ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

رضایی: ۴ بار از پرسپول ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 10 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

رضایی: ۴ بار از پرسپولیس اخراج شدم اما برگشتم

ارتش سرخ دات کام :
رضایی: ۴ بار از پرسپولیس اخراج شدم اما برگشتم
شیث رضایی کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: می‌دانید چرا لوگوی باشگاه روی سینه و اسم بازیکن در پشت پیراهن زده می‌شود؟ دلیلش این است که باشگاه به مراتب بزرگ‌تر از بازیکن و شخص است.
با شیث رضایی در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

*پرسپولیس بر خلاف پارسال شرایط خوبی دارد و صدرنشین لیگ محسوب می‌شود. به نظرت پرسپولیس این فصل چه فرقی با سال گذشته دارد؟
خب ببینید در کل دنیا، نایب قهرمانی عنوان بدی نیست و نمی‌شود اسمش را ناکامی‌گذاشت. با این حال بعد از کسب ۵ قهرمانی متوالی دیگر چیزی جز قهرمانی هواداران پرسپولیس را راضی نمی‌کرد. توقعات بالا رفته بود و به همین دلیل پرسپولیس فصل قبل به دل هواداران ننشست. البته منکر ضعف‌هایی که سال قبل وجود داشت، نمی‌شوم. پرسپولیس در این فصل در یارگیری فوق العاده کار کرد. بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند و نتیجه اش را کاملا در این فصل می‌بینیم. به لحاظ بدنی تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنانی که به تیم اضافه شدند، خودشان را با قدیمی‌ترها زود وفق دادند که موضوع مهمی‌بود. در مجموع فکر می‌کنم اوضاع پرسپولیس خیلی خوب است و خداراشکر نتایج تیم عالی بوده و از این بابت خیلی خوشحالم.

*چقدر احتمال می‌دهی در این فصل پرسپولیس به قهرمانی برسد؟
در اینکه پرسپولیس بهترین تیم لیگ است و مدعی اصلی قهرمانی به حساب می‌آید، شکی نیست. با این حال اصلا در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و نباید از حالا حرف از قهرمانی زد. بازی‌های زیادی مانده و در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن به مراتب سخت تر از نیم فصل اول است. من فکر می‌کنم چند بازی مهم با تیم‌های مدعی مثل سپاهان، استقلال، تراکتور و گل گهر می‌تواند خیلی تعیین کننده باشد و اگر پرسپولیس در آن بازی‌ها امتیازات خوبی بگیرد، می‌توان به قهرمانی امیدوار بود.

*تو خودت مدافع بودی. نظرت در خصوص عملکرد مدافعان این فصل پرسپولیس چیست؟
به نظرم دفاع تیمی پرسپولیس در این فصل به مراتب بهتر از سال گذشته است. همه مدافعانی که بازی می‌کنند ، شرایط خوبی دارند و عملکردشان عالی بوده است. ضمن اینکه در پشت این مدافعان بهترین گلر ایران حضور دارد که برای خودش یک تیم است. بیرانوند فوق العاده کار کرده و حضورش در پرسپولیس یک نعمت است. پارسال پرسپولیس درون دروازه خیلی ضربه خورد ولی امسال خداراشکر با حضور بیرانوند، شرایط به مراتب بهتر شده است.

*در مورد رفتن لوکادیا چه صحبتی داری؟
ببینید پرسپولیس آنقدر بزرگ است که رفتن یک بازیکن اصلا اهمییتی ندارد و مهم نیست. اینکه او فوتبالیست خوبی بود، قبول است ولی حالا که رفته نباید زانوی غم بغل بگیریم و غصه بخوریم. تیم بازیکنان خوبی دارد که در این چند هفته هم به خوبی جای لوکادیا را پر کردند. مشکلی وجود ندارد و برای رفتن کسی نارارحتی نمی‌کنیم. من همیشه یک حرفی به دوستانم می‌زنم که به نظرم جالب است. می‌دانید چرا لوگوی باشگاه روی سینه و اسم بازیکن در پشت پیراهن زده می‌شود؟ دلیلش این است که باشگاه به مراتب بزرگتر از بازیکن و شخص است. من خودم هرچه دارم از پرسپولیس است و تا روزی که زنده هستم مدیون این تیم و بزرگی اش خواهم بود. اگر کسی من شیث رضایی را در خیابان می‌بیند و به من احترام می‌گذارد، فقط و فقط به خاطر پرسپولیس و بازی کردن برای این تیم است.ما هیچکداممان بدون پرسپولیس چیزی نیستم و پرسپولیس بوده که به ما همه چیز داده است.

*نظرت در مورد جدایی سیامک نعمتی و حامد پاکدل چیست؟
من اول به هر دو بازیکن خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در ادامه زندگی فوتبالی و غیرفوتبالی شان موفق باشند. به هر حال تصمیمی‌است که سرمربی تیم گرفته و همه باید تبعیت کنند. من نمی‌توانم بگویم این تصمیم درست بوده یا غلط. سرمربی تشخیص داده این دو بازیکن جدا شوند و همه باید به نظر یحیی گل محمدی احترام بگذارند. من خودم ۴ بار از پرسپولیس اخراج شدم ولی دوباره برگشتم و برای پرسپولیس بازی کردم. البته از این ۴ بار، فقط یک مرتبه از پرسپولیس جدا شدم ولی سعی کردم آنقدر خوب کار کنم تا دوباره تیمی که عاشقش بودم، من را بخواهد و بتوانم برای تیم محبوبم بازی کنم.

*عیسی آل کثیر به ترکیب پرسپولیس اضافه شد و قرار است یک مهاجم هم جذب شود. به نظرت پرسپولیس باز هم نیاز به بازیکن جدید دارد؟
در مورد عیسی باید بگویم که خوشحالم به تیم برگشت. باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی با توجه به شرایطی که او داشت، لطف بزرگی در حق این بازیکن انجام دادند و اجازه دادند تا قراردادش تمدید شود. عیسی در بازی‌های آسیایی با انگشت شکسته برای ما بازی کرد و گل محمدی هم به خاطر آن لطف آل کثیر و معرفتی که به خرج داد، قبول کرد او دوباره به پرسپولیس برگردد و به نظرم خیلی به عیسی محبت کرد. در مورد بازیکنان جدید که سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد ولی به نظرم در صورت جذب مهاجم، پرسپولیس دیگر به بازیکنی نیاز ندارد و تیم ما تکمیل است.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153092
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
حسین زنده بودی

0

2

2 هفته پیش

عشقی تعصب عشق


فرشاد شیخ الاسلامی

0

2

2 هفته پیش

در طبقه بندی بازیکنای متعصب و تا اندازه ای پرحاشیه در پرسپولیس ، جای شیث رضایی میتونه در کنار بازیکنایی مثل رهبری فرد ، علی انصاریان مرحوم ، مرتضی فنونی زاده و مرتضی کرمانی مقام و مجتبی محرمی قرارداد. اما بلحاظ فنی خیر . اما بازیکن متوسط به بالایی بود .


سید ابراهیم غفاری نیا

0

3

2 هفته پیش

یه خیرابی هست! میگن احتمال داره که سیامک تو پرسپولیس موندگار شه؟راس میگن؟


حسن شاهین

0

4

2 هفته پیش

بازیکن هر چه بیشتر بهتر


امیر سروری

0

7

2 هفته پیش

شیث بازی با الغرافه تو آزادی خیلی خوب فرحناز مجیدی رو انگول کرد لامصب نذاشت تکون بخوره ، بعدشم که فرحناز اخراج شد و بگا رفت


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

4

2 هفته پیش

درود بر تمام زحمت کشان پرسپولیس... شیث هم برای خودش بازیکن جالبی بود...چند تا گل خوب برامون زد...


مرادسلمانی

0

2

2 هفته پیش

باسلام ودرودفراوان به شیث رضایی عزیزآفرین برشما


سید محمد سجادی مهر

0

2

2 هفته پیش

❤❤❤❤❤❤


احمد نوری اسرمی

0

4

2 هفته پیش

حیف شد که حاشیه نذاشت تا شیث برای همیشه تو پرسپولیس بمونه


مهدی شیبک خالقداد

0

1

2 هفته پیش

چطوری خشه رضایی کجایییییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣

بازی های پرسپولیس

2-1

صنعت نفت

پرسپولیس

چهارشنبه, 19 بهمن
ساعت 18:00

ورزشگاه : تختی آبادان

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 شیخ دیاباته 3
3 گئورگی گولسیانی 3
4 محمد عمری 3
5 سعید صادقی 2
6 دانیال اسماعیلی‌فر 2
7 میلاد سرلک 1
8 سینا اسدبیگی 1
9 امید عالیشاه 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 1
2 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

سه شنبه, 18 بهمن

آلومینیوم 2 - 1 مس رفسنجان 15:00
نساجی 1 - 1 پیکان 15:00
استقلال 3 - 1 نفت م.س 15:30
فولاد 0 - 1 سپاهان 18:00

چهارشنبه, 19 بهمن

هوادار 0 - 1 تراکتور 15:00
ذوب آهن 1 - 1 ملوان 15:00
گل گهر 1 - 1 مس کرمان 16:00
صنعت نفت 1 - 2 پرسپولیس 18:00

یک شانزدهم جام حذفی

سه شنبه, 20 دی

پرسپولیس 2(4) - 2(2) ون‌پارس اصفهان 15:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 19 18 39
2 پرسپولیس 19 15 39
3 استقلال 19 11 36
4 تراکتور 19 5 32
5 گل گهر 19 5 31
6 آلومینیوم 19 5 28
7 مس رفسنجان 19 4 25
8 فولاد 19 1 24
9 هوادار 19 -3 22
10 نساجی 19 -4 22
11 ملوان 19 -5 22
12 پیکان 19 -5 21
13 ذوب آهن 19 0 20
14 مس کرمان 19 -7 15
15 صنعت نفت 19 -13 11
16 نفت م.س 19 -27 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال