ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

داداش‌زاده: پرسپولیس ب ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 5 اظهار نظر

-

9 ماه پیش

داداش‌زاده: پرسپولیس به خودش باخت

ارتش سرخ دات کام :
داداش‌زاده: پرسپولیس به خودش باخت
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال بُرد و باخت دارد و پرسپولیس باید خیلی زود به خودش بیاید تا این شکست را جبران کند.

بهزاد داداش‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، در گفت‌گویی، درباره شکست سرخپوشان برابر سپاهان در هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس یک دیدار حساس و بازی ۶ امتیازی را از دست داد و حقش هم باخت بود. سپاهان به خوبی بازی را مدیریت کرد و به برتری دست یافت.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم چه اصراری بود که از پریرا مهاجم برزیلی در این بازی استفاده شود در حالی‌که او هنوز با شرایط فوتبال ایران آشنا نشده خیلی راحت اخراج شد. در هر حال فوتبال بُرد و باخت دارد و پرسپولیس باید خیلی زود به خودش بیاید تا این شکست را جبران کند.

داداش‌زاده درباره اینکه آیا اخراج پریرا در باخت پرسپولیس تأثیرگذار بود، گفت: ۱۰۰ درصد؛ آرامش و تمرکز پرسپولیس با این اخراج به هم ریخت و تیم سپاهان هم از برتری عددی خود به خوبی استفاده کرد و به گل رسید. پرسپولیس در این مسابقه اصلاً سرحال نبود و حداقل امتیاز هم نتوانست در این بازی بگیرد. این تیم دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و باید در مسابقات باقیمانده برای کسب حداکثر امتیازات به آب و آتش بزند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه به‌نظر می‌رسد قهرمانی سپاهان با این برد مسجل شده باشد، گفت: زود است که سپاهان را قهرمان بدانیم، اما این تیم یکی از رقبای اصلی خود را کنار زد و به قهرمانی امیدوارتر شد.

داداش‌زاده درباره اینکه پرسپولیس شانسش برای قهرمانی کمرنگ شد، گفت: پرسپولیس باید تمام بازی‌های باقی مانده را ببرد و منتظر لغزش سپاهان باشد. به هر حال با این شکست قهرمانی پرسپولیس به اما و اگر کشیده شد و باید در انتظار هفته‌های آینده بماند.

وی در پایان درباره اظهارات گل محمدی مبنی بر اینکه پرسپولیس در اشتباهات داوری در صدر جدول قرار دارد، خاطر نشان کرد: اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از پرسپولیس در چند بازی گرفت. من همیشه می‌گویم که پرسپولیس باید با ۱۲ نفر مقابله کند چرا که داوران به نفع حریفان می‌گیرند. البته با وجود اینکه تیم پرسپولیس در چند بازی از اشتباهات داوری ضربه خورد، اما به نظرم در بازی با سپاهان اشتباهات داوری کمتر بود و این تیم به خودش باخت.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153823
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
محبی

0

2

9 ماه پیش

بنام خداوسلام تازمانی که استادحاشیه سرمربی تیم است روی قهرمانی رانخواهددیداگرشمادرطول مدت مربیگری اقای گل محمدی تنهایک بازیکن رابه جامعه فوتبال بعنوان بازیکن ساخص تحویل داده معرفی بفرماییدتابنده ازایشان عذرخواهی کنم ولی تادلتان بخواهدمن بازیکن سراغ دارم که بهترین تیمش بوده اورده پرسپولیس وخرابش کرده وبازیکنانی راکه ایشان نخواسته وبه تیم های دیگررفتندستاره شدندایشان هنرش این است درطول سال بازیکنان سایرتیم هاراکه شاخص است به تیم بیاوردوخراب کنددرواقع ازدسترنج دیگران استفاده میکندمابه سرمربی باختیم ان موقع هم که میبریم اغلب خوب بازی نمیکنیم درواقع ایسان پرسپولیس راتبدیل به بهارکرده که قابل پیش بینی نیست یم وقت رعدوبرق میزندویک وقت افتابی است ثبات نداردایشان فقط دنبال حاشیه سازی متهم کزدن دیگران است شمابه نیمکت مربیان بنگریدیک دوجین مربی ایرانی وخارجی دارداماحاصل هیچ


ع حسین زاده

0

3

9 ماه پیش

با این تفکرات یحیی اگر بهترین بازیکنان جهان رو هم بیاری باز هم قهرمان نمیشیم، چون یحیی بلد نیست از مهره های پرسپولیس به شکل صحیح استفاده کنه، اگر خلاقیت و تکنیک بازیکنانی مثل عمری، امیری و ترابی نبود همین چند امتیاز هم نمی‌گرفت، کسی که سروش رفیعی رو نیمکت نشین میکنه و ۹۰دقیقه کمال بی خاصیت رو که حتی یک پاس سالم نمیتونه بده و بهترین کاری که بلده پاس رو به عقب هست رو تو زمین میزاره، درصورتیکه که تیم به برد این بازی نیاز داشت، نباید توقع قهرمانی و نتیجه گیری داشت، اون تو هر بازی یک سورپرایز و شیرین کاری داره که مربیان حریف نهایت بهره رو از این حماقت میبرن، اصرار بی‌جای اون برای خرید بازیکن خارجی اون هم بی کیفیت در نوع خودش جالبه، چون حتی عبدی نا آماده هم از اون بهتره، همین پریرا چند وقت دیگه یک دردسر جدید برای پرسپولیس درست میکنه، بدون اینکه منفعتی برای پرسپولیس داشته باشه، تا یحیی از پرسپولیس بره هواداران باید زجر بکشن و حرص بخورن ،چون اصلا پرسپولیس و هوادارانش براش مهم نیستن و فقط پول و قراردادش مهمه.


ع حسین زاده

0

2

9 ماه پیش

تا وقتی یحیی اشتباهات داوری رو عامل نتیجه نگرفتن و سپر خودش میکنه، عاقبت میشه همین باخت مقابل حریف مستقیم تو قهرمانی، یکبار نشده یحیی بگه اشتباه از من و ترکیب و تاکتیک غلط من بوده، چرا باید بازیکنان اصلی و تأثیر گذار پرسپولیس ۲هفته پشت سر هم بخاطر سرما خوردگی تو ترکیب نباشه، مگر تو عهد دقیانوس داریم زندگی میکنیم، همه اینها از مدیریت غلط یحیی تو جمع کردن حواشی تیم نشأت میگیره، از اول فصل تا حالا یکبار یحیی نگفت اشتباه از من بوده، درصورتیکه که اکثر مربیان اشتباهات خودشون رو گردن میگیرن، ولی اون زمین و زمان رو مقصر میدونه جز خودش، ما هم بیخود داریم سر خود رو درد میاریم، چون تا این بی خاصیت هست هواداران یک روز خوش نمیبینن.


mersad jon

0

2

9 ماه پیش

این بازی سازمان شده بودوگل محمدی هم بخاطرهمین مصاحبه نمیکردوحذفی روبه پرسپولیس دادن ولیگ روبه سگپاهان


مرادسلمانی

0

4

9 ماه پیش

وقتی تیم آل کثیروعبدی وعمری راداری چه لزومی داشت این پریراراجذب کنندبجای پریرابه عبدی بهابدیدتیم ماهمان نیمه اول چندتابازیکن رابایدمی آوردبیرون.هروقت تیم ماحاشیه برای خودش ساخته تیم باخته.والله سپاهان تیمی نبودباوجودده نفره بیادپرسپولیس روببری.رفتارشان بعدکل نگاه کنیدگویای همه چیزهست.آقای گل محمدی منتظربودبازی راببری بعدبیادتونشست خبری شربپاکنی.خدایی اززمانیکه آقادرویش آمده تاسعی کرده حق وحقوق شماراداده .امروزندادفرداکه میدادبرای چه بایدتیم توحاشیه ببری درصورتیکه تیم توکورس قهرمانی هست.یی مقداردندان روجگربذارید.آن ازپیروانی قبل بازی سخنرانی کردمیذاشتی بعدبازی.چه میشدآخی بنده خداتوکه حریف این دله دزدهانمیشی برای حرف میزنی وحاشیه برای تیم ایجادمی کنیداین سکبان تیم بود۳امتیازبهش دادیدفکراین رانکردیداستقلال ببری میاددوم مامیرم سوم.خودخواهی تاکی پارسال هم اینطوری امتیازازدست دادیدقهرمانی روتقدیمشان کردیدبرای تیم شماآرامش نداری

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال