ارتش سرخ دات کام

اخبار روزانه

پیوس: علیپور می تواند ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

پیوس: علیپور می تواند مشکل خط حمله را حل کند

ارتش سرخ دات کام :
پیوس: علیپور می تواند مشکل خط حمله را حل کند
فرشاد پیوس ستاره سابق پرسپولیس به جدایی برخی از بازیکنان این تیم واکنش نشان داد.

مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد بازیکنان بزرگ زیادی از پرسپولیس رفتند ولی این باشگاه بازهم پرسپولیس باقی ماند و به بزرگی خودش ادامه داد. فرشاد پیوس مهاجم ملی پوش سابق تیم فوتبال پرسپولیس ابتدا در خصوص رفتن بیرانوند از پرسپولیس آن با توجه به شرایطی که به وجود آورده و دقیقا کار سال گذشته اش را تکرار کرد گفت: از او انتظار بیشتری نیست. متأسفانه سال پیش هم او همین کار را انجام داد و درنهایت با سرافکندگی و ابراز پشیمانی برگشت اما امسال از این خبرها نیست. باشگاه باید سفت‌وسخت با او برخورد کند. البته در همین راستا شنیدم باشگاه دیگر مثل سال قبل با او به همین راحتی‌ها برخورد نخواهد کرد. من عقیده دارم همه‌چیز پول نیست. بیرانوند هرچه در فوتبال دارد از پرسپولیس است. درست است در نفت تهران چهره شد ولی در پرسپولیس موفق شد برای خودش جایگاهی پیدا کند. بیرانوند باید هواداران را هم در نظر بگیرد. این کار او واقعاً زشت بود.

وقتی به پیوس گفتیم که او تمام پولش را گرفته است گفت: موضوع همین است اگر پولش را نگرفته بود، می‌گفتیم خب پولش را نگرفته و خواسته یک عکس‌العملی انجام بدهد که بازهم حق فسخ نداشت اما او بااینکه پول خودش را گرفته این کار را انجام داده است. فرشاد پیوس در ادامه در خصوص عواقب این فسخ برای بیرانوند در مقابل هواداران گفت: ببینید شما حق‌دارید که تیم خود را عوض کنید و این در فوتبال حرفه‌ای عادی است. اما بحث این است که نوع جدایی بیرانوند بسیار بد است و مطمئن باشد او مورد هجوم هواداران قرار خواهد گرفت. مطمئن باشید او در خیابان با هواداران روبرو خواهد شد و رفتار مناسبی از آن‌ها نخواهد دید. متأسفانه او متوجه نیست چه‌کاری انجام می‌دهد.

فرشاد پیوس در مورد اینکه باشگاه دیگِر تمایل به حفظ او ندارد و به دنبال جذب یک گلر جدید است گفت: به نظر من بهترین کار است. بیرانوند باید با این کاری که انجام داده است همان بهتر که رفت. باشگاه باید یکجایی با او برخورد می‌کرد که این بهترین زمان است. وقتی یک بازیکن چنین بازی درمی‌آورد باید برود. شأن باشگاه پرسپولیس بالاتر از چنین بازیکنانی است. هواداران هم دیگر او را نمی‌خواهند و دیگر وقت رفتن است.

مهاجم ملی‌پوش سابق پرسپولیس در خصوص جانشین او و اینکه شنیده می‌شود اخباری گزینه جانشینی است گفت: در لیگ گلر خوب داریم اما با تیم‌هایشان قرار داد دارند مثل نیازمند یا اخباری که جذب آنها بسیار سخت است. برای همین عقیده دارم که پرسپولیس باید یک گلر خارجی خوب جذب کند. البته رفیعی را هم داریم که آینده باشگاه است. در کنار او یک گلر باتجربه جذب کنیم دیگر مشکلی در خط دروازه نخواهیم داشت. اخباری هم گفتم گلر خوبی است اگر بتوانند رضایت او را بگیرند می‌تواند جانشین خوبی برای بیرانوند باشد.

فرشاد پیوس در ادامه در خصوص رفتن احتمالی مهدی ترابی و اسماعیلی فرگفت: مهدی ترابی در اواخر فصل زیاد خوب نبود و من درچند بازی به او انتقاد داشتم. در مجموع بازیکن خوبی است ولی در نیم فصل دوم امسال زیاد خوب کار نکرد. او هم مثل بیرانوند کار قشنگی نکرد. همه چیز پول نیست. من شنیده‌ام باشگاه و اسپانسر حاضر شدند پول خوبی به او بدهند اما گویا پول تیم‌های دیگر که گویا تراکتور است بیشتر بوده. او هم مثل بیرانوند مطمئن باشید ضرر می‌کند. این ها هرچه در فوتبال دارند از پرسپولیس است اما بدانید در پرسپولیس بازیکنان بزرگتر از این‌ها آمده‌اند و رفته اند و هیچ وقت از بزرگی تیم کم نشده است. الان هم پرسپولیس ضرر نمی‌کند این ها هستند که ضرر می‌کنند.

فرشاد پیوس در ادامه در مورد سرمربی جدید اسپانیایی پرسپولیس گفت: من شناختی از او ندارم. من هم مثل شما در رسانه‌ها با سوابق او آشنا شدم. مربی خارجی مثل او مانند هندوانه دربسته است. باید چند هفته از کار او درپرسپولیس بگذرد تا بتوانیم اظهار نظر کنیم. در مجموع مربی بدی به نظر نمی‌آید. شما هرچقدر پول بدهید همان قدر آش می‌خورید. مطمئنا باشگاه تحقیق کرده و او را جذب کرده است. اما در عین حال اعتقاد دارم باید یک دستیار ایرانی خوب کنارش بگذارند تا زودتر با جو فوتبال ایران آشنا شود. سیدجلال گزینه خوبی است و امیدارم که بتواند به او کمک کند اما اگر مربی با تجربه‌تری بود خیلی بهتر می‌شد.

فرشاد پیوس در ادامه در خصوص اینکه شنیده می‌شود که علیپور به ایران آمده و می‌تواند بهترین گزینه برای خط حمله باشد گفت: علیپور بازیکن بسیار خوبی است. او با پرسپولیس آقای گل شده است. بیش از ۲ سال در اروپا بازی کرده و الان تجربه بسیار خوبی دارد و با توجه به اینکه دراین چند سال خط حمله پرسپولیس با مشکل مواجه بوده او بهترین گزینه خرید برای خط حمله است. برای همین باشگاه باید دست بجنباند تا او را بخرد. علیپور می تواند مشکل خط حمله پرسپولیس را حل کند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/160690
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مجتبی خلیلی

0

1

2 هفته پیش

اقا .علیپور .لیموچی.استون.عیسی.عالیشاه.بابایی.و انشالله عمر سوما .ما تو اسیا هم خطرناک میشیم


فیروز احمدی

0

2

2 هفته پیش

آقا فرشاد درست میگن جناب دذویش جناب بادامکی ترا خدا دس دس نکنید این جوان که فرزند خود باشگاس را زودتر بیارین تا گرگهای متمول برش نداشتن شماها داخل باشگاه چکار مکنین چرا همه چیز آماده مثلا حضور علیپور هست تا الان هیچ کاری نکردین آقایان دست بجنبانید بخدا الانم دیره


ابراهیم بزرگ امید

-1

1

2 هفته پیش

علیپور دربخورنیست حق باشش تای خاه هست هوادر عزیزهم دل ما


شش تایی خا

-1

3

2 هفته پیش

علیپور ب درد نمیخوره بخدا ب پیر ب پیمبر تو رو خدا یه بازیکن چهارچوب شناس درجه یک بگیرین چن سال باید از نداشتن یه مهاجم خوب عذاب بگیریم بسه دیگه برید سراغ مهاجم تاپ و درجه یک


محمدرضایی

-3

2

2 هفته پیش

این درویش بنده خدانمی دونم دوغ ترش خورده هواسش نیست بیدارش کنیدعلی علیپورازدست ندیم


ع م د مطوری

-2

2

2 هفته پیش

درویش هرچه زودتر با علیپور قرارداد ببند تا به سپاهان و تراکتور برود

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال