ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

دایی: کجای دنیا سخنگوی ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

10 سال پیش

دایی: کجای دنیا سخنگوی وزارتخانه به درآمد فوتبالیست اعتراض می کند/ با پشت مردم قایم شدن کاری درست نمی شود

ارتش سرخ دات کام :
دایی: کجای دنیا سخنگوی وزارتخانه به درآمد فوتبالیست اعتراض می کند/ با پشت مردم قایم شدن کاری درست نمی شود
علی دایی پس از تساوی 2 بر 2 مقابل راه آهن و از دست دادن فرصت صدرنشینی در نشست خبری گفت: فکر می کنم امروز دو گل خیلی بد خوردیم همانطور که گفتیم می توانستیم به صدر جدول برسیم اما با دست خودمان همه چیز را خراب کردیم و در نیمه اول و دوم  موقعیت گل زیاد داشتیم اما طبیعت فوتبال همین است گل نزدیم و دو گل روی اشتباه های خودمان خوردیم تیمی که گل نزند همین است و با دست خودمان ، خودمان را از قهرمانی دور کردیم. هواداران به عشق قهرمانی آماده بودند می توانستیم بهتر بازی کنیم در نیمه اول  و دوم از چند بازیکن تیم اصلا راضی نبودیم. هرچند می توانستیم گل های بیشتری بزنیم تا با حاشیه امنیت دقایق پایانی را دنبال کنیم.

دایی در مورد مسایل حاشیه ای اخیر که به وجود آمده است،گفت: با نظر شما موافقم این مسایل تاثیرگذار است و تیمی که می خواهد قهرمان شود اولین لازمه اش آرامش است و کادر و بازیکنان باید آرامش داشته باشند اما من دنبال مسایل دیگر نیستم ما در میدان اشتباه کردیم. اما رفتارهای دوگانه در مورد تیمی که برای وزارتخانه است را نگاه کنید صحبت هایی که انجام دادند و من فقط می توانم ابراز تاسف کنم. اگر فوتبالیست میلیاردی می گیرد یک نفر که از ورزش سر دربیاورد اینگونه حرف نمی زند. بدهی 70 میلیاردی پرسپولیس ثمره چیست این مدیران را چه کسی انتخاب کرده است؟ مگر این مدیران را مردم انتخاب کرده اند که دم از مردم می زنید؟ اگر پرسپولیس 70 میلیارد بدهکار است این بدهی را مدیرانی به بار آوردند که از ورزش و فوتبال سررشته نداشتند  و شما این مدیران را انتخاب کردید. قیمت بازیکنان را چه کسی بالا برده است اگر شما از این مسئله ناراحت هستید که مدیران شما این کار را کردند. متاسفانه زمانی که عابدینی و محلوجی تیم را خصوصی کرده بودند دولت شکایت کرد و دوباره از حالت خصوصی در آوردند. چطور منافع اجتماعی تیم مال شما باشد اما نمی خواهید برایش خرج کنید. متاسفانه همه می گویند یکی دو میلیون و یکی یک میلیون حقوق می گیرد در همه دنیا این مسایل هست.

وی ادامه داد: کجای دنیا دیدید که سخنگوی یک وزارتخانه حرف بزند و به درآمد فوتبالیست اعتراض کند؟ به همه بخش های مختلف جامعه نیاز است و یک پزشک متخصص عمل جراحی را 50 میلیون می گیرد ولی یک نفر دیگر همان عمل را 2 میلیون را می گیرد. چون فوتبالیست به مردم نشاط می دهد باید دستمزدش را بگیرد. تنها فوتبال توانسته مردم را به خیابان بکشاند در رشته های دیگر قهرمان شدیم اما آیا مردم به خیابان ریختند. همین صعود به جام جهانی باعث شد مردم به خیابان ها بریزند و شادی کنند. بازی با آمریکا و استرالیا را در نظر بگیرید. وقتی ورزشگاه 100 هزار نفری می سازند یعنی ویژگی خاص خودش را دارد و در همه جای دنیا شرایط فوتبال همین است ولی ما مسایل را بیان می کنیم که با جو ورزش سازگار نیست. یک سوال دارم اگر پولی دادند که مال پرسپولیس است و شرطی برایش نگذاشته اند چرا مدام یک جور مختلف حرف می زنند به همه 50 درصد بدهید و به کادر فنی ندهید پس این ها شرط نیست چرا شما به افرادی که دنبال اجاره کردن باشگاه بودند و نتوانستند اجاره بدهید. زیرا کسی که می خواهد خرج کند باید خودش هیات مدیره را انتخاب کند. یک شرکت 28 اسفند آمده بود 5 میلیارد چک بانکی بانک پاسارگاد آورده بود و 7 میلیارد هم اردیبهشت آورده بود و  30 میلیارد هم برای فصل بعد پرداخت می کرد اما آخر سر نتوانستند برند پرسپولیس را به قرارداد ضمیمه کنند زیرا برند پرسپولیس ثبت نشده بود. به همین دلیل 42 میلیارد برای یک سال از دست رفت. سوالم این است که چرا هر کسی آمد پرسپولیس را بگیرد و بخرد یا اجاره کند می گویید پرسپولیس 12 میلیارد بدهکار است اما اکنون می گویید سه چهار میلیارد بدهی دارد. اگر این پول مال پرسپولیس بوده چرا تا الان این پول تقسیم نشده بعد از این پول بدهید چه فایده ای دارد نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. متاسفم که چنین چیزهای را عنوان می کنند. به مشتری می گویند 12 میلیارد بدهکار است اما برای خودشان 3 -4 میلیارد بدهکار است. خود خادم بعد از اینکه نتوانستند برند پرسپولیس را بیاورند گفت 2 میلیارد الان می دهیم و 2 میلیارد هم برای اردیبهشت می دهیم ولی بازیکنان بگویند ما تمام پول را گرفته ایم. اگر من دروغ می گویم خود خادم بگوید. مدیر عامل برای پرسپولیس گذاشته اید و او با بازیکنان قرارداد امضا کرده است.  مدیران خصوصی دلشان برای پرسپولیس می سوزد اما مدیران دولتی حسابرسی نشده است. حساب و کتاب را به مردم بگویید که چطور بدهی پرسپولیس 70 میلیارد شده است. کسی که مردم را دوست دارد بگوید اگر پرسپولیس پیروز می شد می دانید چند میلیون مردم خوشحال می شدند با شعار دادن و پشت مردم قایم شدن کاری درست نمی شود.

وی تصریح کرد: با این مسایل بازیکنان را داغان کردند اما نتیجه بازی ربطی به این مسایل ندارد.

دایی در مورد اینکه وزارت ورزش گفته بازیکنان پرسپولیس زیاد پول گرفته اند گفت: آمار اشتباه است با چند مدیر باشگاه و بازیکن تماس گرفتم و باور نمی کنید که پرسپولیس کمترین پول را گرفته است. ذوب آهن 70 درصد نفت تهران 80 درصد سایپا 60  درصد پول به بازیکنان داده است و ما جز تیمی بودیم که کمترین پرداختی را داشتند. راه آهن و داماش 30 تا 35 درصد و صبا 30 درصد و پرسپولیس بین 40 تا 50 درصد پول گرفته اند کسانی که آمار می دهند بروند بررسی کنند و بعد این صحبت ها را بکنند.

دایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شعار بی غیرت علیه بازیکنان در پایان بازی سر داده شد، گفت: بچه ها زحمت کشیدند و تلاش کردند و خودم قبول ندارم که بازیکنان بی غیرت هستند آنها باغیرت هستند و بدون اینکه کسی بالای سرمان باشد همه جوره تنها بودیم. مردم حق دارند دوست داشتند ما پیروز شویم. اگر می گوییم مردم صاحب اصلی تیم هستند حق دارند اگر یک نفر در ورزشگاه شروع کند بقیه هم می گویند اما در بیرون ورزشگاه این مسایل نیست.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/50976
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-1

آلومینیوم

پرسپولیس

پنج‌شنبه, 26 بهمن
ساعت 17:15

ورزشگاه : امام خمینی اراک

داور : بیژن حیدری

نظرسنجی

به نظر شما اوسمار در ادامه لیگ موفق خواهد بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 4
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 17 لیگ برتر

چهارشنبه, 02 اسفند

گل گهر - پیکان 14:30
استقلال خوزستان - آلومینیوم 16:00
نساجی - مس رفسنجان 16:30
پرسپولیس - تراکتور 17:15

پنج‌شنبه, 03 اسفند

هوادار - شمس آذر 15:00
صنعت نفت - فولاد 16:00
ملوان - استقلال 17:15
سپاهان - ذوب آهن تعویق

یک هشتم جام حذفی

یکشنبه, 20 اسفند

پرسپولیس - نفت و گاز گچساران تعویق

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 16 15 35
2 سپاهان 15 18 31
3 پرسپولیس 16 8 30
4 تراکتور 15 11 28
5 ملوان 16 9 27
6 گل گهر 16 8 26
7 ذوب آهن 16 2 25
8 آلومینیوم 16 -1 25
9 شمس آذر 16 4 21
10 مس رفسنجان 16 -9 16
11 هوادار 16 -6 15
12 فولاد 16 -15 15
13 پیکان 16 -9 12
14 نساجی 16 -11 11
15 صنعت نفت 16 -14 11
16 استقلال خوزستان 16 -10 9
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال