالتی نقش آفرینی داشته باشد اما پاس‌های صادقی هم واقعاً طلایی است ضمن اینکه گولسیانی هم در ضربات سر و پنالتی برگ برنده‌ای بزرگ محسوب می‌شود ضمن اینکه تجربه‌ پور علی گنجی در خط دفاعی واقعاً به مدد پرسپولیس می‌آید ضمن اینکه سر لک و بیرانوند هم در فاز دفاعی واقعاً به پرسپولیس کمک می‌کنند و شانس تیم‌شان را واقعاً به‌دلیل خوب دفاع کردن در فاز هجومی هم به بالاترین درجه ممکن می‌رسانند .

*این بار هم عیسی می‌تواند برای پرسپولیس در نقش یک تمام کننده در دربی نقش آفرینی داشته باشد؟
حتما عیسی می‌تواند در بازی‌های خاص نقش آفرینی داشته باشد و قادراست به تیم کمک کند و کمک حال یحیی و تیمش واقع شود .

*شرایط دو تیم را در قیاس با یکدیگر به لحاظ نقاط برتر و پایین ترش چگونه ارزیابی می‌کنید؟
پرسپولیس به لحاظ فنی 5 تا 10 درصد بهتر از استقلال است و در یک جمله آنها انگیزه دارند اما پرسپولیس شرایط روحی روانی بهتری دارد ضمن اینکه به‌دلیل باخت قبلی و از دست دادن جام آخر از پرسپولیس می‌ترسد و از آنجا که من می‌دانم اگر پرسپولیس این جام را ببرد همزمان دو جام دیگر را هم بالاتر خواهد برد و به گونه‌ای هر سه جام را بالا خواهد برد این مسأله فشار روانی زیادی را به استقلال وارد خواهد ساخت و فشار روانی برروی استقلال را به حداکثر می‌رساند .

*در رابطه با اصرار باشگاه استقلال و سر مربی این تیم مبنی بر سوت زدن بازی توسط داور خارجی چه نظری دارید؟
به نظرم این کار نوعی جر زدن است و هنوز تیمی مشخص نشده نمی‌توان بازی و تیم‌هایی را وارد حاشیه ساخت. قضاوت بازی توسط داور خارجی به نوعی پیش داوری است چون به نوعی مسئولان تیم استقلال می‌خواهند اگر بازنده شدند دست بالا را بگیرند که ما گفته بودیم که باید داور خارجی باشد و از سوی دیگر با راه انداختن جنگ روانی علیه داور و تیم رقیب همه چیز را به سود خودشان تغییر دهند اما این روش منسوخ شده است و دیگر جواب نمی‌دهد. به نظرم این کار نشانه ترس است و به نوعی فرافکنی است و به نظرم زمانی تیمی به این جنگ‌ها می‌پردازد که از رقیبش می‌ترسد. من فکر می‌کنم آنها این کار را می‌کنند که داور را به سود تیم خودشان ببرند تا شاید سوت‌های 50 به 50 را به سود‌شان سوت بزند اما حقیقت این است جام‌های پشت سر هم که پرسپولیس گرفت به بعضی‌ها فشار وارد ساخت تا بعضی از تیم‌ها به‌دنبال این باشند که مانع قهرمانی پرسپولیس شوند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/154960
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
خان پرسپولیسی

0

3

4 ماه پیش

توکلت ال الله♥️💖💞🌺💝♥️💖💞🌺💝♥️💖💞🚩


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

5

4 ماه پیش

ان شاءالله 🤲🏼❤


جواد پرسپولیسی

0

4

4 ماه پیش

قبل از این که متن‌ حسن خانمحمدی رو بخونم گفتم هر موقع پیش بینی کرد پرسپولیس برنده از زمین بیرون امد ان شالله که این بار هم به امید خدا درست از اب در بیاد ❤❤❤❤❤❤❤❤


msa

0

3

4 ماه پیش

به امید خدا اینبار هم کیسه رااتش میزنیم


مرادسلمانی

0

7

4 ماه پیش

تیم ماباآن اراده آهنین انشاءاله به امیدخداجام خرمشهررافتح خواهندکردفقط باید۲۰دقیقه اول تاخبردارشدند۲تابزنیم بعدهرچه اززمان بازی بگذری سخت میشی میری برای پنالتی چیزی که آنهامیخوان


سید ابراهیم غفاری نیا

0

5

4 ماه پیش

کیسه تیمی نیست.تو ۹۰دقیقه میبریم💪❤️


ayub2400

0

5

4 ماه پیش

ایول داش خوب گفتی سوختنی گفتی دمت گرم حال کردم ناموسا حالا من میخام یه نظر بدم نمیدونم بچها موافقن یا نه ب هرحال یادتون میاد بازی رفت منچستر سیتی رئال نیمه نهایی؟ رئال توپ میدان داد ب سیتی و از ضد حمله ها استفاده میکرد ؟ مصل بازی برگشت داربی ط همین فصل ؟ ک پرسپولیس برد رئالم نیمه نهایی حقش برد بود که داور خراب کرد ولی برگشت تو اتحاد همین تاکتیک زد که جواب نداد ۴ تا خورد پرسپولیس باید هجومی بازی کنه حتی اگه گل زد ب کیسه نباید مصل بازی با هوادار عقب بکشه دیدین ک نزیک بود کام بک بزنه هودار چون عشقپولیس شل گرفت نزیک بود سفت بخوره اگه بچها موافقن لایک کنن اونایی ک نیستن دیس لایک بعدشم یه خواهش دارم از اقایحیی گل که یکم زودتر تعویض کنه الان۵ تا شده تعویضا نمیدونم چرا انقد دیر تعویض میکنه


آرین

0

7

4 ماه پیش

درود بر شرف و غیرتت خانمحمدی عزیز.... دمت گرم شیر مرد پرسپولیس با حمایتهای محکم و استوار از تیم محبوبت خوشحالمون کردی.... امیدوارم همیشه سلامت وشاد باشی


احمد نوری اسرمی

0

8

4 ماه پیش

ایشاالله پیش بینی پنجم هم درست بیاد آقای خان محمدی

بازی های پرسپولیس

2-0

پرسپولیس

النصر عربستان

سه‌شنبه, 28 شهریور
ساعت 21:30

ورزشگاه : آزادی

داور : ایلگیز تانتاشف

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان در بازی مقابل النصر راضی بودید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 علی نعمتی 1
2 سعید صادقی 1
3 گئورگی گولسیانی 1
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 یاسین سلمانی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
برنامه بازی ها

هفته 5 لیگ برتر

چهارشنبه, 29 شهریور

ملوان 2 - 0 پیکان 17:45
هوادار 0 - 1 تراکتور 18:30
صنعت نفت - گل گهر تعویق

پنج‌شنبه, 30 شهریور

مس رفسنجان 2 - 0 آلومینیوم 18:15
استقلال خوزستان 1 - 2 ذوب آهن 19:00

دوشنبه, 10 مهر

پرسپولیس - استقلال تعویق
شمس آذر - نساجی تعویق
سپاهان - فولاد تعویق

فینال جام حذفی

هفته 1 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 28 شهریور

پرسپولیس 0 - 2 النصر عربستان 21:30
استقلال تاجیکستان 0 - 0 الدحیل قطر 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 4 4 10
2 استقلال 4 4 9
3 آلومینیوم 5 1 9
4 تراکتور 5 0 9
5 سپاهان 4 7 8
6 گل گهر 4 4 8
7 ذوب آهن 5 0 8
8 ملوان 5 4 7
9 نساجی 4 1 5
10 هوادار 5 -1 5
11 مس رفسنجان 5 -2 5
12 صنعت نفت 4 -4 4
13 پیکان 5 -4 3
14 شمس آذر 4 0 1
15 استقلال خوزستان 5 -4 1
16 فولاد 4 -10 0
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 1 2 3
2 استقلال تاجیکستان 1 0 1
3 الدحیل قطر 1 0 1
4 پرسپولیس 1 -2 0

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال