ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

فنونی‌زاده: بازیکنی که ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 10 اظهار نظر

-

4 روز پیش

فنونی‌زاده: بازیکنی که ناز کرد را از باشگاه بیرون کنید

ارتش سرخ دات کام :
فنونی‌زاده: بازیکنی که ناز کرد را از باشگاه بیرون کنید
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درویش باید اقتدار باشگاه را بالا ببرد و بازیکنی که ناز می‌کند را از تیم بیرون کند.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگویی، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در چند هفته گذشته، اظهار داشت: سرخ‌پوشان همواره در لیگ ایران مدعی اول قهرمانی بودند. پرسپولیس فصل آینده ۹۹ درصد قهرمان می‌شود و در بدترین احتمالات نایب قهرمان خواهد شد. ما نباید هیچ گونه استرسی برای بازیکنان داشته باشیم چرا که به پتانسیل و شاکله تیم اعتماد داریم.

وی ادامه داد: از نظر من تنها مدیری که توانسته در پرسپولیس دوام بیاورد درویش است. با توجه به تدابیری که درویش داشته ما توانستیم در این سال‌ها با صلابت مسابقات را به پایان برسانیم. به عنوان یک هوادار می‌گویم پرسپولیس با شرایطی که اکنون دارد در داخل به هیچ عنوان مشکلی نخواهد داشت و باید تلاش کنیم تا در مسابقات آسیایی مقابل حریفان به برتری برسیم. پرسپولیس بعد از ۲ تیم شرقی و ۳ تیم بزرگ عربستانی بهترین تیم آسیاست، اما آنقدر روی لیگ ایران تمرکز کردیم که دیگر تورنمنت‌ها را دست کم گرفتیم و از دست دادیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با تدابیر رضا درویش برای فصل آینده، تصریح کرد: ما در لیگ و آسیا جزو بهترین‌ها هستیم. همانطور که گفته‌ام؛ سرخپوشان بعد از تیم‌های متمول عربستانی و یکی، ۲ تیم شرق آسیا همواره حرف اول را زده. درویش در فصل آینده باید تدابیر لازم را بیندیشد و به صورت همه جانبه از سرمربی جدید حمایت کند.

وی ادامه داد: در کشور آلمان تیمی مثل بایرن مونیخ در ۱۰ سال ۸ قهرمانی به دست می‌آورد و در ۲ دوره موفق نمی‌شود و در همین حال در لیگ قهرمانان اروپا هم جامی به دست نمی‌آورد. با این وجود مدیریت این باشگاه تصمیم می‌گیرد تا مربی خود را عوض کند و کسی را جایگزین کند که بتواند در مقاطع بالاتر قهرمان شود. ما باید تیمی را تشکیل دهیم تا دیگر در آسیا موفق باشیم نه فقط لیگ ایران.

فنونی‌زاده در رابطه با عملکرد گاریدو در لیگ اسپانیا، بیان داشت: بازی‌های لالیگا را همواره دنبال می‌کنم و در این چند وقت اخیر نیز عملکرد گاریدو را در ۲ و ۳ تیم شناخته شده لالیگا که هدایتش را بر عهده داشته مشاهده کردم و به این نتیجه رسیدم که او کارنامه قابل قبولی داشته است. کسی که در لالیگا مربیگری کرده قطعاً در ایران هم می‌تواند با مشاهده فیلم رقابت‌های لیگ برتر شناخت کافی را به دست بیاورد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گاریدو قطعاً می‌داند که سرمربی تیمی شده که بیشترین هوادار حاضر در ورزشگاه را دارد و قطعاً این انتظار را از ما هواداران دارد تا او را حمایت کنیم. مربی‌هایی که در اسپانیا حضور داشتند تفکرات هجومی دارند و قطعاً آن چیزی که ما به دنبال آن هستیم را اجرایی خواهند کرد. بی‌صبرانه منتظر شروع فصل هستم تا عملکرد او را پس از چند بازی ببینم.

وی با بیان اینکه قانون وضع کردند تا سقف قرارداد ۲۲ میلیارد باشد با اینکه بهترین جراح ایران نیز این مقدار پول در نمی‌آورد، عنوان کرد: جدیداً گفتند سقف قرارداد ۲۲ میلیارد است، اما بهترین جراح ایران نیز تا این میزان در یکسال پول در نمی‌آورد! چرا ما باید به یک عده بازیکن بی‌کیفیت این مقدار پول را بدهیم؟ در خصوص بیرانوند نباید ساکت ماند او سال گذشته ۳۲ میلیارد پول گرفت آن هم چون ملی‌پوش است می‌گوییم حق با اوست، اما سال گذشته هیچ کاری برای پرسپولیس نکرد و تقریباً می‌شود گفت که رفیعی دروازه‌بان جوان سرخپوشان عملکرد بهتری داشت.

فنونی‌زاده تصریح کرد: بیرانوند نباید گذشته‌اش را فراموش کند؛ اینکه بیاید و در یک اتاق بنشیند و به زمین و زمان و پیشکسوتان توهین کند اصلاً قابل بخشش نخواهد بود. شما چه گلی به سر هواداران زدید که اکنون زبانتان دراز است؟ مدیریت باشگاه نباید آنقدر به این دست از افراد بها بدهد چرا که ما بازیکنی مانند رفیعی را داریم که به مراتب یک سر و گردن از بیرانوند بهتر است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص این موضوع ادامه داد: کیفیت فوتبال ایران به قدری پایین است که بیرانوند توانسته در سال‌های اخیر خوب کار کند. اگر او در دوره ما بود در هر بازی باید ۶ گل دریافت می‌کرد و زیر سرم می‌رفت! باید این موضوع را در نظر داشته باشد که اگر یک بار دیگر راجع به پیشکسوتان پرسپولیس صحبتی کند به جان نوه‌ام کاری می‌کنم تا با همان اتوبوسی که از میدان آزادی سوار شد و به وسیله پرسپولیس صاحب اسم و رسمی شد، با همان اتوبوس به میدان آزادی برگردد و به گذشته خود فکر کند که از کجا به کجا آمده و اکنون روبروی هواداران میلیونی باشگاه موضع می‌گیرد. بیرانوند در حدی نیست که بخواهد درباره بزرگان پرسپولیس نظر بدهد. او بند کفش دروازه‌بان‌های گذشته پرسپولیس هم نخواهد شد. اکنون هم که تراکتور او را نخواسته و پرسپولیس هم که به هیچ عنوان او را قبول نخواهد کرد؛ نهایتاً شاید گل‌محمدی در فولاد او را بخواهد.

فنونی‌زاده با بیان اینکه در نقل و انتقالات باید روی بازیکنان جوان و با انگیزه سرمایه‌گذاری کنند، متذکر شد: درباره نقل و انتقالات بار‌ها به باشگاه گفتیم که روی جذب لیموچی کار کنند. ما به بازیکنان جوان و آینده‌دار نیاز داریم همانطور که تمامی باشگاه‌های دنیا جوانان را خریداری می‌کنند تا آینده باشگاه را تضمین کنند. متأسفانه روی تعدادی از بازیکنان مسن دست می‌گذاریم. کنعانی‌زادگان را هر کاری کنند باز هم در پرسپولیس خواهد ماند. او هیچ کجا به اندازه پرسپولیس موفق نبوده و هر کجا از جمله ماشین‌سازی و یا استقلال توپ زده عملکرد بسیار ضعیفی ثبت کرده و باید بداند که تا آخر عمر به سرخ پوشان مدیون است و نباید راهی که بیرانوند رفته را ادامه دهد. درویش باید اقتدار باشگاه را بالا ببرد و بازیکنی که ناز می‌کند را از تیم بیرون کند. ما اینکه درویش بخواهد ناز بازیکنی را بکشد قبول نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس به بزرگ کردن بازیکنان معروف است. ترابی در فصل گذشته به هیچ عنوان فوتبال بازی نکرد و همان ۴ بازی پایانی کمی به خودش فشار آورد تا همه بگویند که ترابی چه بازیکنی است! ترابی هم به مقطعی رسیده که دوران افت خود را تجربه می‌کند و از نظر من او تصمیم گرفت که در اوج از پرسپولیس جدا شود. قطعاً هر بازیکنی که از سرخپوشان جدا شود جایگاهش در تیم ملی را هم از دست خواهد داد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیراهن پرسپولیس شاید در بازار ۲۰۰ هزار تومان باشد، اما اگر کسی می‌خواهد در باشگاه آن را به تن کند ۳۰ میلیارد باید هزینه کند. بازیکنی که تعصب ندارد و دلی تصمیم نمی‌گیرد هیچگاه نمی‌تواند زیبایی فوتبال را بچشد. برخی از بازیکنان در تیم قبلی خودشان نهایتاً یک نیمه بازی می‌کردند و میلیاردی پول به جیب می‌زدند و حالا برای پرسپولیس شرط و شروط می‌گذارند و تا به خواسته‌شان نرسند تیم را در فشار می‌گذارند. این نکته را بگویم که عیار برخی بازیکنان در تیم قبلی‌شان مشخص شد و اکنون توسط پرسپولیس بزرگ شدند.

وی‌ با بیان اینکه سرمربی جدید پرسپولیس برای موفقیت باید کادر فنی بزرگی تشکیل دهد، افزود: در لیگ ایران سرمربی موفق است که بدنساز خارجی بیاورد. برخی بازیکنان به طریقی از تمرینات فرار می‌کنند، اما مربی بدنساز حرفه‌ای که حضور داشته باشد بازیکنان را مجبور به تمرین می‌کند. من از جمله پیشکسوتانی بودم که در زمان گذشته با آمدن اوسمار موافقت کردم و پیش بینی من این بود که او قطعاً می‌تواند پرسپولیس را به اوج برساند چرا که کادر فنی خوبی داشت و روی همه چیز نظارت کافی را بر عهده می‌گرفت.

فنونی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: از نظر من باید زودتر تمرینات را شروع کنند و بازیکنان باتجربه تیم تمرینات را به خوبی مدیریت کنند و رهبر تیم در زمان شروع کار گاریدو باشند. خدا را شکر ۷۰ درصد شاکله تیممان حفظ شده است و اگر بخواهیم برای ۳۰ درصدی که از دست دادیم اعتماد به نفس خود را از دست بدهیم بهتر است در مسابقات شرکت نکنیم. باید نام پرسپولیس را بزرگ نگه داریم و لرزه به اندام حریفان بیندازیم. قطعاً اگر همه چیز روی اصول پیش برود ما سالیان سال مدعی قهرمانی خواهیم بود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/160718
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
رضارحیمی

0

1

3 روز پیش

آقامرتضی شمااگرپرسپولیسی هستی این چه حرفی اگرهمه بازیکنان که رفتن وبقیه هم درحال رفتن هستنداگرنتوان بخواسته انهاتوجه کردپس امسال پرسپولیس میماندوحوضش سئوال اینست چطوردیگرتیمهادرحال گرفتن بازیکن اندولی پرسپولیس درحال ازدست دادن بازیکنان


صفر کشوری

-1

1

3 روز پیش

خفه خفه خفه


امیرحسین ۹۲

0

2

3 روز پیش

چشم آقای فنونی زاده! فقط اینو بدونکه خودت باید جاشون بازی کنی چون در جذب بازیکن قفل شده ایم! شاید هم این نکومال عوضی ما را جادو کرده تا هم بازیکنان فراری بشن و هم بازیکن جدید جذب نکنیم!!!😂😂😂 همچنین عبدالکریم را چند مدتی است بفروشیم اما از ترس هواداران فعلا رسانه ای نکنیم.


محمد برم

0

2

3 روز پیش

شما ها دوست داری بازیکنان تیم های دوم تا ششم بیشتر از بازیکنان های قهرمان بگیرنند،، من موندم دلسوز تیم ما هستی ؟!! بازیکنان یکی و یکی داری فراری میدهید از این کارها خوش تان میاید؟!! به تو هر سال قهرمان باشی حاضری از دوم تا ششم کمتر بگیری ؟!! اژ شما پیشکسوت ها البته بعضی آدم به شک می افتت دشمنی یا دوست ؟!!! خدایا خودت هوای تیم محبوبم و هواداران میلیونی اش را داشته باش مثل سال های قبل ، 👈❤


طوفان

-1

2

4 روز پیش

برو گم شو تو هم با تو و برادرت میخواد بازی کنه چرا شما میسوزید بازیکن پول میخواد شغلشه


حامد

-1

1

4 روز پیش

همه رو بندازن بیرون تیم رو‌معمولی کنید آره بعد شما جواب میدی .بیرون گود نشستی واسه خودت عورد میدی


غلامرضا نادرخانی

-1

2

4 روز پیش

دمت گرم آقا مرتضی فقط تویی که حرفت رو رک و بی‌پرده میزنی گاهی با نظراتتون مخالفم ولی هر وقت چیزی گفتی حق بوده درویش نشان دادهجلوی بازیکن و دلال کم نمیاوره وکارشو بلده امیدوارم همین طوری پشت باشگاه باشی تا یه الدنگ مثل بیرانوند که همه چیزش رو از پرسپولیس کبیر داره حرف مفت نزنه وجایگا خودش رو بدونه


جواد پرسپولیس قهرمان

-1

3

4 روز پیش

بازیکنی که عاشق پرسپولیس بیارین پیراهن با پول عوض نمی کنه


جواد پرسپولیس قهرمان

-2

3

4 روز پیش

هرکس دلش باتیم نیست پول مفت میخواد بندازین بیرون


محمد جمعه زاده

-2

3

4 روز پیش

هرکس نازکرد و منت گذاشت با احترام نه با تیپا بندازین بیرون هیچ نلمی بزرگتراز پرسپولیس کبیر نیست

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال