ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

پروین: آقای گودرزی متا ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

10 سال پیش

پروین: آقای گودرزی متاسفم که وزیر ورزش شدید/ آقای روحانی! او به جای حرمت گذاشتن، به ما پشت می کند

ارتش سرخ دات کام :
پروین: آقای گودرزی متاسفم که وزیر ورزش شدید/ آقای روحانی! او به جای حرمت گذاشتن، به ما پشت می کند
پس از کنار گذاشتن رویانیان از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس با تصمیم هیأت مدیره علی پروین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس شد اما خیلی ها فکر می کردند با آمدن او خیلی از مشکلاتی که برای رویانیان پیش آمد برای پروین اتفاق نخواهد افتاد اما این پایان ماجرا نبود و پروین در زمان حضورش به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد. تا حدی که با اسپانسری که برای پرسپولیسی ها به توافق رسیده بود مورد تأیید وزارت قرار نگرفت و به همین دلیل کمک این اسپانسر به پرسپولیس در پرده ای از ابهام قرار گرفت اما پس از تساوی پرسپولیس مقابل راه آهن علی پروین ناگفته هایی را در گفت وگویی به زبان آورد که خواندنش خالی از لطف نیست.

چه اتفاقی افتاد که شما سرپرست باشگاه پرسپولیس شدید؟
با درخواست هیأت مدیره و عشق اینکه کار این بچه ها، بازیکنان و باشگاه زمین نماند این مسئولیت را قبول کردم تا حداقل بتوانم باری از روی دوش پرسپولیس بردارم. خود هیأت مدیره می داند که چقدر دوست داشتند که این پست را قبول کنم و به همین دلیل نتوانستم به پرسپولیس نه بگویم علیرغم اینکه می دانستم سختی های زیادی دارد و شاید پروین زیر سوال برود اما نترس قبول کردم و آمدم.

برخی ها می گویند شما خیلی ریاست را دوست دارید. به خاطر همین آمده اید.
نه، من لازم نیست که دروغ بگویم. چون از کسی ترسی ندارم. الان هم اگر می خواهم درباره خیلی از مسائل از جمله وزیر ورزش حرف بزنم فقط به این دلیل است که مردم همه چیز را بدانند و این تصور در ذهنشان نباشد که علی پروین در مدیریت نتوانست کار کند. من همانطور که با حمایت این مردم و لطف خدا در فوتبال علی پروین شدم و با پوشیدن آن شماره 7 برای مملکتم افتخار آفریدم که هنوز هم مردم از آن به همراه رفقایم لذت می برند من همان پروین هستم. هیچ تغییری نکردم.

حرف شما درست است اما در زمان سرپرستی شما مشکلاتی هم بود.
بله، اما چه کسی مشکلات را به وجود آورد. ابتدا باید به بچه های پرسپولیس خسته نباشید بگویم. فوتبال بالا و پایین دارد، خنده و گریه دارد. در دو دقیقه همه چیز تغییر کرد و به نظرم تمرکز بچه ها به هم ریخت. همین موضوع کافی بود تا راه آْهن که بسیار با انگیزه به مصاف پرسپولیس آمده بود ضربه خودش را بزند اما من به بچه ها و کادر فنی تبریک می گویم هیچ چیزی از ارزش آنها کم نشد چون با دل و جان و عشق به پرسپولیس بازی کردند اما روی باخت به سمت آنها افتاد. فوتبال همین است ثانیه و دقیقه آن خاطره تلخ و شیرین دارد اما بچه ها نباید مأیوس شوند خدا را چه دیدید شاید توانستیم سهمیه آسیا را بگیریم اما ما در کل به راه آهن نباختیم به برخی دیگر باختیم.

منظورتان چیست؟
خودتان خیلی بهتر می دانید. تصمیمی که 20 الی 30 روز است که به خاطر 2 میلیارد تومان برای باشگاهی که 40 میلیون هوادار دارد بچه ها را تشنه و گشنه وسط بیابان بلاتکلیف گذاشته اند واقعا فقط باید بگویم آقای گودرزی برای شما متأسفم که وزیر ورزش شدید آقای روحانی رئیس جمهور محبوب مردم و رئیس دولت تدبیر و امید به داد و فریاد 40 میلیون هوادار عاشق پرسپولیس برسید.

یعنی کار به جایی کشیده که دست به دامان رئیس جمهور شدید؟
بله، دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری است که با رأی قاطع مردم رئیس جمهور شد. همیشه از سخنان او بابت احترام به پیشکسوتان مخصوصا در مناظره های تلویزیونی اش لذت بردم. معلوم بود که ایشان حرمت ها را درک می کند و به خاطر همین ورزشی ها هم ایشان را دوست دارند. من از حرف های ایشان در مورد ورزش و مخصوصا نگه داشتن حرمت پیشکسوتان و مو سفیدان لذت بردم. به همین دلیل از آقای روحانی می خواهم که با توجه به اینکه وزیرش در حوزه وزارت ورزش و جوانان به دنبال مسائل دیگری است او حداقل حرمت پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال را نگه دارد. ما که این روزها هر روز وزیر ورزش را می بینیم به پیشکسوتان پشت می کند پس آقای رئیس جمهور روحانی به داد این ورزش و پرسپولیس برس. آقای روحانی شما می گفتید ورزش باید دست ورزشی ها، کاربلدها و موسفیدان باشد و آنها ورزش را در کنار جوانان بگردانند.

مگر اینطور نشد؟
خیر، من از آقای روحانی سوال می کنم گودرزی را از کجا وارد این ورزش کرد. ایشان آیا درد این ورزش را کشیده بود؟ شما وزیری را انتخاب کرده اید که یک کلام از حرف های شما را اجرایی نمی کند و فقط به دنبال فیلم و سریال بازی کردن است. هر از گاهی برای خودنمایی فقط بلد است کنار دو پیشکسوت عکس بگیرد و آن را روی سایت وزارت ورزش بگذارد اما کو نگه داشتن حرمت موسفیدان؟ آیا با این کارها ورزش ما می تواند به هدفش برسد؟ خدا آن روز را نیاورد اما آقای روحانی ورزش ما در حال رفتن به بیراهه است این را به خاطر خودم نمی گویم این را به خاطر چیزهایی که در وزارت ورزش دیده ام به شما می گویم.

مثل اینکه این بار آقای پروین خیلی ناراحتید؟
بله، چون دیده ام حرمت مو سفیدان را نگه نمی دارند. آقای روحانی  ۶ ماه است نزدیک به 50  الی 60 پیشکسوت نیم ساعت از وزیر شما یعنی گودرزی وقت خواسته اند اما دوست دارید بدانید به جای وقت دادن چه کاری انجام داده اند؟ 50 مشاور را به ما معرفی کردند که با آن و با این حرف بزنیم. یعنی پیشکسوتان پرسپولیس و حتی استقلال آن قدر حرمت ندارند که نیم ساعت وقت وزیر ورزشی را بگیرند که کسان دیگر برایش تصمیم می گیرند. آقای گودرزی اگر 4 روز است به این ورزش آمده اید ما موهایمان را و بدنمان را در راه این ورزش داده ایم و سفید کرده ایم. ما به خاطر پول برای این مملکت و صندلی و پست و مقام افتخار کسب نکردیم. ما عاشق این مردم بودیم.

یعنی با حرف های شما وزیر ورزش حاضر نیست شما را ببیند و می گوید با مشاورانش حرف بزنیم؟
بله، از طبقه اول تا طبقه آخر وقتی به وزارت ورزش می رویم آقا 50 مشاور با خودش به وزارت آورده هر کسی می گوید این کار وزیر یا آن کار وزیر دست ماست اما حفظ حرمت موسفیدان آقای گودرزی دست چه کسی است؟ رفتن بالای سر پیشکسوتان هر دو ماه و عکس گرفتن با آن شأن شما را بالا نمی برد چون مردم همه چیز را می دانند. دو دوربین عکاسی یا تلویزیونی با خودت برای سر زدن به یک پیشکسوت می بری اما احترام به پیشکسوت کجاست؟ آقای گودرزی این کارها آخر و عاقبت ندارد چون ما خودمان گرم و سرد این ورزش را چشیده ایم و می دانیم هدف شما از این کارها چیست این کارها آخر و عاقبت ندارد و آقای گودرزی این را بدان همیشه پهلوان زنده را عشق است نه ورزشکاری که وقتی که مُرد دور ورزشگاه شیرودی تابوت آن را بگیرید و صلوات بفرستید.

این سخنان شما ربطی به مدیریت تان در باشگاه دارد؟
بله، ما متوجه شدیم برای آقای گودرزی باشگاه استقلال و پرسپولیس هیچ ارزشی ندارد این صحبت ها را روزی می کنم که سرپرست باشگاه هستم نه روزی که از این باشگاه و سمتم من را کنار گذاشتند پس حرف و حدیث درنیاورید. ما متوجه شدیم که استقلال و پرسپولیس آنقدر ارزش ندارند که نیم ساعت وزیر ورزش وقتشان را برای پیشکسوتان بگذارد. آقای گودرزی مردم با این دو تیم یعنی استقلال و پرسپولیس زندگی می کنند ولی شما به دنبال این هستید که 4 رفیق خود را کنار این تیم ها بگذارید تا فردا یا پس فردا که مجلس شما را جواب کرد آنها از شما حمایت کنند. آقای گودرزی مردم ما همه چیز را خوب می فهمند.

اما گودرزی با شما بد تا نکرده است؟
من نیازی به ایشان ندارم. به ما پول که ندادند وقتی هم که رفتیم پول آوردیم آن را بایکوت کردند و جلوی آن را گرفتند. پس باید به نظر شما من چطوری باشگاه پرسپولیس را با این نداری ها می چرخاندم هر کسی زمانی که مدیر باشگاه شدم دب باشگاه را زد و گفت طلب ما را لطفا بدهید یک نفر گفت این 4 ریال را کف دستت می گذاری تا مشکلات را برطرف کنی به نظر شما من چطور باید باشگاه را می چرخاندم؟ هواداران و بازیکنان ما چه گناهی کردند که باید با نداری های تیم شان و نتیجه نگرفتن آنها زندگی کنند؟ حرمت نگه داشتن پیشکسوتان کجاست شما می خواستید با این کار آقای وزیر من را خراب کنید؟ یعنی خیال کردید مردم متوجه هیچ چیز نمی شوند؟ به خدا این دو تیم برای مردم خیلی ارزش دارد. ارزشی که برای شما آقای گودرزی ندارد.

منظورتان چیست؟
منظورم این است که وقتی که تیم پرسپولیس می برد شما فردا صبح می توانید به چهره شاداب و سرحال مردم در کوچه و خیابان و اتوبوس و مینی بوس نگاه کنید. اما وقتی پرسپولیس به استقلال می بازد یک جوان دو روز سر کار نمی رود و اصلا یک قسمت از مملکت پژمرده است. پس شما چه حقی دارید که با این تیم ها مثل یک بچه ناتنی برخورد می کنید. پولی که برای ما هزینه می شود پول بیت المال است اما پولی که کسان دیگر هزینه می کنند پول بیت المال نیست؟

به نظر می رسد برخی ها معتقدند برای این بازیکنان نباید اینطور از پول بیت المال هزینه کرد؟
فقط پول بیت المال را ما خرج می کنیم؟ این همه دستگاه ها پول های مختلفی را هزینه می کنند من برای شما یک مثال می زنم همین آقای قالیباف شهردار محترم تهران 2 هزار میلیارد برای ورزش ایران خرج شهرداری خود کرده و آن هم در بخش ورزش. پس چه اتفاقی می افتد اگر دو بیست میلیارد به استقلال و پرسپولیس بدهد که 50 میلیون هوادار دارد. آقایان مجوز ساختن برج 20 طبقه در دو هزار متر زمین دادند که قیمتش 100 میلیارد تومان است چه اتفاقی می افتد که 20 میلیارد به استقلال و 20 میلیارد به پرسپولیس بدهند واقعا چه خبر است؟ چرا می خواهید استقلال و پرسپولیس را نابود کنید؟

حتما بودجه شهرداری با وزارت ورزش فرق دارد.
بله، فرقش این است که گودرزی زحمت نمی کشد که 30 دقیقه به مسئولین و موسفیدان این تیم وقت بدهد تا مشکلات را به ایشان بگوید. 30 دقیقه وزیر ورزش ما وقت نمی گذارد تا 50 میلیون هوادار ایرانی در سراسر جهان خوشحال شوند به همین دلیل باز هم تکرار می کنم آقای روحانی شما که دولت تدبیر و امید هستید با کلیدت که به نظرم شاه کلید است مشکلات استقلال و پرسپولیس قفلش را باز کن. این آقایان قبل از وزیر شدن دنبال این بودند تا برای آنها مصاحبه کنیم تا از نمایندگان مجلس رأی بگیرند اما بعد از اینکه وزیر شدند همه چیز را فراموش کردند. آقای گودرزی عمر مثل برق و باد می گذرد کاری کنید امثال دادکان که 4 روز دیگر هر کسی شما را در خیابان ببیند مخصوصا پیشکسوتان بگوید خدا پدرش را بیامرزد نه حرف دیگر بزنند.

واقعا مشکل شما آقای پروین در باشگاه پرسپولیس چه بود؟
هیچ چیز، پول که ندادند درآمدزایی کردیم آن را قیچی کردند شما اسپانسری را که من گرفتم به 4 کارشناس نشان دهید این اسپانسر پولش آماده بود تا به بازیکنان بدهد اما همه چیز را از بین بردند. بازیکنان از من درخواست هایی داشتند این چند روز مصاحبه های آنها را دیدم که می گفتند من چرا به تمرین نرفتم و یا کسی در باشگاه جوابگوی آنها نبود به نظر شما با این همه مشکلات من باید چطور مدیریت می کردم. فقط آقای گودرزی از شما خواهش می کنیم که دست از سر پرسپولیس و استقلال بردار و برای این دو تیم چشم تیز نکن چون تا موقعی که پیشکسوتان و امثال دایی هستند شما نمی توانید صاحب این تیم شوید.

نگفتید چرا سر تمرین نمی رفتید؟
می رفتم به بازیکنان پرسپولیس قول و وعده و وعید دروغ می دادم. نظر شما چیست؟ وقتی که هیچ چیز دست من نبود می رفتم به دایی که این همه زحمت کشید و شرمنده اش بودم چه می گفتم؟ البته دایی خودش همه چیز را می داند و نیازی به گفتن من نیست. همه چیز را از من گرفته بودند من هم بلد نبودم که سر تمرین بروم و طفلکی بچه ها و کادر فنی را سر کار بگذارم تازه جالب است بدانید آقایان به من می گفتند چرا در زمان اعتصاب سر تمرین رفتی و طرفداری بازیکنان را کردی؟

شما چه گفتید؟
من گفتم عاشق تمام بازیکنان پرسپولیس، پیشکسوتان و کادر فنی تیم هستم. هر چه بازیکنان بگویند من با آنها هستم. همه ما با هم یکی هستیم. این را بهتر است گودرزی و مشاوران عزیزش بدانند آقای گودرزی شما باید افتخار می کردید که در هنگام عکس گرفتن پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال به تو اجازه داده می شد که در گوشه ای از عکس بایستید و در عکس باشید. حالا شش ماه ما باید پشت در اتاق تو باشیم؟ خدا را شکر در این ورزش هنوز هیچ کاری که نکردیم و همه موفقیت اصلی ورزش ما در چند وقت اخیر مدیون روسای قبلی است. اما شما خدا را شکر یک کار را خوب انجام دادید 50 مشاور را به وزارت ورزش آوردید و نیم ساعت به ما وقت نمی دهید که شما را ببینیم فقط باید بگویم واقعا متأسفم نه برای شما بلکه برای ورزش ایران.

راستی ماجرای 2 میلیارد تومان چه بود؟
صحبت ها در چند وقت اخیر مطرح شد و مردم همه چیز را فهمیدند. اول گفتند هیأت مدیره مقصر است و بعد سعی کردند شرط هایی را که گذاشته بودند آثارش را پاک کنند من از کفاشیان توقع دارم. ما همه دروغ می گوییم قبول است، پس شما چرا این دو میلیارد را همین الان به تیم نمی دهید؟ من همیشه از فوتبال کشورم و کفاشیان حمایت کرده ام اما از کفاشیان توقع دارم این بار همه چیز را راست و حسینی بگوید. آقایان سه شرط برای دو میلیارد گذاشته بودند که وقتی با محمد پنجعلی شنیدم گفتم محمد بلند شو چون آقایان مثل اینکه با بقالی طرف هستند به نظر شما کادر فنی چه گناهی کرده که نباید پول بگیرد بازیکنان چه گناهی کرده اند که باید 50 درصد تخفیف بدهند کجای دنیا این شرط ها را می گذارند؟ حتی بعد از اینکه بازیکن زیر قراردادش را امضا می کند الان می دانید چه حرفی باید بزنیم کجایی امثال دادکان که می توانستید با حضور در ورزش همه چیز را دگرگون کنید الان باید بگوییم آقای روحانی کار را دست کاردان ندادی و خدا آن روز را نیاورد ولی ضربه بدی را خواهیم خورد. آن هم در رویدادهای مهم سال آینده که در پیش داریم چون به نظر من وزارت ورزش دست کاردان نیفتاده است.

اصلا شما چرا با این همه مشکلات که می دانستید این مدیریت را قبول کردید؟
به خدا به عشق بازیکنان و کادر فنی است. رویانیان هم زحمت زیادی کشید قرار بود به او پول بدهند این کار را نکردند رفت قرض کرد و پول نزولی گرفت. این بلایی است که به نظرم وزارت ورزش بر سر رویانیان آورد چون نه دستش را گرفتم و تازه او را هُل دادند تا به زمین بیفتد. اما آقایان من علی پروینم در این چند مدت به عشق بازیکنان و هواداران چون نمی خواستم کار روی زمین بماند از یک بانک کمک گرفتم و نزدیک یک الی 2 میلیارد هزینه هایی از قبیل تسویه حساب با پرسنل را کردم ما 100 پرسنل داشتیم اما آنها را به 15 نفر تقلیل دادم چون نمی خواستم این بنده خداها در باشگاه حیران شوند و بروند از جای دیگر نان زن و بچه خود را دربیاورند به همین بهانه به آنها گفتم که بهتر است دنبال کار و زندگی خودشان بروند من قبلا هم گفتم نمی خواستم نان کسی را پاره آجر کنم اما می خواستم بنده خداها تکلیف خود را بدانند تا اسیر کوچه و خیابان برای دریافت پولشان نشوند.

راستی در جلسه شما و خادم و پیشکسوتان چه اتفاقی افتاد؟ از آن جلسه خبر چندانی بیرون نیامد.
در آن جلسه قرار شد آقای خادم تا آخر هفته هیأت مدیره و مدیرعامل را انتخاب کند آقایان می خواستند پرسپولیس را بفروشند اما نتوانستند با بازی که درآوردند تیم ما ضربه خورد بالاخره وقتی فوتبالیست فکر و ذکرش به مشکلات بیرون از زمین هم باشد همین است این بچه ها قراردادی بستند و طبق همان برنامه ریزی کردند تا زندگی خود را بچرخانند اما آقایان خیال کردند بقالی است و می گفتند بروید از آنها تخفیف بگیرید اصلا قصد داشتند تیم را بفروشند و کارهایی را طبق میل خود انجام دهند اما کور خوانده اند چون این تیم اول متعلق به پیشکسوتان و هواداران از جمله دایی و سایر بزرگان است و بعد به کسانی دیگر می رسد.

راستی شما با دایی هم واقعا مشکل داشتید؟
خیر، اما اینها می خواستند ما را به هم بیندازند. شاید این یک سیاست وزارت ورزش باشد اما کور خوانده اید من همیشه شاگردانم را دوست داشته ام آنها موفق شوند چشم من روشن می شود چه دایی باشد چه یحیی، استیلی، پیروانی، درخشان و همه مربیان دیگر من به همه این بچه ها افتخار می کنم. اگر هم آنها را دور هم جمع کردم فقط به خاطر این بود که شکاف ها را از بین ببرم چون دوست دارم این بچه ها مثل دوران فوتبالی شان دور همدیگر باشند نه از هم فاصله بگیرند در همان زمان فهمیدم این آقایان حسادت می کنند. به همین دلیل همه را جداگانه دعوت می کردم تا فاصله بیندازم. اما آقایان این جا فوتبال است البته از اینها انتظار بیشتری نداریم. چون آنها آمده اند به اسم و رسم در این وزارت برسند و بروند. دیگر کار دیگر ندارند به همین دلیل من باز هم جا دارد از رئیس جمهور محبوب کشورمان بخواهم اگر می خواهید پرسپولیس و استقلال نابود نشود به داد این تیم برسد چون اگر کار از کار بگذرد هیچ فایده ای ندارد. البته آقایان کای نمی توانند بکنند چون این تیم متعلق به هواداران و پیشکسوتان است ولی این موضوع را باید بدانید برای رسیدن به هدفشان آقایان هر کاری انجام می دهند.

آیا از مصاحبه بازیکنان هم ناراحتی دارید؟
نه، بچه ها حق دارند ولی بچه ها از من ناراحت نباشند فقط این را بدانند من وقتی به باشگاه آمدم صبح تا شب جواب طلبکار دادم وزارت هم آقای گودرزی همه کارهای ما را قیچی کرده بود وقت هم برای گفت وگو به ما نمی دادند. یعنی می خواستند بلای رویانیان را سر من بیاورند همان 10 میلیاردی که قرار بود به او بدهند اما این کار را نکردند تا بنده خدا رویانیان برای عمل کردن به تعهدش پول نزول کند و بدهی به بار بیاورد. به نظر من این بلایی است که وزیر ورزش بر سر رویانیان آورده و هواداران باید این را بدانند اما کور خوانده اند این کار را می خواهند با من هم انجام بدهند. من سوالم اینجاست مگر خودتان می توانید بدون پول زندگی کنید که می گویید پرسپولیس بدون پول باید قهرمان شود. آقای گودرزی این تیم برای شماست پول بلیت هواپیما برای رفتن به مسابقات نداشت ساک های بازیکنان را در هتل گرو نگه داشته بودند چون این تیم پول هتل نداشت. من به جای شما بودم واقعا غصه می خوردم اگر من تا به امروز در این چند وقت نبودم همین پول های خرچ شده در این چند وقت را چه کسی به باشگاه می داد؟ وقتی شمال بودم متوجه برخی مشکلات شدم البته فکر می کردم وزارت به باشگاه پول داده اما فهمیدم همه قول تو خالی بود سپس پس از اینکه مشکلات و موضوعات را متوجه شدم سریعا 30 میلیون برای پنجعلی فرستادم تا برای بازی با داماش برود این ها را فقط به عشق بازیکنان و کادر فنی داده ام و حتی هزینه های بلیت و سفر پرسپولیس در آخرین بازی خود در برابر استقلال صنعتی را هم داده ام. سوال من اینجاست فقط شما اسم این تیم را می خواهید یدک بکشید برای این تیم چه کار کرده اید آقایان دوست داشتند تیم قهرمان شود بروند در کلکسیون افتخارات خود آن را مطرح کنند آن هم بدون اینکه یک ریال هم دست این بچه ها را شب عید بگیرد به خدا نمی دانم این چه وضع اداره پرسپولیس است.

با وضعیتی که برای پرسپولیس پیش آمده فکر می کنید هنوز امید برای قهرمانی و کسب سهمیه است؟
کار سخت است. دیروز روز نفس گیری بود ولی فوتبال همین است به نظرم پرسپولیس فرصت های زیادی داشت اما به نظرم عدم تمرکز کافی و مشکلات ریز و درشت بازیکنان از کرایه خانه گرفته تا ماشین، چک بی محل و هزاران حرف و حدیث باعث شد تا بچه های ما متأسفانه تمرکز لازم را نداشته باشیم حالا خدا بزرگ است روی کاغذ شانس داریم انشاءالله بتوانیم سهمیه بگیریم ولی کار سخت است من باز هم در همین جا به علی دایی و به تمام بازیکنان خسته نباشید می گویم دست تک تک بچه ها را در روزهایی که فوتبال ما تماشاگر نداشت اما 50 هزار نفر در وسط هفته به ورزشگاه آمدند می بوسم اما هواداران بدانند که بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی اش همه با غیرت هستند بی غیرت کسانی هستند که این تیم را به این روز درآوردند بی غیرت کسانی هستند که به مردم دروغ گفتند من برای دهمین بار همین جا باز هم از آقای روحانی می خواهم با کلید معروف خودش قفل بی مهری به پرسپولیس را باز کند آقای روحانی وزیر شما در وزارت هنوز هیچی نشده خودش را گم کرده و وای به حال چند روز دیگر که ما باید در مسابقات مهم و بزرگی شرکت کنیم. به همین دلیل آقای روحانی از شما می خواهیم عاجزانه به درد دو تیم و مو سفیدانش یعنی استقلال و پرسپولیس برسید اگر کار دست وزارت باشد مطمئن باشید چنان این دو تیم و هوادارانش زمین می خوردند که دیگر نمی توانید هواداری در ورزشگاه ها ببینید به نظرم استقلال و پرسپولیس مظلوم هستند و باید به آنها رسیدگی شود البته من برای همه تیم های ایران احترام قائلم اما چون به خودم وظیفه می دانم که درد و تیم خودم و کارهای وزارت ورزش را با رئیس جمهور در میان بگذارم به همین دلیل این مشکلات را از طریق خبرگزاری فارس اعلام کردم تا انشاءالله فکری به حال این تیم شود.

شما معتقدید باید وزارت کاری می کرد پرسپولیس قهرمان می شد؟
خیر، ما نمی خواستیم وزارت ما را قهرمان کند. می خواستیم دست از سر این تیم بردارد مگر نمی گویند پرسپولیس برای وزارت ورزش است پس هزینه اش را بدهند. حالا ندادند اجازه می دادند خودمان درآمدزایی می کردیم یک روز مدیر روابط عمومی اش حرف می زند و دریافتی ما را با تیم های دیگر مقایسه می کند یک روز معاون یا مشاور آقای وزیر حرف می زند و همه حرف هایشان را هم به مردم ربط می دهند. آقایان خود مردم همه چیز را می دانند و لازم نیست شما با استفاده از نام مردم بخواهید همه را فریب دهید. شما صحبت با کلمات را خیلی خوب بلدید بازی کردن با نام پیشکسوت هم راحت است که آقایان این کار را با وزارت ورزش انجام دادند اما همه چیز مشخص است و مردم همه چیز را می دانند. برای سفت نگه داشتن صندلی های خودشان عبارت هایی به کار می برند که هیچ اطلاعی از آن ندارند اما در عمل پرسپولیس به اندازه یک بچه سر راهی هم قبول ندارند.

حرفی مانده بزنید؟
خیلی خوشحالم که مرزبانان خوب کشورمان از دست اشرار نجات پیدا کردند. درست است عید برای آنها سخت گذشت اما این سربازان بدانند ایرانی ها و مخصوصا ورزشکاران به آنها افتخار می کنند اینها جوانانی هستند که چشم و چراغ این مملکت هستند و امیدوارم دیگر شاهد این اتفاق ها نباشیم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/51002
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-1

آلومینیوم

پرسپولیس

پنج‌شنبه, 26 بهمن
ساعت 17:15

ورزشگاه : امام خمینی اراک

داور : بیژن حیدری

نظرسنجی

به نظر شما اوسمار در ادامه لیگ موفق خواهد بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 4
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 17 لیگ برتر

چهارشنبه, 02 اسفند

گل گهر - پیکان 14:30
استقلال خوزستان - آلومینیوم 16:00
نساجی - مس رفسنجان 16:30
پرسپولیس - تراکتور 17:15

پنج‌شنبه, 03 اسفند

هوادار - شمس آذر 15:00
صنعت نفت - فولاد 16:00
ملوان - استقلال 17:15
سپاهان - ذوب آهن تعویق

یک هشتم جام حذفی

یکشنبه, 20 اسفند

پرسپولیس - نفت و گاز گچساران تعویق

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 16 15 35
2 سپاهان 15 18 31
3 پرسپولیس 16 8 30
4 تراکتور 15 11 28
5 ملوان 16 9 27
6 گل گهر 16 8 26
7 ذوب آهن 16 2 25
8 آلومینیوم 16 -1 25
9 شمس آذر 16 4 21
10 مس رفسنجان 16 -9 16
11 هوادار 16 -6 15
12 فولاد 16 -15 15
13 پیکان 16 -9 12
14 نساجی 16 -11 11
15 صنعت نفت 16 -14 11
16 استقلال خوزستان 16 -10 9
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال