ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

مهدوی: بیشتر از مهاجم ...

نویسنده : محمد رهسپار

-

نظرات : 5 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

مهدوی: بیشتر از مهاجم به گلر و مدافع نیاز داشتیم

ارتش سرخ دات کام :
مهدوی: بیشتر از مهاجم به گلر و مدافع نیاز داشتیم
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: همه بازیکنانی که به پرسپولیس آمدند در تیم خود بهترین بودند و به همین دلیل اعتقاد دارم پرسپولیس کهکشانی است.

محمدرضا مهدوی ‌در گفت‌وگویی، در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس در کمتر از دو هفته مانده تا آغاز لیگ برتر اظهار داشت: قبل از هر چیز برای دوست خوبم یحیی گل‌محمدی آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم که هرچه زودتر سلامتی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به دست بیاورد. برای پرسپولیس خیلی خوشحال هستم؛ چراکه این تیم کادر فنی خوبی دارد و این موضوع باعث شده تا در همه زمینه‌ها برنده باشد. با اینکه می‌گویند پرسپولیس کمبود مهاجم دارد مخالفم و به نظرم یحیی گل محمدی گل اصلی نقل و انتقالات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زده است. من در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر هم گفتم که پرسپولیس این فصل قهرمانی را زودتر به دست می‌آورد.

وی در پاسخ به این سوال که از نظر شما آیا پرسپولیس کهکشانی بسته شده، تصریح کرد: ببینید پرسپولیس همیشه کهکشانی است و افتخار پوشیدن این پیراهن نصیب هر کسی نمی‌شود. مطمئنا هر بازیکنی که به پرسپولیس می‌آید حتما یک بازیکن کهکشانی است و باید همین الفاظ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درباره آنها به کار برد.

مهدوی درباره اینکه آیا پرسپولیس با فقر مهاجم روبرو هست یا نه، گفت: به نظر من پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و این طور نیست که بگوییم با فقر مهاجم روبروست. در پرسپولیس همه بازیکنان گلزن هستند و حتی اگر بیرانوند بتواند مهاجم باشد او هم گل می‌زند! بازیکنانی مثل گولیسیانی، علی نعمتی، پورعلی گنجی، فرجی و... با اینکه مدافع هستند اما آنها هم بازیکنانی گلزن نشان دادند. از نظر من پرسپولیس مهاجم کم ندارد. همین مهدی عبدی و یا وحید امیری مگر کم گل زده‌اند؟‌ با این بازیکنان باید به قهرمانی فکر کرد. همین سعید صادقی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ببینید که همه تیم‌های لیگ به دنبال او بودند. او بازیکنی است که می‌تواند خیلی راحت مدافع روبروی خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردارد و گل بزند.

این پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه آیا خیلی خوش‌بینانه به شرایط نگاه نمی‌کنید، افزود: نه، خوش‌بینانه نگاه نکردم. من خط به خط جلو رفتم و به نظر من همه بازیکنانی که اسم بردم توانایی گلزنی دارند. پرسپولیس باید تدابیر خوبی برای مسابقات بیندیشد و موضوع اصلی کم گل خوردن است. پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده و موضوع اولی که باید به آن توجه کرد این است که یک تیم برای قهرمانی باید کم گل بخورد. پرسپولیس بیشتر از مهاجم به دروازه‌بان و مدافع خوب نیاز داشت. تیم‌هایی مثل سپاهان، فولاد، استقلال، تراکتور و... بسیار قدرتمند شده‌اند و گل نخوردن در لیگ آینده می‌تواند ضامن قهرمانی باشد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/150449
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
علیمرادی

0

2

2 هفته پیش

ایول کاملا درست میگه👌👌👌 نه اینکه مهاجم نیاز نداشته باشیم ولی مهم دروازبان و دفاع خوبه مث پارسال نباشه ک اگه اون گلا مفت نمیخوردیم کیسه مال این غلطا نبودن قهرمان بشه و با این جور تخمی بازی کردن مفت قهرمان شدن... به امید خدا ی مهاجم بگیریم حتی نگیریم قهرمانیم زنده باد پرسپولیس❤❤❤❤❤❤


علیرضا حسین پور

0

2

2 هفته پیش

پرسپولیس همیشه قهرمان هست وقهرمان میماند


سامان کوهدشت

0

5

2 هفته پیش

پرسپولیس همییییشه قهرمانه..❤❤❤❤❤❤


بابک اعتمادیان

-1

4

2 هفته پیش

قطعن یه مهاجم میخوایم


آرین

0

3

2 هفته پیش

خیلی گلی سالار

بازی های پرسپولیس

0-0

ذوب آهن

پرسپولیس

شنبه, 22 مرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : فولادشهر

داور : بنیادی‌فرد

نظرسنجی

از عملکرد پرسپولیس برابر ذوب‌آهن راضی بودید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
برنامه بازی ها

هفته 2 لیگ برتر

پنجشنبه, 27 مرداد

ملوان - استقلال 19:30
مس رفسنجان - گل گهر 20:30
سپاهان - نساجی 21:00

جمعه, 28 مرداد

تراکتور - ذوب آهن 18:30
مس کرمان - پیکان 19:30
هوادار - نفت م.س 19:30
صنعت نفت - آلومینیوم 20:30
پرسپولیس - فولاد 20:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 سپاهان 1 2 3
2 نفت م.س 1 1 3
3 گل گهر 1 1 3
4 پیکان 1 1 3
5 هوادار 1 1 3
6 نساجی 1 0 1
7 مس رفسنجان 1 0 1
8 پرسپولیس 1 0 1
9 صنعت نفت 1 0 1
10 ذوب آهن 1 0 1
11 فولاد 1 0 1
12 مس کرمان 1 -1 0
13 تراکتور 1 -1 0
14 آلومینیوم 1 -1 0
15 ملوان 1 -1 0
16 استقلال 1 -2 0

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال