ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

رضایی: اگر دیاباته برس ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 12 اظهار نظر

-

5 روز پیش

رضایی: اگر دیاباته برسد خدا باید به استقلالی‌ها رحم کند

ارتش سرخ دات کام :
رضایی: اگر دیاباته برسد خدا باید به استقلالی‌ها رحم کند
پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط شش هفته ابتدایی این تیم و همچنین وضعیت تیم ملی صحبت کرد.

با شیث رضایی پیشکسوت و کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم، صدرنشینی و اتفاقات مربوط به تیم ملی گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

پرسپولیس امسال چند تغییر در پست‌های مختلف داشته و برای اینکه نفرات جدید با هم هماهنگ شوند نیاز به زمان داشت و دیدیم که در دو بازی اخیر این وضعیت تا حد زیادی بهتر از قبل شده بود و مطمئن باشید این موضوع در ادامه بهتر هم خواهد شد و نفرات جدید مثل لوکادیا که دیرتر اضافه شدند با گذشت زمان هماهنگ‌تر می‌شوند و من به تیم امسال خیلی امیدوارم و فکر می‌کنم یکی از بهترین پرسپولیس‌های چند سال اخیر را امسال خواهیم دید.

وی در مورد اینکه چرا تا این میزان تغییرات در تیم ایجاد شد که برایش این همه زمان گذاشته شود، گفت: درست است که بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس هم بازیکنان خوبی بودند و اکثر آنهایی که جدا شدند هم خرید های جدید این تیم بودند ولی خب یک وقت‌هایی یک مجموعه کنار هم نتیجه نمی‌دهند و کار عاقلانه در اینجا این است که تغییرات ایجاد شود و خودم با شناختی که از یحیی گل محمدی دارم می‌دانستم در یک سری پست ها تغییرات اساسی ایجاد خواهد شد. به نظرم استراتژی تیم در نقل و انتقالات مناسب بود و خریدهای خوبی هم با توجه به نقاط ضعف تیم انجام شده است و در همه پست ها شرایط بهتری نسبت به سال قبل داریم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد وضعیت خط دفاع و دروازه این تیم هم توضیح داد: فصل قبل در مقاطعی خصوصاً در نیم فصل دوم شاهد شکنندگی در این ناحیه بودیم و گل های بدی دریافت کردیم. بازهم می‌گویم نفرات قبلی بازیکنان خوب و با کیفیتی وبدند ولی ساختار دفاعی تیم اشکالاتی داشت که با آن نفرات شکل نمی‌گرفت و شاید هرکدام از آنها در یک ساختار دیگر بازیکنان مناسبی بودند ولی کنار هم نتوانستند مجموعه کامل و بی نقصی را شکل دهند. امسال در کنار تغییر نفرات، تغییر ساختار در خط دفاعی را هم شاهد هستیم و این آمار و ارقام خوبی که به ثبت رسیده تا اینجای کار هم به خاطر همین موضوع است.

رضایی در مورد خط حمله و درخشش لوکادیا هم گفت: در خط حمله هم پرسپولیس نیاز به تقویت داشت و فصل قبل که مغانلو رفت و آل کثیر مصدوم شد با کمبود بازیکن در این پست مواجه بودیم و نیاز بود چند بازیکن با کیفیت جذب شود و لوکادیا هم نشان داده که یک مهاجم پا به توپ و چهارچوب شناس است و همان گمشده پرسپولیس محسوب می‌شود و فکر می‌کنم بهترین خرید خارجی چند سال اخیر فوتبال ایران است و اگر اتفاق خاصی مثل مصدومیت و مسائل این چنینی رخ ندهد با اختلاف آقای گل امسال خواهد شد

وی در مورد شانس بالای پرسپولیس برای قهرمانی این فصل خاطرنشان کرد: پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی است و این را بارها گفته‌ام. فصل قبل هم که تیم آن همه مشکلات داشت به نظرم قهرمانی حق پرسپولیس بود ولی به دلایلی که نمی خواهم بازگو کنم این اتفاق رخ نداد. در حال حاضر هم همه شرایط قهرمانی وجود دارد. از کادرفنی خوب و با تجربه تا بازیکنان با کیفیت و عملکرد فنی خوب تیم در مسابقات و اگر با همین فرمان جلو بروند با اختلاف امتیاز بالا قهرمان می‌شوند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد مصدومیت دیاباته هم گفت: واقعاً حیف شد و من منتظر بودم بی صبران تا زوج لوکادیا و دیاباته را ببینم و به نظرم زوج وحشتناکی در خط حمله تشکیل می‌دهند. شنیدم مصدومیتش زیاد جدی نیست و 5-6 هفته دیگر برمی‌گردد و امیدوارم آماده باشد و زودتر به بازی‌ها برسد. خدا را شکر دربی به بعد از جام جهانی موکول شده و فکر می‌کنم با این شرایط به دربی می‌رسد و اگر این اتفاق بیافتد خدا به داد استقلال برسد و باید از زوج دیاباته و لوکادیا در دربی بترسند.

رضایی در پایان با اشاره به تغییرات روی نیمکت تیم ملی و بازگشت کی‌روش هم عنوان کرد: اول باید بگویم رفتاری که با اسکوچیچ کردیم اوج بی انصافی بود ولی ما به این مسائل عادت داریم. همان رفتاری که با ایویچ و ویرا در دوره‌های قبلی انجام شد را با اسکوچیچ هم انجام دادیم. واقعاً اسکوچیچ بهترین نتایج را گرفته بود و نمی‌دانم دلیل برکناری‌اش چیست. در مورد کی‌روش هم باید بگویم خاطره خوشی از او نداریم و یادمان است که لجبازی اش با برانکو و پرسپولیسی‌ها چقدر به تیم ملی ضربه زد و نتیجه‌اش را هم دیدیم خصوصاً در بازی با ژاپن. به هر جهت برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

وی در مورد فهرست کی‌روش برای تیم ملی هم گفت: در این فهرست جای بازیکنانی از پرسپولیس خالی بود. به جز سعید صادقی که مصدوم شد می‌توانستند از اسماعیلی فر هم دعوت کنند چرا که عملکرد فوق العاده‌ای داشته است و نمی‌دانم چرا از او دعوت نشد و امیدوارم برای فهرست نهایی تجدید نظر کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با اینکه تیم ملی در جام جهانی می‌تواند موفق شود یا نه هم توضیح داد: به نظرم حالا که کی‌روش آمده و در این مقطع تغییرات انجام شده باید نتیجه‌اش را ببینیم و به دور بعد صعود کنیم یا حداقل اینکه نتایجی که می‌گیریم بهتر از دوره های قبلی باشد وگرنه این تغییرات در این مقطع توجیهی ندارد. هرچند که در 8 سال حضور کی‌روش در ایران او را دیدیم و نه در جام جهانی موفقیت آنچنانی به دست آورد و نه در دو جام ملت‌ها که در ایران بود توانست کاری انجام بدهد. بازهم آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/151277
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
سعید‌اسدی

0

3

3 روز پیش

نیامده‌مصدوم‌یحی‌یه.‌چیزی‌میدونست‌نمیخواست‌بیا.


ayub2400

-1

1

4 روز پیش

شیث باداون انگولکش از یاد نمیره خخخ با تعصبع


رسول کیانی

0

5

4 روز پیش

هرپیشکسوتی نظرودیدگاه خودش روداره این طبیعت کاره


علیرضا حسین پور

0

5

4 روز پیش

حق اسکوچیچ این نبود، به خدا در حقش نامردی کردند،


حفیظ الله چوبکی ریگی

0

5

4 روز پیش

ایول رضایی عجب حرف های زد تو هم یک زمانی بابای کیسه بودی با اون انگشت جادویبت😂😂درود برتو


حسن مظفری

0

10

4 روز پیش

کری هایی که برای استقلال میخونه ، خیلی باحاله،کلا آدم با اینجور افراد حال میکنه،چون جناحشون مشخصه.


اکبرخزایی

0

9

4 روز پیش

اکبرخزائی ازنهاونددمت گرم آقای شیث استقلال ازاسم پرسپولیس بلرزه میافتدوای به حال که این فصل تیم بهترین خط حمله ودفاع راداردبایدپوشک برای استقلال سفارش بدهندتابه زمین بازی گندنزنند


عرفان قهرمانی

0

9

4 روز پیش

کیسه ها شانس اوردن


احمد نوری اسرمی

0

9

4 روز پیش

نیسان ابی رو به ته دره میفرستیم تا حالش جا بیاد


احمد نوری اسرمی

-1

8

4 روز پیش

حیف شد دیاباته نیست وگرنه کیسه رو عروس درست میکردیم هر چند همین الانم لوکادیای کیسه پاره کن ازشون یه عروس خوشگل مامانی درست میکنه


سید ابراهیم غفاری نیا

0

10

5 روز پیش

من فقط دوست دارم تو دربی محاجمهامون لوکادیا و دیاباته باشن.چی میشههههههه


محمد حسن جلالی

0

10

5 روز پیش

من میگم چرا اینقدر قیمت مای بی بی گرون شده زیاد فروش داره مشتری هاش هم اتفاقن زیاده (کیسه کشها) ایندفعه مای بی بی هم کاری نمیتونه بکنه چون احتمالن شدت فشار از مای بی بی بزنه بیرون عشق فقط پرسپولیس

بازی های پرسپولیس

2-1

نفت م.س

پرسپولیس

شنبه, 19 شهریور
ساعت 20:00

ورزشگاه : بهنام محمدی مسجدسلیمان

داور : سیدرضا مهدوی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

شنبه, 09 مهر

آلومینیوم - ملوان 18:00
نساجی - نفت م.س 18:00
گل گهر - استقلال 18:30
فولاد - مس کرمان 19:00
ذوب آهن - پیکان 19:00

یکشنبه, 10 مهر

هوادار - سپاهان 17:00
پرسپولیس - تراکتور 18:30
صنعت نفت - مس رفسنجان 19:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 6 6 14
2 گل گهر 6 3 12
3 استقلال 6 4 11
4 سپاهان 6 2 9
5 فولاد 5 2 9
6 تراکتور 6 1 8
7 مس رفسنجان 6 1 8
8 نفت م.س 6 0 8
9 پیکان 6 -2 8
10 ذوب آهن 6 0 6
11 نساجی 6 -2 6
12 مس کرمان 6 -1 5
13 هوادار 6 -3 5
14 آلومینیوم 6 -3 5
15 صنعت نفت 6 -4 4
16 ملوان 5 -4 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال