ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

مایلی‌کهن: اولیایی بر ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 4 اظهار نظر

-

6 روز پیش

مایلی‌کهن: اولیایی بر چه اساسی مدیرعامل استقلال شد؟

ارتش سرخ دات کام :
مایلی‌کهن: اولیایی بر چه اساسی مدیرعامل استقلال شد؟
محمد مایلی‌کهن بعد از عمل قلب باز تلاش داشته کمتر درباره فوتبال و ورزش حرف بزند چرا که بعد از پشت سر گذاشتن آن جراحی سنگین شاید بهتر باشد از ناملایمت‌های ورزش و فوتبال کمتر دلخور شده و عصبانی نشود اما سراغ ایشان رفتیم تا درباره اتفاقات اخیر با او صحبت کنیم.

*آقای مایلی‌کهن مشاجره یا مناظره آقایان صدری و اولیایی را دیدید؟
بله یک بخش‌اش را دیدم اما وقتی دیدم دارم اذیت می‌شوم تلویزیون را خاموش کردم. به نظر می‌رسد جدا از بحث تأکید مدیران باشگاه‌ها به ادامه روال قبلی و سند‌سازی، کمیته استیناف و بدوی هم موضوع تغییر آیین‌نامه و نداشتن مهلت سه ماهه را به باشگاه‌ها اعلام نکرده بوده و به نوعی همه در این ماجرا مقصرند.

*شما اگر در این زمینه‌ها و سایر زمینه‌ها حرف راست شنیدید باید تعجب کنید.
به نظر می‌رسد سوء‌مدیریت در باشگاه‌ها و البته رقم خوردن این فاجعه و موارد اینچنینی نقش عمده‌ای داشته که مربوط به مدیران سه چهار سال اخیر در باشگاه می‌شود.

* خب این مدیران را چه کسی انتخاب می‌کند؟
وزیر ورزش. فکر کنم از زمان آقای سلطانی‌فر بود که سازمان تربیت بدنی تبدیل به وزارتخانه شد اما باید برای پیدا کردن عامل اصلی این مشکلات همان جمله پیدا کنید پرتقال فروش به کار برده شود. دیگر شرایط همین است. شما ببینید من اگر یک روز رئیس فدراسیون فوتبال می‌شدم همه به من حمله می‌کردند. می گفتند چرا این بشود؟ باید طور دیگری بشود. در صورتی که پوست و استخوان و تحصیلات من، لیسانس و فوق لیسانس و سوابق مدیریتی من همه مرتبط بوده اما یقین بدانید اگر من می‌شدم همه ایراد می‌گرفتند. از بین مدیران باشگاه پرسپولیس در ده سال گذشته من آقای رحیمی را یاد می‌آورم که ورزشی بودند اما به خاطر مشکلاتی که با آقای سیاسی داشتند ایشان هم موفق نشدند. به نظرم آقای رحیمی بد کار نکردند. ایشان در سپاهان خوب بودند، در فدراسیون هندبال هم خوب بودند. دیگر فردی را به خاطر ندارم که سابقه ورزشی داشته باشد.

*چرا، آقای انصاری‌فرد بود اما نتوانست. البته ایشان تحصیلات مرتبط نداشتند، ضمن اینکه جایی کار مدیریت ورزشی نکرده بودند.
بله ایشان هم ورزشی بودند اما الان نشانه‌های سوء‌مدیریت‌شان در پرسپولیس بارز شده و یکی‌یکی رو می‌شود. کاری ندارم. من در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بودم و خودم را کاندیدای مدیرعاملی کردم. یکی دو ماه بودم و گفتم اگر مدیرعامل نشوم دیگر نمی‌آیم که همین‌طور هم شد. خب چه شد؟ آقای انصاری‌فرد را مدیرعامل گذاشتند. من نمی‌گویم آدم بدی بود اما در این زمینه تجربه نداشت.

*این که مربوط به دوره اول‌شان بود اما در دوره دوم مدیریت در پرسپولیس هم خوب کار نکردند.
آخر باید ببینید در دوره اول چه کار کرده بود و بر چه اساسی دوره دوم آمد؟ آیا در دوره اول موفق بوده؟ شما ببینید در دوره اول اعضای هیأت مدیره چه کسانی بودند؟ فدا‌حسین مالکی که آن زمان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا بود و بعد نماینده شد. آقایان سعیدلو و نژادفلاح هم بودند. من بودم و انصاری‌فرد. خب به چه دلیل آقای انصاری‌فرد مدیرعامل شد؟ چون ایشان روزنامه پیروزی را داشتند و هر روز عکس‌شان را می‌زدند و خوش‌شان می‌آمد. آن زمان آقای علی‌آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی بود و من هم کارمند سازمان بودم. بعد که از هیأت مدیره بیرون آمدند هر کاری کردند برنگشتم. حالا الان ببینید آقایان فداحسین مالکی یا سعیدلو می‌آیند جواب بدهند؟ یک موقع شما فردی را در آن منصب می‌گذارید که قبلاً موفق بوده ولی...

*آقای حبیب کاشانی هم دو مقطع مدیرعامل پرسپولیس شدند که مقطع اول موفق بودند اما مقطع دوم با چالش‌هایی که در انتخاب حمید استیلی برایشان پیش آمد فرجام خوشی نداشتند.
نه آقای کاشانی که اصلاً قابل مقایسه با اینها نبود. ایشان کارهای خیلی خوبی کردند. نه اینکه اشتباه نداشتند چون همه اشتباه دارند اما در مجموع موفق بود. الان یکسری از آورده‌ها نتیجه عملکرد خوب ایشان بوده. مثلاً تجهیز ورزشگاه درفشی‌فر یا همین ورزشگاه شهید کاظمی بیشتر برمی‌گردد به دوره ایشان. آقای‌نژاد فلاح هم در مقطعی مدیرعامل شد. ایشان آدم خیلی محترمی است. نمی‌دانم چه بگویم. مشکلات زیاد است اما هیچ موقع کار دست کاردان نیفتاد، حتی به‌صورت نسبی. وقتی این‌طوری می‌شود معلوم است که چنین اتفاقاتی پیش می‌آید.

*به نظر می‌رسد کمیته استیناف و کمیته بدوی هم در ماجرای عدم صدور مجوز حرفه‌ای کوتاهی کرده‌اند.
گفتی کمیته بدوی و استیناف و کردی کبابم. همین آقای اولیایی مگر قبلاً مدیرعامل استقلال نبوده. بروید بررسی کنید ببینید چقدر بدهی بالا آورده. من به شخصیت حقیقی ایشان کاری ندارم و برایم قابل احترام است اما ایشان که الان می‌آید صحبت می‌کند بدهی‌های زمان خودش را هم ببینید. یا خود آقای مصطفوی که مدیرعامل پرسپولیس بوده. ایشان هم بازیکن تاج بوده هم پرسپولیس. این آقایان چقدر بدهی بالا آورده‌اند؟ آقای اولیایی که ما هر شب در تلویزیون سیمای‌شان را می‌بینیم و صدای‌شان را می‌شنویم. جدی می‌گویم چرا اصلاً ایشان مدیرعامل استقلال شدند؟ ما گذاشتیم کنار اما ایشان هنوز هستند. ایشان بر اساس کدام معیار مدیرعامل استقلال شدند؟ حالا آقای مصطفوی فوتبالیست بوده و تحصیلات مرتبط هم داشته. خیلی چیزها برای گفتن وجود دارد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146809
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
p.r.s

0

0

5 روز پیش

دروود...استاد بزرگ مایلی کهن عزیز و رادمرد..ایکاش خودتون سکان رو دست گرفته بودین،،متأسفانه مجبورم این جمله رو بکار ببرم که از بی بخاری و بی عرضگی اغلب پیشکسوتامون هستش که الان حال پرسپولیس این شده،دریغ از کوچکترین حس مسئولیت و تعصبی..!! تمام پستهای فوتبالی در اختیار کیسه کشا قرار گرفته و پیشکسوتای ما هنووووز تو خواب زمستونی تشریف دارن..برات ارزوی تندرستی میکنم..یاحق


عیسی اسدی

0

2

6 روز پیش

با تشکر از استاد مایلی کهن که همیشه شفاف صحبت می‌کند ان شاالله زودتر خوب شوید


نادرقلی کیانی

0

2

6 روز پیش

دروداگربه افرادپاک وکاردانی چون شمامیدان میدادندالان این حال وروزفوتبال ایران نبود


احمد نوری اسرمی

0

2

6 روز پیش

واقعن مملکت بی در و پیکر داریم هر کی برای خودش جولان میده . هیچ کس فکر مردم نیست همه دنبال جیب و منفعت خودشون بودن . لعنت به همه شون ایشااله برسه روزی که همه شون تاوان پس بدن

بازی های پرسپولیس

3-0

ذوب آهن

پرسپولیس

دوشنبه, 27 دی
ساعت 15:30

ورزشگاه : فولادشهر

داور : موعود بنیادی فرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل کثیر 4
2 مهدی عبدی 4
3 مهدی ترابی 3
4 حامد پاکدل 1
5 رضا اسدی 1
6 میلاد سرلک 1
7 فرشاد فرجی 1
8 علی شجاعی 1
9 سیامک نعمتی 1
10 کمال کامیابی‌نیا 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سیامک نعمتی 2
2 علی شجاعی 1
3 مهدی شریفی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 15 لیگ برتر

پنجشنبه, 23 دی

مس رفسنجان 0 - 0 پیکان 15:00
ذوب آهن 0 - 0 گل گهر 15:00
نفت م.س 0 - 3 استقلال 15:30
آلومینیوم 0 - 0 سپاهان 15:00
تراکتور 1 - 1 نساجی 15:00
هوادار 1 - 2 صنعت نفت 15:00
پرسپولیس 1 - 0 فجرسپاسی 17:30
فولاد 2 - 0 پدیده 17:00

یک شانزدهم جام حذفی

دوشنبه, 29 آذر

پرسپولیس 4 - 0 ویستا توربین 14:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 15 19 35
2 پرسپولیس 15 11 32
3 سپاهان 15 13 29
4 آلومینیوم 15 6 24
5 مس رفسنجان 15 7 23
6 پیکان 15 2 22
7 فولاد 15 -1 21
8 گل گهر 15 -2 21
9 نساجی 15 0 20
10 صنعت نفت 15 -3 19
11 ذوب آهن 15 -5 18
12 هوادار 15 -4 14
13 تراکتور 15 -5 13
14 فجرسپاسی 15 -7 12
15 نفت م.س 15 -12 11
16 پدیده 15 -19 4

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال