ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

نعیم‌آبادی: درویش باید ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 10 اظهار نظر

-

3 هفته پیش

نعیم‌آبادی: درویش باید مقابل یحیی عقب‌نشینی کند

ارتش سرخ دات کام :
نعیم‌آبادی: درویش باید مقابل یحیی عقب‌نشینی کند
سعید نعیم‌آبادی پیشکسوت پرسپولیس معتقد است چند بازیکن مصدوم و کنار رفتن ‌پور علی گنجی به دلیل آسیب‌دیدگی شدید و روی فرم نبودن بازیکنانی مانند ترابی که هنور آمادگی بالای مدنظر را پیدا نکرده‌اند در کنار سایر موارد به پرسپولیس لطمه زده است. به بهانه حاشیه‌های فراوانی که در چند روز اخیر پرسپولیس با آنها مواجه بود با مدافع راست اسبق پرسپولیس گفت‌و‌گویی داشتیم.

*چرا پرسپولیس در 4 بازی متوالی به برد نرسیده و نتایج قابل قبولی کسب نکرده است؟
چند مسأله مهم در این بین وجود دارد که روی تیم تأثیر منفی گذاشته است مثلاً پرسپولیس چند بازیکن مصدوم داشت که در رأس آنها ‌پور علی گنجی قرار داشت که بیرون ماندنش به تیم لطمه زد، جدا از اینکه بازیکنی مانند ترابی با وجود اینکه از مصدومیت رهایی یافت و برگشت، قادر نبود آن کیفیت خوب همیشگی خودش را ارائه دهد و به نوعی سر حال نبوده است. به همه این مشکلات زمانی که ما مصدومیت امیری را که مدت‌ها بود حضور نداشت و دوباره مصدوم شد را در نظر می‌گیریم، به این نتیجه می‌رسیم که تیم کاملی در اختیار سر‌مربی قرار نداشته است.

* در بازی مقابل سپاهان چرا پرسپولیس نتوانست موقعیت‌های خوبی را بسازد و بازی‌ای که انتظارش می‌رفت را به نمایش بگذارد؟!
به نظرم یکی از بزرگترین عواملی که منجر به این شد که پرسپولیس نتیجه نگیرد و مقابل سپاهان بازی خوبی را به نمایس بگذارد حضور 7 بازیکن سابق پرسپولیس در تیم سپاهان بود که همگی در ترکیب سپاهان خیلی خوب کار کردند و دیدید که در رأس آنها رضا اسدی قرار داشت که موفق شد گل خیلی خوبی به بیرانوند بزند؛ همان بازیکنی که یحیی بلد نبود از او بازی بگیرد اما در طرف مقابل مورایس خیلی خوب از او بازی گرفت و موجب برد تیمش در دیدار شش امتیازی شد.

*چرا جریمه‌ای که درویش برای تیمش در نظر گرفت خیلی داستان و حرف و حدیث همراه داشت؟!
نقطه مقابل پاداش به نوعی جریمه است اما این به آن معنی نیست که با اولین باخت تیم در لیگ برتر تیم‌تان را جریمه کنید و به نوعی روحیه کادر و بازیکنان تیم‌تان را پایین بیاورید و در کنار این مسأله خودتان زمینه‌ساز درست کردن حاشیه‌های زیادی در تیم‌تان شوید که هنوز هم دامن تیم را گرفته و به شکل کامل از آن خارج نشده‌اید.

*اما به نظر مشکل اصلی پرسپولیس، مشکل یحیی با مدیر‌عامل تیم است که قبل از شروع فصل تاکنون به نوعی به شکل پنهان و آشکار وجود داشته است؟!
واقعاً این مسأله خیلی بد است که در تیم اول ایران که بیشترین قهرمانی‌ها در چند سال اخیر را داشته مدیرش با سرمربی‌ مشکل داشته باشد و در این بین به هر حال شاید بهتر باشد اگر مشکل دو شخص اول فنی و اجرایی پرسپولیس حل نشود، وزارت ورزش بهترین تصمیم را بگیرد. در باشگاه‌های پرهوادار هم این طرفدار تیم است که در خصوص مربی و مدیریت حرف اول و آخر را می‌زند، به همین دلیل اگر هوادار یحیی را می‌خواهد، وزارت ورزش باید درویش را که کارمند است تغییر دهد و اگر هواداران یحیی را نمی‌خواهند وزارت در صورت ادامه‌دار شدن این جنگ داخلی قطعاً به جای یحیی باید مربی دیگری را جذب کند. در کنار این دو موضوع یک اصل دیگر هم وجود دارد که طرفین می‌توانند با هم کنار بیایند تا با اتحاد و همدلی شرایط پرسپولیس خیلی خوب پیش برود.

*اما به نظر می‌رسد در شرایط فعلی که بازیکنان با سرمربی تیم همراه هستند مدیریت باید با سرمربی تیم همراه شود؟!
به نظر می‌رسد درویش مجبور است عقب‌نشینی کند چون قادر به برکناری یحیی نیست و در پرسپولیس و استقلال هم همانطور که گفتم تماشاگر تصمیم می‌گیرد و وزارت ورزش هم طبق خواسته هوادار و مردم بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ خواهد کرد.

*در خصوص بازی بسیار مهم و تأثیر‌گذار پرسپولیس مقابل النصر چقدر به نتیجه‌گیری پرسپولیس امیدوارید؟
درست است که النصر صعودش قطعی شده است و شاید این تصور به وجود آید که این تیم از روی شکم سیری مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد اما با وجود این من فکر می‌کنم گذشتن از سد تیم النصر دشوار است، مگر اینکه معجزه‌ای شود و ما بتوانیم از سد این تیم پر ستاره در عربستان بگذریم تا شانس صعودمان را افزایش دهیم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157385
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ع حسین زاده

0

4

3 هفته پیش

پرسپولیس همین الان ۲تا گل از درویش و یحیی خورده، و چه بسا شاید گل‌ های بعدی رو هم تو این چند روز بزنن، کسانی که فقط وفقط به فکر منافع شخصی و به کرسی نشوندن حرف های خودشون هستن، و نتایج تیم و احساسات میلیون ها هوادار پرسپولیس براشون مهم نیست، چرا که تو بدترین موقع از فصل که پرسپولیس با غول های آسیایی بازی داره و تو ایران با رقیب سنتی یعنی کیسه کش ها باید دربی رو برگزار کنه، دچار اختلاف و حاشیه سازی توسط درویش و یحیی شده، شک نکنید هواداران این رفتار غیر حرفه ای و بچه گانه این دونفر رو فراموش نخواهند کرد، فعلا دارن، میان این دو زبون نفهم، میسوزن و میسازن، متأسفانه نبود کریم باقری اینجا خودش رو نشون داد، که درویش بی شرف اونو از پرسپولیس گرفت، خدا لعنت کنه کسانی رو که حامیان ملت رو ازشون دور میکنه، متأسفانه درویش بی خاصیت هم شده عامل و بله قربان گوی این بی شرف ها،.


هوادار

0

2

3 هفته پیش

ازاقای فنونیزاده بعیداست واقعیتهاوعدم همکاری مدیرعامل راباسرمربی وبازیکنان پرسپولیس رانمیبیند


هوادار

0

4

3 هفته پیش

امثال بدرویش عمرکردندنبایدپرسپولیس قهرمان بشوددلیل عدم همکاری درتقویت تیم باسرمربی وبیتوجهی بخواستهای بازیکنان وایجادحاشیه ازطرف هیت مدیره ومدیرعامل


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

4

3 هفته پیش

دقیقا با حرفاتون موافقم 👍🏽


فرشاد شیخ الاسلامی

0

5

3 هفته پیش

درویش علیرغم کارنامه نسبتا" خوبی که در فصول گذشته برجای گذاشت اما در این فصل کاملا" مجری اوامر بالادستی ها شده و خروجی دستورات مدیریت باشگاه فقط آتش اختلاف را در بین هوادارا و کادر فنی و بازیکنان بوجود آورده. باید ببینید ازین اختلاف چه کسی سود میبره . پرسپولیس و یا دشمنان پرسپولیس . اگه کمی سنجیده فکر کنید می فهمید که چه کسانی سود میبرن . هوادارای محترم ، تو زمین دشمنان تیم بازی نکنید . تمرکزتون را حفظ کنید ، یحیی و بازیکنان پرسپولیس علیرغم تمام انتقاداتی که به اونها وارده ولی شایسته اینهمه هجمه نیستند ، آنهم در آستانه بازی با النصر و دربی پایتخت . ❤❤🙏🙏


سامان سرخ

-1

2

3 هفته پیش

مگه جنگه


محمد

-4

0

3 هفته پیش

مگه یحیی گل محمدی سابقه قهرمانی آسیا باپرسپولیس دارد که هرچه بگوید درست باشداما درویش درپرسپولیس کم کاری کرد


یداله قنواتی

0

4

3 هفته پیش

پرسپولیس مرد روزهای سخته هیچ. بعید نیست که النصر را شکست. بدیم اگر اتحاد ویکدلی با هم داشته باشیم اینده خوبی در انتظار پرسپولیس است


محمدرضایی

0

4

3 هفته پیش

من امیدبه این تیم دارم چون اسمش پرسپولیسه قلب ماست


طوفان

0

4

3 هفته پیش

مدیر عامل باشگاه بايد یکی مثل طاهری یا گرشاسبی میخواد نه مثل درویش که یک بار مثل مرد از پرسپولیس دفاع نکرده وتمام این حق خوری ها بخاطر ضعیف بودن مدیر است

بازی های پرسپولیس

2-1

پرسپولیس

الدحیل قطر

سه‌شنبه, 14 آذر
ساعت 19:30

ورزشگاه : آزادی

داور : لیدا جامپی

نظرسنجی

به نظر شما یحیی گل‌محمدی در ادامه فصل با پرسپولیس موفق می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 16 آذر

گل گهر 0 - 1 تراکتور 15:00

جمعه, 17 آذر

ملوان 0 - 2 شمس آذر 15:00
پیکان 0 - 0 ذوب آهن 15:00
صنعت نفت 1 - 2 آلومینیوم 15:00

شنبه, 18 آذر

نساجی - استقلال خوزستان 15:00
سپاهان - مس رفسنجان 15:00
پرسپولیس - هوادار 15:30
فولاد - استقلال 17:45

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 تراکتور 12 6 21
3 ذوب آهن 12 2 20
4 ملوان 12 5 19
5 سپاهان 9 12 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 آلومینیوم 12 -3 17
8 گل گهر 10 4 14
9 مس رفسنجان 11 -2 14
10 شمس آذر 11 3 13
11 هوادار 11 -2 10
12 پیکان 12 -6 10
13 صنعت نفت 11 -8 10
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال