ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

فنونی‌زاده: انتخاب مرب ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 1 اظهار نظر

-

1 ماه پیش

فنونی‌زاده: انتخاب مربی داخلی نه به صلاح خودش است نه تیم

ارتش سرخ دات کام :
فنونی‌زاده: انتخاب مربی داخلی نه به صلاح خودش است نه تیم
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: فساد توسط برخی مدیران به حدی پیشرفت کرده که پاکسازی آن سال‌ها طول می‌کشد و ریشه فوتبال را سوزانده است.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌گویی، درباره شرایط تیم ملی فوتبال پس از پایان مرحله مقدماتی جام جهانی، اظهار داشت: از نظر من تیم ملی ایران کیفیت سابق را نداشت و وقتی مردم از شرایط راضی نبودند به این معنا است که تیم ملی ما از لحاظ فنی خوب نبوده. امیدوارم کادر فنی تیم ملی بازیکنان را برای انجام دیدار‌های مرحله بعد به خوبی آماده کند.

وی ادامه داد: تیم ملی ایران یک بازی معمولی را مقابل هنگ‌کنگ به نمایش گذاشت و تیمی را که ما می‌توانستیم بدون گل خورده و با به ثمر رساندن گل‌های زیاد شکست دهیم عملکرد نسبتاً ضعیفی را در خطوط دفاعی نشان دادیم. مقابل ازبکستان نیز با توجه به اینکه میزبان بودیم و برگ برنده‌ای، چون هواداران را داشتیم پیروزی کمترین چیزی بود که می‌توانستیم به دست بیاوریم، اما با این تفاسیر مشخص شد که تیم ملی از کیفیت گذشته خود فاصله گرفته است. امیر قلعه‌نویی مربی بسیار توانمندی است و امیدوارم در مسائل فنی روی تیم بیشتر کار کند تا در مراحل بعد به مشکل بر نخوریم.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه تصریح کرد: عجیب است که با وجود چنین کشور پهناوری و وجود استعداد‌های بسیار در رشته فوتبال ما این چنین در خطوط دفاعی و هافبک مشکل داریم. از نظر من دلیل آن این است که برخی گزینه‌های خودشان را مطرح می‌کنند و برخی استعداد‌ها اینگونه به بیراهه می‌روند. در بازی مقابل ازبکستان دیدیم که مهدی طارمی به عقب می‌رفت و توپ گیری می‌کرد. هافبک‌های تیم ملی به سختی مهاجمین را صاحب توپ می‌کنند و برای آن‌ها موقعیت می‌سازند. دفاع‌های مرکزی انگیزه و تمرکز کافی را نداشتند و در آخرین دیدار اورونوف بازیکن ازبکستان به سادگی از بین آن‌ها عبور می‌کرد و به سمت دروازه ایران می‌رفت. با وجود قلعه‌نویی ما قطعاً به جام جهانی صعود می‌کنیم، اما اینکه با شرایط سخت صعود نکنیم باید روی خطوط مختلف به خوبی کار شود چرا که ممکن است به دردسر بیفتیم.

فنونی‌زاده در رابطه با پرسپولیس با بیان اینکه گزینه‌های خارجی و داخلی موجود هستند و باید بهترین تصمیم گرفته شود، عنوان کرد: اوسمار یک مربی حرفه‌ای و کاربلد بود و طی مدتی که با گل‌محمدی کار می‌کرد به خوبی به شرایط لیگ برتر آشنا شد و توانست بهترین نتیجه را طبق تجربه‌ای که کسب کرده بود، به دست بیاورد. پس از رفتن او گزینه‌های داخلی و خارجی زیادی به تیم تحمیل می‌شوند و درویش باید از بین آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کند. در بین گزینه‌های ایرانی تارتار می‌تواند خوب باشد، اما دیگر حرف از ربیعی نزنید چرا که باید مربی انتخاب شود که در حد نام باشگاه باشد. به نظرم اگر مربی ایرانی انتخاب نشود ابتدا به صلاح خودش و سپس به صلاح تیم است، چرا که با توجه به قهرمانی یک مربی خارجی در لیگ برتر، در این مقطع انتظارات از مربی ایرانی بالاست و اگر نتیجه نگیرد مورد هجمه قرار خواهد گرفت.

وی در رابطه با حضور اسکوچیچ روی نیمکت سرخ پوشان، متذکر شد: بهترین گزینه‌ای که اکنون می‌تواند به پرسپولیس کمک کند اسکوچیچ است. او آزمون خود را سال‌ها در لیگ برتر پس داده و کیفیت خوبی دارد. باید دست دلالان را در این موضوع کوتاه کرد چرا که طبق اطلاعاتی که دارم متوجه شدم که اسکوچیچ با کمترین مبلغ ممکن هدایت نوجوانان تیم ملی کرواسی را بر عهده گرفته و دادن مبالغ هنگفت به این مربی به ضرر باشگاه خواهد بود. اکنون که فساد بالا گرفته دلالان به سرعت مشغول تحمیل کردن برخی گزینه‌ها هستند. ماتزاری تنها یک دکان برای دلالان است که یک مربی را معرفی کنند و دودش در چشم هواداران برود. مدیریت باشگاه باید ابتدا طبق منافع باشگاه و سپس خواست هواداران بهترین مربی را انتخاب کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه باید یک کلانتری در فدراسیون فوتبال تأسیس کنند، ادامه داد: فساد تا حدی به ریشه فوتبال ایران نفوذ کرده که با هیچ افشاگری درست نخواهد شد. وقتی برخی این فساد‌ها را می‌بینند و واکنش نشان نمی‌دهند و یا اینکه به خاطر کوچک‌ترین موضوع مجرمی را مجازات می‌کنند، اما مدیری را به خاطر فساد گسترده مجازات نمی‌کنند باید به حال این فوتبال و این عدالت گریست. در گذشته هم چنین فساد‌هایی وجود داشت و برخی داوران نامدار رشوه‌هایی می‌گرفتند که اکنون اثراتش هنوز در فوتبال ایران مانده و برخی دنباله همان‌ها را گرفته‌اند.

فنونی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در این میان بازیکنان و هواداران تنها کسانی هستند که ظلم بسیاری می‌بینند و اگر صدایشان در بیاید جریمه یا محروم می‌شوند. برخی از مدیران ویلموتس را به تیم ملی آوردند و پس از اتفاقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و بزرگ‌ترین ضربه مالی تاریخ فوتبال به کشور، مجدداً پس از برکناری با قدرت به کار خود برگشتند و فساد‌های گسترده‌تری را به وجود آوردند. امیدوارم صندلی مدیریت را در فوتبال ایران پاک کنند و افراد سالم‌تری را در رأس کار قرار دهند، چرا که اگر یک فرد فوتبالی را در رأس کار قرار دهند و فسادی ایجاد شود من خودم اسمم را عوض می‌کنم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/160409
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
حاج ولی جانباز

0

2

1 ماه پیش

❤❤❤❤❤❤فکر کنم منظور آقامرتضی فنونی زاده بزرگوار، این حسین تاج نامرد (هدردهنده بیت المال) است. مانده ام تاج با این همه گندکاری، باز هم به ریاست فدراسیون انتخاب شد! این است مافیای کثیف فوتبال! !!! خوشبختانه مردم فهیم و فوتبال شناس تمام مسائل را درک می کنند و با شعور بالا تحلیل می کنند.❤❤❤❤❤❤

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال