ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

درخشان: پرسپولیس با چن ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 7 اظهار نظر

-

3 هفته پیش

درخشان: پرسپولیس با چنگ و دندان بازی کرد و ۳ امتیاز گرفت

ارتش سرخ دات کام :
درخشان: پرسپولیس با چنگ و دندان بازی کرد و ۳ امتیاز گرفت
پیشکسوت پرسپولیس گفت: همین که پرسپولیس می‌برد و صدرنشین است یعنی این تیم و کادرفنی کار خودش را خوب انجام داده است.

سرمربی سابق پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم در دیدار با ذوب آهن با تمام وجود بازی کرد تا ۳ امتیاز را کسب کند. حمید درخشان ضمن بیان این موضوع می‌گوید: واقعا پرسپولیس با چنگ و دندان بازی کرد تا ۳ امتیاز را کسب کند. ذوب آهن از جمله تیم‌هایی است که خیلی خوب دفاع می‌کند و سخت گل می‌خورد اما بازیکنان پرسپولیس توانستند دروازه این تیم را باز کنند و به ۳ امتیاز برسند. نیمه اول نسبتا متعادل بود و ذوبی‌ها روی ضد حملا خطراتی متوجه دروازه پرسپولیس کردند که با واکنش خوب علیرضا بیرانوند مهار شد اما نیمه دوم حکایت متفاوتی داشت. پرسپولیس ابتکار عمل را به دست گرفته بود و توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد. در نیمه دوم شاهد بازی یک طرفه ای بودیم و خود مهدی تارتار هم اعتراف کرد زور تیمش به پرسپولیس نرسیده است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه شکست استقلال برابر سپاهان چه تأثیری روی بازی با ذوب آهن داشته است نیز تصریح می‌کند: شک نکنید تأثیرگذار بوده است. استقلال که باخت عزم پرسپولیس برای شکست دادن ذوب آهن جزم شد. همیشه این طور بوده و نتایج هر یک از دو تیم روی دیگری تأثیرگذاشته است. پرسپولیس می‌دانست با این پیروزی فاصله خود در صدر جدول را با مدعیان به ویژه استقلال بیشتر می‌کند و به همین خاطر با انگیزه بیشتری دوید، جنگید و تلاش کرد تا به گل رسید.

حمید درخشان درمورد پیروزی اقتصادی پرسپولیس نیز می‌گوید: پیروزی، پیروزی است و حالا با اختلاف یک گل یا چند گل باشد. پرسپولیس می‌توانست در دیدار با ذوب آهن گل‌های بیشتری هم بزند اما در نهایت با گل امید عالیشاه برنده شد. این برد هم ارزشمند بود و ۳ امتیاز به امتیازات پرسپولیس اضافه کرد. این حرف‌ها به نظر من چندان معنایی ندارد. همین که پرسپولیس می‌برد و صدرنشین است یعنی این تیم و کادرفنی کار خودش را خوب انجام داده است.

او ضمن اشاره به گل امید عالیشاه آن هم با ضربه سر، یادآور می‌شود: امید عالیشاه برخلاف جثه نسبتا کوچک خود جهش‌های فوق العاده ای دارد و خاطرم هست در یک دربی که من سرمربی پرسپولیس بودم و ۲ بریک بردیم با ضربه سر گل زیبایی زد. او بچه شمال کشور و مازندران است و معمولا بچه‌های خطه مازندران از کودکی والیبال بازی می‌کنند و جهش‌های بلندی دارند. امید عالیشاه هم در دیدار با ذوب آهن بازی زیبایی ارائه داد و یک گل تماشایی هم زد. او در حال حاضر کاپیتان اول پرسپولیس محسوب می‌شود و به خوبی توانست نقش کاپیتانی را نیز بازی کرد و تأثیرگذار ظاهر شود.

درخشان در خصوص بدون تماشاگر بودن بازی دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان نیز خاطرنشان می‌کند: علیرضا بیرانوند قبل از این دیدار حرف قشنگی زد و گفت که بازی بدون تماشاگر مثل بازی دوستانه است. من حق را به بیرانوند می‌دهم و شنیدم مهدی تاج رئیس فدراسیون به دنبال آن است که ادامه مسابقات با تماشاگر دنبال شود. فوتبال با تماشاگر زنده است و جذابیت دارد و امیدواریم هر چه زودتر این امکان فراهم شود. زمانی که ما بازی می‌کردیم بیشترین انرژی را از تماشاگران پرسپولیسی در استادیوم می‌گرفتیم. وقتی وارد ورزشگاه می‌شدیم و می‌دیدیم استادیوم پُر و مملو از جمعیت است روحیه مضاعف پیدا می‌کردیم. یکی از دلایل انتخاب پرسپولیس و همین طور استقلال از گذشته تا امروز داشتن تماشاگر پرتعدا در مسابقات و تشویق‌های آنهاست. بنابراین این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

حمید درخشان در مورد فاصله ۵ امتیازی پرسپولیس با تیم دوم جدول سپاهان نیز عنوان می‌کند: این فاصله به اعتقاد من نه تنها باید حفظ بلکه اضافه شود. ۵ امتیاز حاشیه امنیت خوبی است اما باید افزوده شود. سپاهان اصفهان هم تیم پرمهره ای است که با پیروزی برابر استقلال روحیه گرفته و می‌تواند در ادامه خطرناک باشد. البته به اعتقاد من کافی است پرسپولیس خودش باشد و اصلا نباید به نتایج سایر تیم‌ها توجه کند. اگر حواس پرسپولیس بخواهد دائم روی حریفان باشد تمرکز خود را از دست خواهند داد. البته شکی ندارم یحیی گل محمدی و کادر فنی با تجربه پرسپولیس این موارد را حتما به بازیکنان و به ویژه جوان ترها یادآوری می‌کنند.

او در خصوص دیدار آینده پرسپولیس برابر فولاد خوزستان نیز می‌گوید: قطعا دیدار سختی پیش روی پرسپولیس است. فولاد خوزستان با جواد نکونام تیمی‌است که خیلی سازماندهی شده دفاع می‌کند و بسیار تیم خطرناکی است. به اعتقاد من این دیدار خیلی می‌تواند مهم باشد و سه امتیاز آن برای پرسپولیس حیاتی است. فولاد جزو تیم‌هایی است که می‌تواند و پتانسیل آن را دارد که تیم‌های بزرگ را متوقف کند یا شکست دهد و اگر پرسپولیس برابر این تیم موفق شود می‌تواند مطمئن باشد رقیبان اصلی اش جلوی تیم نکونام امتیاز از دست بدهند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153050
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
فردین کرمی

0

2

3 هفته پیش

فولادتیم سرسخت تکنیکی ومتعصییه ولی دادنش دست این طبل توخالی شاگردکیروش لعنتی وضعیفش کرده نکونام واون اسکناس نسب هیچ پخی نیستن


ع حسین زاده

0

2

3 هفته پیش

پرسپولیس باید تو ۲۰ دقیقه اول چک اول رو به فولاد بزنه، و از اول با مهاجم اصلی خودش یعنی دیاباته بازی رو شروع کنه و فقط برای برد به زمین بره، وقتی صنعت نفت تونست اینقدر به فولاد فشار بیاره و موقعیت خلق کنه، پس پرسپولیس میتونه برنده بازی باشه، فقط باید از حاشیه ای که نیمکت فولاد درست میکنن دوری کنن.


علیرضا حسین پور

0

2

3 هفته پیش

انشالله که میبریم به امید خدا، آمین یارب العالمین،


محمود تاجدینی

0

3

3 هفته پیش

بااین شرایط محکومیم به برد و محکم بازی کردن نیم فصل دوم امتیاز جم کردن هنر میخواد وقطعا تیم ها بیکار نخواهند نشست


احمد نوری اسرمی

0

5

3 هفته پیش

ایشاالله فولاد رو هم میزنیم


mansour soleymani

-3

3

3 هفته پیش

فولاد اگر سخت کوش بود جایگاهش این نبود


امیر سروری

0

8

3 هفته پیش

فولاد تیم سخت کوشی هست بازیاشون این چند سال با هدایت جواد چکش اکثرا کم گل بوده ، ولی خطرناکه فولاد،یحیی و کادرش ب خوبی آنالیز کنن که یک جهش 3 امتیازی دیگه ثبت کنن بچها، ترابی تو اهواز با سرعتش فکر کنم کارو در بیاره واسه یحیی ، عمری هم به امید خدا گل میزنه،ولی نباید روی شیخ و عیسی ریسک کرد بازی فوق سنگینی هست نهایت 10-20 دقیقه پایانی بازیشون بده

بازی های پرسپولیس

2-1

صنعت نفت

پرسپولیس

چهارشنبه, 19 بهمن
ساعت 18:00

ورزشگاه : تختی آبادان

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 شیخ دیاباته 3
3 گئورگی گولسیانی 3
4 محمد عمری 3
5 سعید صادقی 2
6 دانیال اسماعیلی‌فر 2
7 میلاد سرلک 1
8 سینا اسدبیگی 1
9 امید عالیشاه 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 1
2 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

سه شنبه, 18 بهمن

آلومینیوم 2 - 1 مس رفسنجان 15:00
نساجی 1 - 1 پیکان 15:00
استقلال 3 - 1 نفت م.س 15:30
فولاد 0 - 1 سپاهان 18:00

چهارشنبه, 19 بهمن

هوادار 0 - 1 تراکتور 15:00
ذوب آهن 1 - 1 ملوان 15:00
گل گهر 1 - 1 مس کرمان 16:00
صنعت نفت 1 - 2 پرسپولیس 18:00

یک شانزدهم جام حذفی

سه شنبه, 20 دی

پرسپولیس 2(4) - 2(2) ون‌پارس اصفهان 15:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 19 18 39
2 پرسپولیس 19 15 39
3 استقلال 19 11 36
4 تراکتور 19 5 32
5 گل گهر 19 5 31
6 آلومینیوم 19 5 28
7 مس رفسنجان 19 4 25
8 فولاد 19 1 24
9 هوادار 19 -3 22
10 نساجی 19 -4 22
11 ملوان 19 -5 22
12 پیکان 19 -5 21
13 ذوب آهن 19 0 20
14 مس کرمان 19 -7 15
15 صنعت نفت 19 -13 11
16 نفت م.س 19 -27 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال