ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

شیری: خریدهای جدید پرس ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 4 اظهار نظر

-

1 سال پیش

شیری: خریدهای جدید پرسپولیس همه ستون هستند

ارتش سرخ دات کام :
شیری: خریدهای جدید پرسپولیس همه ستون هستند
مجتبی شیری مدافع سابق پرسپولیس معتقد است بی‌سر و صدا بازیکن جذب کردن بهترین روش بازیکن گرفتن و موفقیت در فصل نقل و انتقالات است و در این بین رمز موفقیت بازیکنان جدید در تیم بزرگ و جدید را زود آداپته شدن آنها با سایر بازیکنان هم‌تیمی می‌داند.

*شرایط جذب بازیکنان جدید پرسپولیس را چگونه ارزیابی کردی؟
پرسپولیس بازیکنان خوبی را جذب کرد و دقیقاً بازیکنانی را در پست‌هایی به خدمت گرفت که به آنها نیاز داشت. در این بین پرسپولیس با جذب دو مهاجم فصل نقل و انتقالات را به شکل خیلی خوبی پایان خواهد برد. درمجموع جذب بازیکنان جدید و حضور بی‌سر و صدا در فصل نقل و انتقالات را بهترین روش کاری برای یک تیم می‌دانم که پرسپولیس در این مهم هم تا حدود زیادی موفق بود. در مجموع با جذب دو مهاجم جدید و ششدانگ پرسپولیس به بهترین شکل ممکن فصل نقل و انتقالات را به پایان خواهد رساند.

*بازیکنان جدید در تیم بزرگ موفق خواهند شد؟
در تیم بزرگی مانند پرسپولیس سریع وفق دادن بازیکنان جدید با سایر بازیکنان و هماهنگی‌شان با برنامه‌های سرمربی‌شان خیلی مهم و به نوعی حیاتی است و در این بین بازیکنانی که در این فاز موفق باشند در تیم جدیدشان موفق خواهند بود.

*بازیکنانی که جذب شدند فقط نامی هستند یا در عمل هم می‌توانند موفق شوند؟
پرسپولیس در پست‌هایی بازیکن گرفته که ستون یک تیم محسوب می‌شوند. این پست‌ها هم شامل دروازه، دفاع میانی و هافبک میانی هستند. همه بازیکنانی هم که جذب شدند سابقه بازی در تیم ملی یا تیم‌های خوبی را داشتند و به نوعی مایه بزرگی را دارند و این مسأله را در تیم بزرگی مانند پرسپولیس نیز اجرا خواهند کرد.

*برای لیگ آتی پرسپولیس را مدعی اول قهرمانی می‌دانی؟
در بین تمام مدعیان پرسپولیس بهتر از بقیه عمل کرده و بازیکنان باکیفیت و بزرگتری را جذب کرده که این بازیکنان در زمین هم بزرگی خودشان را نشان خواهند داد و به نظرم پرسپولیس را در بین مدعیان به کاندیدای اصلی قهرمانی تبدیل خواهند ساخت.

*کدام بازیکن در زمین می‌تواند مانند سید جلال ارتباط کلامی لازم را با سایر بازیکنان برقرار سازد؟
سید جلال در قهرمانی‌های قبلی پرسپولیس نقش غیر قابل انکاری داشت و به نظرم در غیاب او بازیکنان باتجربه و ملی‌پوشی که در ترکیب پرسپولیس هستند به بهترین شکل ممکن ارتباط لازم را با بقیه بازیکنان برقرار خواهند کرد و با تجربه بالایی که دارند ارتباط خوب بین خطوط برقرار کرده و حرف‌های مربیان را به بهترین شکل ممکن به بازیکنان انتقال خواهند داد.

*پرسپولیس را برای لیگ آتی تیمی ستاره‌ محور می‌دانی یا تیم محور؟
پرسپولیس ستاره زیاد دارد اما قدرت پرسپولیس بر پایه تیم محوری است و حرکات و موفقیت‌های پرسپولیس بیشتر تیم محور است تا ستاره محور و به نظرم بازیکنان پرسپولیس باز هم مانند شیر در میادین می‌درخشند.

*نقش یحیی را در تیم پرستاره‌اش چگونه ارزیابی می‌کنی؟
یحیی می‌تواند روی همدلی تیمش حساب خاصی باز کند و با اتحاد تیمش و یکدل کردن بازیکنان و ستاره‌هایش نقش پررنگی ایفا کند. در این بین ستاره‌های پرسپولیس با تجربه بالا نقش مهم و کلیدی دارند که می‌توانند خواسته‌های فنی و روحیات تیم محوری را چه به لحاظ روحی و چه فنی در در تیمی که پر از ستاره است جاری و اجرایی سازند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/150558
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
فردین کرمی

0

0

1 سال پیش

انشالا که ظلم پایدارنخواهدماندتواین پنج سال همه فهمیدن که هیچ تیمی تومیدان مبارزه توان رویارویی باپرسپولیسونداره وتیم کیسه شله سوراختوربدکونام وهواداراشون باناجوانمردی تمام این دوساله به کمک دولت کثیف وفاسدجنگ روانی وهرچه که درتوان داشتن برادشمنی باپرسپولیس گذاشتن ومافقط خدابرامون مانده البته خیلی ازهواداران نااگاه خودمون هم سواربرامواج مسموم انهاشدن وخیلی عادی همراهیشون میکنن وتخم تفرقه روبین هواداراوکادرفنی میکارن ماهواداراازدست این حرامزاده هابه ستوه اومدیم ازدست مانع تراشیشون سنگ اندازیشون دیگه خودمون هم نبایدغافل بشیم ونااگاه اونارایاری کنیم مثلامیان هرروزیحیی رابابرانکومقایسه میکنن یامسایل دیگه ومارابه جون هم میندازن به خداقسم به جزیحیی هرکس دیگری اینقدربراش مانع تراشی میکردن میذاشت میرفت الان هم بزرگترین هدفشون اینه که یحیی رادلسردکنن تاپرسپولیس تنهاتربشه وروزبروزضعیفتربشه ولی مامثل کوه پشت تیممون واقایحیی مربی باتعصبمون هستیم ولحظه ای اونوتنهانمیذاریم به کوری چشم تمام بدخواهان ودشمنان ضعیف النفس وناجوانمردپرسپولیس بزرگ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤


۰۰۰۰۰۰

0

0

1 سال پیش

بهترین خرید بیرو جونه❤


محمود مکی

0

3

1 سال پیش

محمود مکی از یــــــــزد.. درسته مدیریت در گرفتن مهاجم خیلی زیاد وقت تلف کرد ولی مهاجم گرفته ولی ایکاش دو نفر باشند من هم گفته های آقای شیری را قبول دارم به امید قهرمانی ارتش سرخ قهرمان انشاالله.


جلال غیاثی

0

6

1 سال پیش

شیری جان چه فایده که این سوء مدیریت باعث شد فرصت جذب مهاجم رو از دست بدیم. دیدی سرشون رو کردن زیر برف ودیگه حرفی از مذاکره و مبارزه و مشاهده نمیزنن؟؟؟ دیگه خیالشون راحت شد لیگ داره شروع میشه این دوسه روز رو هم میرن تعطیلات مهاجم پر.

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال