ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

رحیمی: آقای روحانی! به ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

10 سال پیش

رحیمی: آقای روحانی! به پرسپولیس ورود کن؛برخی نروند افشاگری می کنم/اول من را برکنار کنند بعد دایی را

ارتش سرخ دات کام :
رحیمی: آقای روحانی! به پرسپولیس ورود کن؛برخی نروند افشاگری می کنم/اول من را برکنار کنند بعد دایی را
آنهايي که اخبار پرسپوليس و يا کلاً فوتبال را پيگيري مي کنند به خوبي شاهد اين هستند که در رأس مديريت باشگاه پرسپوليس شکاف بين اعضاي هيئت مديره و مديرعامل ايجاد شده است و البته شايد بهتر است بگوييم اين شکاف از ابتدا هم وجود داشته اما شايد آنهايي که مسئول انتخاب هيئت مديره اين باشگاه مردمي بودند نمي خواستند که اين شکاف را ببينند يا آن را عيان کنند اما اکنون که مسابقات شروع شده و هر شکست و پيروزي ممکن است در خيلي از مسائل اين تيم تأثير بگذارد اين شکاف نمايان شده و البته شايد خيلي دردناک باشد براي باشگاهي مثل پرسپوليس پس از سپري شدن فقط دو هفته از مسابقات اين اختلاف به شکلي عميق خود را نشان دهد. در هر صورت اين اتفاق چه براي آنهايي که تصميم گيرنده پرسپوليس هستند و چه آنهايي که علاقه مند به اين تيم ،خوشايند يا ناخوشايند رخ داده و بايد ديد وزارت ورزش تا چه زماني مي خواهد خود را بابت اين اتفاقات کنار بکشد.

عليرضا رحيمي مديرعامل پرسپوليس که شايد در اين 4 ماه مصاحبه هاي مختلفي درباره اين تيم و باشگاه داشته اما هيچگاه به صورت علني و شفاف پرده از اختلافاتش با برخي از اعضاي هيئت مديره برنداشته بود اما وي در گفت وگویی صحبت هايي مطرح کرد که نشان مي دهد شايد درد پرسپوليس باختن به فولاد نيست بلکه بايد دنبال ريشه درد بود.

روز گذشته سياسي مصاحبه تند و شايد بگوييم عجيبي را عليه دايي انجام داده بود نظرتان در مورد اين صحبت ها چيست؟
مصاحبه را خواندم و متوجه شدم که تمام اين مصاحبه عليه علي دايي است. من در اين 4 ماه بارها از اعضاي هيئت مديره خواهش کردم که مصاحبه نکنند و اگر هم مشکلي مي بينند بهتر است در هيئت مديره مطرح شود نه در رسانه ها. من يک سؤالي از شما دارم،آقاي سياسي دراين مدت مصاحبه هايي متعددي انجام داده است ولي در کجاي دنيا ديده ايد که يک رئيس هيئت مديره اين همه مصاحبه کند؟ اصلاً چرا راه دور برويم مگر ما 16 تيم ليگ برتري نداريم آيا تا به حال ديده ايد رئيس يا اعضاي هيئت مديره تيم هاي حاضر در مسابقات که اين همه مصاحبه کنند آن هم مصاحبه در جهت تضعيف عليه سرمربي و تيم؟

شما فکر مي کنيد اين مصاحبه ها براي رسيدن به هدفي است؟
حتماً مصاحبه مي کنند تا به اهداف خود برسند! من روي صحبتم با آقايان حاضر در مجلس شوراي اسلامي، دولت، قوه قضاييه، وزارت اطلاعات و مردم است که آهاي آقايان! بررسي کنيد که حضور برخي از آقايان در هيئت مديره پرسپوليس با چه هدفي است.

 با اين صحبت ها به نظر مي رسد مشکلات عميقي در باشگاه پرسپوليس است...
من خدمت شما همه چيز را مي گويم، تيمي به من تحويل داده شده که بيش از 100 ميليارد تومان بدهي دارد! سؤال من اين است آقايان مسئول به باشگاه پرسپوليس ورود کنيد و ببينيد برخي از آدم ها با چه اهداف مشکوکي به اين باشگاه آمده اند آيا هدف شان موفقيت پرسپوليس است؟ آيا در جهت کمک به اين تيم کاري کرده اند؟ من 4 ماه است سکوت کرده ام در حالي که برخي از دوستان به شدت مخالف دايي هستند. من در اين 4 ماه به خاطر اينکه بتوانم تيمم را ببندم مجبور به سکوت شدم اما در همان ابتداي راه متوجه شدم که 15 ميليارد تومان از سال گذشته اين باشگاه به بازيکنان بدهي دارد. از سوي براي اينکه بتوانيم تيمم را براي فصل جديد ببندم بايد به بازيکنان پول هم مي دادم.

آيا در هيئت مديره کسي هم موافق صحبت هاي آقاي سياسي است؟
هيچ کس موافق صحبت هاي آقاي سياسي نيست مگر آنهايي که با او هستند!

شما تا به حال اين صحبت ها را با آقاي خادم که نماينده تام الاختيار وزارت ورزش در دو باشگاه پرسپوليس و استقلال است، گفته ايد؟
من خدمت شما همه چيز را مي گويم. به خاطر اينکه به تيم آرامش برگردد و بتوانم برخي از بازيکنان را براي فصل جديد حفظ کنم مجبور به سکوت شدم و قطعاً در آينده راجع به جداشده ها و پولادي صحبت هايم را مطرح مي کنم. اين را مطمئن باشيد اگر هواداران و پيشکسوتان پرسپوليس انتقادي مي کنند همه آنها حق دارند اما آقاي سياسي شما دنبال چه هستيد؟ شما در صحبت ها ي تان مي خواهد فقط علي دايي را بکوبيد. من اين صحبت ها را به وزارت ورزش منتقل کرده ام و همين جا هم اعلام مي کنم من بين ميز و علي دايي، بين پول و علي دايي، بين ورزشکار و علي دايي مطمئن باشيد که سرمربي ام را انتخاب مي کنم. من در سپاهان هم اين روش را داشتم و معتقدم که بايد جايگاه سرمربي حفظ شود. آقاي سياسي بهتر است شما هم بگوييد که چه اهدافي داريد.

چه چيزي باعث شد شما اين همه مدت سکوت کنيد؟
سکوت کردم چون نمي خواستم آرامش تيمم به هم بخورد ولي اگر برخي به همين روش خود ادامه دهند مجبورم که خيلي چيزها را رسانه اي کنم. مي خواهم از يک مسئله اي پرده بردارم که من را دچار کلافگي کرده است. اين پرسپوليس اکنون داراي 4 اسپانسر است که همه آنها هم حق دارند. سه اسپانسر از سال قبل با اين تيم قرارداد بستند و يک اسپانسر هم براي امسال است، از سويي چک هاي اسپانسر در حال برگشت خوردن است. آقاي سياسي شما جز مصاحبه کردن چه کمکي به من کرده ايد؟ تکليف من با اين چهار شکايتي چيست؟ شما بهتر است در مورد مسائل فني صحبت نکنيد و اين مسئله را به اهلش بسپاريد! آقاي سياسي! من خيلي از حرف ها را نمي خواهم باز کنم ولي اين را با قاطعيت مي گوييم اگر وزارت ورزش تا امروز تصميم خود را در مورد من و سياسي نگيرد نامه ايي که به وزير ورزش را نوشته ام منتشر مي کنم.

شما چه نامه اي به وزير نوشته ايد؟
من به وزير ورزش پيشنهاد دادم که تکليف بدهي هاي پيشين پرسپوليس مشخص شود و اين اسپانسرهايي که از سال قبل و امسال براي پرسپوليس در نظر گرفته شده تعيين و تکليف شوند، تيم را به من بدهند بدون اينکه نيازي به پول دولت داشته باشم و من اين باشگاه را اداره مي کنم. هيئت مديره بايد به مديرعامل کمک کند نه اينکه مرتب راجع به سرمربي و شخص دايي حرف بزند. خود هواداران هم همه چيز را مي دانند، علي دايي زحمت کشيده اين فوتبال است، او يک قهرمان ملي است، آقاي سياسي چطور اجازه مي دهي به خودت عليه او صحبت کني؟ شما اگر حرفي در مورد پرسپوليس داريد بايد در هيئت مديره آن را بزنيد. باز هم تأکيد مي کنم نمي خواهم خيلي از مسائل را اکنون بگويم فقط يک نمونه از سنگ اندازي آقايان را مي گويم و اينکه با حضور مدافع کاستاريکايي مخالفت کردند تا تيم تضعيف شود در حالي که من مجوز گرفته ام که 18 ميليارد تومان براي تيم هزينه کنم ولي آقايان به دنبال سنگ اندازي هستند. سؤال من از آقاي سياسي اين است که تو چه فعاليتي براي باشگاه مي کني؟ از بازرسان و دستگاه هاي اطلاعاتي خواهش مي کنم که ورود کنند و پيگيري کنند که يک نفر چطور مي تواند در چند باشگاه دخالت داشته باشد؟! نمي خواهم اسم تيم ها را بياورم ولي اين مسائل آرامش پرسپوليس را به هم زده است. خيلي عوامل به دست هم مي دهند تا تيمي شکست بخورد، من اين تيم را با زحمت جمع کرده ام، وقتي سر تمرين پرسپوليس مي روم و با بازيکنان صحبت مي کنم متوجه مي شوم که خيلي از بازيکنان 700 تا 800 ميليون تومان از اين تيم طلب دارند از سويي اسپانسر پول نمي دهد و بازيکنان هم دنبال طلب خود هستند. آيا با اين وضعيت تيم تضعيف نمي شود؟ خواهش مي کنم وزارت ورزش وضعيت را روشن کند.

آقاي رحيمي هدف برخي در هيئت مديره ظاهراً اين است که علي دايي برکنار شود شما به عنوان مديرعامل چه نظري داريد؟
من به هيچ وجه به حرف برخي از آقايان هيئت مديره آقاي دايي را عوض نمي کنم و اگر روزي تصميم بگيريم که مي خواهم سرمربي ام را عوض کنم خودم اين تشخيص را مي دهم نه اينکه عده اي بخواهند علي دايي را محکوم کنند و به دنبال تحريک کردن باشند، چون برخي فوتبال را نمي شناسند من 4 ماه است که اقسام فشارها را تحمل مي کنم.

فکر نمي کنيد بايد زودتر از اين مشکلات را بازگو مي کرديد؟
اگر زودتر حرف مي زدم نمي توانستم تيم را ببندم، همين حالا هم خيلي از بچه ها به دليل طلبي که دارند ناراحتند. شما فکر مي کنيد چرا پولادي در تمرين حاضر نمي شود؟ يا چرا سيدجلال حسيني با ما تمديد نکرد؟ آقاي سياسي کجا هستيد که به اين سؤالات پاسخ دهيد؟ ولي من به شما مي گويم که پولادي به تمرينات باز مي گردد و من اومانا اين مدافع خارجي را جذب مي کنم. هواداران فراموش نکنند که علي دايي براي اين تيم زحمت کشيده است و ما هميشه به آنها احترام مي گذاريم. شايد بين خيلي از بازيکنان فوتبال و يا فوتبالي ها ناراحتي و قهري در بين باشد اما من به خود اجازه نمي دهم که بين آنها دخالت کنم.آقاي سياسي! شما هم بايد ياد بگيريد که در مورد قهرمان ملي حرف نزنيد. آقايان کاظم پور و سياسي که مي گوييد پرسپوليس ساختار ندارد اگر اين باشگاه ساختار نداشت شما در آن حضور نداشتيد. شما چه ادعايي داريد و فقط هر روز اذيت مي کنيد.

آيا علي دايي هم مثل شما از اين وضعيت به همين اندازه ناراحت است؟
علي دايي هم ناراحت است و شايد همين روزها صدايش دربيايد اما من از او خواهش مي کنم به خاطر تيم صحبت نکند. تا من هستم اجازه نمي دهم به کادر فني و تيم پرسپوليس کوچکترين بي احترامي شود. اين افراد با مصاحبه هاي بي موقع خود آرامش را از سرمربي و تيم من گرفته اند. 4 ماه زمان کمي براي سکوت نيست، آقايانِ اسپانسر با شما هم هستم، وقتي چک خود را برگشت مي زنيد چه کاري از دست من برمي آيد؟ اگر صحبت از اين است که 10 ميليارد تومان به باشگاه پرسپوليس تزريق شده بايد بدانيد که اين تيم از سال قبل فقط به بازيکنان 15 ميليارد بدهي دارد. اين تيم 30 ميليون هوادار دارد. آقايان مسئول، نبايد به راحتي با هواداران بازي شود. مردم بدانند وقتي نمي گذارند پول وارد باشگاه شود من به تنهايي چطور مي توانم اين تيم را ببندم؟ حالا هم که تيم را مي بندم اينقدر همه چيز را به نام خود نزنيد. پس صداقت تان کجا رفته است؟ هرکس غير از من اين 4 ماه در پرسپوليس بود خدا مي داند که چه اتفاقاتي براي اين تيم مي افتاد. من اکنون فقط يک درصد از حرف هايم را زده ام، اگر بخواهم صحبت هايم را باز کنم خداعالم است چه اتفاقاتي مي افتد. رحيمي اين وسط چه گناهي کرده که بين اين همه مشکلات گير کرده است؟ من از خبرنگاران و رسانه ها مي خواهم که در مورد باشگاه پرسپوليس تحقيق کنند و ببينند که در روز چقدر طلبکار به باشگاه مي آيد؟ هرجا که مي روم مي گويند چون پرسپوليس بدحساب است اول پول نقد بدهيد. آژانس ها و هتل ها چک قبول نمي کنند و پول نقد مي خواهند. براي گرفتن هتل براي نيلسون به مشکل خورديم و هتل دار مي گفت پرسپوليس بايد پولش را جلو جلو بدهد. شما ببينيد با تيم ما چه مي کنند فقط کارشان دخالت دخالت دخالت است ولي آقايان، اگر مي خواهيد سرمربي تيم من را برداريد اول بايد من را برکنار کنيد. آقاي روحاني از شما خواهش مي کنم که به مسئله پرسپوليس ورود کنيد. چرا بر اين باشگاه ها نظارت نمي کنيد؟ آقايانِ نمايندگان مجلس، ببينيد در اين تيم ها چه خبر است؟ من در مورد استقلال هم اين نظر را دارم و معتقدم پرسپوليس و استقلال سرمايه هاي کشورمان هستند. به خدا که من تنها هستم، اگر بگذارند کارم را انجام مي دهم و همه مشکلات را خودم حل مي کنم. آقايان بدانيد همين امروز اومانا را خودم جذب مي کنم حتي شده از هواداران پول مي گيرم. اين را بار ديگر تأکيد مي کنم اگر وزارت ورزش امروز وضعيت باشگاه پرسپوليس را رسيدگي نکند حرف هايي که نبايد را مي زنم و افشاگري مي کنم يا برخي از اعضاي هيئت مديره بايد بروند يا اگر آنها نمي روند کسي نمي تواند به سرمربي من بي احترامي کند. باز هم مي گويم اگر وزارت ورزش تکليف بدهي هاي پرسپوليس را مشخص کند من براي اداره باشگاه پرسپوليس هيچ نيازي به بودجه دولت ندارم چون اين باشگاه با اين همه هوادار خودش پول چاپ مي کند.

آقاي رحيمي در مورد شکايت اين 4 اسپانسر بيشتر توضيح دهيد منظورتان از اينکه پيراهن پرسپوليس 4 اسپانسر دارد، چيست؟
از سال گذشته با بانک رسالت به مدت 3 سال و به قيمت 12 ميليارد تومان قرارداد بسته شده است. اسپانسر امسال هم براي پيراهن قرارداد امضا کرده است، از سويي با دو شرکت پاسارگاد و فناپ هم اين قرارداد امضا شده و همه آنها هم حق دارند.

سؤال آخرم در مورد پيام صادقيان است، با توجه به محروميت 3 ماهه او توسط کميته انضباطي فدراسيون فوتبال، تصميم خود باشگاه چيست؟
روزي که من قرار بود با پيام صادقيان قرارداد امضا کنم با او همه صحبت هايم را کردم. به او گفتم که با داور حرف نزند اما صادقيان کمي عصبي است و در رفتارش پرخاش وجود دارد. من روز گذشته به بازيکنان تيم مفصل صحبت کردم و مطمئن باشيد که ديگر در تيم پرسپوليس هيچ بازيکني با داور حرف نمي زند و شما تيم جديدي از پرسپوليس در زمين خواهيد ديد. کميته انضباطي خودمان هم قطعاً تصميم گيري مي کند و ما تا جايي که قانون اجازه دهد براي پيام به دنبال تخفيف هستيم. البته اصلاً نمي خواهيم کار او را توجيه دهيم ولي مي خواهيم به اين بازيکن جوان کمک شود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/54824
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال