ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

پاسخ دایی به مایلی کهن ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

10 سال پیش

پاسخ دایی به مایلی کهن: آن زمان گذشته که به مصلی بروی و مربیگری گدایی کنی!/مانده ام با چه رزومه ای حرف می زنی؟!

ارتش سرخ دات کام :
پاسخ دایی به مایلی کهن: آن زمان گذشته که به مصلی بروی و مربیگری گدایی کنی!/مانده ام با چه رزومه ای حرف می زنی؟!
علی دایی در خصوص اظهارات مایلی کهن پس از بازی با صبا اظهار داشت: من نمی خواستم جواب این آقا را بدهم در فوتبال ما آقایان راحت می توانند چشم خود را ببندند و هر چه در دهانشان است باز کنند و آن را بگویند.آقای عزیز موقعی که دو بار محکوم می شوید قطعا حرف هایی می زنی که نمی توانی آن را ثابت کنی.

وی افزود: ایشان در گذشته دو بار حرفهایی زد که نتوانست آن را ثابت کند و به نظر من راحت است که همه چشمهایشان را ببندند و دهانشان را باز کنند. خیلی راحت است چشمت را ببندی و به هر کس دوست داری اتهام بزنی و آخرش هم حتی نتوانی یک کلام آن را ثابت کنی. پس از این موضوعات محکوم می شود و آن وقت دنبال درست کردن کارش است.

دایی ادامه داد: متاسفانه این آقا آمده و حرف هایی زده، مطمئن باشید تا آخرین کلمه حرف هایش را پیگیری می کنم و این دفعه مثل دفعه های قبل کوتاه نخواهم آمد، مطمئن باشید خودم اگر قرار است پیش رئیس قوه قضاییه و هر کسی که لازم است می روم و این بار تقاضای اشد مجازات برای این آقا را دارم. در دفعات گذشته از خیلی از مسائل گذشتم اما این بار کوتاه نمی آیم تا ببینم چشم هایشم را ببندند می توانند دهانشان را راحت باز کنند یا خیر؟

علی دایی ادامه داد: او به همه تهمت زده است اگر یادش نرفته باشد زمانی که مربی تیم ملی بود یک دکتر که سرباز هم بود و از بستگان ایشان بود همه جا با تیم ملی بود و با اینکه سرباز بود به مسافرت های خارج از کشور می رفت و در سایپا هم همین شرایط بود از مشاور حقوقی گرفته تا دکتر در سایپا به همین گونه بودند.

وی ادامه داد: برای اولین بار می خواهم در مورد برادرم صحبت کنم اول می خواهم بگویم برادرم در دانشگاه دولتی درس خوانده و لیسانس گرفته آن هم در زمانی که این آقا در به در به دنبال تحصیل در دانشگاه آزاد بود. در زمان جنگ هم این آقا دنبال معافی گرفتنش بود و برادرم در جبهه های جنگ حضور داشت. سوم اینکه خصوصیات اخلاقی این آقا را همه می دانند از زمان بازیگری تا مربیگری همه چیز مشخص است.

دایی ادامه داد: می خواهم خیلی چیزها را یادآوری کنم. آقای محترم یا هر چیز دیگری که به شما بگویم اگر یکی از حرف هایت را توانستی، ثابت کن. برادر من یا کادر فنی کجا 5 میلیارد گرفته ایم اگر توانست یکی از حرف هایش را ثابت کند من همین امروز فوتبال را  کنار می گذارم اما مرد باش و اگر نتوانستی حرف هایت را ثابت کنی از این فوتبال برو! اینکه می گوید من چرا مؤدی نمونه مالیاتی شدم باید بگویم همه چیزدر مورد من شفاف است او حرف هایی در مورد اداره مالیات هم زده است بگوید کجا من مالیات نداده ام یا کم مالیات داده ام. اگر یکی از حرف هایش را ثابت کرد این فوتبال را دو دستی به این آقا می دهم و می روم.

وی افزود: من 7 سال بیرون از کشور فوتبال بازی کردم و هر چه درآورده ام بالای 95 درصد آن را به این مملکت آورده ام. اگر دایی نداشته باشد که بهترین ماشین را سوار شود، چه کسی باید سوار شود. عالم و آدم می دانند ایشان به خاطر مسائل دیگر ناراحت است و آرزو می کرد در پرسپولیس مربیگری کند.

دایی تصریح کرد: عذر می خواهم اکنون مردم ما به دولتی رای داده اند که همه به توانایی هایش ایمان دارند این دولت با انتخاب کابینه اش نشان داد که دنبال آدم های قدرتمند، توانمند، باهوش، بافکر و کسانی که در کار خودشان وارد هستند، هست. آن زمان گذشت که کسی در مصلی گدایی مربیگری کند. آن زمان تمام شد با اعتقادی که من به دولت دارم هر کسی بخواهد بماند و کار کند باید بر اساس توانایی هایش باشد.

سرمربی پرسپولیس افزود: شما بگویید این آقا چند تیم را به لیگ دسته یک فرستاده است. بر اساس توانایی هایمان حرف بزنیم و شلوغ کاری نکنیم و خودمان را به مظلومیت نزنیم که 11 هفته است اعتراض نکردم اما این آقا خودش را در یک لحظه نشان داد. من اصلا می گویم پرسپولیسی نیستم اما غیرت و تعصب دارم و دوست دارم هر جا که کار می کنم پولی که سر سفره ام می برم حلال باشد ایشان می خواهند اذهان را  منحرف کند. 300 میلیون تومان کجا بود؟ اگر توانستی یک مورد را ثابت کنی حتی اگر بدون مدرک بتواند ثابت کند من زندگی ام را می دهم و فوتبال را کنار می گذارم و حتی اگر دوست داشته باشد از ایران هم می روم.

دایی با اشاره به بخش دیگری از حرف های مایلی کهن گفت: اینکه می گوید هکتار هکتار زمین گرفته ام باید بگویم اگر علی دایی هکتار هکتار زمین نداشته باشد چه کسی باید داشته باشد؟ دوم اینکه شما ثابت کن این هکتار هکتار زمین را از کجا و از چه کسی گرفته ام؟ هر چه داشتم خودم درآوردم از هیچ ارگان دولتی زمین نخریدم یک ریال هم از بانکی وام نگرفتم و از هیچ رانتی هم استفاده نکردم.

سرمربی پرسپولیس افزود: متاسفانه آدم هایی که می خواهند سالم و مستقل زندگی کنند چنین آدم های وابسته ای بپدا می شوند و مشکل درست می کنند ودر نمایشگاه کتاب دنبال تیم می گردند. چند سال پیش با سایپا در بازی آخر در لیگ برتر ماندنی شد آنهم در حالی که سپاهان قهرمان شده بود. فصل قبل گهر کجا رفت؟ فولاد و پیکان چه شدند؟ من مانده ام با چه رزومه ای دارد حرف می زند؟

دایی افزود: یک جا از محسن قهرمانی دفاع می کند و بعد جای دیگری می گوید دو سه سال پیش با من ارتباط داشته است هیچ کس به این مسائل دقت نمی کند. چرا با قهرمانی ارتباط داشته است؟ اتفاقی که من با قهرمانی داشتم مربوط به دو هفته قبل بود و در مورد فوتسال هم بود. در راه آهن که بودم پیشنهادی داده شده که جلویش ایستادم هیچ کس نمی تواند به سلامت کاری ام گیر بدهد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: می گوید در دادگاه شعبه ای به نامش زده اند آره آقا! حرف ناحق می گویی تهمت وافترا می زنی حرفت حق بود مطمئنا دایی محکوم می شد اما این بار خیلی پایت را از گلیمت دراز کرده ای و وارد مسائلی شدی که به خانواده ام گیر دادی به باشگاهم گیر دادی 5 میلیارد و 100 میلیون را از کجا آورده ای؟ با چه حساب و کتابی این رقم را می گویی؟ مرد باش و این حرف هایت را ثابت کن. تمام قرارداد من و برادرم مشخص است. متاسفانه توهین می کند و می گوید دست چپ و راستش را بلد نیست. او به یک مهندس این مملکت توهین کرده است. زمانی که او دنبال معافی اش بود برادرم در جبهه های جنگ می جنگید.

وی افزود: از این مملکت امثال داداشم دفاع کردند که هیچ وقت هم حرف نزدند تویی که رنگ خیلی چیزها را ندیده ای سینه ستبر می کنی و داد و بیداد راه می اندازی.

دایی در مورد نماینده تام الاختیارش گفت: من اینجا می گویم دهقان نماینده تام الاختیار من نیست او رفیق جان جانی من و داداشم است. من مدیونش هستم عذر می خواهم راحت می خواهم بگویم در خیلی مسائل با بهمن مشورت می کنم. بدون آنکه چشمداشتی داشته باشد. بهمن برادر من است اگر مرد بودی اسم می آوردی. اگر منظورت بهمن دهقان است که باید بگویم او بدون یک ریال چشمداشت برایم کار می کند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: همین بهمن دهقان نماینده شما هم در اداره مالیات بود همان زمانی که سرمربی سایپا بودی و دارابی سرپرست بود دهقان صورت جلسه حل اختلاف شما را امضا کرد. افتخار می کنم که تمام مالیاتم را به موقع پرداخت کردم اما اگر قرار باشد کسی دست راست و چپش را بلد نباشد امثال تو هستند نه داداش من و خانواده ام. کسی این حرف ها را می زندکه نیاز دارد سرمربی پرسپولیس باشد. این آقا یک جایی می گوید با قهرمانی ارتباط داشته و یکجایی می گوید او سالم است قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را. این حرف ها منطقی نیست و هیچ کدام آن به درد پیشرفت فوتبال ما نمی خورد.

وی ادامه داد: من مانده ام که چه طور داور در بازی با صبا او را اخراج نکرد مگر او می تواند به من حمله کند و بگوید چه کنم و چه نکنم من به احترام جامعه فوتبال جوابش را ندادم وگرنه می توانستم عین خودش برخورد کنم. و مدل خودش واکنش نشان دهم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/45380
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-3

پرسپولیس

نفت و گاز گچساران

دوشنبه, 14 اسفند
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادی

داور : کیوان علی محمدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر گچساران کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 5
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
11 عیسی آل‌کثیر 1
12 مهدی ترابی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 17 اسفند

هوادار - ذوب آهن 17:20

جمعه, 17 آذر

ملوان - گل گهر 17:30
صنعت نفت - نساجی 17:40
مس رفسنجان - تراکتور 17:10
سپاهان - پیکان 17:20
شمس آذر - آلومینیوم 17:30
پرسپولیس - فولاد 17:30
استقلال خوزستان - استقلال 19:45

یک هشتم جام حذفی

دوشنبه, 14 اسفند

پرسپولیس 3 - 0 نفت و گاز گچساران 20:00

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 18 16 39
2 پرسپولیس 18 11 36
3 سپاهان 16 17 31
4 تراکتور 17 11 31
5 گل گهر 18 11 30
6 ملوان 18 9 29
7 ذوب آهن 17 1 25
8 آلومینیوم 17 -2 25
9 شمس آذر 18 3 22
10 مس رفسنجان 18 -6 20
11 فولاد 18 -13 19
12 هوادار 17 -5 18
13 پیکان 18 -9 14
14 استقلال خوزستان 18 -11 12
15 صنعت نفت 18 -16 12
16 نساجی 18 -17 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال