ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

محرمی: قبلاً ژاوی را ب ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 29 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

محرمی: قبلاً ژاوی را بردیم، این دفعه رونالدو را می بریم

ارتش سرخ دات کام :
محرمی: قبلاً ژاوی را بردیم، این دفعه رونالدو را می بریم
به قول علی پروین سیم خاردار فوتبال ایران، فقط خود «مشتبی» است. این روزها زیاد حوصله ندارد. چند تا در میان جواب رفقایش را می‌دهد. این بار که اصلاً در دسترس نبود! یعنی انگار شماره‌هایش را کاری کرده بود تا تلفن همراهش بوق نخورد. با این حال پیامک زدم که: «آقا مجتبی، ناصر هستم.» چند دقیقه بعد زنگ زد و انتهای آن گپ شد همین مصاحبه. یکی از خاص‌ترین بازیکنان تاریخ که از یک چیز به شدت متنفر است: «تو رو خدا به دوستان بگویید، شب دربی که می‌شود زنگ نزنند و بگویند چطور مشت را زدی توی دهن فلانی. من متنفرم از این سؤال.»
او مجتبی محرمی است. شماره هشتی که حالا حرف‌هایش کلاس درسی است برای فوتبالیست‌های جوان. او در این سن و در هر شرایطی که باشد «بالاخواه» رفقایش است و با اصرار زیاد کاری کرد تا حرف‌هایی که درباره ناصر محمدخانی زده بود حذف شود. حرف‌هایی که می‌شد روی کاغذ بیایند، دیده شوند و در نهایت کمکی باشند برای یکی دیگر از شماره هشت‌های تاریخ‌ساز فوتبال ایران.

*بحث روز گلایه‌های شدید بازیکنان پرسپولیس از باشگاه است. در این خصوص شما چه نظری دارید؟
حرف بازیکنان درست است. آقا پول ندارید خب بروید این را به بازیکنان توضیح بدهید و در سرتمرین حاضر شوید. یکی می‌گوید مشکلات را تا حد توانش خوب حل کرده و مدیر خوبی هم بوده است اما بر فرض که این‌گونه هم باشد باز هم توجیهی برای حل نشدن مشکلات نمی‌شود. اصلاً ما هر وقت پرسیدیم مدیرعامل تیم در تمرین پرسپولیس حضور نداشته و به سفر رفته بوده است.

*مدیرعامل باشگاه هم می‌گوید پول نیست. با وجود این فکر می‌کنید اگر سر تمرین حاضر شوند قادر هستند که کاری انجام دهند؟
اصلاً اگر پول هم ندارند باز هم دلیل نمی‌شود که مدیرعامل در تمرین پرسپولیس حاضر نشود چون بالاخره باشگاه چهار نفر بازیکن بزرگتر دارد و افشین و یحیی هم هستند که در کنار کاپیتان‌های تیم می‌توانند به شکل خوبی با مدیرعامل حرف بزنند و مشکلات را به مدیرعامل بگویند. شاید مسائلی مد نظر هر یک از کاپیتان‌ها باشد که در ذهن مدیر تیم و سرمربی نباشد.

*حساب باشگاه الان توسط دو نهاد دولتی مسدود شده که رقم بسیار درشتی است و به نظر باشگاه نمی‌تواند آنها را پرداخت کند!
حساب باشگاه هم مسدود شده باشد باز هم دلیل نمی‌شود که مدیر در سر تمرین حاضر نشود. بالاخره بازیکن و مربی هم منطق دارند و با معرفتند چه بسا که تا حالا هم بیشترین معرفت را به خرج دادند و با صبوری برخلاف بقیه تیم‌ها بابت امسالشان یک ریال هم نگرفته‌اند و پاداش‌هایشان هم که از پارسال بعد از کسب سه قهرمانی باقی مانده است اما صدایشان در نیامده است. اگر با مدیر صحبت کنند حداقل یک درددلی کرده‌اند و صحبت مدیر را هم از نزدیک شنیده‌اند. من هم دو هفته پیش حالم خیلی بد شد و کارم به آنژیوگرافی کشیده شد اما به محض اینکه حالم خوب شد در تمرین پیشکسوتان حاضر شدم و با وجود اینکه قادر به تمرین نبودم اما از نزدیک کنار همبازیان قدیمی‌ام حاضر شدم تا هم از آنها روحیه بگیرم و هم به آنها روحیه بدهم. حرف من این است اگر بدهی سنگین هم بسته‌اند و فعلاً دست باشگاه و مدیرعامل به پول نمی‌رسد آقای درویش بیایند و شفاف‌سازی کنند و همه چیز را به بازیکنان از نزدیک توضیح بدهند.

*با این حرف‌ها فکر می‌کنید بازیکنان قانع می‌شوند؟
قانع هم نشوند باز بهتر توجیه می‌شوند اما من نمی‌دانم مدیریت چرا برای تیم یک جشن نگرفت تا دل ما هم مانند بازیکنان خوش شود.

*بازی خانگی پرسپولیس باز هم برای دومین بار بدون هوادار برگزار شد. هوادارانی که می‌خواستند با بازیکنانشان جشن سه‌گانه بگیرند.
من قبلاً گلایه‌هایم را در این رابطه به شما گفتم. اگر می‌خواستند ورزشگاه ویمبلی را درست کنند زودتر از این چهار تا صندلی درستش می‌کردند. متأسفانه همه جوره دست باشگاه را می‌بندند. حق پخش تلویزیونی که نمی‌دهند این جور هم اجازه نمی‌دهند تماشاگر بیاید تا حداقل پرسپولیس که بیشترین تماشاگر را دارد از حق بلیت فروشی و درآمدش از این طریق هم محروم نشود.

*با این مشکلات پس باید کمی هم به مدیریت حق بدهید!
حرف من این است زمان ما هم مشکل کم نبود اما علی آقا در نداری‌ها که کم هم در پرسپولیس برای ما پیش نمی‌آمد با بازیکنان حرف می‌زد. الان هم که مدیرعامل پول ندارد باید بیاید و با بازیکنان حرف بزند. زمان ما هم که اصلاً پول نبود اما علی آقا می‌آمد با بازیکنان صحبت می‌کرد و ما را قانع می‌کرد و شرایط را برای آنها تشریح می‌کرد.

*اما مدیرعامل پرسپولیس قبل از بازی مقابل ذوب‌آهن در هتل محل اقامت بازیکنان حاضر شده و با بازیکنان و بزرگترهای تیم صحبت کرده و ده درصد پول بازیکنان را هم پرداخته!
این کار باید کمی قبل‌تر انجام می‌شد و مدیر پرسپولیس شق‌القمر که نکرده چون همه تیم‌ها بخشی از قرارداد بازیکنانشان را پرداخت کرده‌اند و اگر این کار هم شده جناب مدیر فقط به وظیفه خودش عمل کرده است.

*صحبت‌هایی هم شنیده می‌شود که عیسی افرادی را واسطه قرار می‌دهد که به پرسپولیس باز گردد!
عیسی به درد تیم اصلی پرسپولیس می‌خورد اما یحیی حتماً مسائلی را مدنظر دارد که به این واسطه‌ها جواب مثبت نمی‌دهد. عیسی نباید به تیم رقیب پرسپولیس برای قهرمانی می‌رفت که حالا بخواهد برگردد همان‌طور که دیدید بیرانوند که می‌خواست برود هم خیلی زود پشیمان شد و قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد. عیسی هم کار بدی کرد و گفتم به تیمی رفت که رقیب اصلی پرسپولیس برای قهرمانی بود پس از این بابت جدایی‌اش خیلی برای یحیی سخت آمد. شاید به همین دلیل هم هست که نمی‌تواند بپذیرد عیسی دوباره باز گردد.

*سرلک هم فعلاً مشکلش برطرف شده. هافبکی که غیبتش می‌توانست برای پرسپولیس کمی در خط میانی مشکل‌ساز شود.
سرلک بازیکن تیم ملی است و اصلاً بحث باشگاه نیست و بازیکنی که ملی‌پوش است قادر است تا سی سالگی از معافیت خودش استفاده کند. ضمناً این بازیکن در تیم ملی و بازی‌های آسیایی پرسپولیس هم باید زیر پرچم کشور عزیزمان برای تیم ملی و پرسپولیس تلاش کند.

*صحبت‌هایی در رابطه با پیوستن عیسی به تراکتور شنیده می‌شود اما شما اگر جای یحیی بودید در شرایطی که پرسپولیس با کمبود شدید مهاجم مواجه است باز هم قید پذیرفتن عیسی را می‌زدید؟
من جای یحیی نیستم به همین دلیل نمی‌توانم خودم را جای ایشان بگذارم به همین دلیل خود یحیی باید در مورد بازیکن تیمش تصمیم بگیرد. یحیی کسی بود که من زمانی که کاپیتانش بودم حرفم را گوش می‌کرد و من هم حرف او و بقیه بازیکنان را گوش می‌کردم چون با همه رفیق و همبازی بودیم.

*فقط یک مهاجم تخصصی داریم. با وجود این فکر می‌کنید باز هم پرسپولیس می‌تواند با اتکا به درخشش مدافع و وینگرش گل بزند و موفق شود؟
شهاب بازیکن خیلی خوبی است و من مطمئن هستم بالاخره پایش به گل باز می‌شود اما پرسپولیس شخصیت برد دارد و فعلاً هم که به قول شما بدون فوروارد برنده می‌شود و حالا حالاها هم این بردها ادامه پیدا خواهد کرد. گواردیولا هم دو فصل قبل بدون مهاجم و با 6 هافبک در فاز تهاجمی کار را برای تیمش در امر گلزنی در می‌آورد.

*اما کیفیت بازی منچسترسیتی و بازیکنانش با پرسپولیس قابل قیاس نیست!
افکار مربی را حتی ممکن است خود دستیار اولش هم کامل متوجه نشود. سیستم و روش بازی هم فقط دست خود سرمربی است و ایشان در نهایت تصمیم می‌گیرد که تیمش با روش 2-4-4 یا 1-1-4-4 کار کند یا از روش دیگری استفاده کند.

*در خصوص عبدی و جدایی‌اش فکر نمی‌کنید قرضی رفتن او از پرسپولیس در شرایطی که تیم کمبود مهاجم دارد اشتباه بود؟
اولاً من قبول ندارم که می‌گویند او ذخیره بوده چون در تیم دوم پرسپولیس هم بازیکنان خیلی خوبی حضور دارند و به هر حال سرمربی نمی‌تواند در یک بازی همه بازیکنان تیمش را به زمین بفرستد. عبدی هم در تیم پرسپولیس زحمت کشید و گل‌های خوبی زد. در مورد جدایی‌اش هم نظر پیشکسوت و هوادار مهم نیست بلکه این سرمربی است که در خصوص تیم و بازیکنانش تصمیم می‌گیرد چون ایشان مسئول اول و آخر فنی تیمشان محسوب می‌شوند و پاسخگو هستند.

*چه پیشنهادی برای حضور هوادار پرسپولیس برای جشن گرفتن دارید؟
متأسفم که باز هم هوادار نیامد یعنی اجازه ندادند که هوادار بیاید اما حالا که نشده ان‌شاءالله قبل ار دربی هواداران می‌آیند و جشن سه‌گانه را قبل از دربی برگزار می‌کنند که به تیمشان روحیه بدهند و خودشان هم کلی با تیمشان و جشن قهرمانی‌اش عشق کنند. البته من فکر می‌کنم قادر بودند جشن قهرمانی پرسپولیس را بعد از قهرمانی حذفی بگیرند. پرسپولیس آن قدر هوادار دارد که قادرند هر کاری برای پرسپولیس انجام دهند مثلاً همین دوستان باشگاه پرسپولیس به علی‌آقا می‌گفتند ایشان لب ‌تر می‌کرد در محلی با حضور هزار نفر و اصلاً شاید بیشتر با حضور بازیکنان و کادر و بقیه عوامل و تعدادی هوادار این جشن سه‌گانه به شکل باشگوهی برگزار می‌شد اما این درخواست از سوی مدیرعامل و باشگاه به کسی ارائه نشد. متأسفانه این در ارتباطی بسته است و واقعاً نمی‌شود با این راه پیش رفت. من در مراسم ختم خواهر آقا محمد پنجعلی هم به خود آقای درویش گفتم که آقای مدیرعامل چرا رسیدگی نمی‌کنید و این نمی‌شود که ما دائم بخواهیم با شما ملاقاتی داشته باشیم و به ما گفته شود که آقای درویش جلسه هستند و باز هم این موضوع را چندین بار بشنویم و بعد هم به ما بگویند مدیرعامل در سفر است.

*در مورد قرعه پرسپولیس که در گروه مرگ با تیم‌های الدحیل و النصر همگروه شد چقدر شانس قائل هستید؟
کریس رونالدو و مانه و بازیکنان الدحیل فضایی نیستند که کارمان را مقابل آنها تمام شده بدانیم. ما هم بیرانوند و ‌پورعلی‌گنجی و کلی ستاره دیگر را داریم که لرزه بر اندام هر تیمی در آسیا می‌اندازد. اصلاً مگر همین بیرانوند نبود که پنالتی کریس رونالدو را در جام جهانی گرفت و آن طور رشادت به خرج داد. ایرانی‌ها در همه چیز بهترین هستند. مطمئن باشید ‌پورعلی‌گنجی و کنعانی‌زادگان، رونالدو و بقیه بزرگان این تیم را می‌خورند! الان دانشمندان ایرانی حتی در ناسا هم کار می‌کنند و این نشان می‌دهد که کشور ما چه استعدادهایی دارد. ما ایرانی‌ها در ورزش و فوتبال و همه چیزعالی هستیم پس نباید خودمان را دست‌کم بگیریم. اصلاً اگر خود همین کریس رونالدو یک دلارش را ندهید کلی جنجال می‌کند اما طفلی این بازیکنان پرسپولیس ببینید هنوز پاداش سه‌گانه‌شان را نگرفتند و تازه به قول شما ده درصد قرارداد این فصلشان را گرفتند. اصلاً گروه مرگ چیست؟ مگر السد را با ژاوی نبردیم این دفعه هم رونالدو را با دوستانش می‌بریم.

*متأسفانه تماشاگران پرسپولیس از تماشای بازی تیم محبوبشان هم مقابل النصر در اولین بازی لیگ قهرمانان محروم هستند ضمن اینکه اگر وی‌ای‌آر نیاید باید در قطر و امارات بازی کنیم.
نه من شنیدم مدیرعامل پرسپولیس گفته که پرسپولیس در آزادی میزبانی می‌کند. اصلاً اگر تماشاگر هم نیامد با دعای خیر هواداران و مردم ایران و انرژی که آنها می‌دهند تیم النصر را شکست می‌دهیم. من خیلی به پرسپولیس و قدرتش خوشبینم. اصلاً اگر یک درصد آزادی هم نشود پرسپولیس این توان را دارد که در قطر یا امارات هم النصر یا الدحیل را شکست دهد چون خود پرسپولیس هم یکی از قدرت‌ها و به قولی غول‌های آسیاست پس خودمان را دست‌کم نگیریم.

*بیرانوند این دفعه به جای چطوری کریس به او خوشامد گفته و در ادامه گفته که قدم رونالدو روی چشم!
بالاخره رونالدو و هم‌تیمی‌هایش میهمان ما ایرانی‌ها هستند و ما باید میزبانی خوبی از این ستاره‌ها داشته باشیم اما این ربطی به بازی ندارد و اطمینان داشته باشید باز هم علی و بقیه بازیکنان پرسپولیس مقابل رونالدو و دوستانش و بقیه تیم‌ها یک شاهکار بزرگ خلق خواهند کرد.

*در بازی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن، مدافع عنوان قهرمانی دو امتیاز از دست داد و بیرانوند هم اشتباه بدی را مرتکب شد!
پرسپولیس باید در ورزشگاه آزادی و اصلاً در همه بازی‌هایش برای تکرار قهرمانی همه تیم‌ها را ببرد اما بالاخره هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند به همین دلیل سخت نگیرید. علی این همه توپ گرفته یک‌بار هم این مسائل پیش می‌آید. سروش هم که نمی‌خواست آن طور شود اما اطمینان داشته باشید اشتباه بازی مقابل ذوب‌آهن دیگر تکرار نمی‌شود و پرسپولیس دیگر امتیازی را براحتی از دست نخواهد داد و شک نداشته باشید که به همراه سپاهان باز هم دو مدعی اصلی قهرمانی این فصل هستند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/156211
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
حسن عسکری

0

1

3 ماه پیش

اقا مجتبی دوست داشتی بهترین دفاع چپی که راست پا بود انشالله همیشه سربلند و پایدار باشی سلطان


جواد محمدی

0

2

3 ماه پیش

هوادارای واقعی و عاشق پرسپولیس از تیم محبوبشون هر جایگاه و رده‌ایی که باشه فقط حمایت و طرفدارای میکنن ولی این افرادی ک مدام دنبال حاشیه‌سازی هستن طرفدار واقعی نیستن


جواد محمدی

0

2

3 ماه پیش

زنده باد آقا مجتبی‌محرمی و پیشکسوتای باغیرتی که همیشه دلسوز و متعصب پرسپولیس هستن انشالا همیشه سلامت باشن همیشه بجای حاشیه‌سازی با نظرات دلسوزانه و مثبتشون به تیم و هواداران روحیه میده


حسین سانبلی

-1

3

3 ماه پیش

آقای نادر قلی آخه برادر من رو چه حسابی به شیرمردان باغیرت پرسپولیس که پارسال با آنهمه سختی سه جام آوردن برچسب بی غیرتی وپول پرستی میزنی خواهشاً اگر پرسپولیس دوست داری هیچوقت این حرف به زبان نیار چون هرکس الان لباس پرسپولیس به تن داره همان‌قدر برای ما عزیزه باور کن حق خود خواستن دلیل برپول پرستی اینها نیست ما که تو باشگاه نیستیم شاید این عزیزان رفتارهایی دیدن که دلخور باشند پس ما نباید قضاوت یکطرفه کنیم حمایت از تیم وظیفه ماست


نادرقلی کیانی

-1

1

3 ماه پیش

درسته اگر۱۱تاشون مثل خودت غیرت داشتنددرسته نه این پولکی های بی غیرت


محمد جمعه زاده

0

3

3 ماه پیش

زنده باد پرسپولیس ❤کبیر


SHAYAN

-3

3

3 ماه پیش

چی میزنی که میگی رونالدو رو میبریم،همه تیم های قوی با این همه ستاره حتما تا فینال هم میریم،غیرت تا یک جایی جواب میده واقع بین باشیم


احمد نوری اسرمی

0

1

3 ماه پیش

ادمین‌جان من هم از شما خواهش دارم آقای هدایتی رو از بلاک‌خارج کنید . دو سال پیش با من هم این کارو کردین من دو ماه با شما قهر بودم . یه موقع هوادار از روی هیجان یه حرفی میزنه شما جدی نگیر . یه تغییری هم تو اپلیکیشن ایجاد کنید . مثلن اندازه نوشته ها رو تغییر بدید مثل فوتبال ۳۶۰ عادل فردوسی پور . بخدا چشممون کور شد . با تشکر از دست اندرکاران ارتش سرخ


ابوالفضل شریفی

0

4

3 ماه پیش

امیدوارم بتونیم از این مرحله تو لیگ قهرمانان اسیا صعود کنیم البته اگه مهاجم بگیریم


ابراهیم کاویان فر

-3

3

3 ماه پیش

درودبه آقامجتبی عزیز ابرمردفوتبال نه چندان دورپرسپولیس. نمیدونم چطورصدام ونطرم به آقایحیی برسونم باباجان وقتی میبینی ترابی و امیری ودانیال همش توپ لومیدن وکمرتیم بریدن مخصوصا ترابی وامیری درسمت چپ آقاجان سریع تعویض کن مانیمکت قوی داریم .ترابی با ضدحمله هایی که بالودادن توپ ایجادکردکمرتیم برید ومدتهاست کارایی آنچنانی نداره امیری فقط همون سانتردقیقه ۹۴ که اونم آفسایدبود انجام دادو ۹۰ دقیقه بیخودتومیدان بود


میرسالاری

0

4

3 ماه پیش

واقعا سیم خاردار بودی محرمی.یک بازیکن چپ پای تکرارنشدنی.


Matin

-2

5

3 ماه پیش

عشق من پرسپولیسه و تو هر شرایطی نمیتونم قبول کنم که پرسپولیس باخت میده اما اگر واقع بین باشیم میبینم حتی بغیر از اینکه ما مهاجم نداریم هافبک ها مون هم هماهنگ نیستن به نظر من حد اقل یه سیستم خیلی دفاعی گلمحمدی بچینه که تیم اصلا گل نخوره و روی ضد حمله یا تک موقعیت یگل بزنیم و ابرومندانه از اسیا حذف بشیم


ساسان رحمتی

-2

3

3 ماه پیش

در اینکه پرسپولیس تیم متعصب و خوبیه و عشق همه ماست شکی نیست اما واقعیت اینه که بدون مهاجم و بدون تماشاگر با این امکانات عزیز و مسئولین عزیز بردن تیم النصر با اون همه ستاره اینجوریا هم نیس و نمیشه معجزه کرد


محمدرضایی

0

5

3 ماه پیش

مردان بزرگ حرفهایشان سکه هست


محمد جعفری

0

4

3 ماه پیش

عشقی مژتبی جان ....تو نماد تعصب و غیرتی واس ما


فرشاد شیخ الاسلامی

0

4

3 ماه پیش

جناب ادمین محترم سایت ارتش سرخ دات کام . خودزنی پرسپولیسیا در تمام ارکان این فوتبال داره رسوخ میکنه ، از محرومیت حضور تماشاچی در بازیهای لیگ و لیگ قهرمانان بگم ، از چمن غیر استاندارد استادیوم آزادی بگم ، از نبود var بگم و از مرمت لاک پشتی جایگاه تماشاچیا بگم ؟ از بلاک شدن دوستان هوادار و تآثیر گذارمون در این اپلیکیش بگم مثل آقای حسین هدایتی ؟ از چی بگم و به کی بگم . در این شرایط سخت که مشکلات از همه طرف ما رو احاطه کردن و از نبود و نخریدن یک مهاجم هم عاجزیم لطفا" شما اقلا" دست یاری بده تا حداقل در بخش هواداران این سایت بتونیم از همه ی داشته هامون استفاده کنیم . حداقل با رفع بلاکی آقای هدایتی یه گوشه از مشکلاتمون را شما حل کنید ، انتظار بیجا و زیادیه ؟ از دشمنان شکایت برم به دوستان / چون دوست دشمنست کجا بریم. زیاده عرضی نیست


حسین سانبلی

0

3

3 ماه پیش

عمر نوح نداریم آقایان محترم تا به کی باید چشم انتظار قهرمانی آسیا باشیم قلب چند نفر دیگه باید از طپش وایسه تا شماها وجدان درد بگیرید با چه خون دلی راهی بازیهای آسیایی شدیم اما انگار فقط برای تفریح داریم میریم چون هیچ اراده ای که نشانه هدف قهرمانی باشه در هیچکس نمی بینیم آه این هواداران بلاخره دامن شما را میگیره نشستین یکی یکی بمیریم بیاین سرخاکمان عکسی بگیرین آقای مدیر آقای مربی قدم رنجه فرمودن سرقبر هواداری که به علت باخت درآسیا قلب نازنینش از طپش ایستادحصور پیدا کردن انسانیتم آرزوست مگه این مردم دلخوشی دیگه دارند


پرسپولیس

0

8

3 ماه پیش

مجتبی خان عزیز و متعصب، ژاوی ، گاوی ها را هواداران پرشور پرسپولیس حیرون و سر در گم کردند ، دیگه خبری از هوادار نیست که استرس وارد کنه ، سکوت همه جا را فرا گرفت ......


حسین قرمز

0

3

3 ماه پیش

ماشالله به این روحیه وبزرگواری


حمیدکرمانی

0

9

3 ماه پیش

بااین سستم گلمحمدی هیچ تیمی رونمیتونیم بببریم سه بازی سه گل یکیشون افساید


سید ابراهیم غفاری نیا

0

6

3 ماه پیش

دمت گرم.اگه پیشکسوتان روحیه بدن ۱۰۰درصد بازی رو می‌بریم.ما زمانی باخت می‌دیم که النصر رو زیادی بزرگش کنیم.ما قبلاً ثابت کردیم که پول عرب ها مقابل پرسپولیس به زانو در میاد.به امید خدا و تلاش بازیکنان رونالدو رو می‌فرستیم پیش جورجینااااا💪💪💪💪💪💪🤲🙏❤️


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

4

3 ماه پیش

ان شاءالله ❤🤲🏼


مرادسلمانی

0

4

3 ماه پیش

سلام ودرودبه آقامجتبی عزیزهمیشه بهترین بودی.الان هم همانی که هستی.دربازی باذوب آهن اتفاقی که نبایدمی افتاد.افتاد.بلاخره پیش میاد


علی پیونده

0

6

3 ماه پیش

آره داش مجتبی شا فرمایشتون متین ما ژاوی رو بردیم ولی تیم اونموقع کجا تیم الان کجا اونموقع دوتا گلزن تراز اول وتاپ داشتیم الان چی بجان خودت نباشه داش مجتبی به مرگ وحیدم اگه فکری به حال خط حمله تیم نکنه به طرز وحشتناکی از مرحله گروهی حذف میشیم و میشیم مسخره کیسه کشای پیزولی وشله زردای مشنگ این خط این نشان تیم ۱۶ تا هافبک تاپ و۳۲ تا مدافع درجه یک داره ولی یه مهاجم ترسناک گلزن نداره حالا تو بگو چجوری میخوایم کریس رونالدو را ببریم دمت خیلی گرمه پرسپولیسی شش آتیشه ول با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه .....عشقم روحم روانم ونفسم پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله❤❤❤❤❤❤🌷🌷🌷🌷🌷🌷🍒🍒🍒👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍👍


فرشاد شیخ الاسلامی

0

5

3 ماه پیش

ممنون محرمی عزیز ، مثل همیشه سرشار از انرژی و حال خوب ، زنده باشی مجتبی و سلامت ❤🌹❤🌹❤🌹


الماس پرسپولیس

0

5

3 ماه پیش

دم هر کسی که به این تیم و بازیکن و هوادارش روحیه میده گرم.. دمت گرم مجتبی خان . دمت گرم که اگه انتقادی هم داری در قالب احترام و اعتماد مطرح می کنی. بله! بازی اشکنک داره سر شکستنک داره .یه روز می بری یه روز مساوی یه روزم باخت .زمین که به آسمون نرسیده ؟! آرام باشبد.


احمد نوری اسرمی

0

6

3 ماه پیش

بردن رونالدو مغرور لذت دیگه ای داره


حامد پرسپولیسی

-3

7

3 ماه پیش

حالتو خریدارم. قبلا هم که میگی ژاوی تنها بود نه کل تیم الان شان تمام ستاره است. بعدشم دوران برانکو تیم شخصیت قهرمانی گرفته بود نه الان که دو تا پاس بلد نیستن و تمام تمرینها تکراری و بدرد نخور


آرین

0

8

3 ماه پیش

درود بر شرف و غیرتت شیر مرد پرسپولیس... امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشی و از تیم محبوبت حمایت کنی♥♥♥♥♥♥

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال