ارتش سرخ دات کام

اخبار

گولسیانی: می‌خواهم مثل سیدجلال جام‌ ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

2 ماه پیش

گولسیانی: می‌خواهم مثل سیدجلال جام‌های زیادی بگیرم

ارتش سرخ دات کام :
گولسیانی: می‌خواهم مثل سیدجلال جام‌های زیادی بگیرم
گئورگی گولسیانی مدافع جدید پرسپولیس گفت: گل محمدی مربی بزرگی است و کارنامه درخشانی دارد. چیزهای زیادی در همین مدت کم از او یاد گرفتم که برای من خوشحال کننده است.
یکی از خریدهای پرسپولیس در این فصل گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی فصل قبل سپاهان است. این بازیکن که سابقه حضور در تیم‌هایی چون ذوب آهن و نساجی را هم در کارنامه دارد، چند سالی است که در فوتبال ما بازی می‌کند و کاملا فضای فوتبال ایران را می‌شناسد. با گولسیانی در خصوص پیوستنش به پرسپولیس، تمرینات پیش فصل و البته قرعه کشی لیگ برتر گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

*از پیوستن به پرسپولیس شروع کنیم. چه شد که پیشنهاد پرسپولیس را قبول کردی؟
خب قرارداد من با سپاهان تمام شد و من بازیکن آزاد بودم. از طریق مدیربرنامه‌هایم پیشنهاد پرسپولیس به دستم رسید و من کاملا از آن استقبال کردم. پرسپولیس یکی از بزرگترین باشگاه‌های آسیا است و من به واسطه چند سال حضور در فوتبال ایران، این تیم را به خوبی می‌شناسم. واقعیت این است که از تیم‌های دیگر ایرانی و خارجی پیشنهاد داشتم ولی نتوانستم به پیشنهاد پرسپولیس نه بگویم. پیشنهاد پرسپولیس سورپرایزم کرد و به نظرم بهترین انتخاب و بهترین چالش ممکن برای من بود. می‌دانستم قرار است به چه تیم بزرگی بیایم و به همین خاطر قبول پیشنهاد پرسپولیس کار سختی نبود.

*استقبال هواداران پرسپولیس از تو چطور بود؟
اگر بخواهم خیلی کوتاه بگویم، بی نظیر بود. من به همراه همسرم در تعطیلات به رم رفته بودیم و پست مربوط به حضورم در این باشگاه منتشر شد. ولی در آن لحظه من خبر نداشتم و وقتی به خانه برگشتم و موبایلم را چک کردم باور نمی‌کردم که چه اتفاقی افتاده است. چرا که کلی دنبال کننده و کامنت و پیام داشتم و خودم و خانواده ام خیلی خوشحال بودیم. واقعا هواداران پرسپولیس استقبال گرمی از من کردند. که من حتی در کشور خودم ندیدم. من به این خاطر از مردم ایران و مخصوصا هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم و بی صبرانه منتظر شروع بازی‌ها هستم تا هواداران را در ورزشگاه ببینم. همه انگیزه من در حال حاضر خوشحال کردن طرفداران است و امیدوارم بتوانم این کار را به بهترین شکل انجام دهم.

*توانستی خودت را با شرایط پرسپولیس و سایر بازیکنان وفق دهی؟
خب من چند سال است که در فوتبال ایران حضور دارم و خیلی از بازیکنان پرسپولیس را می‌شناختم. من با دانیال اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی در سپاهان همبازی بودم. آن‌ها خیلی کمک کردند تا با شرایط جدید تطبیق پیدا کنم. اینکه وقتی شما به باشگاه جدیدی می‌روید بتوانید تطبیق پیدا کنید کار راحتی نیست. جو باشگاه پرسپولیس بسیار دوستانه است و برای من آنقدر سخت نبود که بخواهم با باشگاه جدیدم تطبیق پیدا کنم.

*به غیر از اسماعیلی فر و رفیعی، کدام یک از بازیکنان پرسپولیس را می‌شناختی؟
خب اکثر بازیکنان پرسپولیس را می‌شناختم چون مقابلشان بازی کرده بودم. مرتضی پورعلی گنجی را به واسطه بازی‌های درخشان در تیم ملی ایران می‌شناختم. علیرضا بیرانوند که نماد دروازه‌بانی درفوتبال ایران است. مگر می‌شود علیرضا را نشناخت وقتی پرتاب‌های او جهانی است و در جام جهانی موفق شد پنالتی رونالدو را مهار کند.

*کار کردن با یحیی گل محمدی چطور است؟
گل محمدی مربی بزرگی است و کارنامه درخشانی دارد. چیزهای زیادی در همین مدت کم از او یاد گرفتم که برای من خوشحال کننده است. من فکر می‌کنم افکار فوتبالی من و او به هم نزدیک است و این موضوع خیلی به من کمک خواهد کرد. امیدوارم فصل خوبی را با هم داشته باشیم و اتفاقات خوبی برای پرسپولیس بیفتد.

*حتما می‌دانی که جانشین مدافع بزرگی مثل سید جلال شدی.
سید جلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران بوده و من این موضوع را می‌دانم. عملکرد و توانایی سید جلال در دوران بازی اش فوق‌العاده بوده است و این باعث افتخار من است که می‌توانم در کنار او چیزهای زیادی یاد بگیرم.‌ من بارها به خود سید جلال هم گفتم که بازیکن بی نظیری بوده و به عنوان یک دفاع وسط حکم الگو و اسطوره را دارد؛ نه تنها بخاطر فوتبال، بخاطر ذهنیت و شخصیتی که از او در زمین می‌بینیم. به خاطر همین تلفیق توانایی فنی و شخصیتی اش است که توانست تا ۴۰ سالگی در بالاترین سطح بازی کند. سید جلال افتخارات زیادی با پرسپولیس بدست آورده و من هم می‌خواهم مثل او باشم و به همراه پرسپولیس جام‌های زیادی را کسب کنم.

*پرسپولیس در پست تو بازیکنان زیادی دارد و قرار گرفتن در ترکیب اصلی سخت است. نظرت در این خصوص چیست؟
در پستی که ما هستیم ۵ یا ۶ بازیکن خیلی خوب وجود دارند و قطعا برای من کار راحتی نیست که بخواهم جایگاه ثابتی در تیم داشته باشم. باید برای جایگاهم بجنگم. این را هم می‌دانم که ایران باید در جام جهانی بازی کند و تمام بازیکنان دلشان می‌خواهد عضوی از تیم ملی‌شان باشند. می‌دانم کار سخت است ولی من برای یک چالش سخت خودم را آماده کردم. مشکلی با رقابت کردن ندارم و در نهایت این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی در ترکیب اصلی بازی کند.

*قرعه کشی بازی‌های لیگ برتر انجام شد و پرسپولیس در هفته اول باید به مصاف تیم سابقت برود. نظرت چیست؟
ذوب آهن تیم خوبی است و بازی در اصفهان همیشه سخت است. می‌خواهیم شروع خوبی در لیگ داشته باشیم و حتما برای برد به اصفهان می‌رویم.

*دربی هم هفته دوازدهم برگزار می‌شود. در مورد این بازی چه چیزهایی می‌دانی ؟
می‌دانم که بازی بسیار مهمی‌است و دو رقیب سنتی مقابل هم قرار می‌گیرند. هواداران برای این بازی لحظه شماری می‌کنند و نتیجه آن خیلی برای آن‌ها اهمیت دارد. من هم دوست دارم حضور در این بازی را تجربه کنم و امیدوارم که بتوانیم نتایج خوبی مقابل استقلال بگیریم.

*پرسپولیس بعد از ۵ قهرمانی متوالی، نتوانست فصل قبل قهرمان شود. چقدر امیدوار هستی که با تیم جدیدت عنوان قهرمانی را بدست بیاوری؟
خب پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی است و قطعا همه ما تلاش خواهیم کرد تا باز هم عنوان قهرمانی به پرسپولیس برسد. برای این کار باید سخت تلاش کنیم و بجنگیم. من فکر می‌کنم تیم خوبی داریم و می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.

*به زندگی در تهران و ترافیک آن عادت کردی؟
تهران شهر بزرگ و شلوغی است و طبیعی است که ترافیک سنگینی داشته باشد. من قبلا به شهرهای مختلف ایران سفر کردم ولی ترافیک تهران واقعا زیاد است. البته من اکثر اوقات در هتل هستم و کم پیش می‌آید که بیرون بروم. تهران زیباست ولی مردم مجبور هستند ساعت‌ها در ترافیک بمانند. فکر نمی‌کنم این موضوع مشکل بزرگی باشد، چون باید می‌توانم خودم را زود وفق دهم و با آن کنار بیایم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/150369
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
سامان کوهدشت

0

4

2 ماه پیش

باریکلا ب غیرت و تعصبت دمت گرم..حتما موفق میشی و حتما جامهای زیادی با پرسپولیس بزرگ بدست میاری💪


فرشاد شیخ الاسلامی

0

4

2 ماه پیش

بازیکن توانمندیه ، قد بلند ، فیزیک خوب ، قدرت سرزنی عالی و مهمتر از همه کم حاشیه و در خدمت تیم👍👍


محمدعلی

0

4

2 ماه پیش

موفق باشی رفیق


بابک اعتمادیان

-2

8

2 ماه پیش

امیدوارم جانشین خوبی برای سید سوپرمن باشی


سید ابراهیم غفاری نیا

-1

7

2 ماه پیش

هرچند سید جلال نمیشی😂اما امیدوارم بشی


محسن آقایی

0

9

2 ماه پیش

پول پرست نباش مثل سید همه چی گیرت میاد

بازی های پرسپولیس

2-1

نفت م.س

پرسپولیس

شنبه, 19 شهریور
ساعت 20:00

ورزشگاه : بهنام محمدی مسجدسلیمان

داور : سیدرضا مهدوی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

شنبه, 09 مهر

آلومینیوم - ملوان 18:00
نساجی - نفت م.س 18:00
گل گهر - استقلال 18:30
فولاد - مس کرمان 19:00
ذوب آهن - پیکان 19:00

یکشنبه, 10 مهر

هوادار - سپاهان 17:00
پرسپولیس - تراکتور 18:30
صنعت نفت - مس رفسنجان 19:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 6 6 14
2 گل گهر 6 3 12
3 استقلال 6 4 11
4 سپاهان 6 2 9
5 فولاد 5 2 9
6 تراکتور 6 1 8
7 مس رفسنجان 6 1 8
8 نفت م.س 6 0 8
9 پیکان 6 -2 8
10 ذوب آهن 6 0 6
11 نساجی 6 -2 6
12 مس کرمان 6 -1 5
13 هوادار 6 -3 5
14 آلومینیوم 6 -3 5
15 صنعت نفت 6 -4 4
16 ملوان 5 -4 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال