ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

مایلی کهن: پرسپولیس عل ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

11 سال پیش

مایلی کهن: پرسپولیس علی اصغری بازی کرد/ اسم کارچاق کن ها را گذتشته اند نماینده!

ارتش سرخ دات کام :
مایلی کهن: پرسپولیس علی اصغری بازی کرد/ اسم کارچاق کن ها را گذتشته اند نماینده!
محمد مایلی کهن پس از مساوی یک بر یک صبا مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: لطفا صحبت هایم را ضبط کنید چمنی که درورزشگاه قم است بعد از ورزشگاه آزادی بهترین است و پاداش به این بنده خدا که زمین چمن را آماده نگه داشته بدهند. جایی که آب هست زمین شان خوب نیست و خیلی جاها زمین چمن مصنوعی دارند. ما در شروع بازی امروز خوب نبودیم و من هرچه دارم از  خدا، مادرم و پرسپولیس دارم. خوب بازی را شروع کردند ولی ما گل فوق العاده زیبایی زدیم.

وی ادامه داد: ما گفتیم سانترها تیز و کوتاه باشد، خط دفاع پرسپولیس بسیار قوی است. تعویض هایی که انجام دادند نوری، نوروزی بودند و فوتبالی که ارائه کردند علی اصغری بود، مثل دهه 60 ! گل مساوی را خوردیم اما درود به شرف بازیکنانم.

وی در مورد درگیری اش با علی دایی، گفت: در همه بازی ها کاری می کند که همه چیز تحت تاثیر خودش باشد و آیا لزومی دارد اعتراض کند؟ ما بچه نیستیم. متاسفانه چه بلایی آقایان سر محسن قهرمانی آوردند و اصل قضیه این است که پای یک بدنساز در میان است و حالا می خواهند همه چیز را تحت تاثیر قرار بدهند. فوتبال جنگ نیست.

مایلی کهن تصریح کرد: تعدادی کارچاق کن دارند که اگر لازم باشد این مسایل را می گویم که حتی برخی آنها از ماوراء الطبیعه استفاده می کنند و هکتار هکتار زمین گرفته اند و باز هم می گویند طلبکاریم و بالای 300 میلیون به کسی دادیم که دست چپ و راستش را نمی شناسد. در این سال ها مرور کنید چه کسی بیشترین اعتراض را داشت. 11 هفته از روی نیمکت تکان نخوردم و مگر داوری به ضرر ما نبوده است؟ کار چاق کن آقایان می آمد همه چیز را درست می کرد که اسمشان را نماینده می گذازند! ببینید کار چاق کن ها چقدر درآمد دارند و چقدر مالیات می دهند؟

وی افزود: 5 میلیارد و 100 میلیون تومان قرارداد آقایان است اما می خواهند همه را له کنند و چند نفر را زیر پای خود را له کنند و تازه می گویند عفو عمومی بدهید و هر کسی خطاکار بوده باید با او برخورد شود. من در یازده هفته یکبار هم در مورد داوری حرف نزدم، به نظر شما ما میزبان بودیم؟امروز آمدند که جریان داوری را به نفع خودشان تمام کنند.

سرمربی صبا در مورد اظهارات دایی که او به همه چیز ورود می کند، گفت: من مرد و مردانه حرف هایم را زده ام و یک کلمه حرف را هم اینطرف و آنطرف نکرده ام اما ایشان گفته من این حرف ها را نزده ام. تو می خواهی به همه چیز ورود کنی، من پرسپولیسی ام که از پرسپولیس شکایت کرده ام؟ برخی بچه ها به نان شب خود محتاج بودند اما از پرسپولیس شکایت نکردند و این آقایان همه چیز را در توپ می بینند و ان شاءلله وضعشان بهتر هم بشود. می گویند خانه هزار و 100 متری داری ناراحت می شوی و یا ماشین خوب داری ناراحت می شوی، مگر به آدم بگویند دارایی داری، باید ناراحت بشود.

وی ادامه داد: همه من را می شناسند، چه حملاتی به من شد، چه می شود وقتی می بازند همه چیز را می گویند و من کی این مسایل را عنوان کردم. من شش سال پیش این مسایل را گفتم اما آقایان می بازند این حرف ها را می زنند و فاصله استادیوم با مرکز شهر دور است هوادار نمی آید الان حسینی بازیکن 19 ساله قمی بازی می کند چرا هواداران نمی آیند؟ الان فوتسال در مرکز شهر است ولی ما اگر 25 نفر مان هم از قم باشد که درست نیست، چون فوتبال فرا مرزی است مثل بارسا و آرسنال یک نفر در این تیم ها از کشورشان هستند و این بازی ها باید در مرکز شهر برگزار شود و رفت و آمدها آسان باشد تا مردم راحت بازی را ببیند.

وی در مورد اینکه شما ناظر بازی نیستید چرا به سمت دایی حمله کردید، بعد از این اتفاق هم داوری به سود شما بود، گفت: شما از کجا هستید؟ من درباره حرف شما حرفی ندارم و این تشخیص من بود. من به مربی پرسپولیس حمله کردم. شما حرف نزن (به خبرنگاری که از تهران آمده است) سوال شما کاملا اشتباه بود من به کسی حمله نکردم فیلم ها را ببینید. چه کسی به ارکان فوتبال حمله می کند. داور گفتید سوت های 50 درصدی را به نفع ما زد و در همه جا جانبدارانه حرف می زنید و خدا پدرتان را بیامرزد که نگفتید 60 به 40 است و در همه جا 50 به 50 به سود میزبان سوت می زنید و اگر دقت کنید در ورزشگاه آزادی چنین اتفاقی می افتد. در آن صحنه آقایان حمله شان به داوری بخاطر آن باخت نبود زمینه ساز برای بازی های بعدی بود.چه موردی بود که در این صحنه بازی دایی به داور اعتراض کرد و 5 صحنه به نفع ما بود که به ضرر ما سوت زدند و این های قهرمانی دیگر به وجود بیاورند که من گفتم مورد دیگر ی ندارد.

مایلی کهن در مورد اینکه در روز گذشته گفتید امیدوارم داور تحت تاثیر نباشد و از روز گذشته ورود کردید، شما در این برهه باید کمک کنید فساد حل شود اگر فسادی دیده اید و شما هم خیلی ها را له کرده اید و چرا می گویید 300 میلیون به کسی داده آند که دست چپ و راستش را نمی شناسد. گفت: شما به بیراهه می روید و اسم افشین قطبی را می آورید و من روزی در مورد قطبی حرف زدم که گفت من دیوانه بودم که به ایران آمدم  و من هم گفتم آقای قطبی شمای دیوانه عاقل مات کن بودید. که یکباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شدید. 30 سال در ایران نبودی و حتی گذرنامه هم نداشتی و آمدی و پول را گرفتی و رفتی و من هم نباید یکسری حرف ها را می زدم واگر استنباطم این بود که آقایان می خواهند فساد از بین برود من هم کمک می کردم اما آقایان به دنبال منافع خودشان هستند چطور آن روز که قهرمانی پنالتی گرفت و که حتی یک بچه هم می گفت پنالتی نبود این حرف ها را نمی زدند و نمی گفتند قهرمانی اینطور آنطور است و من خسته شده ام اینقدر دادگاه رفتم و یک شعبه در دادگاه به نامم خورده بود و اما یکی از آقایان ارتباطی داشته که از گذشته بوده است که به عنوان حمایت از پاک بودن، کدام اراده برای از بین بردن تبانی در کشور وجود دارد. تبانی فقط در فوتبال است در دادگستری نیست؟ این مسایل در شهرداری و آموزش پروش و کلانتری نیست؟ آدم شریف زیاد داریم من این همه پول و هکتار هکتار زمین دارم چقدر مالیات می دهند.

در این لحظه مایلی کهن برگه ای رو کرد و گفت: من در سال 87-88 مودی نمونه مالیاتی شدم اما با وجود اینکه آقایان مالیات بهخاطر کار چاق کن ةا ندادند می گویند آقایان مودی نمونه مالیاتی هستند و من از چیزی نمی ترسم اما آقایان می خواهند همه چیز را له کنند.

سرمربی مایلی کهن در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که قبل از بازی بهتر نبود به سمت دایی می رفتید و بزرگواری می کردید، گفت: من از این کارها زیاد کرده ام. مگر باقری آمد طرف من؟ شاید دلیل خاص خودش را دارد. من با کریم مشکلی نداشتم و ایشان دلیل خاص خودش را داشت اما افرادی که فوتبال را فقط برای خودشان می خواهند طبیعی است. نمی خواستم دوستی ظاهرانه داشته باشم و دیگر این کار را نخواهم کرد.

وی ادامه داد: زحمت را آنهایی کشیدند که به سمت نیمکت تیم مقابل رفتند و وقتی تیم شان گل زد آنطور پریدند که هوا  سوراخ شد. آنهایی که هرچه دارند از پرسپولیس است و بعد رفتند و از این تیم شکایت کردند پرسپولیسی هستند نه من.

سرمربی صبا در مورد تشکر از او بابت میدان دادن به یک بازیکن 19 ساله، گفت: اگر بازیکنی مایل باشد و تمایل به حضور داشته باشد از خدایم است بیاید اما توان نداریم بازیکن را به صرف اسم نمی آورم و پای همه قضایا هستم و به غیر از حسینی 19 ساله روزبه چشمی هم 19 سال داشت و بازیکن 21 ساله هم داشتیم اما این مسایل دلیل نمی شود که با امکاناتی که داریم بخواهیم کار غیر عادی انجام بدهیم و دیروز هم 20 درصد از پول بازیکنان را دادیم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/45339
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در لیگ 22 کدام گزینه بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال