ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

محرمی: لازم باشد با و ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 14 اظهار نظر

-

1 سال پیش

محرمی: لازم باشد با ویلچر به اصفهان می‌روم

ارتش سرخ دات کام :
محرمی:  لازم باشد با ویلچر به اصفهان می‌روم
مجتبی محرمی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس و تیم ملی ایران است که بعد از شکستگی شدید استخوان رانش که مدتی او را خانه‌نشین کرد بالاخره بعد از مدت‌ها حضور در بیمارستانی در کیش به تهران بازگشت. به همین بهانه و خیلی از مسائل روز پرسپولیس و نتایج اخیرش با یکی از اسطوره‌های باشگاه همکلام شدیم تا نظر این پیشکسوت فوتبالمان را در خصوص افت شدید تیم و مواردی که پیرامون او رخ داده جویا شویم. گفت‌و‌گوی خواندنی محرمی با ما را تا پایان بخوانید.

*بالاخره موفق شدید اجازه پزشک جراح‌تان را برای پرواز از کیش و مرخص شدن از بیمارستان بگیرید؟
بله با بالابر و ویلچر در هوای برفی و چند ساعت متوالی تأخیر موفق به پرواز شدم و به هر سختی و مشقتی که بود به تهران برگشتم.

*حالا شرایط راه رفتن را پیدا کردید؟
با واکر راه می‌روم و فعلاً باید به فیزیوترابی بروم و درمانم را در آنجا پیگیری کنم تا ببینم شرایطم چگونه می‌شود و چه زمانی می‌توانم راه بروم البته احتمالاً پزشکم آب‌درمانی و ورزش‌های مخصوص و بقیه موارد درمانی را در دستور کارم قرار خواهد داد تا زودتر به بهبودی کامل برسم.

*در خصوص اشتباه فاحش مدافع پرسپولیس در بازی مقابل هوادار که منجر به شکست تیم شد چه صحبتی دارید؟
دفاع اشتباه کرد تا متأسفانه گل بدی را بخوریم اما انصافاً با وجود اشتباهی که انجام شد خط دفاع پرسپولیس جمعی از بهترین‌های ایران را در اختیار دارد اما در یک لحظه شاید مدافع ما غافلگیر شد و آن اشتباه را مرتکب شد.

*اما بیرانوند هم که معمولاً در بعضی از بازی‌ها چند فرصت تک به تک را مهار می‌کند چهره پرفروغی نداشت؟
فراموش نکنید دروازه‌بانی که در بازی تقریباً بیکار می‌شود بدنش سرد می‌شود به همین دلیل هم بیرانوند نتوانست مانع گل خوردن تیم در دقایق پایانی شود.

*با شرایط چند مدت اخیر پرسپولیس باز هم به قهرمانی این تیم امیدوار هستید؟
بله پرسپولیس در چند بازی اخیرش خیلی خوب کار نکرده اما هنوز 10 بازی دیگر و 30 امتیاز باقی مانده است از این‌رو من خیلی امیدوارم و قاطعانه هم در این رابطه حرف می‌زنم که قهرمانی برای پرسپولیس تمام نشده است و فرصت نسبتاً زیادی و یک سوم بازی‌ها باقی مانده است. اصلاً در زمان برانکو و استانکو و بعضی از مقاطع دیگر هم بوده که پرسپولیس به مشکل خورده اما با حمایت هوادار و بازسازی، تیم دوباره برگشته به همین دلیل باید از این پرسپولیس هم حمایت کرد تا برگردد.

*اما به نظر می‌رسد بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس اصلاً چه به لحاظ روحی و روانی و چه به لحاظ فنی شرایط ایده‌آلی ندارند؟
من این‌طور فکر نمی‌کنم و معتقدم که حرف زدن ما فایده ندارد. مهم این است که مدیریت و کادر فنی و بازیکنان در حال تلاش هستند و حتماً دوباره با همین تلاش خودشان را به بهترین شکل ممکن می‌رسانند. اصلاً از قول من بنویس که پرسپولیس آرام آرام می‌رسد و دوباره هم صدر را می‌گیرد و هم قهرمانی را به هوادارانش هدیه می‌دهد البته باور کنید من هم نمی‌خواستم در این شرایط مصاحبه کنم و حرف بزنم چون فکر می‌کنم تیم باید راه خودش را با آرامش برود و کارش را انجام دهد. من هم اگر حرف می‌زنم فقط در جهت کمک به تیم محبوبم است وگرنه نه تخریبچی هستم نه منتقد و اعتقاد دارم در این شرایط باید تیم را حمایت کرد و اجازه داد تا با آرامش بازیکنان و کادر فنی در مسیر موفقیت گام بردارند.

*در این شرایط واقعاً خود شما هم با وجود شرایط بد پرسپولیس از این تیم حمایت می‌کنید؟
حتماً حمایت می‌کنم و باور کنید حتی اگر باشگاه بخواهد با همین ویلچر و واکری که دارم حاضرم برای حمایت پرسپولیس به اصفهان بروم و در اردوی تیمم به بازیکنان روحیه داده و حتی در ورزشگاه نقش‌جهان هم حاضر شده و تیمم را تشویق کنم.

*در رابطه با وقفه عجیب لیگ هم به نظر صحبت دارید؟
بله آقا صحبت دارم. برای چه باید سازمان لیگ و فدراسیون لیگ را به‌خاطر یک بازی دوستانه تعطیل کنند.

*اما سازمان لیگ گفته که بازی سپاهان و زنیت از اول فصل هماهنگ شده و به تیم‌های دیگر هم این موضوع اطلاع داده شده بود!
حرف من این است مگر فیفادی و یا بازی آسیایی بوده که به‌خاطر آن لیگ را تعطیل کرده‌اند. اصلاً معلوم است چون به هر حال آقای تاج و مدیرعامل سپاهان با همدیگر خیلی رفیق هستند و بالاخره خودشان توافق کرده‌اند که بازی سپاهان و زنیت برگزار شود و در این بین لیگ ما با مدت نسبتاً زیادی با وقفه مواجه شده و تیم‌های دیگر به‌شدت متضرر می‌شوند. در این بین من نمی‌دانم چطور اعتراض تیم‌های دیگر و مدیران باشگاه پرسپولیس نادیده گرفته می‌شود البته این تنها انتقاد من از سازمان لیگ و فدراسیون نیست. چرا باید بازی استقلال با پیکان یک روز به تعویق بیفتد و روی چمن ورزشگاه دستگردی که برای پاس تهران بود که حالا چمنش هست اما تیمش دیگر نیست کاور کشیده نشود تا بازی استقلال و پیکان خیلی الکی الکی به یک روز بعد منتقل شود. در حالی که همین چند روز پیش شاهد بودیم که بازی خیبر خرم‌آباد در برف و بوران برگزار شد و مسئولان با قاشق و ملاقه و هر وسیله دیگری که بود برف ورزشگاه را پاک و بازی را برگزار کردند. در این بین باید بگویم که آقای تاج برای خودش برنامه‌ریزی می‌کند و واقعاً باید پرسید سازمان لیگ چه‌کاره است. خیلی اتفاق جدا از مسائلی که گفتم در فوتبال ما رخ می‌دهد که واقعاً آدم می‌ماند چه بگوید. مثلاً همین سرمربی استقلال به زبان پرتغالی حرفی می‌زند که واقعاً نمی‌دانم چه باید بگویم، بعد هم جالب است بازیکن استقلال که در پرتغال بازی کرده حرف از این می‌زند که نمی‌داند سرمربی‌اش چه می‌گوید و در پرتغال بوده اما پرتغالی را یاد نگرفته. اصلاً مهدی طارمی یا بقیه بازیکنان ما که در پرتغال بازی کرده‌اند چطور پرتغالی را یاد گرفته‌اند اما بازیکن استقلال صحبت سرمربی‌اش را متوجه نمی‌شود. شما هم بروید ببینید سرمربی استقلال چه می‌گوید که خیلی‌ها مخصوصاً مربیان تیم‌های دیگر را ناراحت کرده است. اصلاً همه می‌دانند که هر مربی یا بازیکنی که به یک کشور دیگر می‌رود باید زبان یاد بگیرد که موفق شود.

*فکر می‌کردید پرسپولیس به هوادار ببازد؟
من فکر می‌کنم کادر فنی پرسپولیس تیم هوادار را خوب آنالیز نکرده بودند در حالی که آنها خیلی خوب پرسپولیس را آنالیز کرده بودند و در واقع با پرس شدید اصلاً اجازه ندادند تا بازی پرسپولیس شکل بگیرد. البته من بابت حضور هواداران در ورزشگاه هم با سازمان لیگ حرف دارم که چرا اجازه می‌دهند بازی سپاهان با درصد بیشتری از هوادار برگزار شود اما اینجا اجازه می‌دهند که فقط 5 هزار نفر برای بازی پرسپولیس به ورزشگاه بروند و تیم محبوبشان را حمایت کنند. اصلاً در روز تعطیل و زمان مناسب بازی‌های پرسپولیس را برگزار نمی‌کنند تا بتواند از ظرفیت هوادارانش بهره بگیرد. اگر این طور است اجازه دهند پرسپولیس بازی‌هایش را در ورزشگاه اختصاصی خودش یعنی ورزشگاه کاظمی برگزار کند. ورزشگاهی که ده هزار نفر ظرفیت دارد و با بازی در این ورزشگاه، حداقل پرسپولیس این همه اجاره هم بابت ورزشگاه آزادی پرداخت نکند.

*به نتیجه‌گیری پرسپولیس مقابل سپاهان در جام حذفی خوشبین هستید؟
یک شوک به پرسپولیس وارد شده به همین دلیل من به برد مقابل سپاهان خوشبین هستم. اصلاً خیلی از تیم‌های بزرگ مانند لیورپول هم ممکن است در مقطعی به مشکل بخورند که ما باید از آنها درس بگیریم. با وجود همه این تفاسیر من معتقدم یحیی کارش را بلد است و هوادار هم باید در این شرایط از تیمش حمایت کند چون در مواقع خوب و نتیجه‌گیری که همه چیز عالی است و در مواقع سختی‌هاست که تیم نیاز به حمایت دارد. از این‌رو حتماً باید هواداران پرسپولیس که جزو بهترین هواداران هستند باید تیمشان را حمایت کنند تا پرسپولیس هم در جام حذفی و هم در لیگ برای قهرمانی خیلی جدی حرکت کند.

لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153491
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

1

1 سال پیش

عشقی مرد با تعصب


علیمرادی

0

2

1 سال پیش

خیلی جالبه از ی طرف میگن ما کمبود زمان داریم و با مشکل برنامه بازی ها رو میچینیم تا بتونیم لیگ به موقع تموم کنیم از طرف دیگه لیگ ۱۰ روز بیخودی تعطیل میکنن


علیمرادی

0

4

1 سال پیش

ناز نفست مرد متعصب و باغیرت پرسپولیسی شما تعصبت ثابت شدست سالار😍🥰 ای کاش بعضی پیشکسوت ها و هوادارا ۵۰درصد غیرتت رو داشتن الهی تا ۱۲۰ سال دیگه سایت بالا سر ما پرسپولیسیا باشه و همیشه سلامت و پایدار باشی👌👌❤❤❤❤❤❤


حسن عسکری

0

4

1 سال پیش

اقا مجتبی دوست داشتی بهترین دفاع چپی که راست پا بود❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏


رسول کیانی

0

3

1 سال پیش

وجودت همیشه سلامت بازیکن باغیرت


mersad jon

0

14

1 سال پیش

دمتگرم خیلی مردی،امیدوارم همیشه تنت سالم باشه دلت شاد.به امیدبردپرسپولیس❤️❤️❤️❤️❤️❤️


فرشاد شیخ الاسلامی

0

12

1 سال پیش

منهم با پیشکسوت خودمون ( محرمی عزیز ) مواقم ، با توجه به شوکی که بابت نتایج بد تیم در این چند هفته نصیب پرسپولیس شده ، برد پرسپولیس بسیار محتمله و ایشالا بازی را میبریم 💪💪💪


محمد

-4

5

1 سال پیش

اقامجتبی خوش بین نباش چون کادرفنی پرسپولیس بعدازسه سال هنوزنتونسته بفهمدکه بازی روبه عقب نتیجه نداردوبه کسی سه امتیازرانمیدهندپس بایدروبه جلوبازی کرد


ayub2400

0

10

1 سال پیش

حمایت میکنیم


آرین

0

11

1 سال پیش

من نمیدونم شما چرا انقدر این سپاهان رو بزرگش میکنید همین شله زرد تا دیروز پنج امتیاز از ما پایین تر بود همین سپاهان نزدیک به شیش سال هست زیر پرچم سرورش پرسپولیس بزرگ توی حسرت یه جام هست.... من نمیدونم شما هوادارا چتون شده که انقدر این شله زرد و که حتی بازیکنای که براش دارن امتیاز میارن هم پرسپولیسی هستن رو انقدر گونده میکنید چرا روحیه اونارو میبرید بالا و روحیه بچه های خودمونو میارید پایین... خیال میکنید نفوذی های اونا از این خبر ها و نظر ها بی اطلاع هستن اونا الان همه جا نفوذی دارن الان روحیه شون با این نظر های شما شده هزار برابر و روحیه بچه های ما شده صفر.... پس شما رو به خدا قسم هوای تیم و بچه هارو داشته باشید تا سپاهانی که همیشه زیر سرورش پرسپولیس بزرگ هست رو نابود کنیم.... یادتون نره سپاهان تا دیروز پنج امتیاز از ما پایین تر بود و اینکه چندین سال توی حسرت گرفتن یکی از جام های پرسپولیس بزرگ هستش... به امید برد پرسپولیس بزرگ و نابودی دشمنای این تیم مردمی و با عشق


ع حسین زاده

-1

7

1 سال پیش

آقا مجتبی خودت بهتر میدونی که بازیکنان الان فقط وفقط به عشق پول بازی میکنن و حرف اول و آخر رو پول میزنه، نمونه اون احسان پهلوان وقتی به پرسپولیس اومد می‌گفت خدا را شکر به عشق دوران بچگی خودم رسيدم، اما همین بازیکن بخاطر پول بیشتر عشق دوران بچگی خودش رو به پول بیشتر فولاد خوزستان فروخت و رفت، قبلا بازیکنی مثل مرحوم علی انصاریان رو داشتیم که سرش رو جلوی توپ میزاشت حتی اگر ۱۰،۲۰ بخیه بخوره، تا به تیم ضربه نخوره، ولی الان بازیکن خیلی راحت از تکل حریف فرار میکنه تا مبادا مصدوم بشه و از مبلغ قراردادش کم بشه، وقتی سرمربی تیم بابت بند سنگین تو قراردادش مدیر عامل تیم رو تهدید میکنه و علنا میگه من هر کاری دلم بخواد انجام میدم و کسی جرأت تکان دادن مرا نداره، البته که بازیکنان سواستفاده می‌کنن و بی خیالی بازی میکنن، همین درد ها و کمبود تعصب و غیرت هست که ۴۰میلیون هوادار پرسپولیس رو عذاب میده،.


حسن غلامی

0

8

1 سال پیش

تیم پرسپولیس بهترین وبیشترین هوادار را درآسیا دارد تیم پرسپولیس بهترین وباسوادترین پیشکسوتان رادارد تیم پرسپولیس فنی ترین کادرفنی رادارد وهمچنین بهترین بازیکنان وبهترین مدیریت رادارد


Amin

0

12

1 سال پیش

دورود اقا مجتبی با غیرت و دوستداشتنی


احمد نوری اسرمی

0

13

1 سال پیش

درد و بلات بخوره به تن اون سگپاهان و ساکت و تاج نجس

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال