ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

رضایی: زوج دیاباته و ل ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 12 اظهار نظر

-

8 ماه پیش

رضایی: زوج دیاباته و لوکادیا خوراک دربی است!

ارتش سرخ دات کام :
رضایی: زوج دیاباته و لوکادیا خوراک دربی است!
شیث رضایی مدافع پیشین تیم پرسپولیس معتقد است در حق دراگان اسکوچیچ بی انصافی شده است.با شیث رضایی پیشکسوت و کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم، صدرنشینی و اتفاقات مربوط به تیم ملی گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

*پرسپولیس در پایان هفته ششم صدرنشین لیگ است. این فصل را تا اینجا چطور دیدی؟
بار قبل که باهم حرف زدیم، گفتم که از هفته پنجم، ششم به بعد تیم‌ها شکل خواهند گرفت و می‌شود در مورد لیگ صحبت کرد. با توجه به تغییرات پرسپولیس در چند پست، بازیکنان جدید باید با تیم هماهنگ می‌شدند که شدند. با این حال باز هم تیم ما بهتر خواهد شد و کیفیت بازی‌های پرسپولیس بالاتر خواهد رفت. نتایج تیم بسیار امیدوار کننده بوده و از این موضوع خیلی خوشحالم. امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد و هواداران از یک فصل خوب لذت ببرند.

*به نظرت بازیکنان جدیدی که اضافه شدند، توانستند عملکرد خوبی داشته باشند؟
اول باید بگویم که من پیشبینی این نقل و انتقالات را برای پرسپولیس می‌کردم. تیم ما در اکثر پست‌ها در فصل قبل مشکل داشت و با شناختی که از کادرفنی داشتم، حدش می‌زدم شاهد یک خانه تکانی اساسی در تیم باشیم. شرایط امروز پرسپولیس را بخواهیم نسبت به موقعیت مشابه سال گذشته در نظر بگیریم خیلی خوب است و به مراتب از آن شرایط جلوتر هستیم. خریدهای انجام شده خریدهای خوبی هستند و مشخص است با برنامه و استراتژی وارد بازار شده است و به رفع نقاط ضعفش می‌پردازد.
از درون دروازه تا نوک حمله شرایط تیم به مراتب بهتر از سال قبل است و این قضیه بسیار من را امیدوار می‌کند. نفرات جدید که البته بعضی از آن‌ها قبلا هم در پرسپولیس بازی کردند و با تجربه محسوب می‌شوند، شرایط خوبی دارند و تا الان عملکردشان بسیار خوب بود

*در فصل قبل گلر و خط دفاعی پرسپولیس به شدت شکننده بود. با توجه به خریدهای انجام شده در این پست‌ها، به نظرت این مشکل برطرف شد؟
در اینکه نفرات جدید بسیار خوب هستند، شکی نیست.ولی من فکر می‌کنم به جای صحبت از نفرات بهتر است در مورد ساختار تدافعی تیم‌ صحبت کنیم که من هم موافقم فصل گذشته دچار اشکال بود. نفراتی که حضور داشتند شاید هرکدام به تنهایی در یک ساختار دیگر قابلیت‌های بالایی داشته باشند ولی در این سیستم و کنار هم نتوانستند ساختار دفاعی منسجمی‌برای پرسپولیس ایجاد کنند. نفرات جدید هم افراد توانمندی هستند و فکر می‌کنم بتوانند نیاز پرسپولیس را در دفاع تیمی‌برآورده کنند.

*در مورد عملکرد بسیار خوب لوکادیا هم صحبت کن.
خب رزومه این بازیکن خیلی خوب است و در تیم‌های مطرحی بازی کرده است. به نظرم خیلی زود در ترکیب تیم جا افتاد و توانست به پرسپولیس کمک کند. امیدوارم بتواند گل‌های زیادی برای ما بزند. پرسپولیس نیاز به چنین بازیکنی داشت و فکر می‌کنم لوکادیا می‌تواند ستاره لیگ شود.به این می‌گویند یک خرید خارجی خوب. پول خوب می‌دهی و بازیکن باکیفیت به این شکل کار را برای تیمت در می‌آورد. با توجه به قیمت لوکادیا از همان اول مشخص بود که چه فوتبالیست با کیفیتی است. حالا با اضافه شدن دیاباته وضعیت خط حمله ما بهتر از این هم خواهد شد و خدا در دربی به استقلالی‌ها رحم کند. هرچند نمی‌شود از حالا در مورد دربی حرف زد ولی من بی صبرانه منتظر بازی برابر استقلال هستم. به نظرم دیاباته و لوکادیا خوراک دربی هستند و فکر می‌کنم از همین حالا ترس را به جان آن‌ها انداختند.

*صحبت از دربی و استقلال شد. به نظرت رفتارهای ساپینتو کنار زمین غیرعادی نیست؟
غیرعادی برای یک دقیقه است. تعجب می‌کنم که چرا بعد از کلی شلوغ کاری و دعوا کنار خط، نه کسی به او کارت قرمز می‌دهد و نه محروم می‌شود. شاید خیالش راحت است که کسی محرومش نمی‌کند و مثل سال قبل مربیان استقلال از هرگونه محرومیت مبرا هستند. من فکر می‌کنم اگر همین حالا جلوی او را نگیرند، باز هم شاهد تکرار صحنه‌های زشتی مثل کاری که در انزلی کرد، خواهیم بودیم که خیلی بد است. اگر کمیته انضباطی واقعا عادل است و همه را با یک چشم می‌بینید، باید ساپینتو را محروم کند. من فکر می‌کنم اگر جای او، یحیی بود تا حالا ۱۰ جلسه محروم می‌شد.
می‌گویم چطور است حالا که سرمربی استقلال کنار زمین شلوغ کاری می‌کند و با همه دعوا دارد، یحیی را چند جلسه محروم کنند. (با خنده )

*به نظرت پرسپولیس می‌تواند در این فصل قهرمان شود؟
از نظر من و با شرایط فعلی که من از تیم‌های مختلف سراغ دارم، پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود. فصل قبل هم شرایط خاصی ایجاد شد و قهرمانی به نظرم حق پرسپولیس بود. پرسپولیس کادرفنی و بازیکنان باتجربه ای دارد و اصلا به سایر تیم‌ها فکر نمی‌کند. امیدوارم پرسپولیس بتواند لیگ را با قدرت ادامه دهد و در پایان فصل هم قهرمان شود.

*در مورد برکناری اسکوچیچ و بازگشت کی روش چه نظری داری؟
اوج بی انصافی بود. خدای کیروش، خدای اسکوچیچ هم هست و من فکر می‌کنم آه اسکوچیچ تیم ملی را می‌گیرد. رفتارشان با اسکوچیچ خیلی بد بود. من به عنوان کسی که در ۵ رده ملی بازی کردم این را می‌گویم که اسکوچیچ با نتایجی که گرفت، شایسته حضور در نیمکت تیم ملی در جام جهانی بود. یک مربی دیگر باید چه نتایجی می‌گرفت که او را عوض نکنند. به هرحال من آرزوی موفقیت برای تیم ملی می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی کسب کند.

*در دوره قبلی حضور کی روش در تیم ملی، اختلاف او با پرسپولیسی‌ها و برانکو خیلی به چشم آمد. به نظرت این اتفاقات دوباره تکرار خواهد شد؟
آن موقع هم خودش ضرر کرد و نتیجه اش باخت مفتضحانه ۳ بر صفر مقابل ژاپن بود. کی روش به جای تمرکز روی تیم ملی مشغول دعوا با برانکو بود و طبیعی است که هواداران پرسپولیس طرف مربی شان را بگیرند. الان هم اگر بخواهد آن رفتارهای زشت و کارهایش را تکرار کند، با ما طرف است. ما کاری به کار او نداریم ولی اگر بخواهد حرف نامربوطی بزند، ما هم جوابش را خواهیم داد.

*نظرت در مورد لیست جدید تیم ملی و بازیکنانی که از پرسپولیس دعوت شدند، چیست؟
به نظرم به شدت جای دانیال اسماعیلی فر خالی است. دانیال عملکرد بسیار خوبی داشت و خیلی می‌توانست به تیم ملی کمک کند. ضمن اینکه خیلی از این بازیکنان دعوت شده خط خواهند خورد و لژیونرها به اردو اضافه می‌شوند. امیدوارم فقط بازیکنان بر اساس شایستگی و کیفیتشان دعوت شوند.

*به نظرت کی روش در جام جهانی می‌تواند موفق شود؟
جواب سوال شما را با یک مثال می‌دهم. وقتی یک پراید دو بار نمی‌تواند از روی یک پل رد شود و ماشین کشش لازم را ندارد، باید ماشین خودت را عوض کنی و با یک ماشین باکیفیت تر از روی پل عبور کنی. دیگر ما ۸ سال عملکرد او را دیدیم ولی امیدوارم این بار نتایج متفاوت باشد و بتوانیم در جام جهانی موفق باشیم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/151188
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
برای پرسپولیس

0

2

8 ماه پیش

کاربر p.b مرد باش بعد از اینکه هفته ی هفتم یحیی با دو مهاجم بازی کرد همین پیامتو بنویس. گرچه می دونم بعدش تو این برنامه پیدات نمیشه از سوزش


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

2

8 ماه پیش

درود بر ارتش سرخ....


حسن مظفری

-1

4

8 ماه پیش

اقای شیث رضایی آنقدر دوست دارم که میخوام به ممد نصرتی بگم بیاد یه باره دیگه توی ورزشگاه لمسش کنی.


p.b

-5

2

8 ماه پیش

چه فاید وقتی یحیی شجاعت چیدن تیم هجومی نداره .وباین همه مهره هنوز تیم دفاعی میچینه...کلا یحیی دربی باز نیست وهنوز تو دربی خوب بازی نکرده❤❤❤❤❤


امیر رضا فولادی

0

8

8 ماه پیش

کیسه رو از الان جر خورده بدونید


میرسالاری

0

8

8 ماه پیش

به امید هرچه بهترشدن ارتش سرخ آسیا


ahadalhalmasykakavandi

0

9

8 ماه پیش

درود به شیث با تعصب جواب همه پرسش‌ها را گل گفتی.


فردین کرمی

0

8

8 ماه پیش

اون تعویض شیث تواولین دربی وپاره کردن بادبادک ابی روهیچوقت فراموش نمیکنم❤


فردین کرمی

0

7

8 ماه پیش

صددرصدوبه کوری چشم بدخواهان ارتش کبیرسرخ امسال یک سال تاریخی بازهم رقم خواهیم زد


غلام نبی درزاده

0

7

8 ماه پیش

حمایت همه جانبه ازلوکاوشیخ والبته پاکدل وعبدی تادرکنارهم خط اتش بی سابقه ای ایجادبکنن وثمره ش هم به تیم میرسه وهوادارای ارتش سرخ که بییصبرانه منتظرقهرمانی وحضوردرآسیاهستیم


سیدقوام گنجی

0

14

8 ماه پیش

انشاالله بااین خط حمله تودربی کیسه راجررررر میدیم


احمد نوری اسرمی

0

12

8 ماه پیش

درود به شیث عزیز . ایشااله زوج لوکادیا و دیاباته تاریخ سازی میکنه و تمام رکوردهای لیگ رو جابجا میکنه . ولی کفتارکارلوس طوری به خاری و ذلت میوفته که تاج دوباره مشکل قلبی پیدا میکنه و میره

بازی های پرسپولیس

3-1

هوادار

پرسپولیس

پنج‌شنبه, 4 خرداد
ساعت 18:30

ورزشگاه : پاس قوامین

داور : علی صفایی

نظرسنجی

نتیجه دربی صد و یکم؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
4 سیامک نعمتی 1
5 مهدی ترابی 1
6 وحید امیری 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس - استقلال 18:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال