ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

داداش‌زاده: تیم یحیی د ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 13 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

داداش‌زاده: تیم یحیی دیگر حق اشتباه ندارد

ارتش سرخ دات کام :
داداش‌زاده: تیم یحیی دیگر حق اشتباه ندارد
بهزاد داداش زاده بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: متاسفانه عملکرد بد بازیکن برزیلی تیم در دیدار مقابل سپاهان عامل اصلی شکست تیم ما شد وگرنه باید برنده می‌شدیم.

بهزاد داداش‌زاده پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگویی درباره شکست این تیم در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل سپاهان اظهار داشت: متاسفانه ما مسابقه ای را باختیم که می‌توانستیم راحت مثل جام حذفی با گل‌های زیاد برنده شویم اما یک نفر سر پرسپولیس را برید.

وی افزود: پریرا هنوز نیامده برای خودش دور بر داشته است! متاسفانه این بازیکن هنوز غوره نشده مویز شد و با رفتاری که مقابل داور انجام داد اول خودش و بعد کل تیم را کشت! حالا او در بازی بعدی هم غایب است و این باید از طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس جریمه شود. مدیران پرسپولیس نباید به این راحتی از کنار این رفتار پریرا بگذرند. او با سرنوش یک تیم با ۴۰ میلیون طرفدار بازی کرد.

بازیکن قدیمی پرسپولیس خاطرنشان کرد: با این که پرسپولیس ۱۰ نفره بود اما به قدری تیم سپاهان را تحت فشار می‌گذاشت که ما اصلاً کمبود یک نفر را احساس نمی‌کردیم و برعکس، فکر می‌کردیم که پرسپولیس یک یار بیشتر دارد. این تیم باید حمایت شود. این بچه‌ها به حمایت و تشویق ما پیشکسوتان و هواداران نیاز دارد.

داداش‌زاده با اشاره به برخی حملات روزهای اخیر از سوی هواداران به تیم پرسپولیس تاکید کرد: الان وقت حمایت است نه تخریبِ این تیم قدرتمند پرسپولیس. ما میتوانیم با همین تیم، راحت قهرمان شویم. اگر می‌خواهید بدانید یحیی به چه تیمی‌باخت باید بگویم سپاهان پرهزینه‌ترین تیم تاریخ لیگ برتر بود که ما را در تهران شکست داد. آن هم ۱۰ نفره! وگرنه ما می‌توانستیم نتیجه بازی جام حذفی را دوباره جلوی چشم هواداران خودمان تکرار کنیم.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره ادامه مسابقات لیگ برتر و سقوط پرسپولیس به رده سوم گفت: استقلال موقتاً به رده دوم رفته! من مطمئنم پرسپولیس دوباره راه می‌افتد و تیمی‌که توانست سپاهان را در خانه خودش با چهار گل شکست بدهد و ۱۰ نفره همان تیم را تحت فشار بگذارد می‌تواند باز هم صدر جدول را پس بگیرد. ناسلامتی ما قهرمان نیم فصل اول شدیم. البته سپاهان هم تیم گردن کلفتی است اما بالاخره این تیم امتیاز از دست می‌دهد.

وی درباره عملکرد کلی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه بچه‌ها خوب بودند به ویژه بیرانوند که در این بازی ثابت کرد حضورش در این دروازه تا چه اندازه به تیم قوت قلب می‌دهد. وحید امیری عالی کار کرد و نشان داد تا چه اندازه تجربه اش به درد پرسپولیس می‌خورد. بقیه بازیکنان هم یک به یک از جان‌شان مایه گذاشتند تا نبود این آقای برزیلی را تلافی کنند! ولی حیف که پرسپولیس به خاطر یک حرکت بچه گانه از سوی این بازیکن شکست بدی را متحمل شد!

داداش‌زاده تصریح کرد: یحیی باید از تعطیلات پیش رو نهایت استفاده را ببرد. مبادا تیم را به امان خودش رها کند. اگر پرسپولیس در این تعطیلات زیادی از حد استراحت کند قطعاً از وضعیت خوب امروزش دور می‌شود. باید تا بازی بعدی مقابل مس رفسنجان (۱۱ فروردین) لااقل دو بازی تدارکاتی داشته باشیم که تیم از شرایط مسابقه دور نشود.

وی در پایان گفت: باز هم تاکید می‌کنم که الان زمان حمایت از تیم است. پرسپولیس جای هیچ اشتباهی ندارند و باید ۷ بازی آینده اش را با پیروزی تمام کند تا قهرمانی را جشن بگیریم. هنوز ۲۱ امتیاز تا پایان فصل باقی مانده که گرفتن آن برای پرسپولیس با این همه ستاره مثل آب خوردن است.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153851
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
Hamid Aliyasi

0

1

3 ماه پیش

بابا چرا سرتون کردین زیر برف بقران هیچ وقت با این سیستم باخت و بی انگیزگی که یحیی برپا کرده به هیچ جا نمیرسیم تنها راهش اخراج یحیی


Hamid Aliyasi

0

1

3 ماه پیش

اره ارواح عمش خودش هم قول داده که اشتباه نکنه


سعیدکرمانی

0

2

3 ماه پیش

ماالعان و همیشه چه توباخت چه توپیروزی پشت تیممون هستیم این بازی روباختیم فدای سرتون شک ندارم باغیرتی که دارین دوباره برمیگردین به اوج وصدرجدول روپس میگیریم و انشالله قهرمان میشیم


تا ابد هواداراتم پرسپولیسم

-1

1

3 ماه پیش

خیال زهی که پرسپولیس قهرمان بشه سپاهان با پنج امتیاز جلوتر ازماست بعدشم بازیهای راحتی داره بعدشم مگه قرار یحیی بیست ویک امتیازه بگیره اونم با استفراغ که تواوج آمادگیه باگل گوهر .ومس رفسنجان .پیکان اصلا آقا این تیم نوسان بازی می‌کنه اصلا روش نمیشه حساب کنی که با ته جدولی حتما می‌بره ولی بازی سپاهان.کیسه که نگاه میکنی میگی الانه که گله بزنه چرا خودمون گول می‌زنیم بابا سوم هم بشیم با یحیی شاهکار کردیم


ابوالفضل شریفی

0

2

3 ماه پیش

تنها راه قهرمانی بازی به سبک جام حذفی مقابل سپاهان هست و بازی هجومی


پرواز

0

2

3 ماه پیش

پارسال هم همین حرفا رو تو سر هواداران کردید.که استقلال امتیاز از دست می ده و ما حق اشتباه نداریم و نباید امتیاز از دست بدیم ولی دیدید تنها تیمی که امتیاز از دست داد فقط تیم مابود.اگه بازی تراکتور هم سه صفر نمی شد حتی سپاهان دوم می شد.این حرفها رو موقعی که برانکو بود یاهر مربی دیگر ما باور می کردیم و امیدوار می موندیم ولی نه بایحیی کچل که نمی شه روخودش و تیمش حساب باز کنی.شما اگه مرد بودید بهترین موقعیت برای قهرمانی همینجا بود تو ورزشگاه خودت جلو تماشاگران.مقابل سپاهان که بهتراز هرتیمی دیگری می شد نتیجه گرفت و بهش گل زد وصدر راگرفت.لطفا تا این کچل هست هواداران رو الکی امیدوار نگه ندارید.تمام فصل می گید انتقاد نکنید پس کی بکنیم.دیگه چه کم داره و در اختیارش نذاشتن که نمی تونه یه قهرمانی با تیم بگیره.چند نفر دیگه باید سر همین امیدهای واهی دادنتون و بازی رو واگذار کردنتون باید جونشون رو ازدست بدند تا بفهمید که یحیی به درد پرسپولیس نمی خوره.پرسپولیس بزرگ مربی بزرگ و جسور می خواهد نه مربی کوچک و ترسو و کچل.همه اش سیاست بازی و بهانه جویی. همش شرو ور


غلام نبی درزاده

0

1

3 ماه پیش

پیشکسوت واقعی... همیشه انتقادهم میکنه ولی حمایتش هم میکنه وهوادارواقعی هیچوقت دست ازحمایت تیم محبوبش برنمیداره این باخت 1هیچ 10نفره روباید فراموش کنیم وبه بازیهای پیش روفکرکنیم وحمایت شماباعث میشه تیم بیشترتلاش بکنه.. این لیگ قهرمانش روزآخرتعیین میشه پس ناامید نباشید


ع حسین زاده

0

2

3 ماه پیش

همین آقای پریرا بازیکن منتخب خود یحیی بود، آخه این بازیکن تو تمرینات چه کار میکنه که تو هر بازی فیکس بازی میکنه، حیف دلار های بی زبون که به این بی خاصیت میدن، انگار اون قرارداد بسته که یک تنه پرسپولیس رو نابود کنه و قهرمانی رو از پرسپولیس بگیره، همین عبدی نا آماده بهتر از پریرا برزیلی هست، با وجود اون پرسپولیس از دقیقه اول هم ۱۰نفره بود، چراکه که بعد از اخراج اون پرسپولیس بهتر بازی کرد ،این سپاهان رو اگر با ترکیب و تاکتیک درست بازی می‌کردیم، راحت تر از جام حذفی می‌بردیم، اما حیف که یحیی قدر همچین موقعیتی رو ندونست.


احمد نوری اسرمی

0

1

3 ماه پیش

تجربه تلخ پارسال رو فراموش نکردیم


دانیال نوراحمدی

0

5

3 ماه پیش

فقط یک اشتباه دیگه لازم است تا قهرمانی را از دست بدهیم


🤟🏻Eshgpolisi Am❤

0

4

3 ماه پیش

موفق باشین همیشه پرسپولیسی ها♡


🤟🏻Eshgpolisi Am❤

0

6

3 ماه پیش

به قول شادمهر عقیلی: باور نمیکنم ولی انگار غرور من شکست


🤟🏻Eshgpolisi Am❤

0

7

3 ماه پیش

هعی دلم خیلی شکسته...

بازی های پرسپولیس

1-2

پرسپولیس

استقلال

چهارشنبه, 10 خرداد
ساعت 19:45

ورزشگاه : آزادی

داور : اشکان خورشیدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل پرسپولیس؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مهدی ترابی 2
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 سیامک نعمتی 1
6 وحید امیری 1
7 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس 2 - 1 استقلال 19:45
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال