ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

دایی: این بار آنقدر اس ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

10 سال پیش

دایی: این بار آنقدر اساسی موضوع را پیگیری می کنم که همه لذت ببرند/ به پیشنهاد روحانی جواب منفی دادم

ارتش سرخ دات کام :
دایی: این بار آنقدر اساسی موضوع را پیگیری می کنم که همه لذت ببرند/ به پیشنهاد روحانی جواب منفی دادم
علی دایی پس از حضور در مراسم موسسه خیریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من به عنوان یک ایرانی برای کمک در این مراسم شرکت کردم ان شاءالله همه مردم ما دست به کار خیر بزنند ما اگر همه با هم بخواهیم خیلی کارهای بزرگ می توانیم انجام دهیم اگر همه با هم دست به دست هم بدهیم مشکلات جامعه را می توانیم بیش از اندازه حل کنیم و کارهای خیلی بزرگ را برای ایران بزرگ انجام دهیم.

وی افزود: کمک به خانواده های بی سرپرست یک وظیفه است که هر مسلمانی باید آن را انجام دهد، این رسالت باید توسط مسلمانان به عنوان یک کار پسندیده انجام شود تا خدای بزرگ جزای آن را در آن دنیا انجام دهد.

دایی درباره اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در فوتبال ما مطرح می شود اما پس از گذشت مدتی تکذیب می گردد، گفت: متاسفانه اگر دقت کنید خیلی ها در رسانه ها نیستند و دوست دارند به هر طریقی که شده خود را در رسانه ها نشان دهند و حرفی بزنند تا بگویند ما هم هستیم.

وی افزود: این افراد نمی توانند صحبت های فنی کنند اما برای مطرح کردن خودشان با برخی مسائل تلاش می کنند که خود را نشان دهند. شما به بازی اخیر به دقت نگاه کنید همه روزنامه ها و تلویزیون به خوبی به آن پرداختند اما این وسط بعضی ها مسائلی را مطرح می کنند که معلوم نیست در این ماجرا هستند یا نه. من گفتم شاید خیلی ها هستند که چشم خود را می بندند و دهانشان را باز می کنند. مطمئن باشید من این دفعه آنقدر اساسی این موضوع را پیگیری می کنم که خودشان و همه لذت ببرند. مطمئن باشید اگر آقایان یکی از حرف هایشان را ثابت کنند دیگر در این فوتبال نمی مانم، امیدوارم که آقایان نیز این طور باشند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری که مایلی کهن گفته پرسپولیس امسال با 50 میلیارد تومان بسته شده، گفت: رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است و می تواند درباره همه چیز توضیح دهد. این هم جزو صحبت هایی است که آقایان بدون اطلاعات حرف می زنند وقتی می گویند دایی 5 میلیارد و 100 میلیون تومان قراردادش است و یا برادر او 300 میلیون گرفته، درباره بقیه آن خودتان قضاوت کنید.

در همین هنگام بود که رویانیان گفت: به نظرم این ارقام را ضربدر 10 کردند.

دایی افزود: من کاری ندارم که رقم ها ضربدر 10 شده یا 20 من می گویم 50 میلیارد است یا حتی مبلغ بیشتری باید مطرح شود، اینها فقط می خواهند اذهان عمومی را منحرف کنند و یکسری اتهامات به مسائل شخصی و خود افراد وارد کنند اما مردم باهوشند و همه چیز را می دانند، آقایان می خواهند با افکار عمومی بازی کنند.

دایی ادامه داد: در قشری که توقع دارد همه به او احترام بگذارند این جور مسائل قابل قبول نیست مطمئن باشید تمام این مسائل را ریز به ریز پیگیری می کنم این دفعه یک بار گفتم باز هم می گویم حتما در خدمت مقامات قضایی خواهم بود تا صحبت های دروغ آقایان را که حرف زدند و یکسری مسائل را به قوه قضائیه ربط می دهند و اداره مالیات و حتی بی احترامی می کنند پیگیری خواهم کرد. آقایان که به دایی تهمت می زنند، به هر جا که دوست دارند تهمت می زنند، مگر بی حساب و کتاب است؟ آقایان به خانواده و برادرم اتهام زدند مثل اینکه آقایان یادشان رفته مربی سایپا بودند مشاور حقوقی باشگاه بودند، در تیم ملی چه کسی زمانی که من بازی می کردم دکتر تیم ملی زمان آقایان بود؟ مثل اینکه یادشان رفته من به آقایان می گویم نه تنها من و برادرم، هر کسی دیگر که باشد اگر توانایی فنی اش خوب باشد از آن استفاده می کنم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: هر کس با من کار می کند مطمئن باشید بر اساس استعداد و لیاقتش در فوتبال است. اگر بخواهیم همه فوتبالیست های معروف، سرمربی یا مدیر بشوند این طور باشد باید فاتحه مورینیو را خواند که اصلا فوتبال بازی نکرده است برادر من همیشه در فوتبال من نقش داشته و با همدیگر کارمان را شروع کردیم اما به خاطر یک سری اتفاقات ایشان نتوانست پیشرفت کند اما من به تهران آمدم و کارم را کردم البته برادرم به دنبال درس خواندن رفت و در بابل کار خود را دنبال کرد. به نظرم آقایان خیلی اشتباه می کنند.

وی افزود: آقایان کاغذ مالیاتی خود را نشان می دهند، من در سال 87 و 88 یک فرد نمونه مالیاتی شدم و حتی تلویزیون هم لطف کرد آن رانشان داد ایشان دق و دلی آن سال را دارد، شما نگاه کنید مگر مدرک مالیاتی چیزی است که آقایان در نشست مطبوعاتی آن را در جیب خود داشته باشند. آقایان حرکت خنده داری را انجام می دهند که واقعا حرف زدن در موردش سخت است.

وی یادآور شد: سوال من اینجاست اصلا آقای داور چرا ایشان را اخراج نکرد این آقا در صحبت هایش از برخی داوران حمایت می کند، چرا می گوید مشکل ما با این آقای داور مربوط به سه سال پیش است. پس حتما با این داور در تماس است. مثل اینکه ما همه باید برویم دوش بگیریم و از همه لحاظ تمیز شویم اگه به قول شما مشکل این آقای داور با ما مربوط به سه سال پیش است در همان موقع هم این آقا تخلف کرده شما باید بدانی، کاری که در زمین می کنی نشان دهنده شخصیت شماست. من هم بلدم روی نیمکت بنشینم و خودم را به مظلوم نمایی بزنم و تکان نخورم و دستیارم را کنار زمین بفرستم در آن صحنه ای که این آقا به طرف من آمد من مانده ام چرا تیم داوری ایشان را اخراج نکرد من در محوطه فنی خودم کارم را انجام می دادم در یک صحنه مشکوک من الان هم می گویم توپ اوت شده بود داور کنار نگرفت و در حالت طبیعی همان توپ مانده بود به گل تبدیل شود. من هم اعتراض کردم.

دایی یادآور شد: نمی دانم چه شد یک هو این آقا به سمت من آمد البته برخی آقایان گفته اند به عنوان وکیل آقایان که باغ دو میلیاردی خود را اگر حرف هایم را ثابت کنم به من می دهند من می گویم این باغ مبارک خودتان. ان شاءالله خدا به شما بیشتر بدهد. آقایان باغ دو میلیاردی که هیچ علی دایی خودش را به باغ 20 میلیاردی هم نفروخته است. پولی که به دست آوردم پول حلال است، علی دایی اگر بهترین را سوار نشود و نداشته باشد چه کسی داشته باشد؟ من کسی هستم که خودم زحمت کشیدم از صفر شروع کردم یک ریال پول حرام به گواه خدای بزرگ به زندگی ام از موقعی که خودم را شناختم یعنی 13 سالگی کار کردم، نیاوردم الان هم عشق من فوتبال است و کار می کنم.

وی خاطرنشان کرد: شاید کار اصلی من فوتبال نباشد اما در کنار فوتبال کارهای دیگر هم می کنم اما هر کدام در چارچوب خودش. امروز سخنگوی ایشان صحبت هایی کرده و گفته من زمان روحانی سرمربی پرسپولیس شدم این در حالی است که من چند جلسه با روحانی داشتم و اصلا پیشنهادهای ایشان را علیرغم احترامی که برایشان قائل بودم قبول نکردم. من زمانی سرمربی پرسپولیس شدم که آقای وکیل، دکتر شما رأس کار بود زمانی کارم را شروع کردم که دکتر آقایان رئیس جمهور بود. من هیچ وقت یادم نمی رود بر سر تمرین انتخابات را توسط یک تلویزیون دنبال می کردم و می خواستیم بدانیم که کدام فرد چقدر رای آورده؟ این کار ما در هنگام انتخابات بود.

دایی در پایان تاکید کرد: آقایان شما که اطلاعی ندارید حرف نزنید. مگر می شود 5 میلیارد به علی دایی داد؟ اگر بر اساس توانایی فنی باشد آقایان اگر یک بگیرند دایی باید صد بگیرد. البته این آقا در مصاحبه اش گفته که من در آمریکا بودم ولی با من قرارداد نوشتند پسر خوب عزیز من، پاسپورت من زنده و ظاهر است، می توانم به همه رسانه ها آن را نشان دهم که من کجا بودم و جه می کردم. سوالم اینجاست که شما که اطلاعات ندارید چرا حرف می زنید؟ دوست دارم کسی علیه من صحبت کند که اطلاعات لازم را داشته باشد. کسی دوست دارم درباره ام صحبت کند که اطلاعات لازم را در این باره داشته باشد و بداند حرفش چیست. آقایان فقط دهان شان را باز کردند چشمان را بستند و حرف می زنند، مطمئن باشید همه را پیگیر می کنم و آقایان بیایند و حرف هایشان را ثابت کنند. علی دایی به راحتی از این فوتبال می رود البته باید این را بگویم من کاری ندارم که آقایان نظرشان این است که پرسپولیسی هستند اما من نیستم حالا هر چه می خواهد باشد، من کاری به این حرف ها ندارم پرسپولیسی بودن احتیاج به جار زدن ندارد ایشان مشکلش از جا و مسائل دیگری است که کم کم بروز می دهد، من کاری به این حرف ها ندارم هر چی دوست دارد بگوید و این آخرین حرف هایم است که درباره این آقا قبل از دستگاه قضایی می زنم. ما در دستگاه قضایی ان شاءالله پاسخگوی حرف های خودمان خواهیم بود. من آخرین حرفم این است که در هر تیمی که مربیگیری کنم به آن تیم غیرت و تعصب دارم. خودم را به مظلوم نمایی نمی زنم و دنبال این نیستم که به جای خوشحالی فیلم بازی کنم. با تمام وجودم برای تیمم خوشحالی می کنم اما مثل آقایان نمی گویم من پرسپولیسی ام اما به دنبال مسائل دیگر بروم. آقا اگر شما پرسپولیسی هستید این را بدانید که من الان سرمربی پرسپولیس هستم به نظرم آن گل دقایق آخر باعث شد صحبت های آتشی و آتش آقایان بیشتر شود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/45414
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-1

آلومینیوم

پرسپولیس

پنج‌شنبه, 26 بهمن
ساعت 17:15

ورزشگاه : امام خمینی اراک

داور : بیژن حیدری

نظرسنجی

به نظر شما اوسمار در ادامه لیگ موفق خواهد بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 4
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 17 لیگ برتر

چهارشنبه, 02 اسفند

گل گهر - پیکان 14:30
استقلال خوزستان - آلومینیوم 16:00
نساجی - مس رفسنجان 16:30
پرسپولیس - تراکتور 17:15

پنج‌شنبه, 03 اسفند

هوادار - شمس آذر 15:00
صنعت نفت - فولاد 16:00
ملوان - استقلال 17:15
سپاهان - ذوب آهن تعویق

یک هشتم جام حذفی

یکشنبه, 20 اسفند

پرسپولیس - نفت و گاز گچساران تعویق

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 16 15 35
2 سپاهان 15 18 31
3 پرسپولیس 16 8 30
4 تراکتور 15 11 28
5 ملوان 16 9 27
6 گل گهر 16 8 26
7 ذوب آهن 16 2 25
8 آلومینیوم 16 -1 25
9 شمس آذر 16 4 21
10 مس رفسنجان 16 -9 16
11 هوادار 16 -6 15
12 فولاد 16 -15 15
13 پیکان 16 -9 12
14 نساجی 16 -11 11
15 صنعت نفت 16 -14 11
16 استقلال خوزستان 16 -10 9
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال