ارتش سرخ دات کام

اخبار

محمدی: بُردن به هر قیمتی زیبنده نیس ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 10 اظهار نظر

-

4 ماه پیش

محمدی: بُردن به هر قیمتی زیبنده نیست

ارتش سرخ دات کام :
محمدی: بُردن به هر قیمتی زیبنده نیست
معاون باشگاه پرسپولیس گفت: بُردن به هر قیمتی زیبنده نیست و ما به‌عنوان بزرگتر باید به بازیکنان جوان، فوتبال بازی کردن را بیاموزیم نه مسائل حاشیه‌ای!

محمد محمدی در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی در خصوص اتفاقات دیدار دیروز تیمش مقابل فولاد خوزستان که با شکست یک بر صفر سرخپوشان پایتخت همراه شد، اظهار داشت: این دغدغه ها را از ماه‌های گذشته داشته‌ایم. زمانی که تیم ما نتیجه می‌گرفت، همیشه دغدغه داوری را داشتیم.

وی افزود: برد و باخت برای فوتبال است اما اینکه به چه قیمتی نتیجه بگیریم، مهم است. همه ما برای مدتی هستیم و باید خاطره خوش از خودمان به جا بگذاریم. برتری به هر قیمتی و با شلوغ‌کاری و سروصدا زیبنده فوتبال نیست.

محمدی اضافه کرد: متاسفانه اتفاقاتی که در جریان بازی رقم خورد و اعتراضاتی که از سمت نیمکت حریف می‌شد، مشکل ایجاد کرد و روی تصمیمات داور تاثیر گذاشت. نمی‌خواهم جواب کسی را بدهم و تنها از حق هواداران و تیم دفاع می‌کنم.

وی افزود: نیمه دوم با تاخیر شروع شد زیرا دوستانی آنجا بودند و از روی سکو داد و فریاد می‌کردند که داور خواست آنها بروند، اما وقت سوت نیمه دوم زده شد دوباره آمدند. این مسائل دست به دست هم داد و داور تحت تاثیر قرار گرفت و پنالتی مسلم ما را اعلام نکرد!

معاون باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: فوتبالی به فولاد نباختیم و اتفاقات حاشیه‌ای موجب شد تمرکز تیم‌ها از بین برود. بازیکن ما آمد اوت پرتاب کند و همه دیدند بازیکن ذخیره فولاد چه کارهایی کرد. باید به عنوان بزرگتر به جوانان کار یاد بدهیم و این رفتارها خوب نیست. فوتبال ادامه دارد و باید به جوانان فوتبال یاد بدهیم.

وی در مورد شرایط سیامک نعمتی که حاضر به جدایی از پرسپولیس نشده است نیز گفت: نعمتی فردا به باشگاه می‌آید تا صحبت کنیم. اصلا او به محل تمرین نرفت که سرمربی بخواهد جلوگیری کند. او بازیکن خوبی است و بحث مبلغ و این مسائل خصوصی بین بازیکن و باشگاه است. با هم‌فکری و البته تصمیم یحیی گل‌محمدی(سرمربی تیم)، به راهکاری برسیم. او سرمایه باشگاه است و باید شان باشگاه خودمان را حفظ کنیم.

محمدی درباره زمان ورود مهاجم جدید برزیلی سرخپوشان به ایران، توضیح داد: بعد از تایید کادر فنی، دو هفته‌ای می‌شود که با او مذاکره می‌کنیم و در نهایت تفاهم‌نامه هم امضا شد. امروز کارهای روادید را انجام دادیم اما هنوز بلیت تهیه نشده است. پریرا انتخاب اول گل‌محمدی بود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153187
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
حسین هدایتی

0

2

4 ماه پیش

محمدی دست بجنبون انقدر تو ضعیف هستی که منو احمد علی عباسی تنها نقطه مشترکمون ضعف تو هستش یه کاری بکن تا نونت حلال باشه


فرشاد شیخ الاسلامی

0

3

4 ماه پیش

نمیدونم چرا به این آقای محمدی ( معاونت باشگاه ) نمیتونم اعتماد کنم و باورش ندارم . قبلا" که در فدراسیون بود علیه پرسپولیس حرف زیاد میزد


احمدعلی عباسی

0

6

4 ماه پیش

تورو خدا ولمون کن
عده ای بی عرضه عنان را دردستان خودگرفتید و ....
اگر راست می گید فیلم بازی و داوری و جنگ اعصاب نکونام و حضورهوادار و توپ انداختن تو زمین و .... همه راجمع کنین یکجا بفرستین فیفا و آبروی فدراسیون راببرید تا دیگر جرأت تکرار نداشته باشند
هرچه ضربه خوردیم از بی عرضگی شماهاست


مرادسلمانی

0

3

4 ماه پیش

فدراسیون وکمیته اخلاق وانضباطی بی گفایت این بازی ادامه داری سپاهان تراگتوروفولادگثیف ترین رفتارهاراانجام دادندمثل ماست فقط نگاه کردیدچقدرشتیل گرفتیدچشم هایتان رابه روی واقعیت بستید.بلاخره فولادبایدبیادتهران قبرستان که نمیری بخوابی.خاک عالم توسرهاشمی نسب وانصاری.بلاخره گذرتان به دباع خانه میخوری پلشت


ع حسین زاده

0

5

4 ماه پیش

تا اون بیاد برای تیم بازی کنه سومین بازی نیم فصل دوم هم تمام شده، البته اگر شرایط بدنی مناسب داشته باشه، عبدی هم که انگار اصلا فوتبال بازی نکرده، آخه علت این همه افت از کجا میاد، تو که قراردادت رو بالا بردی، چرا کیفیت فنی خودت رو پایین آوردی، چرا باید منت خارجی ها رو بکشیم، ؟مرد باش و یک تکونی به خودت بده و هم خودتو و هم پرسپولیس رو نجات بده ،خدا کنه این خارجی آماده باشه و بتونه به خط حمله کمک کنه.


مهدی‌قزوین

-9

0

4 ماه پیش

اقا فولاد بهتر بود نتیجه هم گرفت نوشه جونشون تمام...هیاهو کافیه...


احمد نوری اسرمی

0

5

4 ماه پیش

اون ساسان انصاری بی پدر مادر سگ کی باشه که بخواد به دایی کمال توهین کنه . هواداران عزیز از خجالت ساسان انگل در بیاین نزارین اب خوش از گلوش پایین بره


حسین هدایتی

0

7

4 ماه پیش

محمدی حرف رو بی خیال،برید هر جوری شده به فدراسیون و وزیر و کمیته داوران فشار بیارید که مثل دوتا بازی قبلی سر پنالتی حق ما رو نخورن،مدیری دیگه؟آدمی؟حرف میفهمی؟پلشت سه هفته هستش من میدونم قراره سر ما رو ببرن دوتا بازی هستش که شروع کردند،تو چرا دیر فهمیدی؟حالا فهمیدی؟پاشو به جای مصاحبه نامه بزن برای وزیر بگو که یابو نیستی و میفهمی دارن سر مارو میبرن بگو داوری‌ها جهت داره وزیر الان تحت فشاره بفهمه ما حساس شدیم هم خودش رو جمع میکنه هم دستور میده که مراقب داوری‌ها باشن چون خودش رو در خطر میبینه،محمدی دست بجنبون پاشو درسته دیر گیری ولی عیب نداره تا بازی با آلومینیوم وقت داری


سید ابراهیم غفاری نیا

0

6

4 ماه پیش

آزادی بازیکن آلومینیوم تهدیدمون کرده،بریم واسه نابود کردن آلومینیوم💪


اسماعیل‌رجب‌پور

-1

4

4 ماه پیش

ایشاا‌‌.... مبارک باشه اما نکنه با جریان دلال بازی اومده باشه.!!!!!که اونوقت ممکن یه پرنده فروش یا یه کفتر باز قهاری از آب در بیاد. بجای یه بازی کن ویا یه فوروارد گل‌زن چهار چوب شناس.آخه ما در انتخاب بازیکن‌ خارجی و فوروارد خوب گل‌زن چهار چوب شناس . شانس خوبی نداریم.خیلی کم پیش میاد بازیکن خوب بیاد وبمونه غیر یکی دو تا مرد مثل بشار رسن اصلا پیدا نمیشه.اونیکه زره‌ایی خوب باشه وسط فصل بازیکن مازاد اعلام میکنیم بعد یکی دو فصل با خواهش و منت دنبالش آدم میفرستیم که بیاریمش.یمقدار به خودمون بیاییم وبخودمون نگاه کنیم و به افکارمون تجدید نظر کنیم بد نیست.اینقد بفکر دلال وجیب پر حجم شون نباشیم .بخدا آه هوادار متعصب دامن گیره. بگیره خیلی بد میگیره.بخدا این هوادارها خیلی بامعرفت و متعصبند.

بازی های پرسپولیس

1-2

پرسپولیس

استقلال

چهارشنبه, 10 خرداد
ساعت 19:45

ورزشگاه : آزادی

داور : اشکان خورشیدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل پرسپولیس؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مهدی ترابی 2
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 سیامک نعمتی 1
6 وحید امیری 1
7 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس 2 - 1 استقلال 19:45
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال