ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

محرمی: قهرمانی؟ هنوز خ ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 7 اظهار نظر

-

1 سال پیش

محرمی: قهرمانی؟ هنوز خیلی زود است

ارتش سرخ دات کام :
محرمی: قهرمانی؟ هنوز خیلی زود است
پیشسکوت فوتبال ایران و مدافع چپ سال‌های دور پرسپولیس این روزها به دور از فوتبال است ولی آن را با دقت پیگیری می‌کند و نظرات جالبی هم دارد.
مجتبی محرمی بدون شک یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ایران است و حداقل در دفاع چپ به عقیده خیلی از فوتبالدوستان و اهالی فن می‌تواند لقب بهترین را به خودش اختصاص دهد و می‌گویند فوتبال ایران بعد از او بازیکنی در این پست مثل او به خودش ندیده است. محرمی بعد از پایان فوتبالش دیگر خیلی سمت این رشته آفتابی نشد و فقط گهگاهی با حضور در مسابقات و رفتن سر تمرین‌ها خودی نشان می‌دهد ولی فوتبال ایران را جدی دنبال می‌کند و رسانه‌ها و اخبار را رصد می‌کند و به آن اشراف و آگاهی کامل دارد. با او در حالی هم کلام شدیم که متاسفانه به ما گفت درگیر ویروس کرونا شده و حال و روز خوبی نداشت و برای همین صحبت کردن سختش بود ولی در عین حال شنیدن حرف‌هایش مثل همیشه خالی از لطف نیست.

* نمی‌فهمم مدیران چرا می‌آیند و چرا می‌روند؟
در مورد اینکه گفته می‌شود رضا درویش قرار است از پرسپولیس برود از من سوال کردید ولی من چه می‌توانم بگویم؟ یک نفر آنجا نشسته و یک روز تصمیم می‌گیرد یک نفر برود و یک روز تصمیم می‌گیرد یک نفر بیاید. کجا این‌ها آمدند و دلیل انتخاب‌هایشان را تشریح کردند که این مدیر چون در فلان بخش ضعیف بود کنار رفت و آن یکی به دلیل این نقاط قوت آمد و الان وقتش بود این تغییر را انجام دهیم تا اوضاع از این نظر بهتر شود. الآن مدیرعامل استقلال عوض شد شما می‌توانید دلیلش را به من بگویید؟ مدیر جدید هم چند ماه بعد برداشته می‌شود و بازهم به همین ترتیب.

* درویش برود چه کسی جای او بیاید؟
همانطور که گفتم ما از ریز مسائل با خبر نمی‌شویم و برای همین نمی‌توانیم بگوییم یک مدیر خوب عمل کرده است یا نه. چیزی که منِ نوعی از بیرون نگاه می‌کنم این است که درویش عملکرد خوبی داشته. در نقل و انتقالات هرکسی را که کادرفنی درخواست کرد جذب کرده و تیم خوبی بسته و الان هم صدرنشین است. این چیزی است که ما از بیرون می‌بینیم. یک مسائلی مثل بدهی و زمین تمرین و این مسائل هم هست که همیشه وجود داشته است. برای همین من نوعی از بیرون به درویش نمره قبولی می‌دهم ولی نمی‌دانم آن داخل چه خبر است. حالا اینکه تغییر مدیرعامل مفید است یا نه را هم من نمی‌توانم بگویم چون باید ببینیم اگر او قرار است برود چه کسی می‌خواهد جایش بیاید؟ سوال اصلی این است و وقتی نفر جدید روی کار آمد و عملکردش را دیدیم می‌شود گفت این تغییر مثبت بوده است یا منی.

* از پرسپولیس توقع بازی خوب نداشته باشید
اوضاع تیم به نظرم خوب است. همینکه در این شرایط به هر شکل ممکن حالا یا با پنالتی یا هر جور دیگری می‌برد جای شکرش باقی است. متاسفانه فضایی ایجاد کرده‌اند که نمی‌شود انتظار بازی خوب داشت. مسائل بیرونی روی تیم تاثیر گذاشته و به وضوح می‌بینید که بازیکنان روحیه و انگیزه ندارند و آن نفرات سابق نیستند و حتی خود یحیی گل محمدی هم روحیه ندارد و در چهره‌اش این را می‌توانید ببینید. برای همین در این شرایط نمی‌شود انتظار بازی جذاب و تماشاگر پسند داشت.

* قهرمانی؟ هنوز خیلی زود است
برای صحبت در مورد قهرمانی هنوز زود است. پرسپولیس ابزار قهرمان شدن را دارد و شخصیت قهرمانی هم در تیم وجود دارد ولی خب بقیه هم بیکار ننشسته‌اند. امسال سه تیم سرمربی خارجی آورده‌اند و هزینه و تجهیز زیادی داشتند و در لیگ امسال قدرت‌ها تقسیم شده و قدرت مطلق نداریم. برای همین اتفاقاتی که در بازی‌ها رخ می‌دهد روی نتایج تاثیرگذار است و در نهایت مشخص می‌کند کدام تیم قهرمان می‌شود. شانس اصلی را به پرسپولیس می‌دهم ولی حداقل تا هفته بیستم نمی‌شود گفت کدام تیم قهرمان خواهد شد.

* استفاده از نعمتی در دفاع چپ شاهکار یحیی بود
یادم است اول فصل خیلی به یحیی انتقاد شد که چرا دفاع چپ نمی‌خرد و وقتی سعید آقایی رفت بازیکنی جایش جذب نشد خودم هم نگران بودم ولی حالا می‌بینیم علی نعمتی در آنجا عالی کار کرده است. یک مدافع میانی که به جناح چپ منتقل شده و خوبی‌اش این است که چپ پاست. معمولاً بازیکنان این مدلی در حمله کمتر می‌توانند کمک کنند و بیشتر در فاز دفاعی موفق‌تر هستند و پرسپولیس هم چند سال در این ناحیه مشکل داشت ولی حالا دیگر کسی نمی‌گوید مشکل پرسپولیس دفاع چپش است. به نظرم یحیی در این تصمیم شاهکار کرد و نبوغ مربیگری خودش را نشان داد. ضمن اینکه بازیکنان دیگری مثل وحید امیری هم هستند یا یک بازیکن جوان در آن پست خریده‌اند در صورت لزوم می‌توانند از آن استفاده کنند.

* برگشتن به تیم ملی برای کی‌روش چوب دوسر طلاست
برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و خیلی نمی‌توانم در موردش صحبت کنم. به هر حال کی‌روش تجربه خوبی دارد و بازیکنان را می‌شناسد و امیدوارم در جام جهانی موفق ظاهر شویم و نتیجه بگیریم چون به هر حال تیم ملی کشورمان است و همه خوشحال می‌شوند. در مورد کی‌روش باید بگویم بازگشتش به تیم ملی به نوعی برایش چوب دو سر طلا بود. چرا که هم بدون دردسر یک جام جهانی دیگر را تجربه می‌کند و به کارنامه‌اش اضافه می‌شود و هم اینکه اگر نتیجه بگیرد و موفق شود همه پای او و تاثیرگذاری او بعد از بازگشتش صحبت می‌کنند ولی اگر نتیجه نگیرد کسی از او ایرادی نخواهد گرفت و می‌تواند بگوید فرصت زیادی نداشتم و فلان مشکلات را داشتیم و تقصیرات می‌افتد گردن دیگران. با این وجود بازهم می‌گویم امیدوارم تیم ملی موفق شود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/151693
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ع حسین زاده

0

1

1 سال پیش

لعنت به کسانی که غذای حاضر و آماده رو گذاشتن دهن کی روش، همان کسی که ما ایرانی ها رو از آدم عادی گرفته تا چهره های ملی رو تمسخر می‌کرد، شما بی شرف ها اگر میخواستین مربی عوض کنید چرا یک مربی ایرانی رو نیاوردین تا از این جام جهانی تجربه کسب کنه درست رفتین دنبال کسی که انواع توهین ها را به ما کرد و بدون دردسر و زحمت رفت جام جهانی، اون اگر بدردبخور بود با مصر و کلمبیا نتیجه می‌گرفت، تف به شرف تاج بی شرف و کسانی که اونو دوباره آوردن سر کار، لعنت به همه ی شما...


حمیدکرمانی

-6

0

1 سال پیش

بااین وضعی که گلمحمدی بازی میکنه تیم میانه جدول جامیگیره


فردین کرمی

0

4

1 سال پیش

درمقابل اقامجتبی محرمی فقط سکوت وتعظیم❤❤❤


محمد حسن جلالی

0

5

1 سال پیش

الان حرف از قهرمانی در آسیا زوده در لیگ که شکی در اون نیست


فرزاد زارعی

0

4

1 سال پیش

مدیرعامل استقلال بخاطر یه اختلاس کوچولو برکنار شد . قراره یه پست بهتر بهش بدن تا بتونه حقش رو با یه اختلاس تپل برداره و بره فینال


احمد نوری اسرمی

0

9

1 سال پیش

کیروش مفت حورترین مربی جهانه


Hamid Aliyasi

-4

1

1 سال پیش

با این وضع در خطره قهرمانی

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال